Keresés

Részletes keresés

gguszti Creative Commons License 2001.12.07 0 0 4
Köszi!
Előzmény: Jgermeister (2)
Chris Cherry Creative Commons License 2001.12.07 0 0 3
Én az ORF1-en néztem hétvégén. Van az máshol is, nem csak Nyugat-Magyarországon?
Jgermeister Creative Commons License 2001.12.07 0 0 2
Az RTL-n csak a németországi versenyeket és a négysáncversenyt adják. A többi verseny német közvetitési jogai az ARD-n vagy ZDF-n vannak, ha jól tudom. Eurosport is szokta adni a versenyeket, mostanában főleg felvételről.

Az idén olimpia!!!

Előzmény: gguszti (1)
gguszti Creative Commons License 2001.12.07 0 0 1
Bár többen néztek már miatta hülyének, de én is szoktam nézni síugrást. :) Kimondott kedvencem nincs, de a németekért nem vagyok oda, nem zavart, hogy Malysz jobb volt náluk tavaly...

RTL-en beindult már a közvetítés?

Előzmény: vf (-)
Jgermeister Creative Commons License 2001.12.07 0 0 0
Kiváló ötlet.
Hajrá németek, egy-két fiatal tehetség bontogatja szárnyait ott is (Hocke, Loeffler) Schmitt és Hannawald mellett, a finnek továbbra is ott vannak, az osztrákok szintén, idén Funakin kívül mintha a japánok kicsit gyengébbek lennének, Malysz meg ember feletti már néha, csak neki meg nincs meg a csapat hozzá, hogy csapatversenyben is ott legyenek a lengyelek, a norvégok sem túl fényesek mostanában.
Előzmény: vf (-)
vf Creative Commons License 2001.12.07 0 0 topiknyitó
Még a szezon elején járunk de már lehet következtetéseket vonni:

A tavaly és az elott is jól szereplo Ahonen felett eljárt az ido most a fiatal finneken van a sor:Hautemaeki,Lindstrom,Kiuru,Jussilainen...
hol van már a világvero négyes:
Laitinen,Soininen,Ahonen,A.-P. Nikkola

Viszont a pehelysúlyú Malysz újra nagy esélyesként indul a kérdés csak az hogy Schmitt, vagy Hannawald vagy esetleg Goldiék fel tudják-e venni vele a versenyt vagy nem is kell s o is eltunik a süllyesztoben mint egykoron Peterka-bár ezt kétlem.

Na valaki rajtam kívül rajong még a síugrásért?
Igen látványos, szép sportág ezért gondoltam megér egy topicot.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!