Keresés

Részletes keresés

Pierre_B Creative Commons License 2002.01.10 0 0 31999
Csak azt ne mondd, hogy nem labdáztak! A kidobóst szerinted mivel játszották? :o)

Előzmény: Vicky (GGals) (31994)
Vicky (GGals) Creative Commons License 2002.01.10 0 0 31998
Minden egyes szavaddal egyetértek - mint szvsz minden Fradista. Nem csoda, hogy a vezetőink nem így gondolják - soha nem is voltak Igaz Fradisták... :o(
Előzmény: ElitJaszub (31984)
Vicky (GGals) Creative Commons License 2002.01.10 0 0 31997
Jobb-, bal- és kétlábas is egyszerre.
Meg biztos rendkívül finom túróscsuszát készít...
Én hasonlóan megbízható információkat várnék a "hivatalos" honlaptól... Ha olvasnám...
Előzmény: hools (31982)
Pierre_B Creative Commons License 2002.01.10 0 0 31996
Ha már úgyis guberálnak, vihetnének egy pár embert: Furulyás, Szeiler, Várszegi...
Ingyen adjuk őket.
Előzmény: Mighty Mike (31993)
badhool_16 Creative Commons License 2002.01.10 0 0 31995
Ha rendben van a laba akkor nagyon nagy vetel volt.Szerintem mi is megakartuk venni de a lilak ugyesebbek voltak.Egyre jobban utalom a Nyelvet.Tuntessuk mar el a Fradibol!!!
Előzmény: Mighty Mike (31993)
Vicky (GGals) Creative Commons License 2002.01.10 0 0 31994
"Garami edzései abban különböznek a Csankétól, hogy inkább labdával végzik a gyakorlatokat"

Ez is valami...
Halál idegesítő volt, mikor a Csank-edzéseken fél óráig kocogtak, aztán fél óráig különböző alakzatokban futkorásztak, majd az utolsó fél órában cicáztak egyet-kettőt, akkor már "labdástúl"..
Aztán csak megtanulja Garami is előbb vagy utóbb a játékosok neveit. Ha már Keller Józsit "leszeilerjózsizta" a bemutatásakor... :P

Előzmény: ElitJaszub (31980)
Mighty Mike Creative Commons License 2002.01.10 0 0 31993
en is, ha neked. de remelem nem tevedek. egyebkent ezt mondtam mar decemben is, amikor eloszor szoba kerult.

de az ujpesti szokas egyebkent is az, hogy ami nekunk nem kell arra lecsapnak.

vagyis guberalnak:)

Hajra Fradi!

Előzmény: badhool_16 (31992)
badhool_16 Creative Commons License 2002.01.10 0 0 31992
Mike!
Szerintem meg kar a Sloncikert.Megkovetlek ha nem lesz igazam.
Lorinc!
Te meg ne kotozkodj velem.Nehezemre esik mar beszelni Magyar:)
Előzmény: Mighty Mike (31987)
Kisgonosz Creative Commons License 2002.01.10 0 0 31991
Vicky (GGals) Creative Commons License 2002.01.10 0 0 31990
OFF

au!!!

Nem tudom, melyik topikban garázdálkodsz éppen; de a mél TÖKÉLETESEN átjött!!!!! :o)

ON

Előzmény: au (31978)
Mighty Mike Creative Commons License 2002.01.10 0 0 31989
mert mindegyik elkurvul, azert.
Előzmény: Pierre_B (31988)
Pierre_B Creative Commons License 2002.01.10 0 0 31988
Valóban, a kutya nem jó jelző. Én például imádom az ebeket - és ezzel nem vagyok egyedül - ezeket viszont...

Benedek F., Szívós, Deák, Torgyán, Szabadi, Furulyás, Páncsics, Szeiler, Kácsor...
Miért van az, hogy nekünk soha nem lehet egy klubszerető, a Fradinak, és nem a Fradiból élő vezetőnk?

(Persze, ez csak költői kérdés volt.)

Előzmény: Vicky (GGals) (31972)
Mighty Mike Creative Commons License 2002.01.10 0 0 31987
erdemes elolvasni, hogy reagalnak erre a Pestkozerli penzmosok.

a cseh gyerekert meg nem kar, szerintem...csak az a gond, hogy ez mutatja, mennyire komoly Szeiler a munkajaban...

Hajra Fradi!

Előzmény: Bai(l)y(eis) (31985)
Pierre_B Creative Commons License 2002.01.10 0 0 31986
EX!

Köszi a segítséget, bár egyelőre megtudtam, amit akartam, de azért ez az infó is jól jöhet (már hallottam korábban is).

A folyamatos, és sok felől érkező támadás előbb-utóbb csak eredményre vezet. Legalábbis őszintén remélem...

Előzmény: EX (31926)
Bai(l)y(eis) Creative Commons License 2002.01.10 0 0 31985
Fradisták a buszok!
Minden bkv busz hátulján hatalmas méteres Fradi cimer van
nem fotex records meg domus keravill hanem FTC cimer
még a lilák is aFradi busszal járnak culiba, meloba :))
de ha kocsival akkor is ott van az orruk elött :))))))))))))))))))
Előzmény: hools (31982)
ElitJaszub Creative Commons License 2002.01.10 0 0 31984
abban mindenképpen igaza van Vincze Gézának, hogy a Mötökában felvásárolják a fiatalokat.

az én olvasatomban a klasszikus Fradi utánpótlás azt jelenti, hogy egész kicsi korukban a gyerekek azért jönnek hozzánk focizni, mert vagy a család kívánja így - tehát régi a Fradi kötődés, - vagy a srác ennél egy kicsivel nagyobb korában látja a tv-ben, hallja a kis barátaitól, hogy Fradi és magától gondolja úgy, hogy neki ide kell jönnie.
ha még focizni is tud, akkor innentől kezdve tiszta lehet az út.

azt gondolom, hogy akik most a Várszeginél kezdenek ebben az agárdi futball központban, azok közül egy páran - vagy sokan - inkább a Fradiba jönnének, ha nálunk is ilyen "infrastruktúra" lenne.

E.J.

Előzmény: Vicky (GGals) (31977)
Lemmy1 Creative Commons License 2002.01.10 0 0 31983
A Cseh leigazolását ki kurta el?Akartuk őt egyáltalán?Hol vannak a mi nagy igazolásaink?Nyelvneknek 1 hetet adok.Ha addig semmi, likvidálni kell!A részletekkel ne foglalkozzatok, csak adjátok meg a jelet!Egy ilyen senki miatt nem fogok idegileg kikészülni.
Hajrá Fradi!nyugat Mo-ról.
hools Creative Commons License 2002.01.10 0 0 31982
Tanulságos egy írás...

Más: néztem a honlapon, hogy Garaminak tetszene ez a szerb gyerek. Igaz, azt írják, hogy jobblábas, egy nappal korábban viszont még az szerepelt, hogy kétlábas. Meg lehet nézni! :)))
Most akkor kinek higyjen az ember, ha a honlapon is ilyen jelenik meg...

Előzmény: Vicky (GGals) (31977)
Bai(l)y(eis) Creative Commons License 2002.01.10 0 0 31981
Fradista barátaim!

Igy a bajnoki szünetben amikor a csapat felkészülése is nem régen kezdödött a Játékosok és az edzök mérlegelése, értékelése alábbhagyott . Úgy vélem felfedezni reflektorfénybe került a tulajdonosunk személye : Várszegi Gábor üzletember.
Én annak örülnék legjobban , ha a csapatunk már a tözsdén lenne és mi Ferencváros szurkolók lennénk a legföbb tulajdonosai szeretett klubunknak!
De nem itélem el csodálatos kézis lányainkat, ha valaki elmondja nekik mi van ott biztos vagyok benne aláirják a dolgot-azt sem tudták miről van szó!

Solo Ferencváros!

ElitJaszub Creative Commons License 2002.01.10 0 0 31980
Rudi a Pannon Rádióban:
csak a végét kaptam el.
-El tudnád-e képzelni más Mo-i csapatban magad?
Rudi:
-Mo-i fizetésekhez képest (foci szinten-E.J.) az ő keresete nagyon magas, ráadásul ki kellene vásárolni a Fradiból, tehát ezért sem költene rá vki Mo-ról, inkább külföld.

további kérdésekre a válaszai:
-Szeretné, hogy olyan erős Fradit hoznának össze a télen, amelyik a nagy hátrány ellenére is a bajnoki címre menne rá,
-Garami edzései abban különböznek a Csankétól, hogy inkább labdával végzik a gyakorlatokat.

ennyit csíptem el.

E.J.

au Creative Commons License 2002.01.10 0 0 31979
Ha meg tudtad nyitni, jelezz légyszi mailben.
Előzmény: Vicky (GGals) (31977)
au Creative Commons License 2002.01.10 0 0 31978
Vicky!

Nézz be a mailboxodba. :-)

Vicky (GGals) Creative Commons License 2002.01.10 0 0 31977
Olvasgassatok!!!

NB1.HU:

"A nap interjúja

Vincze Géza

A Ferencváros elnökségi tagja szívinfarktust kapott a grémium hétfői ülése előtt. December 31-én egyébként a saját elnöke, Furulyás János közölte vele, hogy nem hosszabbítják meg szerződését.

- Hogy van?

- Köszönöm, már jobban, ehhez valószínűleg hozzásegített, hogy három napot altattak egy barátom vidéki szanatóriumában, jelenleg egyébként a László kórházban vagyok kivizsgáláson. Hosszú hónapok óta képtelen voltam rendesen aludni, az egész ügynek talán annyi "haszna" volt, hogy most alaposan kialhattam magam - természetesen különböző gyógyszereknek igénybevételével.

- Mi váltotta ki szívrohamát?

- Egyértelműen a menesztésem, de ez egy hosszabb folyamat végeredménye, amit sejtettem ugyan, de mindig azzal hessegettem el magamtól ezeket a gondolatokat, hogy egy jól működő "részlegénél" mi adhatna okot a váltásra? Lettek volna még elképzeléseim, végre önállóvá vált volna az utánpótlásképzés, nem a Labdarúgó és Sport Kft-hez tartoztunk volna, ennek a munkának a teljes koncepcióját kidogoztam... Nem kellettem, pedig sok jó korcsoportot hoztunk össze, és mindenki azt mondta, hogy remekül dolgozunk, márpedig ha valami jól működik, ott azért a vezető sem végezhet túlságosan rossz munkát. Persze, ha pocsék munkát végeztem volna, akkor sem ez lenne az eljárás...

- Haragszik valakire?

- A Fradira én soha nem tudok haragudni, főleg most, hogy nagyjából tudom, kik mozgatták a szálakat a háttérben. Én mindig egy ügyet próbáltam meg szolgálni, és ebbe nem fértek bele a kisstílű dörgölőzések, pozícióharcok. Miután az utóbbi időben már semmiben nem kérték ki igazán a véleményemet, sejtettem, hogy ez lesz a dolog vége. Igaz, más jelek is utaltak erre...

- Például?

- Vesszőparipám, hogy az iskolákkal minél jobb kapcsolatot kell fenntartani, hiszen az igazi tömegeket ott tudjuk meghódítani a futballnak. Nos, azon iskolából, ahova tárgyalni jártam, már néhány hete hallottam olyan visszhangokat, miszerint "a Vinczét nem kell komolyan venni, úgyis nemsokára kirúgják hamarosan".

- Elnökségi tagként azért marad a helyén?

- Igen, onnan ugyanis nem tudnak kirúgni. Illetve: a kirúgás nem jó szó ide, mert egy nagyon jól megválasztott időpontban került sor a menesztésemre, hiszen lejárt a szerződésem, és ilyenkor semmit nem kell megmagyarázni, csak nem kell meghosszabbítani azt, és kész. Persze, várnék valamiféle magyarázatot attól, akivel egy elnökségben ülök, de úgy vélem, erre soha nem kerül sor.

- Pedig ha jól tudom, programot is kértek öntől...

- Igen, de amikor megtudtam, hogy Szeiler a jövő szempontjából más irányú tárgyalásokat folytat, tudtam, hogy feleslegesen készítem azt. Azt hiszem, éppen a Sport pluszban olvastam először a Labdarúgó és Sport kft. legutóbbi taggyűlésről kiadott közleményt, miszerint Várszegi úr szívesen segíti az utánpótlást is.

- Ez mit jelenthet?

- Ebbe én nem mennék bele, mert most is szúr a szívem, és nem akarom felizgatni maga, Egy biztos: kérték tőlem annak a programnak az elkészítését, amely szerint gazdasági alapon működhet az utánpótlás, de attól kezdve senki nem egyeztetett velem.

- Elképzelhetőnek tartja, hogy a program bizonyos részeit felhasználják?

- Nem, mert kiemelten hangsúlyoztam azt, hogy mindennek az alapja az, hogy a Fradi utánpótlás önállóan, az egyesület alá tartozva dolgozhassék, ne a Labdarúgó és Sport Kft-től függjön.

- Lehet, hogy ez nem tetszett "fent"...

- Erre én nem tudok, és nem is akarok válaszolni. Az viszont elképzelhető, hogy a program nem a mostani vezetés elképzelései szerint készült, ennek tükrében érthető a váltás… De én, mint ízig-vérig fradista nem készíthettem más tervet, mert úgy vélem: akárki a befektető a Fradinál, a Ferencváros utánpótlása nem lehet másé, mint a Ferencvárosé. Azért sem lehetett nagy szükség a programomra, mert teljesen más elven dolgozik az FTC és az MTK: mi neveljük a fiatalokat, ők pedig felvásárolják őket. Márpedig az utánpótlás-képzés nem a pillanatnyi értékekkel való kufárkodás, a Fradinak csak a Ferencváros nevelhet játékosokat. Ezen elveimet egyébként mindenki ismerte, valószínű, hogy ezért is nem fértem bele a vezetés elképzeléseibe. A menesztésemről szóló döntést tehát nem is annyira a személyem, mint az általam kidolgozott koncepció elleni támadásként éltem meg, és ez - ha lehet - ez még jobban fájt. Ugyanakkor elnézést kérek a klub szurkolóitól, hogy ezekben a nehéz napokban a szívem felmondta a szolgálatot, és egész egyszerűen összeestem.

- Nyilván hallott a szurkolók ülősztrájkjáról, egyetért-e elképzeléseikkel?

- Amikor mentem az elnökségire, a kezembe nyomtak egy papírt, de nem sokkal később elájultam, és azóta - a fent említett okok miatt - nem volt időm annak elolvasására. Egy dolog azonban biztos: bár nem kívánok kommentárt fűzni a történtekhez, maximálisan egyetértek mindennel, ami a Ferencváros identitását és jövőjét szolgálja, és mindent meg kell tenni azért, hogy a 102 év után legyen 103, 104, és így tovább...
(im)"

No comment...

Lorinc_d Creative Commons License 2002.01.10 0 0 31976
Csak azert gondoltam, mert azt irtad magyar befektetokrol van szo es nem kulfoldiekrol. Magyarorszagon pedig nincsen olyan sok penzes ember aki a fociba szeretne befektetni. Hat remenykedjunk...
Hamar a kezis lanyoknal vagyunk: sajnos vasarnap nem tudok kimenni a Hypo ellen :-(((((((((((((
Előzmény: Vicky (GGals) (31973)
Wisey_ Creative Commons License 2002.01.10 0 0 31975
Jól van, akkor alakul a csapat, mert Polyci is jönne (bár nem tud végig maradni)!
Előzmény: Lorinc_d (31971)
Vicky (GGals) Creative Commons License 2002.01.10 0 0 31974
És még egy dolog:

"Csak azokat most sem all erdekukben a klub kozelebe engedni"

Csak remélhetőleg "ezek" már nem maradnak nálunk sokáig...

Előzmény: Lorinc_d (31970)
Vicky (GGals) Creative Commons License 2002.01.10 0 0 31973
Lőrinc drága:

Nem, akikről mi beszélünk, azokat senki, sehol nem említett; mintha nem is léteznének... :o(

Előzmény: Lorinc_d (31970)
Vicky (GGals) Creative Commons License 2002.01.10 0 0 31972
endre_d:
Kérdezted, mit kellett volna tenniük szerintem a kézis lányoknak, amikor a Pályánál, a demonstráció helyszíne mellett gyülekeznek éppen. Tudod, KIZÁRTNAK tartom, hogy ne legyen köztük olyan, aki egyetért a "kilenc ponttal". Ha viszont így van, akár odajöhetett volna az, aki így érez és alákanyaríthatta volna a nevét. A vízilabdások megtették...
Hozzáteszem: sportolókként minden tiszteletem az övék, hiszen csodálatos élményeket szereztek (és remélhetőleg még fognak is) nekünk, szurkolóknak.

badhool:
Az nem úgy van, hogy ha Te fizetsz nekünk a kaziért, akkor nekünk kéne megadni a számlaszámot?! :o)

U0116:
Próbállak beazonosítani... A "gól" szóban szerepelnek a neved kezdőbetűi? :o) Vagy nem? :P

Hajrá Fradi!!!

ADDIG SZERVEZÜNK MEGMOZDULÁSOKAT, AMÍG EZEK A SZEMÉT, KÉTSZÍNŰ, PÉNZÉHES, ELVTELEN KUTYÁK (á, nem kutyák... A kutyák nem lennének képesek elárulni a "gazdájukat...) EL NEM TAKARODNAK A FERENCVÁROSBÓL!!!

Lorinc_d Creative Commons License 2002.01.10 0 0 31971
En sajnos valoszinu hogy nem tudok menni, de Potocsi szemelyeben van kapusotok!
Előzmény: Wisey_ (31967)
Lorinc_d Creative Commons License 2002.01.10 0 0 31970
Csak azokat most sem all erdekukben a klub kozelebe engedni. Bar ha azokra gondolsz, akikrol mar volt szo itt a DK-ban is, akkor nem jutunk elorebb, ok sem jobbak mint VG :-(
Vagy ne legyek kishitu?
Előzmény: Vicky (GGals) (31969)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!