Keresés

Részletes keresés

danielloo93 Creative Commons License 2022.12.01 0 0 21148

balo. duzzadt varicocele, teljes felborult "szexualitas", enyhe vizelesi diszkomfort es mozgasi gondok.

kiprobalok eloszor egy gyogytornaszt.

Ricciardo Creative Commons License 2022.11.28 0 0 21147

Supraxot szedtem, az vitte ki 2 het alatt. Uro waxomat is szedtem, de ez valojaban homeopatias szer. Liofilizalt e colit tartalmaz, hozza problajak szoktatni a szervezetet. Nem er semmit. Legalabbis en nem vettem eszre valtozast tole.

Előzmény: XA27 (21146)
XA27 Creative Commons License 2022.11.28 0 0 21146

Szia! Te pontosan melyik cefalosporint szedted, suprax, zinnat xorimax stb., megyek jövő héten leoltásra, nem szedem a sumetrolimot, változhat a rezisztencia eredménye. Köszi!!! Rendes vagy. Uro-Vaxom, ér valamit erről  tudsz érveket. e-coli ellen.

Előzmény: Ricciardo (21143)
paradisso Creative Commons License 2022.11.27 0 0 21145

Lefekvés után tapasztaltam hogy jobban fáj. Oldalamon szoktam feküdni és így a combok összenyomódnak meg ott a prosztatánál is nyomódik szerintem. De más helyzetben meg nem tudok aludni. Háton lenne a legjobb úgy nem nyomódna. 

Előzmény: paradisso (21144)
paradisso Creative Commons License 2022.11.27 0 1 21144

Este szokott csak fájni mostanában kis húgycső égés és gát feszülés, meg pisilés után. Kamilla tea, tőzeg áfonya, füzike tea, Fluxus Prostatae, Walurinal, tök mag olaj. Ezeket szedem kúra szerűen váltásban. Most tehát kicsit jobb. Jéger alsó, kevés ülés ha lehet, nem mindig megoldható sajnos, autóban aranyér párna. Más bajaimmal vagyok most elfoglalva de lent sem 100as a helyzet. Az ABt én sem kezdtem el végül. Szedtem már eleget. 

Előzmény: Peti Faragow (21140)
Ricciardo Creative Commons License 2022.11.25 0 0 21143

Az szivas. Akkor inkabb probiotikumozz, bar rad bizom.

Előzmény: XA27 (21142)
XA27 Creative Commons License 2022.11.25 0 0 21142

Szia!  sajnos erre "R "jött Synlab csinálta a vizsgálatot.

Előzmény: Ricciardo (21141)
Ricciardo Creative Commons License 2022.11.24 0 1 21141

Sumetrolimot nem szedtem meg, nem tudom jo e, illetve a cseppeket sem. En hagynam az ab t de ha mindenkepp ab utat folytatnad akkor inkabb masik orvoshoz menj masik laborral, mert e colira cefalosporin valo, az hatasos ra, es nonszensz hogy ez kimaradt a rezisztencia vizsgalatbol.

Előzmény: XA27 (21136)
Peti Faragow Creative Commons License 2022.11.24 0 2 21140

Szia Paradisso, klubtagok.

Időnként benézek, és megosztom hogy mi újság velem. Nálad van valami változás azóta Paradisso?

Leírok pár nagyon komoly dolgot és tapasztaltot amit az AB (antbiotikum )használta okozott. 

Én 3 évig  szedem a létező öszes AB -t ami csak létezik, kb.5 urológust fogyasztottam el külömböző időszakokkal...(régebben leírtam a kálváriámat)

Ugye a prosztata gyulladásom bakteriális, amit 10,5 enterococcus feacalis baktérium ez 3 év alatt csak a hugyúti rendszerből volt kisöpörhető. Vélhetően beágyazódott. /Ha későn kezdik kezelni...pl..vagy katéter!

Az antbiotikumokról mint "kísérleti patkány / saját tapasztalataim:

-Nagyon kevés AB jut be a prosztatába megfelelő koncetrációban a prosztata szövetébe! Augmentin, Zinnat, Cifran,Sumetrolin, Aktil DUO, Roxytromicin, és társai maximum a hugyúti rendszert tudják kitakarítani. (prosztatámba nem jutott be egyik sem!) Amik bejutohattak túlnyomórészt már az EU-n belül betiltott szerek amelyek komoly egészség károsodást okoznak! (Pl.Kinolin, Levofloxan) stb). : https://www.novakhunor.hu/gyogyszerek/sulyos-mellekhatasok-valoszinuleg-betiltjak-ezeket-a-nepszeru-antibiotikumokat/

Sajnos elkeserdésemben bevállatam a Savulin nevű AB-t amely súlyosabb neuropátiás tüneteket okozott melyet egy hónapja korházban is kezeltek. Óva intek mindenkit tőle de komolyan!!! Ég a talpam, kezem, izületeim, szemem mögött, fejem ég fáj, sípol a fülem, és komoly depresszió alakult ki. 2 hétig járni nem tudtam. Nagyobb bajt okoztam magamnak ami van! Tényleg hallgassatok azokra akik ellenzik itt a csoportba, mert én saját bőrömön éreztem... (nem játék az AB, nagyon komolyan mondom! ) Olyan mintha megkemóztak volna!

Mivel a szakadék széléig merészkedtem, megtanultan a leckét! Soha a büdös életbe többet antibiotikumot látni nem akarok! A vizeletem már tiszta, az ondó tenyésztésem jövőhéten jön.. meglátjuk!

Más:

Kb.olyan 5x lehettem ez alatt covidos, úgyhogy kijutott most a "jóból"! Valaki nemrég írta hogy lábai nehezek, és nehezen megy fel a lépcsőn. Hát nálam ez a állapot Julius óta tart. Állítólag a Post-Covid amibe beragadtam. Hol a szeméremcsontom, hol a farcsontom fáj, de néha sugároz kismedence és körbe mindenhova:-P

Teljes kivizsgálás történt többször is. Krónikus prosztatisz, egy kis post covidocska, és kis neuropátia. 3év terménye. Ma már tudom mit jelent a SBO rövidítés. Nem sürgősségi beteg osztály, hanem Sose Bízz az Ovosokba!

:-)

 

 

 

 

Előzmény: paradisso (21109)
L1977 Creative Commons License 2022.11.24 0 1 21139

szia, ne szedj több antibiotikumot, mert egyre rosszabb lesz, tapasztalat.

gyógyteák, napi min 4x2 dl ( herbária prosztata, kisvirágű füzike, kakkukfű, csalán, mezei zsurló, csalángyökér....) , akár ülőfürdőnek is. rengeteg gyógynövény készítmény van prosztatára, ha visszaolvasod a korábbi hozzászólásaimat, ott sokat leírtam. illetve anno pár hónapja  belinkeltem Tenkei prof videóját is, h mennyire felesleges a baktérium hajhászat és az antibiotikum szedés nyakra- főre.

visszaállítani a bélflórát nagyon fontos pl. enterol, ginepp csepp

esetleg ezüst kolloid a bacikra, de ezek a bacik bennünk vannak, mindig és mindenhol, csak vissza kell állítani a helyes egyensúlyt.

 

Előzmény: XA27 (21138)
XA27 Creative Commons License 2022.11.24 -1 0 21138

Szia! Sima vizeletből minden esetben, előtte enterococcus , majd Pseudomonas aureginosa volt, v Augmentin ment 3 dobozzal, és 3 doboz ciprinol, amitől egyéb bajom is lett, még most is izűleti  fájdalmak és lábzsibbadásom van.  Ezek a bacik eltüntek  , utána e-coli, 10. 20 óta van ez kimutatva 2 szeri vizelet tenyésztésből ( 11.16. volt a második tenyésztés)  csak e.coli jött ki. , 1 nitrot, 2 sumetrolimot szedtem, semmi nem változott a helyzet, nem merek szedni több AB, mivel már rezisztencia alakult ki. Sumetroliot szedjem tovább, vagy menjek el újabb vizelet  tenyésztésre. Mi jön ki. Az a bajom, a húgycső szinten állandóan ég , mindegy milyen baci van, mindig ott van a fájdalom, azt mondták itt jön ki a bacik hatása. Több AB szerintem még nagyobb bajt csinálna.  Doki szerint így meg minden rámegy a prosztatára, és ott is fájdalmak lesznek. Mi tévő legyek, AB még tovább, vagy lesz ami lesz.

Előzmény: Martin1818 (21137)
Martin1818 Creative Commons License 2022.11.24 0 0 21137

Szia!
Mibol tenyeszett ki? Az se mindegy, hogy ondobol,masszazs utani vizeletbol vagy siman vizeletbol?
PBatemannel egyet tudok erteni, sztem masszazs utani vizeletbol az esetek nagy reszeben kitenyeszik valami szoval lehet h egyebkent amikor semmi bajod nem volt, akkor is kitenyeszett volna.
Ha ondo vagy sima vizelet az erdekesebb lehet. Feherversejtek voltak a mintaban?

Előzmény: XA27 (21128)
XA27 Creative Commons License 2022.11.24 0 0 21136

Szia! Köszönöm a sok segítséget így egyedül a sumetrolim  maradt,illetve firo tree cseppek, ez érhet valamit, mit tudtok róla. Köszi!

Előzmény: Ricciardo (21135)
Ricciardo Creative Commons License 2022.11.23 0 0 21135

*suprax

Előzmény: Ricciardo (21134)
Ricciardo Creative Commons License 2022.11.23 0 0 21134

Nolicin az norfloxacin vagyis ugyanolyan fluorokinolon mint a levo meg a cipro. Kikesziti az inszalagokat izuleteket, ami felulfertozest okoz akar a gyulladt helyen is. D mannozt szedtem , de nemhinnem hogg nagy hatasa lett volna. En annyit tudok mondani hogy a supraz szedese utan nyoma sem volt az ecolinak nalam. Bar kirudja ez e a fo korokozo...

Előzmény: XA27 (21132)
PBateman Creative Commons License 2022.11.23 0 0 21133

Nolicint SE szedd be!

 

A mannóz a húgyutakban megtelepedett baktériumokat tudja kipucolni, szerintem inkább hólyag és húgycső, semmit porsztata és mellékhere. De ez csak vélemény, nem tény. 

 

Ártani biztos nem árt, szerintem egy kúrát legalább érdemes belőle próbálni, az szerintem olyan 6-8 hét. 

Előzmény: XA27 (21132)
XA27 Creative Commons License 2022.11.23 0 0 21132

Szia!  A nolicin is hasonló a cipro és levo készítményekhez, most ezt írták fel, erről van infod, nem merem beszedni mivel ciprótól korábban már komoly problémáim voltak.  Köszi! D.mannóz szerinted ér valamit e-coli ellen, van tapasztalatod, meddig kell szedni, van értelme szedni.

Előzmény: Ricciardo (21130)
Martin1818 Creative Commons License 2022.11.23 0 0 21131

Rosta Dr. /a budafoki/ elerhetoseget meg tudnad esetleg adni? Nem igazan lehet elerni a rendeloje honlapjan levo szamon

Előzmény: Törölt nick (20597)
Ricciardo Creative Commons License 2022.11.23 0 0 21130

Ciprot ne is szedd se a levot tonkreteszi az egeszseged es nem is hasznal kellokeppen. Ha mindenkepp kezelni szeretned ( bar en azt mondanam ne kezeld, 10'3 amugy se veszes) akkor a 3. generacios cefalosporinokkal probalkoznek, bar nem tudom ezek voltak e nezve a rezisztencia vizsgalaton nalad. Nekem a Cefixim 2 het alatt kivitte az e colit.

Előzmény: XA27 (21128)
PBateman Creative Commons License 2022.11.23 0 0 21129

Jol tetted, hogy nem szedted a ciprot és levot. Azok gyilkos cuccok, én is abbahagytam tavaly a Tarividet 5 nap után, miután nem tudtam tőle aludni, és a térdem megfájdult.

 

Nekem is 10'3 coli volt, Panonal, több mint 2 hónap AB után úgy voltam vele, leállok. Nem mentem vissza. 

 

Nem foglalkozom vele többet. Szerintem úgyse lehet kiírtani, ha meg igen, visszajön. Nem teszem magam tönkre ilyen szerekkel. 

 

Néha égő érzés orgazmus után a húgycsőben, de kb. 15 perc alatt elmúlik. 

 

Sok tipp van itt a topikban, abból kell mindenkinek megtalálnia azt, ami segít neki. 

Előzmény: XA27 (21128)
XA27 Creative Commons License 2022.11.22 0 0 21128

Sziasztok! Tanácsot, segítséget kérek!!  Multirezisztens e-colim van 10'3.  Érzékeny cipro, levo, sumetrolim, nitrofurantoin, foxfomicyn. Nitrot és sumetrolimot szedtem. Nem sokat javult. Most D-mannóz és tőzegáfonyával próbálkozom. Cipro levo, nem bírom szedni. Volt valakinek ilyen multirezisztens e-coli baktériuma a vizeletben, ez kiírtható, a dokik szerint csak AB-vel, más nem hat rá.

Kérem adjatok tanácsot mit tegyek. Panaszaim, alhasi fájdalom, szinte folyamatosan a húgycső végén égő, csípő érzés!! Köszi.

 

Martin1818 Creative Commons License 2022.11.20 0 0 21127

En is erre gondoltam, csak az a gaz,hogy se Ultrahang alapjan nem azonosithato gyulladas, se pedig vizeletbol mivel nincsen benne feherversejt..szoval igazabol nehez igazolnom az orvosknak, hogy tenyleg duzzadtabb fogasra is..

Előzmény: Ricciardo (21124)
danielloo93 Creative Commons License 2022.11.18 0 0 21126

a nem bakt. valtozatrol se tudnak normalisat adni, allitani

Előzmény: watson75 (21125)
watson75 Creative Commons License 2022.11.18 0 0 21125

Remek. Sajnos nem csak mi vagyunk vakon, az urológus un.  Orvosok se tudnak pontos diagnózist adni.

Előzmény: TopGuhn (21123)
Ricciardo Creative Commons License 2022.11.18 0 1 21124

Amit érzel az prosztata-, mellékhere és ondóvezeték gyulladás. Ha már volt ueraplasmád, ezek még jó sokáig végigkisérnek majd téged, főleg így hidegebb időkben. Nem feltétlenül kell hogy bennedlegyen ez az std, a miatta kialakult gyulladás (entero vagy egyéb baktérium) miatt valamennyi mennyiségben ők már ott lesznek életed végéig. Ab t ne szedj rá, inkább erősítsd magad, és melegen öltözz. Ahogy telnek az évek jobb lesz, de rajtad múlik az életminőséged, mennyire vigyázol magadra.

Előzmény: Martin1818 (21121)
TopGuhn Creative Commons License 2022.11.18 0 0 21123

Hát jó, akkor leállok, nem ragaszkodom újabb 9-10 ezer ft eltapsolásához, ha nem szükséges. Egyébként végtelenül hálás vagyok neked a tippért, nagyon jó látni végre, hogy valamit beveszek, és teszi a dolgát.

Előzmény: watson75 (21122)
watson75 Creative Commons License 2022.11.16 0 0 21122

sztem 3 hó k.sok!

Előzmény: TopGuhn (21120)
Martin1818 Creative Commons License 2022.11.16 0 0 21121

Szia!

Hianypotlo,amit irtal.

Sajnos massazs utani vizeletbol 10^4 csiraszamban nekem is az enterro fac tenyeszett ki vizeletbol,az ondobok nem, amitol eg a prosztatam es faj az ejakulacio. ez meg olyan drasztikusan nem is rontana az elet minosegem,de a heremben konstans van egy lefele huzos erzes. Ha fekszem nem veszes,de ha gyaloglok allok brutalisan erzem es a szexualis ingerencia is nehezen jon ram. Ilyet ti tapasztaltok?

Egyebkent az az erdekes,hogy ez a here fajdalom kb 3 eve volt utoljara de akkor igazoltan ureaplazma okozta es elmult AB-tol.Most is biztos voltam benne h std okozza,de negativ lett minden.

koszi

Előzmény: Törölt nick (20610)
TopGuhn Creative Commons License 2022.11.15 0 0 21120

Progastro-zok. Szerintetek mennyire fontos, hogy az ajánlott 3 hónapig csináljam, mondjuk egy helyett? Mert igazából gyakorlatilag nekem 3 tasak után látszólag minden helyreállt, most vagyok az egy hónap végénél.

paradisso Creative Commons License 2022.11.06 0 0 21119

Nekem végbél repedés és aranyér n kombó lett a következménye egy duvad urologenyo ujjazasanak. Nyugdíj előtt álló kiégett perverz búza. Nem is ez a lényeg. Ha érzed alul a feszülést és kinn van csomó vagy csomók akkor mindenképp használj detralexet vagy hasonló hatóanyagut pl. VenoprotEP. Ez még fontosabb. Aranyeres krízis szerinti adagolasban. Napi 1-2 hosszú távon n s használható. A másik..hogy Elég napi egyszer kenni a túl sok kenés rosszabbit a helyzeten, ha nem faj ne kend tovább csak ha megint fáj akkor. Jó ha székelés és alsó fertály zuhanyzás után kened. Ezt 2 év alatt tapasztaltam ki időnként  előjön még ez főleg akkor ha sokat székelek. Ami nem ért semmit: Reparon egyik sem. Hemorrid kúp tól bedurrant a prosztatám. Ami jobb a Proktis, abból is a kúp. Elég csak a felét harmadát el használni, hagyni elolvadni a nyilásnál csak nagyon picit benyomni és nem teljesen becuppantani, mert akkor nem ott hat ahol a probléma van. Jó még a hemorrelax is. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!