Első kettő nagyon tetszik, de ezt már írtam másik fórumon. Harmadik eléggé alap, nem nagyon tetszik. Túl amatőr hozzád:D Negyedik nagyon tetszik, de ezt asszem flickr-en is írtam. Ötödik szvsz gyakorlatilag a negyediknek egy "elrontott" verziója, mert ugye meg kell próbálni több szemszögből is ugyanazt a témát, de ezt válogatásnál szvsz ki kellett volna szűrni.
Ma reggel napkelte körül olyan deres ködös idő volt, hogy csak na... Persze nem vittem gépet de holnap reggel beteszem a kocsiba, talán kapok még egy esélyt ;)
Bizony! Már bekerült az utsó körbe is ez a kép, és a zsűri sokat filózott, hogy hogy készülhetett, PS gyanús. Aztán valaki belinkelte a cseten a flickr-t... Egyértelmű volt, hogy ugyanaz a kép. Akkor tudtam meg, hogy a sztyui-é...