Keresés

Részletes keresés

crossfire1 Creative Commons License 2017.04.24 0 0 941

nekem sincs bajom ezzel a dallal és Gergőékkel se volt.

akikkel én nem tudok mit kezdeni, az 2 páros, a dögunalmas Ságiék és a rettenetes Emiloék.

még Pameláékat is jobban csíptem, ők legalább annyira rémesek voltak, hogy az már szórakoztató.

Előzmény: szuszetti (940)
szuszetti Creative Commons License 2017.04.24 0 1 940

Nem igazán értettem tegnap este, hogy mit énekelt Linda&Gergő, ezért rákerestem a Windszörny szövegére... hát pontosan az, amit ők előadtak! Nem kicsit szürreális... vajon mit szívott, aki írta?

 

Ne tessék bántani a dalt :))) az egy bulizenekar bulilemezén egy szösszenet volt, és ott helyén is volt - nomeg akkor is, amikor egy-egy házibuliban a már emelkedett hangulatú társaság artikulálatlanul ordította az elronthatatlan és az épp aktuális előadó-képességeikhez méltán passzoló dalt :)

De ebbe a műsorba rossz döntés beválasztani.

Előzmény: Mlle. Grenelle (935)
vanda62 Creative Commons License 2017.04.24 -1 0 939

 

 

Janicsákkal úgy jártam, mint a Metropolitan Kékszakállú előadásával, az ária végén jöttem rá, hogy a szép énekesnő magyarul énekel. 

 

Hódiéket egy percig bírtam, de nem kapott el a flamenco életérzés. 

 

Csipáék pont olyan borzalmasak voltak, mint a Veca apja harminc éve. 

 

Völgyesiék viszonylag hitelesen jelenítették meg a Kudlik Juli-Antal Imre párost valami régi szilveszteri hakniból. 

 

Oláh Gergőék hozták a Lila utcai általános iskola felső tagozatos farsangi báljának stabil színvonalát. 

 

Pellerékre nincs más szavam, minthogy bizarr. Bár a Peller hálóinge tetszett. 

 

Judyék aranyosak voltak és bűn hamisak, túl sok volt színpadi mozgás, és még sem volt benne annyi energia, mint Pachmanék tavalyi tigrisszemében. 

 

Jelinekéket nem bírtam meghallgatni, az eleje annyira fülsértő volt, mint a macskanyúzás, a fél perc utáni részről nincs információm. 

 

Nomen est omen, Vastag Csaba és Ábrahám Edit nekem majdnem annyira tetszett, mint Edita Gruberova és Pavol Breslik. Persze nem volt olyan szép hangjuk, de átélt, profin előadott produkció volt. 

 

 

 

 

Fruzsi_na Creative Commons License 2017.04.24 0 0 938

 "Sági Szilárd sose bántott, de valahogy nem is ragad magával, amit csinál."

 

Én amúgy közte és Gabi között sem érzem a kémiát.

Előzmény: schanc (937)
schanc Creative Commons License 2017.04.24 0 1 937

Igen, a dalválasztások szerintem is borzalmasak. Annyi jó dal van a világon, de akár a magyar dalok között is, nem lehetne szemezgetni? Még az se zavarna, ha az amatőr fél nem tudná abszolválni, hiszen ők nem azért vannak itt. (A jogdíjak meg nehogy problémát okozzanak egy ilyen gazdag adónak.) Még egy ilyen műsorban is simán elférne, hogy mondjuk mindenki Neotont énekeljen. Vagy Bruno Marst vagy mittudomén.

 

Személy szerint nálam Csipáék az egyetlen páros, ahol mindkét tagot bírom, és ráadásul látom köztük az összhangot, a csapatmunkát, nekik nagyon tudok drukkolni.

Judy-Madár és Völgyesi Gabi-Szilárd párosban a női tagoknak örülök, hogy lehetőséget kaptak ilyen műsorban, és jól is teljesítenek. Madár valamennyire vicces, bár nem tudom, mennyire tesz jót az elnöki imidzsének az itteni ugrabugra. Sági Szilárd sose bántott, de valahogy nem is ragad magával, amit csinál.

Csabáék párosa is szimpatikus, de nem tudnak mit kezdeni ezzel a nagy korkülönbséggel kettejük között, ordít a zavarodottság minden produkciójukról.

Aztán vannak párosok, ahol a tandem egyik fele szimpatikus, és nagyon tetszik a hozzáállásuk. Ábel Anitáról többször megjegyeztem, hogy meglepően jól énekel, és tetszik a "munkaviselése", Emilio mellette nagyon ripacs. Veca szerintem jobb, mint az X-ben, de Kornéltól a hideg ráz.

Oláh Gergőt szerintem zavarja Linda, ritka is, hogy bármit kezdjen a partnerével a színpadon. (Ez egyébként csalódás nekem.)

A Luca-Károly párosról már többször írtam korábban.

Előzmény: Fruzsi_na (936)
Fruzsi_na Creative Commons License 2017.04.24 0 1 936

Lássuk a tegnapi adást! Számomra a tegnapi adás volt az eddigi leggyengébb. Nem voltak sem vicces, sem kiemelkedően jó produkciók. A dalválasztások pedig borzalmasak.

 

Összegezve:

 

-Jók voltak: Csipa-Mádai Vivien, Emilio-Ábel Anita,Janicsák Veca-Simon Kornél,Judy-Erdei Zsolt,Vastag Csaba-Ábrahám Edit

-A semmilyenek: Völgyesi Gabi-Sági Szilárd

-Akiket egyszerűen nem tudtam hova tenni/ Csak néztem, hogy "ez mi?!": Oláh Gergő-Zimány Linda, Peller Károly-Stohl Luca

-A gyengék: Jolly-Hódi Pamela

 

Ahogy fentebb írtam a dalválasztások borzalmasak voltak. Nem tudom ki dönti el, hogy milyen dalt énekeljenek.........................

 

Következő kiesőnek a Peller Károly-Stohl Luca,a Völgyesi Gabi-Sági Szilárd vagy az Oláh Gergő-Zimány Linda párost tippelem. Csipáék jönnek fel, kérdés, hogy a héten mennyi idejük lesz készülni............

Mlle. Grenelle Creative Commons License 2017.04.24 0 1 935

https://youtu.be/aJGXgC-7jsQ

Jolly munkásságának csúcsa. Innentől kezdve országos hírű mulatós sztár, hiszen ahogy a dal is mondja:

"Megy a Jolly hazafelé,

ismerik őt már mindenfelé..."

 

Más:

Nem igazán értettem tegnap este, hogy mit énekelt Linda&Gergő, ezért rákerestem a Windszörny szövegére... hát pontosan az, amit ők előadtak! Nem kicsit szürreális... vajon mit szívott, aki írta?

Előzmény: Mlle. Grenelle (933)
crossfire1 Creative Commons License 2017.04.24 0 2 934

kedves nejed mosson fület :)

Előzmény: Mazsola0070 (932)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2017.04.24 0 0 933

Időnként én is azt hittem... Csaba volt már ennél sokkal-sokkal jobb is...

 

Nem ismered Jollyt? A nagy Jollyt? Hol élsz te, darling?😊😉

Amúgy ismert a Jolly&Suzy nevű formációból, meg közreműködött az igen emlékezetes és azóta már klasszikussá nemesedett "No roxa áj" című "dal"-ban is, idézem: "Beül a Jolly/az A8-asba..." (az, hogy a dal címe helyesen "Noroc sa ai" lenne, lényegtelen apróság, és senkit nem érdekel).

Szóval közepesen ismert mulatós "sztár", nem egy Kis Grófo, de nah.

Előzmény: Mazsola0070 (932)
Mazsola0070 Creative Commons License 2017.04.23 -2 0 932

"de Csaba helyenként csak ordított, mint egy szamár..."

 

Feleségem a konyhából háttértévézésként hallgatta, azt hitte, a számban a nő (azaz Edit) a "profi" énekes...

 

De a H. Pamela-Jolli párosból sem volt egyértelmű a dolog, ugyanis erről a Jolli (Joli ?) nevű csávóról még az életben nem hallottunk...

 

 

 

 

 

 

Előzmény: Mlle. Grenelle (909)
Ilhilla Creative Commons License 2017.04.23 -1 0 931

Meghallgattam, konkrétan azt mondják: Csipa lenyomja a Nagy Duettet, utána megy a koncert helyszínére, ahol addig előzenekar lesz, a koncert pedig 20 órától.  Max. az eredményhirdetésre nem megy vissza majd.

Előzmény: schanc (929)
Ilhilla Creative Commons License 2017.04.23 -2 0 930

Azt is el tudom képzelni, hogy ők lesznek az első fellépők és -mivel a nézőket már legalább egy órával előtte be szokták ültetni a Nagy Duett studiójába- már adáskezdés előtt lemegy a számuk, a zsűri értékeli, majd "bevágják" elsőnek, Tilla pedig elárulja, hogy Csipa közben "lelépett". Az is elképzelhető, hogy lesz a zenekarnál vendégművész és Csipa később kezd ott. Azt nem tudom, vannak-e olyan számaik, amit esetleg Csipa nélkül is elő tudnak adni...szóval tuti megoldják valahogy. 

Előzmény: Fruzsi_na (928)
schanc Creative Commons License 2017.04.23 0 0 929

Hooligans FB-oldalán van egy videó. Csipa rohangálni fog.

Előzmény: Fruzsi_na (928)
Fruzsi_na Creative Commons License 2017.04.23 0 0 928

"majd Csipa "helikopterrel" megy a koncertre :D"

 

Vagy van egy olyan techinka, hogy odavetítik az énekest a színpadra :D

Előzmény: Ilhilla (918)
schanc Creative Commons License 2017.04.23 -1 1 927

Pameláék kiestek, ezzel a sírva röhögős páros távozik a műsorból.

Gergőék nekem nem tetszenek, semmi kémiát nem érzek köztük, nem is viccesek, Linda miatt meg esélyük sincs arra, hogy profiszerű produkciót hozzanak. Szerintem nem csináltunk most jó üzletet, bármennyire is furán hangzik.

Ilhilla Creative Commons License 2017.04.23 -1 0 926

Igen, a nézők tudták, hogy az egész mezőny legrettenetesebb párosa Pamela és Jolly volt! Sajnálom Pamelát, hogy ilyen érzékeny lelkivilágú, de legalább tud vigyázni a kislányára, mert Berni megy Ázsiába!

Előzmény: Ilhilla (924)
Csusza123 Creative Commons License 2017.04.23 0 2 925

Kasza nagyon idegesitően bunkó, állandóan beleszél amikor mások mondanak valamit.

Ilhilla Creative Commons License 2017.04.23 -1 0 924

Ez a förtelmes piros rúzs! nagyon öregítik a lányokat!

 

Ha Lindáék esnek ki, nem lesz igazságos! (...és elképzelhetetlen).

Fruzsi_na Creative Commons License 2017.04.23 -1 0 923

Gergőék fognak menni, Hódiékat még egy ideig bent tartják...........

schanc Creative Commons License 2017.04.23 0 0 922

Egyetértek.

Szerintem a legsemmilyenebb páros a mezőnyben.

Előzmény: Mlle. Grenelle (919)
Fruzsi_na Creative Commons License 2017.04.23 0 0 921

Hát akkor Csipának jövőhéten valahogy meg kell oldania, hogy  egyszerre legyen két helyen :D

schanc Creative Commons License 2017.04.23 0 0 920

Hát Vivienék továbbmentek. :)

Mlle. Grenelle Creative Commons License 2017.04.23 0 1 919

Szégyen és gyalázat, hogy a Stohl-Peller páros első helyen állhat a közönségnél a nézésével meg a járásával...

Előzmény: schanc (916)
Ilhilla Creative Commons License 2017.04.23 -1 0 918

Nekem tetszettek Oláh Gergőék, arról nem ők tehetnek, hogy ilyen "semmilyen" számot kellett előadni, ennek ellenére igenis jól hozták a vidámságot, a tánckarral és egymással nagyon együtt voltak.

Tetszett még Vivien és Csipa (szerintem jövő héten elsőként szerepelnek, majd Csipa "helikopterrel" megy a koncertre :D) és szerintem szórakoztató volt Luca és Károly is, szintén nem ők tehetnek a számról, de nagyon szeretik, amit csinálnak.

Vastag Csabát ismét nagyon feszélyezte a helyzet, nem tudok én sem elvonatkoztatni az anya-fia korkülönbségtől (Edit ma egyébként nagyon öregesre volt sminkelve és öltöztetve). Csaba valóban sok helyen túlzottan "öblösre" fogta a hangját.

Jól voltak Anitáék is, Anita egyre jobban énekel, nagyon jól állt neki a jelmez is, ma Emilió sem volt kedvem ellen.

Pamelát nagyon zavarta, hogy ki kellett tennie az "ikreket", annyira merev volt, mint még soha, essenek ki.

 

A többi páros "középmezőny", közepes teljesítménnyel.

Mlle. Grenelle Creative Commons License 2017.04.23 0 0 917

Tilla rém idegesítő, sokszor mint egy vásári kikiáltó...

schanc Creative Commons License 2017.04.23 0 0 916

Pameláék alacsony pontszáma miatt szerintem Lucáék, Vivienék, Editék, Anitáék és Szilárdék szerintem matematikailag sem eshetnek ki. Bár ezt a harmadik kört mindig csak feltételezem, hogyan keverhetik bele a szavazásba :)

Előzmény: Fruzsi_na (914)
crossfire1 Creative Commons License 2017.04.23 0 0 915

a zsűri után írtam ezt.

 

Emilióék szörnyűek szerintem.

Előzmény: schanc (913)
Fruzsi_na Creative Commons License 2017.04.23 0 0 914

Na kíváncsi leszek, hogy kik esnek ki........

schanc Creative Commons License 2017.04.23 0 0 913

De a 3. helyen holtverseny volt az összesítésben :)

Előzmény: crossfire1 (911)
schanc Creative Commons License 2017.04.23 0 0 912

Nézői sorrend ma:

1. Stohl Luca és Peller Károly (hát no comment...)

2. Ábel Anita és Emilio (Anitán mindig meglepődöm, tök jól énekel)

3. Sági Szilárd és Völgyesi Gabi

4. Mádai Vivien és Csipa

5. Ábrahám Edit és Vastag Csaba

6. Madár és Judy

7. Zimány Linda és Oláh Gergő

8. Simon Kornél és Janicsák Veca

9. Hódi Pamela és Jolly

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!