Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2014.08.01 0 0 252

Sok, felekezete iránt elkötelezett tagtól hallottam már ezt, tudod megértelek, így egyszerubb élni, nem kell gondolkozni, a csapatod vezetőitől mindenre megkapod a választ. Nem kell mást csinálnod, csak feltétel nélkul, bizonyítékok nélkul hinni bennuk.

Előzmény: Törölt nick (250)
tréfi2 Creative Commons License 2014.07.31 0 0 251

Honnan veszed, Rozálka, hogy a római kat. egyházra bízta Jézus az Igét?

 

Előzmény: Törölt nick (250)
Törölt nick Creative Commons License 2014.07.31 0 0 250

A szektások és a magán hívők nem is értik a jelenések könyvét, de a kat. egyház, akire az Igét bízta Jézus az érti.

De különben a jelenések könyve egyszerű. Az egész ÜDVTÖRTÉNETET tartalmazza.

Előzmény: Törölt nick (249)
Törölt nick Creative Commons License 2014.07.31 0 0 249

Ez nem igaz, talán Dániel, János ... amikor próféciát kaptak, mindig értették, amit kaptak ? Nagyon nem, sőt állítom, hogy Dániel utolsó idős próféciáit senki sem érti, a Jelenések könyvéről meg ne is beszéljunk. Amúgy pont ezt szeretem az Istenben, hogy az csinál, amit akar, nem érdekli kulonosen, hogy Rozálka azt hiszi, hogy emberek által kitalált szabályok kozé lehet szorítani.  

Előzmény: Törölt nick (247)
Törölt nick Creative Commons License 2014.07.30 0 0 248

Nyugodtam prófétálhat, legfeljebb nem jön be.

 

Prófétálva tanulunk meg prófétálni.

 

Így tud egyre jobban ráhangolódni Isten hangjára.

Előzmény: Törölt nick (242)
Törölt nick Creative Commons License 2014.07.30 0 0 247

Nem a prófétáláshoz van a magyarázat hanem nyelvi imához.

 

A prófétálás vagyis az Úr mondandója egy az egyben jön. Azt simán érti az aki átadja. Nem kell megmagyarázni csak legfeljebb megkülönböztetni.

Előzmény: Törölt nick (246)
Törölt nick Creative Commons License 2014.07.30 0 0 246

Nem állt szándékomban a hitelességed megkérdőjelezése, csak mivel már annyi hamis prófécia látott napvilágot,  jobb az óvatosság. Ismered, van a ki prófétál, van aki magyarázatot kap, ezért nem biztos, hogy, aki prófétál, az megkapta hozzá a magyarázatot is.

Előzmény: Last Seal (244)
llang-ilang Creative Commons License 2014.07.29 0 0 245

Ó nem gondoltam volna hogy a mennyben is nézték a vbt!Ö vajon melyik csapatnak szurkolt?

 

AZT gondolnà az egyszeri hivö hogy az  Israeli vàlogatott a hivatalos csapat erre azok meg ki sem jutottak. Szerintem as Angol bajnoksàgot nézik odafönt mert Ott nem divatos a szinészkedés mint pl a spanyoloknàl hanem a tiszta küzdös foci. A szabàlyszerü küzdelem.

 

Én egy az egyben letiltanàm as angyali kart a nemzetisport lapozgatàsàrol,a szentszellem is foglalkozhatna inkàbb a lelkek mentésével. Nekik ennél fontosabb dolguk van,lelkek megmentése Ami az örökkévalósàgra kihat, ne emberek hóbortjaival foglalkozzanak

Előzmény: Last Seal (244)
Last Seal Creative Commons License 2014.07.27 0 0 244

Valoban balga voltam,mivel amikor elkezdtem utänanezni,egy hang mondta:Nemetorszäg.Nekem nevetsegesnek tünt,hogy mär megint a nemetek,a masik tapasztalat,hogy reszeletesen le kell irni mindent,pl. hogy egy üvegablak elött lättam ugrälni egy rövidhaju fiatalembert ,nem tudtam mit jelent amig a lenti balkonnäl älo csapatkepen eszre nem vettem az ätlätszo korlätot.

Előzmény: Törölt nick (242)
Last Seal Creative Commons License 2014.07.27 0 0 243

Gyakorlati utmutatässal segitheted te is emme topikot,kicsit többel mint ez a beiräsod.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (242)
Törölt nick Creative Commons License 2014.07.27 0 0 242

Ez nem jött be, ezért csak óvatosan a prófétálgatásokkal.

Előzmény: Last Seal (235)
Last Seal Creative Commons License 2014.07.25 0 0 241

A legutolso kep amit lättam,az ez a fiatalember volt,amint sörpad mellett ülve ünnepelt:

 

A nyertes csapatban is sok rövidhaju talälhato:

 

Dicsöseg az Urnak,hogy hetekkel elötte megmutatta,ki lesz a VB nyertes.

 

Előzmény: Last Seal (235)
ntaic Creative Commons License 2014.07.14 0 0 240

Tehát akkor ez igaz lehet, és talán már nem is lesz utolsó ébredés, ez utóbbi a nagy kérdés?

Előzmény: Last Seal (237)
Last Seal Creative Commons License 2014.07.13 0 0 239

Ezt a beiras elött kaptam 1-2 nappal ,06. 10-11. körül.

 

Ezutan következett az RTL tv hirado-offenzivaja.

 

(Remelem nem törlik)

Előzmény: Last Seal (231)
Last Seal Creative Commons License 2014.07.11 0 0 237

Äm egy sötetszürke,nagy forgoszel tamad fel ezen az uton,hogy megakadälyozza !Vigyazzat  testverek.

Előzmény: ntaic (236)
ntaic Creative Commons License 2014.07.11 0 0 236

A jelenre vonatkozó talán legfontosabb prófécia az, hogy 2014 az az év, amikor az igaz és a hamis egyház szétválik.

Last Seal Creative Commons License 2014.07.10 0 0 235

Most mar egyszerübb.A lätott  13-as szam es a galamb egyertelmüve tette szamomra,hogy a vb-röl van szo.Sajnos az enekes nö dalära mär nem emlekezem.

Akikre emlekezem:

 

ö,hosszu haj  elteveszthetetlen (nemet csapat):

 

a masik elteveszthetetlen (argentin csapat):

 

rövid,szinte kopasz hajuak örjöngtek ünnepelve,tehät feltehetöen Argentina gyöz.

 

 

 

üdv.LS

 

 

 

 

 

 

Előzmény: Last Seal (234)
Last Seal Creative Commons License 2014.06.30 0 0 234

Nehany napja lättam egy csapat fiatalt akik ünnepre keszültek majd ünnepeltek,volt aki vadabbul masok visszafogottak voltak közöttük.Több arcät sokäig lättam,voltak hosszabb hajuak,es szinte kopaszok közöttük,mediterran tipusok,többnyire.Mivel nem nezek tevet,nem ismerem a vb-t sem igy idöbe telik kinyomoznom melyik csapat lesz a gyöztes.

landdie Creative Commons License 2014.06.15 0 0 233

Ez most kemény volt!

 

És NAGYON hatásos volt, hiszen a  Sátán letérdelt és megfogadta, hogy semmi olyan gonosz dolgot nem csinál majd, mely támogatná a Jelenések sztorit.

....Aztán béke lett, és a gyülekezetek tönkrementek..:)

Előzmény: Last Seal (232)
Last Seal Creative Commons License 2014.06.14 0 0 232

Gyogyulas Hangja gyülekezetben elhangzott profecia:

 

Klikk ide

Last Seal Creative Commons License 2014.06.12 0 0 231

Magasan hajlongó ,érett búzamező mellett fura ,modern építményt láttam.A naptól tündöklő,ám csalóka kép volt ez,  (Néró) stadionja felett a messze távolba nyúló,nyugatról jött hatalmas sötét felleg látszott,rövidesen megtörve az idillikus képet.  

 

Törölt nick Creative Commons License 2014.04.09 0 0 230

Ezt a képet te láttad?

Előzmény: Last Seal (229)
Last Seal Creative Commons License 2014.04.09 0 0 229

Vasarnap este kb 2 percel 7 ora utan (szavazasi hataridö) volt egy latomasom.Elkezdtem ide beirni,majd a felenel abba hagytam,mivel mär nehany topikban szerepelt hasonlo a magyar helyzetre vonatkozolag,igy kicsit fölösnek tartottam miközben egy vaskezes kep utan kutattam a googleban.

 

Pl ez is Katt ide.

 

Megis beirom,ugy döntöttem egy tegnap esti meglatas  miatt.

 

Tehat 7 orrakor kineztem az ablakon egy nagy vaskezet-kezfejet lattam ätrobajlani az egen,az  orszag felett a hangsebesseg több tizszeresevel es a lökeshullammal,ami igen megräzo volt,mint egy meteor betörese,majd O. Viktor fej jelent meg elöttem,es enyhe fejfäjast okozva nekem is,eltünt az egesz.

Last Seal Creative Commons License 2014.03.08 0 0 228

Nyaron lenyeges valtozas lesz az ällam müködesebe,az ha önkormyzatoknäl dolgozo hivö vagy figyelj az Urra,mert leepitesek lesznek. 

Last Seal Creative Commons License 2014.03.08 0 0 227

Ez konkretan Ukrajnarol szolt.Imatkozzatok.

Előzmény: Last Seal (226)
Last Seal Creative Commons License 2013.08.28 0 0 226

Nagy tüz gyullad fel keleten (atom),europai fiatalok is csataterre vitetnek .Az idök,körülmenyek nagyon hamar megvältoznak.

Last Seal Creative Commons License 2013.08.06 0 0 225

A magyar parlament addig fogja epiteni a konrolt,amig bekamerazott összejövetelek lesznek.

Júliannagnes Creative Commons License 2013.08.02 0 0 224

Válni kell, elrendeltetett.

Last Seal Creative Commons License 2013.08.01 0 0 223

Szeptemberben nagy esözes värhato.

landdie Creative Commons License 2013.07.27 0 0 222

"Fiacskáim, itt az utolsó óra; és amint hallottátok, hogy az antikrisztus eljő, így most sok antikrisztus támadt; ahonnan tudjuk, hogy itt az utolsó óra. Mert, ha nem az antikrisztus jő el és kevés antikrisztus támad, akkor nem tudjuk, hogy itt van-e az utolsó óra, azonban, ha mégis az antikrisztus jő el, akkor itt az utolsó óra, feltéve, ha sok antikrisztus támad. Az utolsó óra akkor támad, amikor eljő az antikrisztus, feltéve, ha nem elmegy. Az utolsó antikrisztus első órája viszont nem az utolsó, hiszen sok órája támad neki. Biztosak lehetünk benne, hogy az utolsó órában eljön az antikrisztus, ha nem marad otthon. Meglátjátok fiacskáim, mi vagyunk az Atya, mivel: Arról a napról és óráról pedig senki semmit sem tud, sem az égben az angyalok, sem a Fiú, hanem csak az Atya. 

 

:)

 

Garantált Jelek Gyülekezet 2013

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!