Keresés

Részletes keresés

cyandora Creative Commons License 2007.08.22 0 0 623
jelentem, a váci útról a munkásosztály után a fapapucsok is eltűntek. vasárnap 1 db 41 es  hellokitty mintás példány szomorkodott az outletben. lázadjunk fel. nekem tetszik ez a crocs egyébként, de azt nehezen tudom elképzelni, hogy mezitlábra nem büdös
Anetto21 Creative Commons License 2007.08.08 0 0 622

áh értem!Hát köszönöm szépen a segítséget!Majd megnézem akkor a metrot!Remélem lesz is...!Azért ha valaki esetleg lát máshol..az még írjon!:)ha én látok én is írok...lehet ,hogy másnak is kell az infó...!:D

u.i.:Még egyszer köszi!

Előzmény: snejderfáni (621)
snejderfáni Creative Commons License 2007.08.07 0 0 621
Metroban is szokott lenni Timor márkanévvel, párszáz forint, 3 darab van egy csomagban.
Előzmény: Anetto21 (618)
Anetto21 Creative Commons License 2007.08.07 0 0 620
Igen csak már a DMben nincsen se a Rosmannban!Szerintetek orvosi segédeszközök?vagy munkaruházat?vagy csak egyszerű zokni harisnya szaküzlet?
azona02 Creative Commons License 2007.08.06 0 0 619
én a dm-ben láttam, még tavasszal
Előzmény: Anetto21 (618)
Anetto21 Creative Commons License 2007.08.06 0 0 618

Sziasztok!

 

Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy valaki, aki hallott a klumpa zokni nevezetű igen kis praktikus zokniról...:)az esetleg megmondhatná,hogy esetleg hol látta, vette...

(klumpa zokni=..olyan zokni, ami csak a lábfejeden van nem titok zokni nincs sarka...)u.i: ne nézzetek hülyének,mert létezik ilyen..csak nem tudom, hogy hol lehetne venni, főleg ha nem cég vagyok és nagykeres stb...

Köszi

Anetto21

Klumpas Creative Commons License 2007.07.25 0 0 617
Kedves Orgia007!

Értem a hozzászólásod de kérlek ne általánosits.Igaz hogy Bp.en voltak tüntetések de nem polgárháborús és
az " AMILYEN SZOKOTT LENNI" megállapitásod eléggé nem helytálló.
Ez kb olyan mintha én holnap New Yorkba mennék és azt mondanám remélem nem fog felhőkarcoló rombadölni és több ezer ember emiatt meghalni mint ahogy ez New Yorkban SZOKOTT LENNI.
Bocs ezt csak az egyelőre még mindig a legtöbb országhoz képest békés kis hazánk védelmében irtam.Köszi!

Amugy ja ez a neon gumipappucs tényleg bohoc papucs de nem a szine miatt hanem az egy bolond százat csinál tipikus esete miatt.Akik nem a divat kedvéért hanem csak azért vették mert kényelmes azoktól elnézést kérnék:)

Amugy éljen a nyár és a papucshegyek a lábakon!!
Orgia007 Creative Commons License 2007.07.13 0 0 616


Erről írt a naplójában. www.szakacsbelanaploja.hu
Orgia007 Creative Commons License 2007.07.13 0 0 615
Szakács Béla is népszerűsiti


Napló lapozása: |<< << < [1007/1007] > >> >>|

Szakács Béla

2007. 07. 13. péntek, 15:36:35 óra

Kedves Naplóm!

Ma csak délig dolgoztam mert elkisértem a kisfőnök és Endrét egy elektromos dohányzásleszoktató eseményre. Én voltam a tanubizonyság, hogy avóban odamentek, mert Jutka nem hitte volna el. Ennek az a lényege, hogy sokkterápia és mágnes rezonáció. Az biztos, hogy amikor megtörtént se a kisfőnök se Endre nem gyújtott rá. Az orvos engem is meg akart mágnesozni, de mondtam, hogy én el vagyok cigaretta nélkül mint hal a vizben. Kérdeztem a Kisfőnököt és Endrét mi történt odabent de nem akartak róla beszélni. Gondolom a sokkhatás miatt vagy az elvonási tendencia következtében. A munkahelyen még annyi történt, hogy Csilluka vett egy műanyag papucsot és mint régen a klumpa. Kényelmes lehet, de elég rikitó a színe és Esztike szerint bohócpapucs. Mert a szine neonzöld. Csilluka szerint meg ez a sztárok papucsa, mert híres emberek ebben járnak Amerika szerte. Én szerintem érdekes és ha fiatalabb korban lennék még hordanám is mert ifjúkori hév. A jövő héten szabadság és hét elején Budapesten leszek. Remélem nem lesz olyan polgárháborús helyzet mint ami szokott lenni, hanem békesség meg nyugalom. Tervezett program még nincs, de Budapesten sok a kulturális lehetőség. Majd a helyszínen eldöntöm mihez lesz kedvem.
tom_jbm Creative Commons License 2007.07.13 0 0 614
Még nem küldtem, este fogom.
Szió, viszel ismét?
Előzmény: snejderfáni (613)
snejderfáni Creative Commons License 2007.07.13 0 0 613
no de hova küldted? :)
Előzmény: tom_jbm (609)
nina1 Creative Commons License 2007.07.11 0 0 612
Az új kedvenc.  :-)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.11 0 0 611
A sarokcsont kinövést el kell távolíttatni műtéti úton, aztán kész. Mehet a fapapucshordás.:)
Előzmény: brekkancs (610)
brekkancs Creative Commons License 2007.07.11 0 0 610
Bocsánat, ezer bocsánat. Lehet, hogy nagyon szexi a fapapucs, de jót tesz a sarokcsont kinövésnek is, ami igen fájdalmasan tud begyulladni. :( Bocsi, már itt se vagyok!
tom_jbm Creative Commons License 2007.07.10 0 0 609
Szia,
Küldök néhány képet priviben.
Előzmény: snejderfáni (570)
cyandora Creative Commons License 2007.06.29 0 0 608
nem, félreértésben vagy, ez egy papucsfa
Előzmény: teniszuto (607)
teniszuto Creative Commons License 2007.06.29 0 0 607

FAPAPUCS?

 

 

klumpa
Klumpas Creative Commons License 2007.06.28 0 0 606

Amugy van aki tényleg nem vágja ezt.Ezek föleg a divatozók.Mivel most nagy divat lett hál istennek..Lassan ott tartunk mint az arany években a 80as években amikor a 'hivatásos'-tól az anyukákig mindenkinek volt fapapucsa.
De nagyon igaz ez a sztori is amit irtál:)Ma is láttam egy olyan peggyt olyan lábujakkal és talpakkal.Oh my god!!!És látszott rajta hogy képbe van mit hord!!!
Előzmény: cyandora (605)
cyandora Creative Commons License 2007.06.28 0 0 605
még egy hasonló történet...kinéztem egy szép papucsot egy hölgynek, (nem előszür) aki először lelkesedett, majd váratlanul visszalépett. Az indoklás ilyesmi: " én mindig ezeket a papucsokat hordom, mert az az igazság, hogy kényelmes....dehát már két fatalpú van...nem lehet mindegyik ilyen...bár szeretem, de félek hogy egy kicsit gáz...bár igazából mindenki mondja, hogy milyen jók..hm...bla bla..  erre mit lehet mondani?
Előzmény: Klumpas (604)
Klumpas Creative Commons License 2007.06.26 0 0 604

Részvétem!!:)Nehéz helyzet lehetett...

Hát igen.Jó fej barátnőim mesélik mindig(megszegve a nöi szolidaritást:)/,hogy azért nem vallják be a nők,hogy bizony abszolut szexi ingereket akarnak kiváltani mert akkor ribancnak néznénk öket..Helyette megy a szöveg:nem gondoltam volna hogy pont ez a
kitaposott papucsom szexi??meg hogy nagyon kényelmes szeretem csak ennyi...

Hát innen üzenjük:ezért nem nézzük öket ribancnak!!!!

És mivel ez egy abszolut nőbarát forum kérnénk egy bátor nöt a forumról vagy ujonnan érkezöt,hogy irjon csak ennyit nekünk epedező férfiaknak:

"Igen szerintem is szexi a fapapucsom és nem csak kényelmes!"

Köszönjük!!!Várjuk!!!Pusz
Előzmény: cyandora (603)
cyandora Creative Commons License 2007.06.25 0 0 603

némi igazságod vagyon! hasonló dolgokon gondolkodtam én is.

Az általam ismert nők ezzel a "nemértem mit esztek ezen, kitöröm a bokámat miattad" alapállásból fikáznak, miközben most láttam a földvári mólón három uszkve 16-18 éves csajt az általad leírt, tűsarkú , barnára pácolt talpú fapapucsban, fehér felsőrésszel, korukra való tekintettel nem vonnék le semmilyen következtetést, de hát az arcukra volt írva, hogy a vietnámi strandpapucs nekik nem opció...

(ilyen helyekre is csak családostúl megy sétálni a lúzer...)

Előzmény: Klumpas (602)
Klumpas Creative Commons License 2007.06.23 0 0 602
A holgyek igazat mondanak vajon???

Megint elbeszelgettem egy fapapucsos novel:

O is azt mondta amit a tobbiek:soha nem gondolta volna hogy a fapapucs egy nagyon szexi dolog....

Biztos van aki ennyire elvan zarkozva a vilag folyasatól hogy ezt nem vágja de egyre inkabb azt gondolom hogy a noi alszemeremmel van dolgunk!!!

Tudnillik:
Nem a scholl fapapucs fronton hanem tudjatok vannak ezek a magasitott altalaban feher pantos fapapucsok ami most iszonyu nagy divat.Ha latsz egy durvan szexisen feloltozo not manapsag az utca 80 százalékban minimum valamilyen fa betétes vagy fapapucs van rajta!!!Plazakban,utcan mindenhol!

Ezek a nagyon szexisen kinezni akaro nok pedig a szex teren nagyon nagyon RESEN vannak!!Orakat keszulnek otthon stb és rohadtul nem a véletlenre bizzák a dolgot hogy szexisek legyenek..ugye ugye???Akkor hogy is van ez??

Tehát a nők iszonyuan tisztában vannak azzal hogy a fapapucs szexi de sajnos folosleges ezt megkerdezni toluk:)

Nem is bantanam oket epp eleg gondjuk van azzal hogy tetszenek nekunk ferfiaknak.DE!!KÖNYÖRGÖM egyszer és mindenkorra valjuk már be hogy a fapapucs nem egyenló az otthoni mamuszal!!!
Ha a gyereket altatom el otthon benne vagy fozok a konyhaban benne vagy plaza cicaként szexizek az utcan akkor is SZEXI!
Kerem holgytarsainkat miutan maguknak ezt bevallották valják be nekunk is férfiaknak!!(és ne csak arról csevegjenek itt,hogy húú láttam egy szép nyári darabot leértékelve a scholl referencia boltban és jaj de jó lesz mert kényelmes és otthon is jó lesz a kertészkedéshez és a szexiségéröl egy szerencsétlen utalást sem tesznek!!!)

Több bátorságot hölgyeim!:)És hordjátok öket amikor csak lehet!Puszi!
jadé Creative Commons License 2007.06.06 0 0 601

Meg kell mondjam azon gondolkodom,hogy levágatok a lábujjaim hosszából :-DD.

Ezért nem jók rám a cipők,mert mindegyikról lelóg a lábujjam.

Előzmény: cyandora (600)
cyandora Creative Commons License 2007.06.05 0 0 600
tetszeni tetszik, csak nekem is extra méretű lábujjam van :) véletlenül nem a vaterán vetted? kicseréli az eladó, ha van neki.
Előzmény: jadé (599)
jadé Creative Commons License 2007.06.05 0 0 599

Ez esetleg tetszik valakinek?Most rendeltem külföldről  (nálunk nem kapni ilyet),de kicsi lett a méret.38-as.Jó a 38-as méretű lábra,de sajnos nekem extra hosszú lábujjam van :( .Belső hossza 24,5 cm.Dobozában,saját csomagolásában eladó.

Gyönyörű és kényelmes. (13900)

Scholl
tom_jbm Creative Commons License 2007.05.21 0 0 598
Mit szóltok a jó időhöz? Feleségem mezitláb jár hetek óta. Scholl papucsban, scholl klumpában, scholl biopapucsban. Szerdán megyek ismét Váci úti outletbe, hátha lesz számomra bio. Múltkor légtalpalpas volt csak kb. 12e pénzért. Lányunk hordja feleségemnek vett barna biot. Azt mondja szuper kényelmes. Ezért vágyom én is ilyenre.
cyandora Creative Commons License 2007.05.21 0 0 597
azért ezek jól láthatóan nem mai csirkelábak.... ha van kontakt, tudok egy jó pedikűröst :)
Előzmény: Klumpas (596)
Klumpas Creative Commons License 2007.05.20 0 0 596

Pár szuper foto fapapucs imadoktól a világ különböző tájairól!Nejek,bnok fapapucsban mindenhonnan:

(Gyonyoru ez a kek pant egy fapapucson!!!):
http://www.nikitaspage.com/contris/cont3/01-PAGES/heckler232.htm




http://www.nikitaspage.com/contris/cont3/01-PAGES/jenny.htm

http://www.nikitaspage.com/contris/cont3/01-PAGES/jenny2.htm

vagy:

http://www.nikitaspage.com/contris/cont3/01-PAGES/eske&piet.htm

Mit szoltok hozza?

Rengetegen vagyunk a világon fapapucsimadok!!!

cyandora Creative Commons License 2007.05.19 0 0 595
én hiszek benne, hogy magyarnak kell lennie, hiszen minden jó dolgot magyarok csinálnak!
tudjátok, a Jézus is magyar gyerek volt, nem is beszélve Verne Gyuláról..:)
Előzmény: Klumpas (594)
Klumpas Creative Commons License 2007.05.18 0 0 594
Szerinted magyar Cyandora ez a fotos?Nem csak a neve és kint él?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!