Keresés

Részletes keresés

darkfetish Creative Commons License 2012.04.02 0 0 3264

Nőket keresek tabumentes pisi szexre, bepisilős játékokra, pisi ivásra stb. A játék öröme.. én 44 éves perverz pasi .pesten. darkfetish@freemail.hu

tetkósat Creative Commons License 2012.03.29 0 0 3262

goldeen !

szivesen felveném veled  személyesen a  kapcsolatot , sajnos emailt nem tudok neked küldeni , valamiért nem engedi a rendszerem .

tetkósat Creative Commons License 2012.03.29 0 0 3261

 goldeen !  -----  éredekeset írtál arról a lépcsőfordulóról ........szivesen cseréltem volna azzal a fickóval akinek ez a fantasztikus élvezet jutott !   ---beavatnál kicsit bővebben ?

merre lesz a legközelebbi vásárlásod , vagy látogatásod ?  szivesen lennék a sarokban .....

    üdv .



goldeen Creative Commons License 2012.03.28 0 0 3260
Van egy srác, akivel gyakran összefutok, mondani sem kell semmit, ha alkalmam van rá, szívesen lehugyozom. Ma egy bevásárlóközpont lépcsőfordulójában történt. A liftek mellett a lépcsőt szinte senki nem használja, ritkán ha megy le valaki. Akkor is csak a földszint és a parkoló szint között. A 3-4 emelet közöttit tényleg szinte senki nem használja. Megvannak a standard helyek, ahol már szólni se kell egymásnak. Lifttel felmentem a 4.-re, be a lépcsőházba, le egy félemeletet lépcsőn, a srác ott térdel a sarokban nyitott szájjal, mint egy piszoár. Fél perc se volt az egész, és mentünk tovább. Fel se tűnt senkinek. Lenyelte, így pisitócsa se maradt. Érdekes szitu lenne, hogy bármerre megyek, nem kellene wc-t használnom, egyik és másik városban is lenne valaki, aki szívesen megissza a pisimet. Érdekes, hogy fiúk között is többen vannak, akik inkább isszák a pisit, mint adják. Nem lenne rossz dolog gyakran mindenfelé járatban szájakba pisilni, de egy kicsit kurválkodásnak érzem. Még jó, hogy nem kérek pénzt érte. Pedig tuti, hogy egyik-másik, aki évek óta csak vágyakozik a dolog után, de nincs, aki pisiljen neki, még fizetne is egy friss forró pisiért. Pedig az az érdekes, hogy mennyi ember, minden nap többször pisil, és mégse jut abba a szájba, arra az arcra, amelyikre kellene. Elpazarolják holmi wc-kbe... :-) Nálam alapszabály, hogy semmi buzulás. Csak jól lehugyozom nêha, és mindenki megy a maga útján. Nem kaphatja be senki, nem nyalhatja, szophatja. Csak pisi, de az a finomabb fajtából. Figyelek az étkezésre, sok gyümölcs, sok bio gyümölcslé, sok folyadék, nagyon kevés hús, semmi pisirontó kaja, mint például hal vagy máj. Szerintem nagyon finom a pisim, mert én odafigyelek arra is, hogy finom legyen, ha már van ez a perverzióm, hogy néha szájba kell hugyoznom valakit, mert hozzá tartozik a boldogságomhoz. Csak kérdezem, van rajtam kívül itt olyan, aki a fasz egyik oldalán szeret lenni pisi ügyben, nem a másikon térdelve? Persze gondolom, hogy aki tudja, hogy micsoda kínszenvedés sokáig csak vágyakozni a pisi után, az megteszi másnak, hogy lehugyozza, csak hogy oltsa a szenvedő vágyát. Más: úgy látom, a topikról egy-egy személy vállalná, hogy egy-egy pisilésre találkozzon valakival, de valamiért évek óta lehetetlen megszervezni egy rendes topiktalálkozót, ahol egy korsó sör vagy a lányok kedvéért egy nagy kancsó tea mellett lehetne beszélni egymással erről a furcsa vágyról. Lányok! Na hiszen. Néha felbukkan valaki, de arról is kiderül előbb-utóbb, hogy pöcse van. Láttok arra esélyt, hogy valaha meg lehetne szervezni legalább 5-6 fővel egy topiktalit, információcsere céljából, akár egy kis pisivel fűszerezve? Finomat pisilő lányokkal, akik megfelelően műveltek pisiszex témában ahhoz, hogy finoman tartsák a pisijüket... Topiktali helyszín lehetne egy teázó, egy söröző, esetleg egy eldugott tisztás az erdőben, vagy egy eldugott vidéki vadászkastély, amit viszonylag olcsón ki lehetne bérelni. Bármit meg lehetne szervezni, de attól tartok, senki nem akarja nyilvánosan a többiek előtt sem felvállalni pisis mivoltát. Miért van ez szerintetek?
bi.kivancsi Creative Commons License 2012.03.28 0 0 3259

Sziasztok. Új vagyok a fórumon és mielőtt bárki firtatná a nevem férfi. Szeretnék megismerkedni Budapest közeli és ha lehet búvóhellyel rendelkező olyan hölgyet, asszonyt vagy férfit aki bevezetne a pisiszexbe. Szeretném ha lepisilnének és az ellen sem lenne kifogásom ha többen tennék.  Bi vagyok ezért tovább is mehetünk a pisinél ha megvan a kölcsönös szimpátia. Ha valakit érdekel jelezze a bjanik@vitromail.hu ra. Köszi 

tetkósat Creative Commons License 2012.03.28 0 0 3258

... amit szepynek ajánlottál az tetszene .-- .... arcra , testre ,  szájba , kényszerités , nyeletés , újra és újra próbálni , -- ez egészen jól hangzik !

 

... a sátras történettel sincsen semmi bajom , --- sátor nélkül , szabadban, vagy egy wc-ben , fokozva az élvezetet legalább két három hugyozóval  !

... vannak ötleteim  és nem csak a szabadban kieresztett pisilésre !

... a gyakorlati oldalát is megkóstoljuk  :O   , vagy csak levelezgetünk ?

   :D   

Előzmény: goldeen (3255)
tetkósat Creative Commons License 2012.03.28 0 0 3257

 A saját ötletedet nem akarod hasznositani ? Arra reagáltam már , és eredetinek is tartottam !           Itt van a jó idő !

    -------    A gombákat most elhagyhatjuk , jöhet a lényeg , az aranysugár !

Szivesen  előtted térdelve  // ezt kedvelem a legjobban //  vagy elfekve ahogy akarod ! Ha többen vagytok az sem gond !

 A lényeg . hogy előtte sokat igyál , feszüljön a hólyagod  !

.... ha van még kérdésed , privátban szivesen válaszolok rá , küldj egy emailt !

Hamarosan összehozzuk a dolgot , vagy csak hangember vagy ?

 Üdv .

 

Előzmény: goldeen (3255)
Kanis Creative Commons License 2012.03.27 0 0 3256

::))))

Előzmény: goldeen (3255)
goldeen Creative Commons License 2012.03.27 0 0 3255
Jól van na, már túltoltad. Értettük. Mondtad és kész. Ennyi. Arról mesélj, hogyan szeretnéd, hogy lehugyozzalak? Egy meki vécéjében letérdelsz piszoárnak az olyan szokványos. Valami új ötlet?
Előzmény: tetkósat (3254)
tetkósat Creative Commons License 2012.03.27 0 0 3254

... korábban írtam , hogy  .... ""

     --- szeretem a pisit , a pisis dolgokat , a pisiszexet  és a vizes játékokat ,     továbbá azt is , hogy

    ---- fiu vagyok és a pisilés és vizes játékok szempontjából teljesen mindegy a nemed !--- mind ezt egy üzenetben !   még azt is megirtam , hogy orálcentrikus vagyok !    / senkit nem akarok becsapni , nem az az ember vagyok ! /

...  mert igy is gondolom ! a pisi és a szex nem kell , hogy közvetlenül összekapcsolódjon persze ha úgy jön ki a lépés , akkor az egy Bónusz !

... én nyitott vagyok és fogadom a pisit mindenkitől , - aki adja mert szeretem ! férfiaktól  - nőktől  jöhet !!!

 ... ebből a szempontból megint a helyszin lehet csak a meghatározó !

                     Ha bármiben a segitségedre lehetek , küldj egy üzenetet

Sok sikert a kereséshez !   --- én találni akarok !     :-))

Előzmény: Kanis (3243)
goldeen Creative Commons License 2012.03.25 0 0 3253
Persze ha lenne itt egy csini kis csajos, aki szeret és élvez arcokba pisilni, a tenyerünkön hordoznánk, no meg az arcunkon, talán ezután soha nem kellene neki wc-be pisilni. Persze egy ilyen jóféle pisilős kisasszonyka óvatos lenne, soha nem tudhatná hogy némelyik perverz állat mennyire tudná magát visszafogni, és ha arról van szó, meg tud-e állni, és nem-e erőszakba fullad a dolog... Ha én ilyen jó kis csajszi lennék, nem mernék bekopogni senkihez, hogy jöttem pisilni. Mi van ha kattan a zár az ajtón, és nincs menekvés. Egy csinos és gyenge, jól szituált lány ilyet nem tesz. Viszont már régen elgondolkodtat a dolog, mi lenne, ha biztonságos környezetben nyilvános helyen, mondjuk egy diszkrét sörözőben vagy inkább teázóban lehetőség lenne ismerkedni pisis érdeklődésű embereknek. Én biztos elmennék 1-2 ilyen topiktalira, bár a többséget elnézve ezzel lehet, hogy egyedül lennék. Jól szituált, egzisztenciával rendelkező ápolt fiatalemberek ott sem lennének, legföljebb a minden mindegy perverz disznók, akiknek nem számít, hogy tudják róla, hogy pisiivó. Képzeld csak el, mi lenne, ha egy viszonylag ismert ember ott ülne veled egy ilyen topiktalin. Ugyan magadban tudnád-e tartani, hogy az illető pisiivó... És ha kitudódna nyilvánosság előtt, talán nagyobb köveket vetnének rá, és nagyobb megdöbbenést keltene, mintha az derülne ki, hogy homokos...
szepy007 Creative Commons License 2012.03.25 0 0 3252

Hát, nem is nekem írtad, hanem tetkósnak :)

De igen, én is az vagyok és tetszik a dolog.

Előzmény: Kanis (3251)
Kanis Creative Commons License 2012.03.25 0 0 3251

Nem is az volt a gondom, hogy fiú vagy, hanem, hogy nem tudattad ezt azokkal, akik kizárólag az ellenkező nem iránt érdeklődnek.

Előzmény: szepy007 (3245)
szepy007 Creative Commons License 2012.03.25 0 0 3249

Most mennem kell, de ha hazaértem, beszélhetünk róla :)

Előzmény: goldeen (3248)
goldeen Creative Commons License 2012.03.25 0 0 3248
Emailcímem a profiloldalamon évek óta fent van. De a fórum jobb volna, hátha mások is kedvet kapnak egy kis mókához.

életkép:
69 pózban egymás szájába pisilni, egyszerre indítani, nyelni és nyelni...
Előzmény: szepy007 (3247)
szepy007 Creative Commons License 2012.03.25 0 0 3247

Szívesen válaszolok rá, de inkább privátban.

sepysteven@gmail.com

Előzmény: goldeen (3246)
goldeen Creative Commons License 2012.03.25 0 0 3246
Ha lehugyozlak, az neked élvezetes lenne? Vagy az is kell, hogy az arcodra és a szádba menjen? Esetleg kényszerítselek arra, hogy lenyeld minden cseppjét? Ha elsőre nem sikerül minden cseppjét lenyelned, akkor addig gyakoroljuk, ameddig nem sikerül?
Előzmény: szepy007 (3245)
szepy007 Creative Commons License 2012.03.25 0 0 3245

Igaza van az előttem szólónak, itt valószínű, hogy mindenki pöcsös, lealábbis 95% szerintem.

Ha jobban figyelted volna "tetkósat" hozzászólását, vagy ránézel az adatlapjára, akkor látod.

Ez tényleg lehet, hogy ilyen műfaj :)

Nekem kétszer volt benne részem ,mindkettő pasival.

Én is kipróbálnám csajjal csak nem olyan egyszerű találni olyat aki szereti.

Ezért maradnak a pasik, bár az is ritka mint a fehér holló, pedig én 'szívesen fogadom".

Előzmény: Kanis (3243)
goldeen Creative Commons License 2012.03.25 0 0 3244
itt tutira mindenki pöcsös, az is, aki azt mondja, hogy puncis. na de mindegy, ez egy ilyen műfaj...

no de sebaj, itt egy újabb szjítuáció:

te éppen alszol a sátrad mellett a füvön, amikor lányok egy kis csoportja jön vissza a táborba picit becsípve. meglátják, hogy ott alszol, és elkezdenek viccelődni: a kis csipkejózsika...
majd hogy hogyan is kéne felébreszteni. csókkal? nem, az olyan elcsépelt. egy vödör vízzel? de honnan vegyenek vödröt és vizet? mi az ami kéznél van? egy kis miniszoknya hirtelen az arcod fölé lebben, és már spriccel is az arcodba a forró pisi. te csak nem ébredsz föl. erre valaki megszólal a nevetve: jaj, te nem jól csinálod! majd én! erre föléd guggol, és a pisije máris beteríti az arcod. csak nem akarsz felébredni, márcsakazértse. erre ketten-hároman az arcod köré állnak, és 2-3 oldalról fröcsög az arcodba a finom pisi a miniszoknyák alól.
Előzmény: Kanis (3243)
Kanis Creative Commons License 2012.03.24 0 0 3243

Azt közölhetted volna a topiklaókkal, hogy FIÚ vagy!!!

Előzmény: tetkósat (3241)
szepy007 Creative Commons License 2012.03.24 0 0 3242

Örülnék az "aranysugárnak", akár orál után, közben, mindegy.

A baj az, hogy messze vagy, nincs realitása sajnos.

Előzmény: tetkósat (3241)
tetkósat Creative Commons License 2012.03.23 0 0 3241

Szivesen megyek veled a szabadba és fogadhatod az aranysugarat , amit fűszerezhetünk orállal is --- szeretem , orálcentrikus vagyok !   Akár orál közben adagolva .... is .  én is fogadom tőled !!!   adok és kapok :-))

mit szólsz ? :D

Előzmény: szepy007 (3239)
*SzedR* Creative Commons License 2012.03.22 0 0 3240

:-)))

Előzmény: szepy007 (3239)
szepy007 Creative Commons License 2012.03.22 0 0 3239

Nekem a pisiszex az "egyik" ha úgy tetszik perverzióm, sajnos eddig csak kétszer volt benne részem.

Ha van valaki akit ez izgat és kipróbálná én "állok rendelkezésére", fogadó oldalon.

Itt a jó idő, akár a szabadban is ki lehetne próbálni, esetleg egy jó orállal fűszerezve.

tetkósat Creative Commons License 2012.03.20 0 0 3238

...ez a létrás sztori sem rossz ! csak attól félnék , hogy leesel a tetejéről , annyira élveznéd a dolgot,

... mikor lenne kedved jól telibe hugyozni ?  irj az emilemre és összehozzuk a dolgot !

Előzmény: goldeen (3230)
tetkósat Creative Commons License 2012.03.20 0 0 3237

ezt a gombás sztorit szívesen kipróbálnám , mikor lenne hozzá kedved és időd ? -- remélem minél előbb !         ---  izgalmasan hangzik a  katona bakancs , slicc lehúzása és minden ami utánna jön !  ami a gombákra menne pisisugár , lehetne , hogy azt is én kapjam ?  :-))

minden jöhet , minden mennyiségben !

Előzmény: goldeen (3232)
farkas974 Creative Commons License 2012.03.18 0 0 3236

Lehet ez lesz a megoldás !:) Köszi a jótanácsot !:)

Előzmény: Rigor_mortis2 (3235)
Rigor_mortis2 Creative Commons License 2012.03.18 0 0 3235

Nem kellett volna kiengedni a kádból! :) Azt először nem kell eröltetni, hogy rád pisiljen, mert sok lány undorítónak és felfoghatatlannak tartja ezt, de arra a legtöbbet rá lehet venni, hogy a vízben ülve "becsorgasson". Az is izgalmas, ha az ember ilyenkor odateszi a kezét a puncijukhoz, és érzi a kiáramló pisisugarat. Később azután sok lányt rá lehet venni, hogy guggoljon a farkad fölé és úgy pisiljen.

Előzmény: farkas974 (3234)
farkas974 Creative Commons License 2012.03.17 0 0 3234

Én a páromat közös fürdés alkalmával szerettem volna rávenni a dologra ,mert közölte ,hogy siet mert pisilnie kell !Mondom neki ,nyugodtan intézze el itt a kádba ,akár rám is ,de hallani se akart erről ! :(

Előzmény: Ambrus Gergely (3233)
Ambrus Gergely Creative Commons License 2012.03.17 0 0 3233

Sziasztok!

Én barátnőmmel csináltam azt, hogy mondtam neki szex előtt, hogy ne pisiljen, itattam vele sok sört... de neki nem mondtam hogy be akarom pisiltetni.. :D
Aztán elkezdtem, kb 2 percig bírta, mondta fejezzem be, mert nyomja a hugyhólyagját ahogy behatolok, én mondtam még bírja ki, aztán fél percre rá mikor nagyon begyorsítottam,  nem bírta tovább, ahogy kivettem, akkora nyomással robbant ki a pisisugár, amilyet még nem láttam.

Szegénybe nem volt sok erő, próbálta úgy irányítani, hogy a bőr ülőgarnítúra ne sokat kapjon belőlle, aztán végül rendesen meg lett öntözve a dohányzőasztal, szerencsére csak egy hamuzó volt rajta, mert végig az asztal üveglapjára jött :)
De lefogtam ne álljon fel úgy sem tudja visszatartani, engedje ki, de annyit azért csinált, hogy mikor már a fele kijött,  felállt az ágyról és kicsit arrébb ment, de mondta a maradékot már kiereszti oda, hogy ne pisilje össze az egész házat.. :)
Persze abba már nem volt akkor nyomás mint a szex közbenibe....
De akkor is élvezet volt nézni, mondta többet nem iszik alkoholt szex közbe, meg szerencse, hogy nem nála történt ez mert a szülei kinyírták volna..
Mondjuk fél óra alat ezt is feltakarította, szaga nem maradt mert fehéret pisilt a sok sörtől.
Érdekes látvány az biztos.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!