Keresés

Részletes keresés

moltib Creative Commons License 2016.01.07 0 0 717

Minden segítség jöhet majd, hiszen összefogásban az erő. :)

 

Email címem publikus, tud bárki írni nekem.

 

Elsőként jó lenne tudni, hogy merre vannak azok akiket érdekel.

Aztán, hogy kinek merre van tapoasztalata ahol meg tudnánk tenni. A teljesség igénye nélkül pl.: Szajki-tavak kempin vagy Rév kemping Szántód. Ezeken a helyeken szoktak tartani ilyen családias jellegű találkozókat.

 

moltib

Előzmény: fox888 (716)
fox888 Creative Commons License 2016.01.05 0 0 716

Kedves Tibor!

 

Segédkezem a szervezésben, amennyiben elfogadod és szükséged van rá!

 

A gyerekes kempingezésnek is megvan a jó oldala!

A sok gyerek együtt nagyokat játszhat!!!

Én három gyereket tudok "felajánlani" a programhoz!! :))))

Előzmény: moltib (714)
Tibor Kékesi Creative Commons License 2016.01.05 0 0 715

sziasztok c-t 5 3 hoz keresek mindenféle alkatrészt köszönöm elöre is

moltib Creative Commons License 2016.01.05 0 0 714

Szerintem (információm szerint) sokan vagyunk kisgyerekesek, hiszen talán miattuk csináljuk mi is felnőttek a kempingezés eme formáját. 😃

 

Miután itt is egyre több pozitív visszajelzést kapok így bele is vágnék a szervezésbe.

Ha csak a negyede ott lesz akkor isz leszünk bőven.

Lehet bográcsos,csvegős,strandolós tali.

 

Ötleteket szívesen fogadok.

 

BUÉK mindenkinek!

 

moltib

Előzmény: Vándor77 (713)
Vándor77 Creative Commons License 2016.01.05 0 0 713

Sziasztok

BÚÉK mindenkinek!

 

Camptourist konyhához keresek lábakat, illetve a hozzá tartozó befogóit. Minimum 2db kellene, 4db csodálatos lenne.

Erre gondolok:

 

Találkozót támogatom, jó móka lenne. Elindult már az email iratkozás?

 

Nem tudom milyen korosztályú, illetve összetételű a sátras utánfutósok tábora, mi kisgyerekes család vagyunk. Ahova szeretnénk visszamenni(igaz akkor szálláson voltunk, nem kempingeztünk) az Sárváron a Vadkert Major. Ez egy nagy lovarda/gazdaság, sokféle állattal, simogatóval, lovaglással/lovaskocsizással, talán azóta elkészült játszótérrel, szép környezettel. Közvetlenül szemben az út túloldalán a fürdő bejárata, mellette kalandpark. Gyerekekkel nagyon jó hely.

Árakról nincs összehasonlítási alapom, mivel teljesen kezdők vagyunk nagysátras kemingezéssel.

 

 

fox888 Creative Commons License 2016.01.02 0 0 712

Szerintem jó ötlet a mailben történő kapcsolattartás!

Az adatlapomon megtalálod a címem!

 

Amennyiben többen jelentkeznének, akkor esetleg egy levelezőlistát is beállíthatnánk!

Előzmény: moltib (711)
moltib Creative Commons License 2016.01.01 0 0 711

Csatlakoznék a szervezéshez talán így többen is összejöhetnenk.

Ha gondolod a továbbiakban mailben tudjuk tartani a kapcsolatot.

 

Tibor

Előzmény: fox888 (710)
fox888 Creative Commons License 2016.01.01 0 0 710

Boldog Új Évet Kívánok minden fórumozó társamnak!

 

Én személy szerint nagyon jó ötletnek tartom a találkozó lehetőségét!

A tavalyi évben nem sikerült összehozni, ezért az idei évben megpróbálnám.

Amennyiben sikerül, úgy egy-két kedves kempingezni szerető, sátras utánfutót kedvelő embert hozhat össze ez a kezdeményezés.

 

A szervezést a következő formában gondolnám:

- kijelölnénk egy esetleg két hétvégét

- javaslatokat tennénk a helyszíneket illetően

 

Kötelezettségek nélkül találkoznánk és eltöltenénk a hétvégét.

Sok ötlettel, tapasztalattal és élménnyel gazdagodva térnénk haza!

 

Kezdeném is a sort:

- időpont: 2016.06.24.-26. illetve 2016.08.26.-28.

- helyszín: már jártam egy pár kempingben én is, de szívesen fedeznék fel új helyeket is.

roverpityu Creative Commons License 2015.12.28 0 0 709

CAMPTOURIST 6-2 UTÁNFUTÓ NÉLKÜL, CSAK A SÁTOR+előtető TELJES VASALATTAL, vagy vasalat nélkül.Jó szakadásmentes állapotban eladó.Azoknak ajánlom akinek van sátras utánfutója tartalék, vagy cseresátornak.Önállóan is felállítható kis átalakítással de nem egyszerű.(Én nem próbáltam.) Ha érdekel bátran kérdezz,vagy tegyél ajánlatot.Cserélhető is 3x3 pavilonra

moltib Creative Commons License 2015.12.24 0 0 708

Minden fórumozónak kellemes ünnepeket kívánok!

505519570004 Creative Commons License 2015.12.21 0 0 706

A kempingezés c. topikban 4011. hsz.-től

Előzmény: 505519570004 (705)
505519570004 Creative Commons License 2015.12.21 0 0 705
Előzmény: mikiroli (703)
kaszparow112 Creative Commons License 2015.12.20 0 0 704
mikiroli Creative Commons License 2015.12.19 0 0 703

Szia,tegnap vettünk egy kis skiffet nagyon örűlnénk egy leirásnak!köszönjük szépen!m.roland@citromail.hu

Előzmény: mopedmice77 (424)
mikiroli Creative Commons License 2015.12.19 0 0 702

Szia meg van még a cucc?most vettünk egy skiffet de szakadt a sátor,megvenném,értemennék.köszi

Előzmény: Törölt nick (683)
Törölt nick Creative Commons License 2015.11.27 0 0 701

Győr

Előzmény: Sanya1963 (699)
Sanya1963 Creative Commons License 2015.11.25 0 0 700

Az idén is terveztük hogy lessz egy találkozó de nem lett belőle semmi. Remélem jövőre nem marad el. Kicsit komolyabban gondoljuk hogy jó lenne összejönni egy vagy (két)hétvégén ki mikor ér rá. A nyáron jártunk Fonyódon a Napsugár kempingben is. Szolíd árak saját elkerített strand. Egy lehetőségnek. Bárhol is lessz mi is megyünk.

Sanya1963 Creative Commons License 2015.11.25 0 0 699

Iszugynak:A sátor és az elősátor érdekelne és merre található?

 

Bujazliz Creative Commons License 2015.11.23 0 0 698

Gratulálok mindkét topiktársnak az új szerzeményhez!

 

Sok izgalmas, élményekben gazdag és boldog sátrazást kívánok hozzá.

 

Üdv.

moltib Creative Commons License 2015.11.23 0 0 697

Megérkezett új családtagunk!

igazi ritkaság, egyszer volt vizsgáztatva és a fészért csak a kertben nyaraló gyerekek kedvéért hagyta el az elmúlt évtizedekben.

 

Hurrá! Nagy öröm nekünk. 😃

Vándor77 Creative Commons License 2015.11.20 0 0 696

Sziasztok

 

Nemrég én is szert tettem egy jó állapotú CT6-2W-re. Nagyon örülünk neki az egész családdal, és alig várjuk, hogy kipróbáljuk.

 

Még csak annyi tapasztalatot sikerült szerezni, hogy megpróbáltuk a youtube-on található videó, illetve annak kommentjei alapján összehajtani a sátrat.

Ennek az lett a vége, hogy nem tudtuk összecsukni... :-D Egyszerűen nem csukódott le a fedél... Kb 5ször kinyitottuk, felállítottuk, újra hajtottuk, összecsuktuk, de nem igazán ment.

Végül megnéztük újra a videót, és megértettem a gondot. A vázszerkezet sarkainál elég jól fel kell hajtani, hogy a vászon is elférjen, és a vasak is összefeküdjenek szépen.... Az előző tulaj szerint az elmúlt 30 évben kb 10szer volt felállítva... mi most egy délután alatt 50%-kal megtoltuk ezt az arányt..  :-DMegizzadtunk, de gyakoroltunk, tapasztaltunk. A felállítás már tök jól megy. Köszönet a videóért, nem tudom itt van-e a készítője....

 

Végigolvastam a topikot, és sok hasznosat találtam benne, de még párszor végig kell böngésznem, mire minden leülepszik. Köszönet ennek a létrehozásáért is. Remélem a minden évben felvetett találkozó előbb-utóbb összejön, nagyon érdekes lenne a személyes tapasztalatcsere....

 

Amit elsőre kérdezni szeretnék, mert nem láttam róla túl sokat, illetve a feltett képeken sem látszik jól az a cövekelés....

A sátor alját hogyan kell helyesen lerögzíteni?

Van ugye egész alul a "bőrös" részen a csöszegecs sor, illetve kicsit feljebb ennek a szélén a gumis rögzítőpontok.(Ha már itt tartunk, a "bőrös" alsó részt nevezik vízvetőnek?)

A képeken úgy látom, mintha páran egy-egy gumist lehúzatnátok az alatta levő csőszegecsbe, és egyetlen cövekkel rögzítik... Az enyémen eltolva vannak ezek kialakítva, nem egymás felett, így ez nem lehetséges...

A gumis feszítüket egyenesen lefelé kell leverni, vagy kicsit kifelé húzva?

A gumiknak a földig kellene érniük, vagy kell rájuk még kötelet tenni?

 

Az előző tulajjal, mikor felállítottuk átnézni, akkor a sátor alja nem, ért le a földig... Ilyenkor mit rontottunk el?

A futó volt nagyon megemelve? A sátorlábak voltak túl hosszúra állítva? A tető volt túl széthúzva?

 

A cövekelésnél van valami praktikus sorrend, hogy például az ajtó felől kell kezdeni, utána meg a szembe levő oldalon, vagy ilyesmi? Vagy csak simán körbeszegelem, ahogy tetszik?

 

Tudom, hogy nem atomfizika, és magunktól is rájönnénk, de pár jótanáccsal talán megspórolunk pár próbálkozást. Úgyis lesz még mit tanulni, mert a nagysátras kempingezésben teljesen kezdők vagyunk...

 

Előre is köszönöm!

 

 

roverpityu Creative Commons License 2015.11.14 0 0 695

Ma kibontottam gyönyörű szép állapotban van a ponyva, van hozzá előtető függönyök stb.

Előzmény: Piho (694)
Piho Creative Commons License 2015.11.13 0 0 694

Sajnos az enyémre nem jó, de bátran ajánlom megvételre annak akinek ez a típusa van, tartaléknak!!

Előzmény: roverpityu (691)
fox888 Creative Commons License 2015.11.12 0 0 693

Én benne vagyok!!!

Előzmény: moltib (692)
moltib Creative Commons License 2015.11.12 0 0 692

Nálam már 5-6 család lenne, szerintem már érdemes lenne ezt kiaknázni.

Előzmény: fox888 (689)
roverpityu Creative Commons License 2015.11.12 0 0 691

 

Üdv. A sátor  camptourist 6-2 újszerű állapotban vázszerkezettel 15000-re gondoltam.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Előzmény: Piho (690)
Piho Creative Commons License 2015.11.10 0 0 690

Melyik típushoz? Engem érdekelne ha az 5.3-hoz lenne.

 

 

Előzmény: roverpityu (688)
fox888 Creative Commons License 2015.11.08 0 0 689

A találkozó ötlete bennem is felmerült, de nagy érdeklődés nem mutatkozott rá!

Szerintem majd ki kellene jelölni majd egy lehetséges hétvégét a nyáron. Aki tud és szeretne menni, az ott lesz!

Nagyon hasznos lenne tapasztalatcserére és egy jó kis kikapcsolódásra!

Előzmény: moltib (687)
roverpityu Creative Commons License 2015.11.07 0 0 688

Üdv mindenkinek. Van egy Camptourist sátram vasakkal nagyon jó állapotú olcsón oda adnám.

moltib Creative Commons License 2015.11.05 0 0 687

Sziasztok,

 

a camtourist mellé beszereztem egy skif-et is. Esetleg valakinek leírása lenne hozzá?

 

Továbbá más fórumon felmerült egy nyári találkozó ötlete.

Kíváncsi lennék van-e rá érdeklődés.

Szántódon lenne egy kemping ahol meg lehetne tartani.

 

Üdv.:

Tibor

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!