Keresés

Részletes keresés

czy Creative Commons License 2011.03.20 0 0 7913

A hóvirág jó  lett :-)

Előzmény: ikajli (7910)
ne_sa Creative Commons License 2011.03.20 0 0 7912

A hoviragos tetszik.

 

 

Előzmény: ikajli (7910)
stom93 Creative Commons License 2011.03.18 0 0 7911

hétvégén valami kis találkozóhoz van valakinek kedve ?

Előzmény: ikajli (7910)
ikajli Creative Commons License 2011.03.17 0 0 7910

Nem csak Te szervezhetsz túrát (de azért picit bíztam benned...)

 

Ilyen virágok kellették magukat a hét végén:

 

     

Előzmény: Törölt nick (7909)
stom93 Creative Commons License 2011.03.16 0 0 7908

Kellene T2-pentax K adapter a hétvégére, valaki tud kölcsön adni egy ilyet? Persze nem ingyé'.

 

wart Creative Commons License 2011.03.15 0 0 7907

Sziasztok!

 

Tudja valaki, hogy a Mecsekben merre lehet lelni kökörcsint, kockás liliomot, illetve egyéb szezonális fotótémát? :D

ikajli Creative Commons License 2011.03.13 0 0 7906

Ilyen jellegű kis virágos területekre gondoltam.

 

ikajli Creative Commons License 2011.03.12 0 0 7905

Én a Mecsek valamelyik napos zugára gondoltam. Ahol az ébredező természettel lehetne találkozni...

Előzmény: stom93 (7903)
stom93 Creative Commons License 2011.03.12 0 0 7904

ha érdekel valamelyik írj hogy mennyid van rá és megoldjuk :)

Előzmény: ikajli (7896)
stom93 Creative Commons License 2011.03.12 0 0 7903

Pécs belváros, Tettye, egyéb városrészek, Gemenc madárles, Villány, nemtudom kinek mire van igénye :)

Előzmény: ikajli (7902)
ikajli Creative Commons License 2011.03.12 0 0 7902

Csak az a baj, hogy nem tudok olyan helyet, ahova tutira érdemes ilyentájt menni. Pedig biztos van. Jó lenne, ha valakinek lenne ötlete helyszínre.

Előzmény: stom93 (7901)
stom93 Creative Commons License 2011.03.12 0 0 7901

jó ötlet

Előzmény: ikajli (7900)
ikajli Creative Commons License 2011.03.12 0 0 7900

A hosszú hétvégére nem akar vki szervezni egy kis közös fotózást a Mecseken (vagy egyéb terméseztese helyen)? Itt a jó idő, talán a természet is kezd éledezni...

SzaboZ-ptx Creative Commons License 2011.03.10 0 0 7899

Van valakinek gorillapod állványa Pécsett vagy közelében, ami kibír 1.5-2 kg cuccot, és egy találkozó keretében ki is próbálható?

ikajli Creative Commons License 2011.03.08 0 0 7898

Nem csodálom,  hogy pont az ment el...

Sok sikert a többihez! Talán lesz tavasszal börze.

Előzmény: stom93 (7897)
stom93 Creative Commons License 2011.03.08 0 0 7897

Azt már sikerült eladni, szerintem elég alacsony áron, de a Soós az egészre egy 10e-t mondott, szóval annál sokkal sokkal többet ér.

Előzmény: ikajli (7896)
ikajli Creative Commons License 2011.03.08 0 0 7896

Szépek ezek a régi gépek. Különösen az Ikon.

 

Ha lenne fölös pénzem meg is venném.

Előzmény: stom93 (7893)
czy Creative Commons License 2011.03.08 0 0 7895

Én voltam, de már találtam.

Előzmény: stom93 (7894)
stom93 Creative Commons License 2011.03.07 0 0 7894

Valaki még pár hónapja keresett kioldózsinórt. Talált ? Nekem most van egy, és el is adnám ;) :)

stom93 Creative Commons License 2011.03.05 0 0 7893

Van pár régi fényképezőm, ha valakit érdekel eladnám őket. https://picasaweb.google.com/stom93/Elado#

DimensionSeven Creative Commons License 2011.03.05 0 0 7892

Kicsit lemaradtam, de azért köszönöm, Balázs! :)

Előzmény: kisbergics (7889)
czy Creative Commons License 2011.03.02 0 0 7891

Minden kedden :-)

Előzmény: joskabacsi (7890)
joskabacsi Creative Commons License 2011.03.01 0 0 7890

?

Melyik sör - melyik kedden?

 

:)

Előzmény: seiko13 (7888)
kisbergics Creative Commons License 2011.02.27 0 0 7889

DimensionSeven, Isten éltessen sokáig! (: (:

seiko13 Creative Commons License 2011.02.26 0 0 7888

És a sör kedden?

Előzmény: joskabacsi (7884)
boy-t Creative Commons License 2011.02.26 0 0 7887

Vedd meg a memória kártyáját.

Előzmény: Májkee (7886)
Májkee Creative Commons License 2011.02.26 0 0 7886

Nem tudjátok ki hirdeti ezt:
http://fenykepezo-kamera.vatera.hu/fenykepezogep_kiegeszito_tartozek/vaku_lampa/nikon_sb600_sb_600_sb_600_1443843403.html

 

Sztem vaterát kihagyva mindketten jobban járnánk.

 

joskabacsi Creative Commons License 2011.02.20 0 0 7884

Működik.

A Colonia üzletház oldalában vannak, szemben az étteremmel.

Ha kell - átküldöm Sch András számát.

 

Előzmény: Mano254 (7875)
stom93 Creative Commons License 2011.02.19 0 0 7883

jó ötlet :)

Előzmény: Májkee (7882)
Májkee Creative Commons License 2011.02.18 0 0 7882

Lehet egyszerűbb lenne egy újabb találkozót összehozni? :) Ott legalább nagyobb objektívparkkal találkozunk.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!