Keresés

Részletes keresés

IVÓ Creative Commons License 2002.01.13 0 0 32254
Ha tudok valamit, szólok!!!!

Február kettő az három hét múlva szombat...Mert ugye lesz még 18-án és 26-án is...

Előzmény: Vicky (GGals) (32253)
Vicky (GGals) Creative Commons License 2002.01.13 0 0 32253
Ja! És állítólag Crazy aszonta, hogy 2-án lesz a döntő...
Most akkor kettő vagy három hét múlva?! Van valakinek hiteles (nem a hivatalos honlapról vett!!! Az nem érdekel...) információja?
Előzmény: IVÓ (32237)
Bai(l)y(eis) Creative Commons License 2002.01.13 0 0 32252
szerintem az utolsó 3 milkója is a sok az elötte levökről meg ne is beszéljunk..
arra leszek kiváncsi amikor lesz a vb ki fog délelöttönként dolgozni?:))
én mindenestre nagyon számitok Mashre! :))
Előzmény: EX (32245)
Vicky (GGals) Creative Commons License 2002.01.13 0 0 32251
Korongos fiaink mikor játszanak?
Értesíted majd a topik-lakókat az eredmény alakulásáról?
Előzmény: IVÓ (32247)
Vicky (GGals) Creative Commons License 2002.01.13 0 0 32250
Édeském, az a buli Horinál lett volna tegnap, a szurkolói torna után, csak az utolsó pillatban lemondta, mert azt hallotta, Te nem tudnál eljönni. :o)
Előzmény: EX (32246)
Vicky (GGals) Creative Commons License 2002.01.13 0 0 32249
Milyen ÉRDEKES, hogy a három legjobban fizetett játékos egyben a legnagyobb csalódások közül is való, a negyedik "helyezett" sem villog mostanság, az ötödik pedig bár lelkes (én szeretem), de hullámzó a teljesítménye...
A legrosszabbul fizetett játékosunk a legtehetségesebbnek kikiáltott fiatalunk...
A nyelv pedig az évi 7,2 millájából vett magának a minap egy 6-7 millás autót. Szegényke! Úgy sajnálom! Képzeljétek: a maradék 200ezerből kell eltartania, etetnie a családját az év maradék, 11 és fél hónapjában!!! ANNYIRA rossz lehet neki!!! Pedig ő OLYAN előnyös szerződéseket köt, mindig a FERENCVÁROS érdekeit tartja szem előtt, csak ezt mi, oktondi szurkerek nem értékelük...
Előzmény: EX (32245)
Bai(l)y(eis) Creative Commons License 2002.01.13 0 0 32248
Zöld Fehér Vasárnap!:)
Előzmény: IVÓ (32247)
IVÓ Creative Commons License 2002.01.13 0 0 32247
Megyek és beledugom a fejem egy vödör jégbe...

DE MEGVAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAN!!!!!!!!!!!

SZÉP VOLT LÁNYOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

EX Creative Commons License 2002.01.13 0 0 32246
"Na, szép! Azért abban semmi nem akadályoz meg, hogy az én új lakásomba lakásavatót akarj szervezni a fél kettes és a háromnegyed tizenhatos (vagy fordítva) részvételével! :o))))) Csókollak!"

Akkor ez az a buli,amiről mindenki beszélt tegnap? Ott mondták,hogy lesz minden kaja,pia,nők és,hogy a tulaj marha rendes,mert bármit lehet csinálni a lakásban!!A kisszobában,állítólag szalonna sütéssel egybekötött tűzugró verseny is lesz!:)))))

EX Creative Commons License 2002.01.13 0 0 32245
Néhány ferencvárosi éves alapfizetése
Hrutka: 31 millió
Pinte: 30
Jancula: 25
Horváth P.: 20
Jovics: 20
Lipcsei: 15
Dragóner: 12
Szűcs L.: 10
Szeiler (ügyvezető ig.): 7,2
Kriston: 7
Gera: 3

A ferencvárosi pletykáknak természetükből fakadóan gyakran nincs konvertálható fedezete, ám kapcsolatrendszerünk folytán igyekeztünk megkülönböztetni a valós és az álhíreket. Az összegeket számlával, az APEH-előírásoknak megfelelően utalják, havi bontásban. Információnk szerint nemcsak Hrutkát fizeti a klub, vannak mások is, akit Várszegitől függetlenül javadalmaznak. Jovics éves keresete 20 millió, Jancula ennél 5 millióval többet kasszíroz. Úgy tudjuk, Szeiler ügyvezető is az egyesülettől kapja a pénzét, neki havi 600 ezer forint+áfa üti a markát, ez évente nettó 7,2 millió. Kriston 7 milliót, míg Lipcsei 15, Dragóner pedig 12 milliót keres. Horváth, a gólerős csatár 20 milliós megállapodást kötött, a kapus Szűcsöt viszont csak 10 millióra értékelték, holott ősszel ő volt a legjobb. A szlovák Pinte 30 millióba kerül. A jelentős különbségeket jelzi, hogy Gera, a tehetséges, Pécsről érkezett csatár csak 3 millió forintot kap. Ezek persze csak az alapfizetések. Egy győztes meccs után a játékosok fejenként 280 ezer forintot kasszírozhatnak, a döntetlen pedig 140 ezret ér

Mint ahogy M.M már bemásolta,ezek az adatok itt találhatóak:http://foci.sportforum.hu/main/news.asp?newsid=21095

Azért elég meglepő adatok.
Nekem két dolog furcsa.
Az egyik,hogy ezek szerint Szeiler kétszer értékesebb pontja a Fradinak mint Gera?
A másik,hogy eddig nagyon sok emberre ráaggatták már a Fradinál,hogy loptak,vagy rosszul gazdálkodtak de tényekkel még senki nem bizonyította mégis menniük kellett.
Na most a Nyelvről már kiderűlt,hogy a fizetése mellett még jutalékot is felvesz.
Ha összehasonlítjuk a Nyelv által igazoltak fizetését és a Nyelv elött igazolt játékosok fizetését,akkor már arra is van bizonyíték,hogy jó esetben "csak" rosszul gazdálkodik.De felmerülhet az a kérdés is,hogy vajon kinek volt jó üzlet a Jancula leigazolása? Mert hát ugye a Fradinak nem,de ha leigazoltuk akkor valakinek csak megérte.
Vajon mi motíválhat egy "hozzáértő" vezetőt egy öreg,nevesincs,a cserepadra épp hogy beférő,fél év után a junior csapatba küldött játékos leigazolásánál,hogy ilyen magas juttatásokat biztosítson neki??

Szerintem ennek is az az 50-60 ember az oka,biztos bementek a Nyelvhez és életveszélyesen megfenyegették,hogy ha nem igazolod le a Janculát és nem adsz neki sok pénzt,akkor kiverjük a popsidat.:)

hools Creative Commons License 2002.01.13 0 0 32244
Azért rendes volt a MAC-os edzőtől, hogy ránk gondolt, és nem az MTK-ra vagy a ZTE-re :)))) A név még kötelez!
HAJRÁ FRADI!!!!
Meg kell verni a Hypot is!
Előzmény: IVÓ (32227)
Vicky (GGals) Creative Commons License 2002.01.13 0 0 32243
Horikám (avagy bíró sporttárs :o)):

"de ha egy méretesebb Kő becézett formájára"
Honnan tudtad, hogy rá gondolok?! :o)))

"de az én lakásom nem túl rég lett felújítva és nem szándékozom újra ilyesmivel foglalkozni"
Na, szép! Azért abban semmi nem akadályoz meg, hogy az én új lakásomba lakásavatót akarj szervezni a fél kettes és a háromnegyed tizenhatos (vagy fordítva) részvételével! :o))))) Csókollak!

Előzmény: HORI (32208)
Vicky (GGals) Creative Commons License 2002.01.13 0 0 32242
Akkor továbbra is, folyamatosan:

HAJRÁ FRADI!!!

Előzmény: IVÓ (32240)
Vicky (GGals) Creative Commons License 2002.01.13 0 0 32241
You wrote:
A Sport írja: "vasárnap pedig Nyíregyházára érkezik a Ferencváros (vészjósló, hogy a hírek szerint néhány újpesti megvárja a Fradi-drukkereket)"

Állítólag volt azért a mieinknek is egy kis problémája a bejutással. Valamiért nem akarták őket beengedni. Tényleg nem tudom, mi történt, mert erről is csak egy két mondatos SMS-ben értesültem.

Előzmény: DINO (32211)
IVÓ Creative Commons License 2002.01.13 0 0 32240
Miskolcon...kemény lesz!!!
Előzmény: Vicky (GGals) (32239)
Vicky (GGals) Creative Commons License 2002.01.13 0 0 32239
Mondom, hogy HÁROM... :o)

Ma van korong is? Ooops, ez nálam kimaradt...
Ki ellen? Mikor?

Előzmény: IVÓ (32237)
Vicky (GGals) Creative Commons License 2002.01.13 0 0 32238
A szurkolásról:

Pozitív: nagyon sokan lent voltak közülünk (az én ágyam pont a közvetítés előtt néhány perccel érkezett meg, akkor meg már "kicsit" késő lett volna elindulni), úgyhogy szerintem Újvárosba valahogy kéne előre szerezni jegyeket, mert ott még többen leszünk.

Negatív: a lila-gyalázó nóták jobban mentek együtt, mint például az "Édesanyám, kedves anyám..."

Vicces: utolsó meccs, második félidő. Mutatják a tábort, ahogy teli torokból éneklik valamelyik lila-utáló dalt. Crazy Jenő röhög: "Úgy érzem, most nem a legmegfelelőbb pillanatban kaptuk el a ferencvárosi tábort... de hangsúlyozom, hogy A TEGNAPINÁL NAGYSÁGRENDEKKEL KULTÚRÁLTABB A HANGULAT." (A nagybetűs rész még a pozitívumok közé tartozik.)

FERENCVÁROS MINDÖRÖKKÉ!

Mefi:
Felvettem Neked a meccset, majd találd ki, hogy adjam oda.

IVÓ Creative Commons License 2002.01.13 0 0 32237
S mi lesz a korongosokkal?????

Ja... és három hét az kettő:o))))

Előzmény: Vicky (GGals) (32236)
Vicky (GGals) Creative Commons License 2002.01.13 0 0 32236
Mi vagyunk a legnagyobbak, hejj-hejj! :o))) (ajánlom ZéPének...:o))))
Két hét múlva bevesszük Újvárost!!! :o)))

A vízilabdás fiúk meg ezek a focisták is néhányszor a szívbajt hozták rám ma; remélem, a kézis lányok csak spontán nyernek és nem kell izgulnom...
Akkor lenne igazán szép végre egy Fradi-hétvége!

Hajrá Ferencváros!!!!!!

zlotyi11 Creative Commons License 2002.01.13 0 0 32235
Ferencváros-Diósgyőr 3-1

Meglehetősen nagy csata alakult ki az első félidőben, a Diósgyőr bizony nem akarta könnyen adni a bőrét, és bár Dragóner a félidő utolsó percében gólt lőtt, az NB I B-s együttes jó benyomást tett a szurkolókra.
A szünetet követően öt percig bizony nagyon jól és veszélyesen játszott a DVTK, Szűcs kapus több alkalommal bravúros vetődéssel tudta csak megőrizni a Fradi-kaput a diósgyőri góltól. Ám a Ferencváros lassacskán legyűrte a DVTK-t, s előbb Horváth Péter (a csatár erőszakosan labdát szerzett, s Hauer kapus lábai között a kapu közepébe lőtt), majd Balog Zoltán (tudatos támadás végén lőtt gólt, szintén a kapus lábai között) vette be a diósgyőri kaput. Lippai ugyan szépített, de a Fradi győzelme nem forgott veszélyben.

Meglehetősen nagy csata alakult ki az első félidőben, a Diósgyőr bizony nem akarta könnyen adni a bőrét, és bár Dragóner a félidő utolsó percében gólt lőtt, az NB I B-s együttes jó benyomást tett a szurkolókra.
A szünetet követően öt percig bizony nagyon jól és veszélyesen játszott a DVTK, Szűcs kapus több alkalommal bravúros vetődéssel tudta csak megőrizni a Fradi-kaput a diósgyőri góltól. Ám a Ferencváros lassacskán legyűrte a DVTK-t, s előbb Horváth Péter (a csatár erőszakosan labdát szerzett, s Hauer kapus lábai között a kapu közepébe lőtt), majd Balog Zoltán (tudatos támadás végén lőtt gólt, szintén a kapus lábai között) vette be a diósgyőri kaput. Lippai ugyan szépített, de a Fradi győzelme nem forgott veszélyben.

zlotyi11 Creative Commons License 2002.01.13 0 0 32233
Közben vezetünk Dragó góljával a Diósgyőr ellen!
ElitJaszub Creative Commons License 2002.01.13 0 0 32232
ezen én is röhögtem:-))
Előzmény: _LaJoS_ (32228)
zlotyi11 Creative Commons License 2002.01.13 0 0 32231
Olyan mint az oviban mikor az ovisok csak 5 szót ismernek de aztis keverik!
Előzmény: Mefiragazzo (32224)
ElitJaszub Creative Commons License 2002.01.13 0 0 32230
és a kézi eredmény is elég meghatározója a vasárnapunknak
Előzmény: hools (32217)
_LaJoS_ Creative Commons License 2002.01.13 0 0 32228
Az nb1.hu is ,,alkotott'': Újra "full" teltház :)))
Előzmény: Mefiragazzo (32224)
IVÓ Creative Commons License 2002.01.13 0 0 32227
A tegnapi sportban volt egy rövidke interjú a MAC jégkorongcsapatának egyik vezetőjével, abból az alaklomból, hogy sikerült 26-ot kapniuk a Dunaferrtől(megjegyzem a 90-es évek elején mi is lőttünk ennyit, nem is egy meccsen). Íme egy - nem teljes pontos - idézet:

"Olyan volt ez mint amikor a Ferencváros labdarúgó csapata találkozik a Bökönnyel, a totális proficsapat egy teljesen amatőrrel..."

Tessék mondani drága MAC-vezető:

A BÖKÖNY AZ EGY PROFI CSAPAT??????

Mert különben fogalmam sincs, hogy mire gondolt...

ElitJaszub Creative Commons License 2002.01.13 0 0 32226
csípném, ha belecsúszna a progi a 14-es tv kezdésbe
elég kicsi a valószínűsége
Előzmény: Mefiragazzo (32224)
Mighty Mike Creative Commons License 2002.01.13 0 0 32225
erre irtam par napja, hogy kriminalis a szinvonala a cikkeknek az ftc.hu-n.
Előzmény: Mefiragazzo (32224)
ElitJaszub Creative Commons License 2002.01.13 0 0 32223
inkább így:

Nyíregyháza, január 13., 13.05

A ferencvárosi középpályás remekül kezdett a terembajnokság vasárnapi napján.

Az első félidő nem hozott túl sok izgalmat, már ami a kapu előtti eseményeket illeti. A szurkolók fantasztikus buzdítása ugyan roppant nagy motivációt jelentette mindkét csapat számára, de egyetlen Horváth Péter lehetőséget leszámítva nem akadt jelentősebb gólveszély.
A második félidőben viszonylag gyorsan szerzett egy gólt a Fradi (Gera egy jobb oldali támadást követően ballal nagyszerű gólt szerzett), majd két perccel később ő növelte csapata előnyét (Horváth Péter kapura lövése után a kipattanó labdát helyezte a kapuba). A Szolnok ugyan próbált javítani, de nem bírt a Fradival, sőt, kevéssel a vége előtt Vén is gólt szerzett.

zlotyi11 Creative Commons License 2002.01.13 0 0 32222
Na akkor 1 meccs megvan!
Így tovább!

HAJRÁ FRADI!

Előzmény: 2Madák1 (32221)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!