Keresés

Részletes keresés

Pálvölgy Creative Commons License 2019.07.08 0 0 4619

Tisztelt Hölgyek,

 

Megbízható bejárónőt keresünk hosszútávra, folyamatos munkára, heti 2 napra (8 óra), egy gyakorlott, precíz, kutyabarát hölgy személyében, általános feladatokra, mint takarítás, szükség esetén posta átvétele, óraleolvasó/szerelő beengedése.

Mosni, vasalni, főzni nem kell.

Akár napi kifizetéssel.

A ház Budapest II. kerületi (Pálvölgy), buszoktól kb. 10 perc sétára található.

Kérem, pár sor bemutatkozással, fizetési igénnyel jelentkezzen,

Köszönöm,

 

Szép napot,

Erika

 

email: 2palvolgy@gmail.com

 

pharmagold Creative Commons License 2019.07.08 0 0 4618

Tisztelt Fórumozók!

 

 

XIV. kerületi gyógyszertár keresi megbízható, precíz takarító kollégáját napi 6 órában.

 

(hétfőtől - péntekig )

 

Ha érdekli állás ajánlatunk keressen a 0670/3246250 számon v szombathy1977@gmail.hu

 

email címen.

Ria0330 Creative Commons License 2019.07.08 0 0 4617

Tisztelt Fórumozók!

 

Amennyiben úgy érzik, hogy a háztartásban jól jönne a segítség, keressenek bátran. Önmagára és környezetére igényes, nem dohányzó középkorú hölgy vagyok.Tapaszalt. lelkiismeretes, megbízható hölgyként, olyan családok jelentkezését várom, akik rendszeres minőségi takarítást szeretnének. Hosszútávra szeretnék elszegődni olyan családhoz, akik hozzám hasonlóan odafigyel környezetére, és szívesen bízná rám lakása, háza takarítását. Amennyiben felkeltettem érdeklődését, az alábbi címen várom jelentkezését!

 

takaritas0330@gmail.com

 

Üdvözlettel 

Ria

BabiTak Creative Commons License 2019.07.07 0 0 4616

Üdvözlöm!

Budapest belvárosban takarítást vállalok, sok éves gyakorlattal! Munkám precíz, alapos, fix díjjal dolgozom, kis és nagytakarítást vállalok! Nincs káros szenvedélyem, referenciával rendelkezem!

Hívjon és egyeztetünk !

Tel:0620/2539227.

E- amil: vargababika@gmail.com

Lakástakarító Creative Commons License 2019.07.06 0 0 4615

Igényes, megbízható nő vagyok. Lakás, iroda, rendelő takarítását vállalom Budapesten, 2000 Ft-os óradíjért, rugalmas időpontokban, heti több alkalommal is. Alkalmanként min. 4 órát vállalok, hétvégén is dolgozom.   

Ha alapos, precíz munkát vár el a takarításban, akkor a következő e-mailen várom a jelentkezését: lakastakarito@freemail.hu

 

Ria0330 Creative Commons License 2019.07.04 0 0 4614

Tisztelt Fórumozók!

 

Amennyiben úgy érzik, hogy a háztartásban jól jönne a segítség, keressenek bátran. Önmagára és környezetére igényes, nem dohányzó középkorú hölgy vagyok.Tapaszalt. lelkiismeretes, megbízható hölgyként, olyan családok jelentkezését várom, akik rendszeres minőségi takarítást szeretnének. Hosszútávra szeretnék elszegődni olyan családhoz, akik hozzám hasonlóan odafigyel környezetére, és szívesen bízná rám lakása, háza takarítását. Amennyiben felkeltettem érdeklődését, az alábbi címen várom jelentkezését!

 

takaritas0330@gmail.com

 

Üdvözlettel 

Ria

 

Házvezetőnő Creative Commons License 2019.07.03 0 0 4613

Házvezetőnői munkát keresek

egy vagy két fős háztartásban

 

A takarításon kívül szívesen segítek bevásárlásban, főzésben, vasalásban is. 

Kizárólag igényes, kulturált munkaadót keresek, akinél hosszú távon dolgozhatok. 

Amennyiben elfoglalt, rám bízhat postai, hivatali ügyintézést vagy adminisztrációs feladatokat is, mert ilyen irányú tapasztalatom is van. Megbízható vagyok, referenciával rendelkezem. 

Egy héten több alkalom is szóba jöhet. Az órabérem 2000 Ft. 

Keressen bizalommal: hazvezetono1234@freemail.hu

 

Biroera Creative Commons License 2019.07.02 0 0 4612

Tisztelt Fórum!

 

Magànlakàsoknàl vàllalok takarító, bejàrónői feladatokat akár hétvégén is. Továbbá irodák, rendelők, alkalmi takarítást is vàllalunk. 

Kàros szenvedelyektől mentes, megbízható, precíz vagyok. 

 

Kérem, keressen, ha felkeltette hirdetésem a figyelmét! 

Köszönöm! 

 

biroerikatakaritas@gmail.com

 

_Szilvi_ Creative Commons License 2019.07.02 0 0 4611

Kedves fórumozók!

 

Nemdohágyzónő vagyok, több mint 20 éves szakmai munkatapasztalattal. Vállalom iroda - és orvosirendelők rendszeres takarítását. Munkámra garanciát vállalok! Referenciával rendelkezem.
A munkavégzésem megbízható,precíz,pontos. Budapesten 
 Ár megegyezés alapján, a terület megtekintése, és a 
személyes találkozás során. Budapest IX VI VII VIII XI XIII V kerületekböl .
Hívjon bizalommal!

 

+36 30 446 0178

 

Üdvözlettel:

Szilvia

 

 

Nikolettt0815 Creative Commons License 2019.07.02 0 0 4610

Tisztelt Mindenki!

Budapesten lépcsőház,illetve iroda takarítást vállalok Szàmlával.Rólam amit tudni lehet,hogy pontos,megbízható,refernciával rendelkező hölgy vagyok.

Kedvezményes áron dolgozom.

Várom mielőbbi jelentkezésüket.

Előre is köszönöm.

E-mail:nikolettt0815@gmail.com

Tel.:0630/6439304

Tisztelettel:Nikolett

 

Biroera Creative Commons License 2019.07.01 0 0 4609

Tisztelt Fórum!

 

Magànlakàsoknàl vállalok takarítói, és bejàrónői munkát hétvégén is. 

 

06708855593

 

Zaporozsectulaj Creative Commons License 2019.06.30 0 0 4608

Csinos vagy

Előzmény: dorottya_sza (4603)
Ria0330 Creative Commons License 2019.06.30 0 0 4607

 

Tisztelt Fórumozók!

 

Amennyiben úgy érzik, hogy a háztartásban jól jönne a segítség, keressenek bátran. Önmagára és környezetére igényes, nem dohányzó középkorú hölgy vagyok.Tapaszalt. lelkiismeretes, megbízható hölgyként, olyan családok jelentkezését várom, akik rendszeres minőségi takarítást szeretnének. Hosszútávra szeretnék elszegődni olyan családhoz, akik hozzám hasonlóan odafigyel környezetére, és szívesen bízná rám lakása, háza takarítását. Amennyiben felkeltettem érdeklődését, az alábbi címen várom jelentkezését!

 

takaritas0330@gmail.com

 

Üdvözlettel 

Ria




Biroera Creative Commons License 2019.06.29 0 0 4606

Tisztelt Fórum!

 

Magànlakàsoknàl vállalok takarítói, bejàrónői munkát hétköznap, és hétvégén is. 

Továbbà hétvégén felújítás, àtadas, építkezés utáni teljeskörű nagytakarítàst vàllalunk. 

Szàmlaképes, megbízható, alapos munkavàllaló vagyok. 

 

Kérem, keressen ha a hirdetesem felkeltette figyelmét!

 

biroerikatakaritas@gmail.com

YsabellMisscleaner Creative Commons License 2019.06.28 0 0 4605

Kedves takarítónőt keresők!!

 

Kis és nagy takarítást ,pipere takarítást ,rendszeres takarítást vállalok egész Budapesten és környékén.

Hétfőtöl vasárnapig,akár éjjel.

Referenciával,akár számlával állok rendelkezésére.

Fiatal hölgy több éves tapasztalattal.

Airbnb-s lakások folyamatos takarítását is vállalom.

          

 

Elérhetőségek

 

Ágnes

 

 

06204553664

 

 

 

❗❗❗Nem csak ott ahol a papok táncolnak❗❗

dorottya_sza Creative Commons License 2019.06.26 0 0 4603

Kedves Fórumozók!

 

Vállalom családi házak takarítását. Pipere takarítás, nagy takarítás, rendszeres vagy alkalmi, mosás, vasalás, ablakpucolás, minden amire egy háztartásban szükség van. Munkámra és önmagamra igényes vagyok, megbízható, precíz. Ápolt, igényes megjelenésű, rugalmas, nyitott vagyok minden lehetőségre. Tiszta erkölcsi bizonyítvánnyal rendelkezem. Nem dohányzom, házi állat nem probléma. Még van szabad időpontom. A XV. kerületben lakom, így vállalok munkát még a XIII., IV, XIV, XVI, VI.kerületekben. Bérigény megegyezés alapján, lehet órabér vagy fix összeg. Emellett gyermekfelügyelet sem probléma. Tapasztalattal rendelkezem! 

Ha felkeltettem érdeklődését kérem keressen bizalommal az alábbi címen: szdorika621@icloud.com

                                                                   

Biroera Creative Commons License 2019.06.24 0 0 4601

Tisztelt Fórum!

 

Lakàsok, irodàk takarítàsàt  vállaljuk magánszemélynél hétvégén is.

 

06708855593 

Lakástakarító Creative Commons License 2019.06.24 0 0 4600

Igényes, megbízható nő vagyok. Lakás, iroda, rendelő takarítását vállalom Budapesten, 2000 Ft-os óradíjért, rugalmas időpontokban, heti több alkalommal is. Alkalmanként min. 4 órát vállalok, hétvégén is dolgozom.   

Ha alapos, precíz munkát vár el a takarításban, akkor a következő e-mail címen várom a jelentkezését: lakastakarito@freemail.hu

 

Nikolettt0815 Creative Commons License 2019.06.24 0 0 4599

Tisztelt Mindenki!

Napi-heti rendszerességű irodák,Színházak,üzletek,illetve más intézmények  takarítását vállaljuk Budapesten.Rólunk amit tudni lehet,hogy pontosak,megbízhatóak,referenciával rendelkező cég vagyunk.Kedvezményes Áron dolgozunk Számlaképesen.

Várjuk mielőbbi jelentkezésüket.

Előre is köszönjük!

Tisztelettel:Nikolett

Email:nikolettt0815@gmail.com

Tel.:06306439304

Biroera Creative Commons License 2019.06.23 0 0 4598

Tisztelt Fórum!

 

Magànlakàsoknàl vàllalok takarítàst, bejàrónői feladatok elvégzését heti rendszerességgel akár hétvégén is.

 

Kérem, keressen mailon :biroerikatakaritas@gmail.com 

Házvezetőnő Creative Commons License 2019.06.23 0 0 4597

Házvezetőnői munkát keresek

egy vagy két fős háztartásban

 

A takarításon kívül szívesen segítek bevásárlásban, főzésben, vasalásban is. 

Kizárólag igényes, kulturált munkaadót keresek, akinél hosszú távon dolgozhatok. 

Amennyiben elfoglalt, rám bízhat postai, hivatali ügyintézést vagy adminisztrációs feladatokat is, mert ilyen irányú tapasztalatom is van. Megbízható vagyok, referenciával rendelkezem. 

Egy héten több alkalom is szóba jöhet. Az órabérem 2000 Ft. 

Keressen bizalommal: hazvezetono1234@freemail.hu

 

 

Lakástakarító Creative Commons License 2019.06.23 0 0 4595

Igényes, megbízható nő vagyok. Lakás, iroda, rendelő takarítását vállalom Budapesten, 2000 Ft-os óradíjért, rugalmas időpontokban, heti több alkalommal is. Alkalmanként min. 4 órát vállalok, hétvégén is dolgozom.   

Ha alapos, precíz munkát vár el a takarításban, akkor a következő e-mail címen várom a levelét: lakastakarito@freemail.hu

 

Biroera Creative Commons License 2019.06.22 0 0 4594

Tisztelt Fórum!

 

Hétvégén vállalunk lakás, ház, iroda nagytakarítàsàt. 

Festés utáni, vagy felújítást követő takarítást. 

 

06708855593 

 

Nikolettt0815 Creative Commons License 2019.06.22 0 0 4593

Tisztelt Mindenki!

Napi-heti rendszerességű irodák,Színházak,üzletek,bankok,illetve más intézmények  takarítását vállaljuk Budapesten.Rólunk amit tudni lehet,hogy pontosak,megbízhatóak,referenciával rendelkező cég vagyunk.Kedvezményes Áron dolgozunk Számlaképesen.

Várjuk mielőbbi jelentkezésüket.

Előre is köszönjük!

Tisztelettel:Nikolett

Email:nikolettt0815@gmail.com

Tel.:06306439304

Biroera Creative Commons License 2019.06.21 0 0 4591

Kedves Fórum!

 

Lakás, iroda általános /nagytakarítàsàt vállalom rendszeres megbízással,akàr hétvégén is. 

 

Kérem, keressen mailon :biroerikatakaritas@gmail.com

Nimace Creative Commons License 2019.06.21 0 0 4590

Sziasztok!

 

Kis és nagy takarítást vállalok egész Budapesten és környékén.

Hétfőtöl vasárnapig,akár éjjel.

Referenciával,akár számlával állok rendelkezésére.

Fiatal hölgy több éves tapasztalattal.

Airbnb-s lakások folyamatos takarítását is vállalom.

          

 

Elérhetőségek

 

Ágnes

 

 

06204553664

 

 

 

❗❗❗Nem csak ott ahol a papok táncolnak❗❗

Á Judith Creative Commons License 2019.06.20 0 0 4589

VÁLLALOK TAKARÍTÁST VASALÁST Á-Z-IG REFERENCIÁKKAL MINDEN CSÜTÖRTÖK .

TF:30-593-79-78.

Rekakolonics Creative Commons License 2019.06.19 0 0 4588

Kedves Fórum tagok!

 

Vàllalok magánszemélynél lakás, ház takarítàsàt, vasalàst, alkalmi nagytakarítast. 

Szeretek takarítani, szépen dolgozom. 

 

Kérem keressen, ha felkeltette hirdetésem a figyelmét! 

 

rekakolonics50@gmail.com

 

Rekakolonics Creative Commons License 2019.06.17 0 0 4586

Kedves Fórum tagok!

 

Igényes, elfoglalt magánszemélynél bejàrónői munkàt vàllalok heti rendszerességgel. 

Ezen kívül vàllalok még csak vasalàst is, és alkalmi nagytakarítàst hétvégén is. 

 

Ha valóban minőségű munkát szeretne kapni, akkor kérem keressen a következő elérhetőségen:

 

rekakolonics50@gmail.com

 

 

Biroera Creative Commons License 2019.06.17 0 0 4585

Tisztelt Fórum!

 

Lakás, ház, iroda, nyaraló takarítàsàt vàllaljuk.

Megbízható, tapasztalt munkavàllaló vagyok. 

 

Telszam:06708855593 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!