Keresés

Részletes keresés

toth-abri Creative Commons License 2006.07.05 0 0 2450

Sziasztok!

 

Figyelmetekbe ajánlom Soltész István fotókiállítását, melyet pénteken 17:00-kor nyitnak meg a művházban.

 

Soltész István többek között Nyíregyházán készült képeit állítja ki, melyet nagyformátumra, saját építésű fakamerájával készített.

vlevi Creative Commons License 2006.06.23 0 0 2449
Az én verzióm:

Az eredetit eléggé besötétítettem, eléggé DOOM3 stílusú lett

Ime
Előzmény: Alphaholdbázis (2440)
vlevi Creative Commons License 2006.06.22 0 0 2448

Digital Photo Professionalban egy kicsit máshogy néz ki a kép, de ott nincs különbség a képernyőn mutatott RAW, és az abból csinált JPEG között.
vlevi Creative Commons License 2006.06.22 0 0 2447
Rawshooter 2006 viccelődik velem. Csináltam egy képet, és Rawshooterben totál máshogy néz ki, mint amit csinál.

Íme

Nagyobban

Mit csinál? Vagy én mit csinálok?
300eoss Creative Commons License 2006.06.22 0 0 2446
garfieldka Creative Commons License 2006.06.21 0 0 2445
Megyei napilapok netto 800 forintot is adnak képenként. Mondjuk én a 70-es években egy színes képért is hasonló összeget kaptam. Értéktartóak! :)))
Előzmény: TheShutter (2443)
Bobby75 Creative Commons License 2006.06.21 0 0 2444
Felháborító, de sajna az ötezer nagyon is jó pénznek számít. Főleg itt felénk. De ismét mondom: sajnos!!! Az igazolvánnyal meg úgy csinálnak az újságok, mint amit ki kellene érdemelni. Pfff...
Előzmény: TheShutter (2443)
TheShutter Creative Commons License 2006.06.21 0 0 2443

Kedves Fotos Tarsak !

 

Mondok nektek egy nagyon jo viccet, ami sajnos igaz.

Az egyik internetes honlapnak el akartam adni a sorozatot, amit a Kiralyno szuletesnapjarol keszitettem es tettek egy ajanlatot.

5.000.- Ft-ot kapok erte.

 

Na most kerdezem en, hogy mi a velemenyetek errol.

Mert szerintem felhaborito.

Es meg kozoltek velem, hogy akar media igazolvanyt is kaphatok majd kesobb.

Huhh. Mintha ez nem alapveto lenne.

De ha megsem, akkor 300EOS baratomat megkerem, hogy adja mar kolcson a tuzolto letrajat, hogy ne a tomegbol kelljen fotozni.

Esetleg fel tudjak menni a fa tetejere.

Mert onnan am az elmeny.

Meghogy  a hivatasos fotosok kozul. Huhh. Belegondolni is szornyu.

Es meg ennek a "munkaltatonak" komoly tervei vannak a londoni fotozassal kapcsolatban.

Ember !!!

Hat hol elunk?

Magyarorszag !Olah Ibolya olyan lelkesen tudta enekelni es en is hazavagytam. De ezek utan mar 2X meggondolom, hogy hazamenejek e.

Velemenyek?

Sajat tapasztalatok?

 

 

 

TheShutter

TheShutter Creative Commons License 2006.06.20 0 0 2442

Szia !

 

Mennyivel jobban hangzana, engem fotoznanak. :-)

 

Udv.

Bobby75 Creative Commons License 2006.06.20 0 0 2441
Lám-lám... Diszidált fotósunk, már csak királyi családokat fotózgat szabadidejében.....:))
Alphaholdbázis Creative Commons License 2006.06.18 0 0 2440

Sziasztok !

Csak egy kép:

 

 

Naplemente
Bobby75 Creative Commons License 2006.06.17 0 0 2439
Kosbor 14-45-el, valamint 1.8/50 Pentacon-al. JA, és első panorámafotóm! Igaz nem valami izgalmas, de próbának megteszi..:) Köszi Zakkpakk!
TheShutter Creative Commons License 2006.06.16 0 0 2438

Sziasztok !

 

Keszitettem nehany kepet a Trafalgar teren, egy hete vagy ketto, Hindu megemlekezes Indira Ghandi es a sok meggyilkolt ember emlekere.

ime par kep, es oszinte kritikat varok. :-)

www.pbase.com/theshutter1

 

 

udv. :

 

 

TheShutter

Bobby75 Creative Commons License 2006.06.15 0 0 2437
Most láttam a kefét. Szerintem jók lettek! :)
Előzmény: toth-abri (2436)
toth-abri Creative Commons License 2006.06.14 0 0 2436
Kíváncsi vagyok, melyik képet rakják be.
Előzmény: Bobby75 (2435)
Bobby75 Creative Commons License 2006.06.14 0 0 2435
NA.. Holnap reggel megkapom a kefelenyomatot és lemeózom..:)
Előzmény: toth-abri (2434)
toth-abri Creative Commons License 2006.06.14 0 0 2434

Ó, remélem nem lett komolyabb baja! Már mint annak, aki elájult... :-)

 

Nincs felrakva sehova, de semmi különös, csak azok ájuldoznak, akik nem értenek a fotózáshoz. :-)

Előzmény: Bobby75 (2433)
Bobby75 Creative Commons License 2006.06.14 0 0 2433
Ábri! Még nem láttam a képeket, de aki igen az el volt ájúlva... Nincs valahová felrakva belőle?
Bobby75 Creative Commons License 2006.06.13 0 0 2432
Elviekben jövő hét csütörtök a vége, de szomaton esetleg mehetünk. Mondjuk oylan 16 körül, ha jó Neked.
Előzmény: Törölt nick (2430)
TheShutter Creative Commons License 2006.06.13 0 0 2431

Szia !

 

London orszagban csavargok. :-)

A kepen, 300eoss kedveert elarulom, hogy mi van, egy Feher Kiserleti Nyul!

Na most tudom, hogy igy hirtelen Lonak nez ki, de senkit ne tevesszen meg az elso benyomas. :-)

Nyul lesz az!

Es kedves baratom a kerdesedre valaszolva, hogy mekkora az A1 meret, mert lattam, hogy itt nem helyesen adtak meg az erre vonatkozo erteket, hat Bazi Nagy!

Jo fenyeket! A sotetkamraban. :-))))

 

 

TheShutter

 

Törölt nick Creative Commons License 2006.06.12 0 0 2430

taurusbg: köszönöm, kinyomtatom és ha sikerült visszaazonosítanom, jelzem.

 

--------

 

bobby: ha megvannak a vizsgák jelezd és most hétvégén keresünk neked is jó időpontot. :)

 

.zs

 

 

Előzmény: TAURUSBG (2429)
TAURUSBG Creative Commons License 2006.06.10 0 0 2429
Szia zakkpakk!

Szeretném megköszönni a mai délutáni programot. Sok új dolgot tudtunk meg tőled.

Küldöm a két megigért fotó linkjét :

http://www.fotohaz.hu/fotoarena/showphoto.php?photo=207138
http://www.fotohaz.hu/fotoarena/showphoto.php/photo/207137/
300eoss Creative Commons License 2006.06.09 0 0 2428
Énis ott csináltattam.

Más:

Nincs valakinek sürgősen Velvia 50 itt Nyíregyházán, legkésőbb vasárnapra?
Előzmény: Bobby75 (2427)
Bobby75 Creative Commons License 2006.06.09 0 0 2427
Én gondolkodom, hogy a G-printnél csináltatok egy posztert a nagy tintasugaras géppel. Kiáncsi lennék rá, hogy mit tud.
Előzmény: 300eoss (2426)
300eoss Creative Commons License 2006.06.09 0 0 2426
Köszi! Nekem a legnagyobb nagyításom kb. 42x66cm eddig.
Előzmény: ultramarin9 (2425)
ultramarin9 Creative Commons License 2006.06.09 0 0 2425

Pont az A0 fele  ;-)))   Amúgy 8*A4,  kb. 60*84cm.

Előzmény: 300eoss (2424)
300eoss Creative Commons License 2006.06.09 0 0 2424
Te hol csavarogsz? Mekkora az az A1 cm-ben? Milyen állat van a képen? :-)))
Előzmény: TheShutter (2423)
TheShutter Creative Commons License 2006.06.09 0 0 2423

Sziasztok !

 

2 hete probakeppen elohivattam itt kint Angliaban egy fotomat, mert a volt baratnomnek nagyon megtetszett. A1 meretben.

Canon 10D-vel es egy 70-200 4L objektivvel keszult, ISO 200-al.

Mar nagyon regen terveztem, hogy egyszer alkalomadtan egy kepet, ami raw-ban keszult es vagatlan, alohivassak ilyen nagyban.

Hat meglepodtem. Kellemeset csalodtam.

Ugyanis tokeletes lett.

Nevnapra keszult, de azt kell mondjam, hogy le a kalappal.

Szoval en azt mondom, hogy a 6 mp-ben azert van valami.

Jo tudom nem egy dia minoseg, de atneztem tuzetesen a kepet es nagyon meg voltam vele elegedve.

Sot. :-))

Meg attol is jobban.

Itt lathato a kep.

 

ultramarin9 Creative Commons License 2006.06.09 0 0 2422
Tartok tőle, hogy akkor meg mi leszünk Pesten :-((
Előzmény: Bobby75 (2421)
Bobby75 Creative Commons License 2006.06.09 0 0 2421
Lökjük már át valamikor jövő hét közepére-végére. Akkor végetérnek a vizsgák, és nyugisabb leszek én is. Mondjuk jövő hét vasárnap?
Előzmény: ultramarin9 (2420)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!