toth-abri
2006.07.05
0 0
2450
Sziasztok!
Figyelmetekbe ajánlom Soltész István fotókiállítását, melyet pénteken 17:00-kor nyitnak meg a művházban.
Soltész István többek között Nyíregyházán készült képeit állítja ki, melyet nagyformátumra, saját építésű fakamerájával készített .
TheShutter
2006.06.21
0 0
2443
Kedves Fotos Tarsak !
Mondok nektek egy nagyon jo viccet, ami sajnos igaz.
Az egyik internetes honlapnak el akartam adni a sorozatot, amit a Kiralyno szuletesnapjarol keszitettem es tettek egy ajanlatot.
5.000.- Ft-ot kapok erte.
Na most kerdezem en, hogy mi a velemenyetek errol.
Mert szerintem felhaborito.
Es meg kozoltek velem, hogy akar media igazolvanyt is kaphatok majd kesobb.
Huhh. Mintha ez nem alapveto lenne.
De ha megsem, akkor 300EOS baratomat megkerem, hogy adja mar kolcson a tuzolto letrajat, hogy ne a tomegbol kelljen fotozni.
Esetleg fel tudjak menni a fa tetejere.
Mert onnan am az elmeny.
Meghogy a hivatasos fotosok kozul. Huhh. Belegondolni is szornyu.
Es meg ennek a "munkaltatonak" komoly tervei vannak a londoni fotozassal kapcsolatban.
Ember !!!
Hat hol elunk?
Magyarorszag !Olah Ibolya olyan lelkesen tudta enekelni es en is hazavagytam. De ezek utan mar 2X meggondolom, hogy hazamenejek e.
Velemenyek?
Sajat tapasztalatok?
TheShutter
TheShutter
2006.06.16
0 0
2438
Sziasztok !
Keszitettem nehany kepet a Trafalgar teren, egy hete vagy ketto, Hindu megemlekezes Indira Ghandi es a sok meggyilkolt ember emlekere.
ime par kep, es oszinte kritikat varok. :-)
www.pbase.com/theshutter1
udv. :
TheShutter
toth-abri
2006.06.14
0 0
2434
Ó, remélem nem lett komolyabb baja! Már mint annak, aki elájult... :-)
Nincs felrakva sehova, de semmi különös, csak azok ájuldoznak, akik nem értenek a fotózáshoz. :-)
Előzmény: Bobby75 (2433)
TheShutter
2006.06.13
0 0
2431
Szia !
London orszagban csavargok. :-)
A kepen, 300eoss kedveert elarulom, hogy mi van, egy Feher Kiserleti Nyul!
Na most tudom, hogy igy hirtelen Lonak nez ki, de senkit ne tevesszen meg az elso benyomas. :-)
Nyul lesz az!
Es kedves baratom a kerdesedre valaszolva, hogy mekkora az A1 meret, mert lattam, hogy itt nem helyesen adtak meg az erre vonatkozo erteket, hat Bazi Nagy !
Jo fenyeket! A sotetkamraban. :-))))
TheShutter
Törölt nick
2006.06.12
0 0
2430
taurusbg: köszönöm, kinyomtatom és ha sikerült visszaazonosítanom, jelzem.
--------
bobby: ha megvannak a vizsgák jelezd és most hétvégén keresünk neked is jó időpontot. :)
.zs
Előzmény: TAURUSBG (2429)
TheShutter
2006.06.09
0 0
2423
Sziasztok !
2 hete probakeppen elohivattam itt kint Angliaban egy fotomat, mert a volt baratnomnek nagyon megtetszett. A1 meretben.
Canon 10D-vel es egy 70-200 4L objektivvel keszult, ISO 200-al.
Mar nagyon regen terveztem, hogy egyszer alkalomadtan egy kepet, ami raw-ban keszult es vagatlan, alohivassak ilyen nagyban.
Hat meglepodtem. Kellemeset csalodtam.
Ugyanis tokeletes lett.
Nevnapra keszult, de azt kell mondjam, hogy le a kalappal.
Szoval en azt mondom, hogy a 6 mp-ben azert van valami.
Jo tudom nem egy dia minoseg, de atneztem tuzetesen a kepet es nagyon meg voltam vele elegedve.
Sot. :-))
Meg attol is jobban.
Itt lathato a kep.
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!