Keresés

Részletes keresés

goldeen Creative Commons License 2012.04.25 0 0 3300
szerintem simán összehozható lenne egy olyan buli, ahol 7-8 szájról szájra ülnél felváltva, és egy kis pisiért cserébe addig nyalnának, amíg el nem ájulsz a gyönyörtől, néhány hatalmas orgazmus után...
Előzmény: Törölt nick (3298)
starter007 Creative Commons License 2012.04.25 0 0 3299
Tátott szájjal várjuk a folytatást!
Előzmény: Törölt nick (3298)
Törölt nick Creative Commons License 2012.04.25 0 0 3298

Én meg szívesen adnám már a testem és a pisim :)

Előzmény: farkas974 (3296)


goldeen Creative Commons License 2012.04.25 0 0 3297
alapvetően egyetértek veled, az egészséges vizelet valóban steril, gyógyító, akár külsőleg, akár belsőleg alkalmazva. sőt, a vizelet néhány összetevője fontos kozmetikai alapanyag (urea)
DE! ez csak az egészséges vizeletre vonatkozik! sajnos ránézésre senkiről se lehet megmondani, hogy egészséges-e a pisije vagy nem. persze a szín és illat sokat elárul, de azért szerintem jobb ezt csak "megbízható forrásból" na és eredeti kívántos forrásból beszerezni, közvetlen a gyártótól! :-)
Előzmény: Rigor_mortis2 (3292)
farkas974 Creative Commons License 2012.04.25 0 0 3296
Szerintem sokunk alád helyezkednénk!;-)
Előzmény: Törölt nick (3295)
Törölt nick Creative Commons License 2012.04.25 0 0 3295

jav.: szeretnék:)

Előzmény: Törölt nick (3294)
Törölt nick Creative Commons License 2012.04.25 0 0 3294

Ezzel teljesen egyetértek. Én ugyan szeretek lepisilni másokat, de kapni csak a férjemtől lennék képes, illetve tőle viseltem el, hogy néha lepisiljen.

Előzmény: Rigor_mortis2 (3292)
Rigor_mortis2 Creative Commons License 2012.04.25 0 0 3293

Lásd a goldeennek írtakat alább!

Előzmény: szyler (3277)
Rigor_mortis2 Creative Commons License 2012.04.25 0 0 3292

Kedves goldeen, már megbocsáss, de szamárságokat beszélsz!

 

Az egészséges emberek (értem ez alatt azokat, akiknek éppen nincs valamilyen húgyúti fertőzése) pisije STERIL (azaz baktériummentes). Akiknek genny, vér, fehérje vagy cukor van a vizeletükben az nagyon súlyos - akár halálos - problémát jelez. (Persze pár vörös- és fehérvérsejt normális esetben is bekerülhet a pisibe.) Így nyugodtan kijelenthető, hogy a pisiivás nem veszélyesebb, mint ha vizet iszol. A sebre jutás meg egyenesen hasznos lehet. A vizeletet - karbamidtartalma miatt - javsolják is sebek fertőtlenítésére, ahol nincs más lehetőség a sebellátásra, valamint számos bőrgyógyászati problémát is gyógyít.

 

A pisiszexnél inkább az a kérdés, hogy az ember általában nem szívesen pisilteti le magás egy idegennel. Ehhez - szerintem - intimebb kapcsolat kell.

Előzmény: goldeen (3278)
Törölt nick Creative Commons License 2012.04.25 0 0 3291

Sikerült, imádom a dinnyét:))))

 

Előzmény: goldeen (3290)
goldeen Creative Commons License 2012.04.25 0 0 3290
Nyári dinnyeparti. Rengeteg dinnyét ettünk. Közvetlenül a dinnyeföld mellett, vastag zöld pázsiton piknikeztünk. Este a réti virágok kieresztik illatukat, szinte bódultak voltunk a dús illatáradattól, amit a rengeteg dinnye csak egyre tetézett. Panka egyre gyakrabban szaladt el pisilni, ahogy a sok finom dinnye kezdte megtenni a hatását. Gábor szokása szerint panaszkodott, mint mindig mindenre: Behűthettük volna a dinnyét, mert így a földről felszedve olyan, mint a meleg pisi. Te azt honnan tudod milyen? -kérdezte Panka huncutul. Látom jóízűt eszel abból a meleg pisiből. Ha ennyire szereted, nem is kellene olyan messzire mennem pisilni... Gábor erre hanyatt vetette magát a füvön, és hívogatóan nagyra nyitotta a száját. Gyere drága, ne csak kacérkodj, ha mondani mered, merd megtenni is! Merem is, nehogy azt hidd, hogy csak a szám jár! Viszont neked járjon a nyelved is, de fürgén, mert anélkül nincs pisi! Egyébként is most pisiltem, még úgyse jönne, úgyhogy fizesd csak meg az árát annak a pisinek a fürge nyelveddel! És már ült is Gábor arcán széles mosollyal, és csak ette, ette a dinnyét, hogy mihamarabb legyen bőséges pisi, amivel megajándékozhatja Gábort. Gábor pedig csak nyalta, nyalta, ahogy csak bírta nyelvcsapással. Panka próbálta tűrtőztetni magát, de azért bármennyire visszafogta magát, meg-meg vonaglott a gyönyörtől. Egyszer csak Gábor nyelve elfáradt, megállt a pörgésben, és ekkor Panka puncijából hirtelen előtört a zuhatag. Gábor először megijedt, és ijedtében lenyelt egy kortyot. A sok dinnyétől egyáltalán nem volt vizelet jellege az anyagnak, inkább csak mint valami kellemes finom gyümölcsös meleg tea. Kezdte egyre bátrabban nyelni. Arra gondolt, nem lesz-e baja ennyi pisitől, de aztán úgy gondolta, ennyi dinnye mellett úgyis felhígul, semmi baj nem lehet, gyorsan keresztülszalad rajta is úgyis, erre egyre bátrabban, és egyre nagyobb élvezettel nyelte. Panka meg is lepődött rajta, mert amikor korábban csurrantott véletlen Arni szájába szex közben, Arni nagyon is feszengett, szabadult volna a pisitől, és nem bírta lenyelni, kiköpte. Gábor meg csak nyeli, nyeli és nyeli. Egyszer csak Panka megszólalt: Kész! Nincs több. Arni kérdően felé fordul: Belepisiltél a szájába? Igen. És megitta mind? Gábor felelt, miután Panka felállt az arcáról: Persze! És nagyon finom volt. Minden cseppje. Nem hiszem, hogy tényleg belepisilt! Nem tudtad volna meginni azt a sok pisit ilyen rengeteg dinnyéből... Nem hiszed? Próbáld ki te is! A dinnyelé állítólag nagyon finom. Nem igaz Gábor? Szólt Panka kajánul. Na náhogy persze! Szólt Arni, és már vágta is hanyatt magát a puha füvön. Panka már ült is az arcán, és újra megjelent a szája sarkában az a kéjes mosoly. Panka ette tovább a dinnyét, és élvezte ahogy Arni nyelve izgatottan jár a puncijában, és élvezte a gondolatot, hogy lassanként újra pisilnie kell. A két srác órákon át nyalta Panka punciját felváltva. Pankának gyakran kellett pisilni, így még csak túlzottan el sem fáradt a nyelvük egy-egy menetben. Mindhármuknak sokáig emlékezetes maradt az éjszakába nyúló nyáresti dinnyeparti.

Kedves Cinnka, remélem sikerült felizgatnom téged ezzel! :-)
Előzmény: Törölt nick (3287)
goldeen Creative Commons License 2012.04.24 0 0 3289
Nem is zsíros, hájas! Tök jól nézel ki, nem is értem, miért abba a topikba tetted be a fotót. A "vádlis" fotó is tuti. Persze itt nyilván szívesebben látnánk pisilős fotót, de ne legyünk annyira nyomulósak, mert itthagyod gyorsan a topikot, és azt senki nem szeretné. Jómagam úgy vagyok ezzel, szívesen hallanék tőled pisis élménybeszámolót, például milyen volt az első, hogy jutott eszedbe, hogy pisivel fűszerezd a szexet, mit élvezel benne? Miért jó az neked, hogy belepisilsz valaki szájába, esetleg mikor éppen az arcán ülsz, és szorgosan pödörgeti a nyelvét a puncidban...
Előzmény: Törölt nick (3287)
starter007 Creative Commons License 2012.04.24 0 0 3288
Szívessen leveleznék veled a témáról!
Ha gondolod: starter747@hotmail.com.
37 éves budapesti ffi vagyok.
Előzmény: Törölt nick (3287)
Törölt nick Creative Commons License 2012.04.24 0 0 3287

Nézzetek be a Zsíros, hájas csajok képekben topikba, oda tettem fel képet, némi fogalmat alkothattok, honnan kerül elő a sugaram:)) Bár nem vagyok kamus, de most nem akarok hamarjában keríteni valakit, csacsogjunk a témáról és majd alakul...

starter007 Creative Commons License 2012.04.24 0 0 3286
Szívessen teljesíteném a kívánságodat!
Réges-régi titkos vágyam, hogy egy hölgy megajándékozzon aranysugarával, miközben a nyelvemmel kényeztetem.
Egyszer, régen már átéltem, és annyira izgató volt, hogy, azóta is csak erről álmodozok!
Előzmény: Törölt nick (3283)
jan67 Creative Commons License 2012.04.24 0 0 3285

engem is izgatna :)))

Előzmény: Törölt nick (3283)
goldeen Creative Commons License 2012.04.24 0 0 3284
ilyet szólsz, itt mindenki kap a pisid után! lepisilhetsz arcokat, telepisilhetsz sokszor sok szájat, akár ráülve is, hogy kénytelen legyen lenyelni. itt bármikor, bárkit lepisilhetsz, megitathatsz arany-nedüvel, sokaknál a távolság sem akadály...
Előzmény: Törölt nick (3283)
Törölt nick Creative Commons License 2012.04.24 0 0 3283

A férjem tudja ezt a vágyam, sőt benne is van, hogy kipróbáljam vele:) bár engem izgatna ez mással is:))

Előzmény: jan67 (3281)
nudistapasi Creative Commons License 2012.04.24 0 0 3282

Esztergom és környékéről szeretnék pisiszex kedvelő hölgyet találni.Email:siska35@freemail.hu  Msn:ugyanaz. vagy: 06 30 7035627

jan67 Creative Commons License 2012.04.24 0 0 3281

kár hogy van férjed :)))imadom a molett holgyeket, es ha meg pisis is, na az szuper extra ! nem csak csurrantanal, remélem :)))

Előzmény: Törölt nick (3279)
jan67 Creative Commons License 2012.04.24 0 0 3280

ferjeddel beszeltetek rola?

Előzmény: Törölt nick (3279)
Törölt nick Creative Commons License 2012.04.24 0 0 3279

Egyik kedvenc témám a pisiszex, nagyon izgat, mikor nyalás közben odacsurrantok, jó lenne ezt ennél is jobban megélni.

goldeen Creative Commons License 2012.04.23 0 0 3278
Ha csak a testedre és az arcodra pisil, attól csak akkor lesz bajod, ha nem mosod le pár napig... mintha bepisilsz a gatyóba, és nem veted le, akkor is kicsípi a bőrödet... de ha mosakszol rendesen, mint minden rendes ember, elvileg nem lesz gond. persze ne horzsolt vagy sebes bőrfelületre menjen, mert az nagyobb kockázat, a seb elfertőződhet.
a legfontosabb, hogy egészséges személy pisije legyen, mert a pisi rengeteg baktériumot hordozhat, tartalmazhat vért, gennyet, egyéb nem kívánt cuccot. ha tutira egészséges a személy és az étkezésére, rendszeres és egészséges folyadékbevitelre is odafigyel, akkor nem lehet baj. persze ilyet nehéz találni, és nem kérhetsz minden pisilőtől pisimintát laborvizsgálatra. megjegyzem pisiminta gyorstesztet lehet kapni, ami az alapvető gondokat kiszűri... ha minden idegen lepisil, az azért rosszabb, mintha minden szembejövő letüsszent, az azért egyszer biztos. bár az egészséges pisi kevesebb baktériumot tartalmaz mint egy átlagos szájban levő nyál...
ha valaki nem ért egyet a sommelier-kollégák közül, persze szívesen veszem a véleményt!
Előzmény: szyler (3277)
szyler Creative Commons License 2012.04.23 0 0 3277

sziasztok kezdő vagyok a témában de lenne pár kérésem a pisivel kapcsolatbanlehet valami bajom tóle hogy más pisil rám? és ha lenyelem attól sem lehet semmi bajom? köszi

tetkósat Creative Commons License 2012.04.11 0 0 3272

... ma van a KÖLTÉSZET NAPJA drága barátaim !

.... eresszétek el a fantáziátokat és írjatok jó sztorikat !---csók mindenkinek !

..... de szaftos legyen ám és jó csöpögős ...... !!!!        

                 :-))    :-))

goldeen Creative Commons License 2012.04.06 0 0 3271
Köszi, ez igazán farokállító volt!
Előzmény: deduct (3270)
deduct Creative Commons License 2012.04.06 0 0 3270

Sziasztok!Nagy rajongója vagyok én is ennek a témának.Velem eddig egyszer fordult elő ilyen.Télen elmentünk a barátnőmmel és a szüleivel a vidéki házukba.Az apja házilag készített sörét ittuk egész este jó volt mindenki kellemesen becsípett.Aztán mentünk lefeküdni mivel csak egy szoba volt fűtve mindannyian ott aludtunk.Mondanom se kell h sokszor kellett menni mindenkinek pisilni.A barátnőmnek nagyon kellett de éppen foglalt volt a wc.Eléggé be volt rugva és én is bátorra ittam magam ugyhogy felajánlottam h itt vagyok én.Az anyja már horkolt ugyh kuncogva és feszengve de belement.Ráült a számra és elkezdett pisilni.Eleinte próbálta visszafogni de utána már nem birta és elengedte magát.Kb a 80%-át sikerült lenyelnem a többit nem de az is biztos volt vagy fél liter.Tetszett neki a dolog nekem meg egyenesen mámoritó volt.Utána kinyaltam és egy hatalmasat élvezett.

goldeen Creative Commons License 2012.04.05 0 0 3269
Azért arra oda szoktam figyelni, hogy kamera ne legyen, és biztonságosan be lehessen fejezni az akciót adott meglepetéses helyzetben. Nem szoktam nyilvánosan pisilni. Csak diszkréten. Bár amikor úgy jöttem ki a teszkós wc-ből, hogy körbe az elválasztókon és az ajtón is csöpögött az anyag, az nagy lebukás volt. De ennél nagyobb még talán nem, ha jól emlékszem. Bár én az esetleges kellemetlen élményeket több-kevesebb sikerrel igyekszem elfelejteni.
Előzmény: tetkósat (3268)
tetkósat Creative Commons License 2012.04.05 0 0 3268

Fantázia dús vagy  ez nagyon tetszik ,értékelem !--- bár azt jobban tudnám , ha felettem vagy előttem állnál és lassu vagy erősebb sugárban adagolnád a vitaminomat....

                         :O             :-))  

.. nem mondod , hogy félsz a lebukástól ??? ... te , aki a lépcsőfordulóban is ......akciózol ?

Előzmény: goldeen (3267)
goldeen Creative Commons License 2012.04.05 0 0 3267
Nyaralok éppen. Van itt egy diszkó, amit egy vaskorlát választ el az utcától. A vaskorlát mögül úgy lehet kinézni az utcára, mintha erkélyről néznél le. Az autók ott mennek el szinte a lábad előtt, alatt. A fiatalok oda szoktak állni a korláthoz hugyozni, le a betonra. Néha le-le hugyoznak egy éppen arra haladó autót. Véletlenül vettem észre, azóta gyakran járok arra autóval. Elég sötét kis utca, lehet, hogy egyszer egy kellemes estén el is sétálok arra. Csak az a baj, hogy nem látom, hogy éppen ki hugyozik. Egy részeg vén csöves ne hugyozzon már le mégse! Egy kicsit spicces diszkós fiatalok még jöhetnek, akár csoportos pisiléssel is. Egy kicsit félek attól, mi lesz, ha lebukok... Vagy jól megcumiztatnak, vagy szétverik a fejemet, te perverz állat kiáltásokkal...
Előzmény: tetkósat (3266)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!