Keresés

Részletes keresés

tlight Creative Commons License 2010.01.26 0 0 24002

Én nem teszek fel olyan képet amit nem én lőttem ;-) Vasárnap voltam sétálni a kigyósi tanösvényen.

 

Erről meg már csak egy dolog hiányzik...

 

Előzmény: topoly (24000)
tlight Creative Commons License 2010.01.26 0 0 24001
Fentről a második nagyon jóságos! Brutál nagyítás, tényleg kilóg az élesség síkjából   a jobb felső csücsök... ;-)
Előzmény: Jajca (23998)
topoly Creative Commons License 2010.01.26 0 0 24000
Ahhoz képest, hogy nem vittél gépet, jókat töltöttél fel:) Az alsó képet Te lőtted? (nagyon kígyósi:)
Előzmény: tlight (23997)
sztyui2 Creative Commons License 2010.01.26 0 0 23999
Első kettő nagyon tetszik, de ezt már írtam másik fórumon.
Harmadik eléggé alap, nem nagyon tetszik. Túl amatőr hozzád:D
Negyedik nagyon tetszik, de ezt asszem flickr-en is írtam.
Ötödik szvsz gyakorlatilag a negyediknek egy "elrontott" verziója, mert ugye meg kell próbálni több szemszögből is ugyanazt a témát, de ezt válogatásnál szvsz ki kellett volna szűrni.
Előzmény: Jajca (23998)
Jajca Creative Commons License 2010.01.26 0 0 23998
Én csak a házunk körül latolgattam az esélyeimet ;-)










Előzmény: tlight (23997)
tlight Creative Commons License 2010.01.25 0 0 23997

Ma reggel napkelte körül olyan deres ködös idő volt, hogy csak na... Persze nem vittem gépet de holnap reggel beteszem a kocsiba, talán kapok még egy esélyt ;)

 

 

Előzmény: Vandras (23996)
Vandras Creative Commons License 2010.01.25 0 0 23996
Egy kis Zúzmari. Sajna csak ennyi lett, nem volt időm rá.
magor (-_-) Creative Commons License 2010.01.24 0 0 23995
Sajnos nem IS.
Előzmény: sztyui2 (23993)
TeeCee :o) Creative Commons License 2010.01.23 0 0 23994
IS kitobi kell?
Nekem van egy zsír új külföldről. Keress meg, ha érdekel ;-)
Előzmény: sztyui2 (23993)
sztyui2 Creative Commons License 2010.01.23 0 0 23993
Nekem nem kell, de a kitobi az IS-es verzió? Mert azt lehet akkor megvenném...
Előzmény: magor (-_-) (23992)
magor (-_-) Creative Commons License 2010.01.23 0 0 23992
60-ért inkább megtartom. :)
...de 75-ért már vihető!
Kitobi napellenzővel+távkioldó+2db akku+távkioldó.
Előzmény: sztyui2 (23991)
sztyui2 Creative Commons License 2010.01.23 0 0 23991
60ezerért lassan 400D-t kapni. Eléggé túlárazottak ezek...:S
Előzmény: Boheman (23990)
Boheman Creative Commons License 2010.01.23 0 0 23990
Eladó digitális fényképező/kamera sony dsc t900 olcsón klikk a részletért >>> SONY DSC T900

pic1
Vandras Creative Commons License 2010.01.19 0 0 23989
Jó kis képet hoztál össze. Nekem csak Mártélyi áras van.

Előzmény: sztyui2 (23985)
speedlight Creative Commons License 2010.01.18 0 0 23988
Bizony! Már bekerült az utsó körbe is ez a kép, és a zsűri sokat filózott, hogy hogy készülhetett, PS gyanús. Aztán valaki belinkelte a cseten a flickr-t... Egyértelmű volt, hogy ugyanaz a kép. Akkor tudtam meg, hogy a sztyui-é...
Előzmény: Jajca (23987)
Jajca Creative Commons License 2010.01.18 0 0 23987
Vazze! Kiderült a S.f. pályázaton a készítés módja!?
speedlight Creative Commons License 2010.01.17 0 0 23986
Ha szeretnél beszélni róla :), emesenen megtalálsz, ugyanaz a címem mint itt a publikus mailem.
Előzmény: sztyui2 (23985)
sztyui2 Creative Commons License 2010.01.17 0 0 23985
:(
Előzmény: speedlight (23984)
speedlight Creative Commons License 2010.01.17 0 0 23984
Sztyui bazzeg. :(

http://www.flickr.com/photos/sztyui/3843506930/in/set-72157622982780817/

Lebuktál. :-S
Előzmény: sztyui2 (23978)
h_mate Creative Commons License 2010.01.15 0 0 23983
Köszönöm!
Előzmény: Vandras (23982)
Vandras Creative Commons License 2010.01.15 0 0 23982
Nem, hanem egy HDR szimulátorral. Korareggel, félsötétbe, készült. A program ITT
Előzmény: h_mate (23981)
h_mate Creative Commons License 2010.01.15 0 0 23981
Szia!

Ezeket a képeket valamilyen szűrővel éred el?
Nagyon tetszenek! Gratulálok!

m
Előzmény: Vandras (23980)
Vandras Creative Commons License 2010.01.15 0 0 23980
Belvíz.
sztyui2 Creative Commons License 2010.01.14 0 0 23978
Hát én most egy ideig hanyagolom az ilyen pályázatokat. Ki lehet találni miért...
Előzmény: tyutyus (23969)
topoly Creative Commons License 2010.01.12 0 0 23977
Na még egyszer... a Kígyósi puszta
topoly Creative Commons License 2010.01.12 0 0 23976
Van víz a Kígyósi pusztán is

h_mate Creative Commons License 2010.01.12 0 0 23975
Sziasztok!
Picit OFF,
de a lakóhely egybeesik, és az praktikus lenne...

Keresek Canon deluxe 200EG táskát, jó áron és jó állapotban!
Ajánlatokat emailben várom a publikus címemre!

Köszi, és bocsánat a zavarásért!

ON
atill_a Creative Commons License 2010.01.12 0 0 23974
Az alsó igen jó lett :)
Előzmény: Vandras (23973)
Vandras Creative Commons License 2010.01.11 0 0 23973
Még egy kis Mártélyi ár.
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.10 0 0 23972
(Namégeccer.)



Vándorló Pillanatok - Amatőr Alkotók Vándorkiállítása

A Helikon-Art Művészeti Alapítvány szeretettel meghív vándorkiállításának szegedi állomására.

Szeged, 2010. január 8-29.
Helyszín: Radnóti Kávézó (SZTE Bölcsészettudományi Kar épülete, Egyetem u. 2.)

További helyszínek Szeged után: Pécs, Sümeg, Győr, Pozsony [Szlovákia], Felsőszeli [Szlovákia], Eger, Budapest

(Belépődíj nincs.)

http://www.helikonart.hu/

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!