Keresés

Részletes keresés

Gyépésmérnök Creative Commons License 2020.01.15 0 0 9655

Dehogy sározom.

Én igazából sajnálom őket, hogy értelmes, józan ember már nem vállalja a képviseletüket.

Előzmény: Korom Lajos (9654)
Korom Lajos Creative Commons License 2020.01.15 0 0 9654

TUDOD, NEM VAGYOK HAJLANDÓ EGY OLYAN EMBERNEK TOVÁBB MAGYARÁZKODNI, AKI ELEVE MEGTAGADJA A BAUMAG, A SZÖVETKEZETI KÁROSULTAKAT, RÁADÁSUL TUDATLANSÁGÁBÓL FAKADÓAN BAROMSÁGOKAT ÍROGAT, AMIVEL FOLYAMATOSAN LEJÁRATJA, BESÁROZZA ŐKET!   

Gyépésmérnök Creative Commons License 2020.01.15 0 0 9653

Igen, a Gyurbán bérelt fel, a Genfi tó fenekén egy búvárharangban találkoztunk. :)

Előzmény: nyakfogom (9651)
Gyépésmérnök Creative Commons License 2020.01.15 0 0 9652

Sajnálom Lajos, ennél többet néztem ki belőled.

Mégis mi fog történni? Lófasz, ahogy eddig. Lesz egy tünti két résztvevővel? A molinót sem bírjátok el Nyakfogommal ketten.

Előzmény: Korom Lajos (9650)
nyakfogom Creative Commons License 2020.01.14 0 0 9651

te nem vagy károsult, te  a baumagosok felbérelt ellensége vagy.

Előzmény: Gyépésmérnök (9649)
Korom Lajos Creative Commons License 2020.01.14 0 0 9650

SAJNÁLATOS, HOGY A LEÍRTAKAT KÉPTELEN VAGY FELFOGNI, SZERINTEM ÉRTHETŐEN FOGALMAZTAM, A TOVÁBBIAKBAN JÓ ELMÉLKEDÉST!

CSAK FIGYELJ, MERT ÉRDEKES DOLGOK FOGNAK TÖRTÉNNI! 

Gyépésmérnök Creative Commons License 2020.01.14 0 0 9649

Ilyen könnyen nem rázol le.

 

Mit bizonyít az elméleted? Semmit. Egy ingatlanszövetkezetet akármekkara csalásra is alapítanak, a szándékuk egy kalap szart sem ér balekok nélkül. Akik jöttek is szép számmal, sorban álltak hogy átbasszák őket.

 

Ez a hajó már elment. Te mit tennél azért hogy ez ne ismétlődhessen meg, akármikor?

Előzmény: Korom Lajos (9648)
Korom Lajos Creative Commons License 2020.01.14 0 0 9648

VAN FOGALMAD ARRÓL, HOGY A BAUMAG SZÖVETKEZETET MIRE IS ALAPÍTOTTÁK, ERRE AZ A BALÁZS MÁRIA (ADÓSZ: 8313664142) TUDNA ÉRDEMI VÁLASZT ADNI, AKI 1995-BEN, AZ ÉPPEN MÉG AZ "ALAPBEJEGYZÉSI KÉRELEM ELBÍRÁLÁSA" ALATT ÁLLÓ, AZAZ A "MÉG NEM LÉTEZŐ" BAUMAG SZÖVETKEZETTŐL VÁSÁROLT 900 EZER FORINT ÖSSZEGBEN "FIKTÍV" SZÖVETKEZETI ÜZLETRÉSZEKET "ADÓJÓVÁÍRÁS" CÉLJÁBÓL!

TUDOD, EZT A Btk. ÚGY NEVESÍTI, HOGY A "CSALÁS" BŰNCSELEKMÉNYE, AMI ITT EGYBŐL "BEFEJEZETTÉ" IS VÁLT!!! 

CSAK TÁJÉKOZTATLAK, EZ EGY "LETITKOSÍTOTT" APEH ANYAGBÓL VAN KIHÁMOZVA!     

Ő IS SZERENCSEJÁTÉKOS VOLT, AHOGY RAJTA KÍVÜL A TÖBBI (510 FŐ) "FIKTÍV" ÜZLETRÉSZ(T) VÁSÁRLÓ!

SZERINTED KELL MÉG VALAMIT HOZZÁFŰZNÖM??? 

ÉN SZERINTEM A BESZÉLGETÉSÜNKNEK MOST VAN VÉGE!

A TOVÁBBIAKBAN JÓ ELMÉLKEDÉST! 

Gyépésmérnök Creative Commons License 2020.01.14 0 0 9647

Tisztelt Lajos,

 

Hogy kinek az embere vagyok? Az iparban dolgozom, mérnökként, meg van a rendszeres bevételem, nem igazán függök állam bácsi kegyeitől.

Ennél fogva beleverem a faszomat a politikába. Nem vagyok senkinek sem az "embere".

 

Konkrétan a csalások témája érdekel, a Baumag, a Questor ügy egyaránt, de még jobban a kilencvenes évek olajügyei.

Kíváncsi voltam az átvert emberek véleményére is, de itt csak egy elborult szubkultúrát találtam, élén egy valódi elmebeteggel, aki meg van győződve róla hogy annak van igaza aki a legnagyobb betűtípust használja :)

Hozzá képest te egy értelmes, tárgyalóképes ember vagy, ezért minden tiszteletem.

Előzmény: Korom Lajos (9646)
Korom Lajos Creative Commons License 2020.01.14 0 0 9646

TE, KINEK AZ EMBERE VAGY???

CSAK TÁJÉKOZTATLAK, A BÍRÓ SAJÁT MAGÁT BUKTATTA LE, MERT ANNYIRA HÜLYE VOLT, ÉS AMI PAPÍRALAPON BIZONYÍTHATÓ IS! 

INNENTŐL KEZDVE NINCS TOVÁBB, EZÉRT FELESLEGES TOVÁBB VERGŐDNÖD!

NINCS MÁS DOLGOD, CSAK FIGYELJ TÁTOTT SZÁJJAL! 

Gyépésmérnök Creative Commons License 2020.01.14 0 0 9645

Tisztelt Lajos,

 

"A KORRUPT Dr. GÁL ILONA CÉGBÍRÓ" kifejezésre az egyetlen találat a te véleményed, amit azóta tényként kezelsz.

 

Nem érdekes.

A sok ügyfél a saját kapzsiságának csapdájába sétált bele. Igazából azt nem értem, a sok buta ember hogy tudott egyáltalán hozzájutni ennyi pénzhez? Örökség, lottónyeremény, max ezt tudom elképzelni.

 

Egyébiránt elképzelhető hogy a Baumag tulajdonosai eredetileg nem is csalásra hozták létre a céget.

Most gondolj bele a helyükbe. Van egy ötleted, létrehozod a szövetkezetet, majd a nyuggerektől elkezd ömleni a pénz, hogy fektesd be. Az ingatlanok kereskedéséből rövid távon nem várható kézzel fogható haszon, de a "befektetők" a pénzt havonta várják. Komoly ellenőrzés nem várható, ennél fogva két dolgot tehetsz:

1. Bevallod hogy nem tudsz ennyi kamatot fizetni, ez esetben a nyuggerek a pénzt azonnal kivonják, kész a csőd.

2. A friss belépők pénzéből fizeted ki a korábbi belépőket >>> pilótajáték, a csőd ez esetben csak idő kérdése...

Előzmény: Korom Lajos (9644)
Korom Lajos Creative Commons License 2020.01.14 0 0 9644

TE MOST TETETED???

 

VAGY, TÉNYLEG HALVÁNY FOGALMAD SINCS ARRÓL, HOGY A KORRUPT Dr. GÁL ILONA CÉGBÍRÓ MIT MŰVELT A CÉGBEJEGYZÉS ELBÍRÁLÁSA ALATT!

NEM KELL BOCSÁNATOT KÉRNED, ÉN CSAK AZT KÉRTEM, HOGY UGYANAZT VONATKOZTASD A QUAESTOR KÁROSULTAKRA IS, MINT AMIT A SZÖVETKEZETI KÁROSULTAKRA!  

ÍROD, HOGY VÉGEZTE A DOLGÁT, HOGY A PAPÍROK RENDBEN!

BRÁVÓ!

AZT IS ÍROD, HOGY NEM KÖTELESSÉGE EGYENKÉNT UTÁNAJÁRNI MINDEN SZÉLHÁMOSNAK, ELSZOMORÍTALAK, IGENIS A"KÖTELESSÉGE", IGAZ ERRE A BAUMAG BEJEGYZÉSE ALATT EGYÁLTALÁN NEM IS VOLT SZÜKSÉG, MERT AZ MAGA VOLT A CÉGBÍRÓ!    

SOKAN FOGNAK A PARLAMENTBEN MAGUKHOZ NYÚLNI, AMIKOR NAPVILÁGRA FOG KERÜLNI, EZ A BRUTÁLIS BÍRÓI KORRUPCIÓ!

MIFÉLE CÉGBÍRÓ AZ, AKI A MAGYAR KÖLTSÉGVETÉSNEK SZÁNDÉKOSAN 100. MILLIÓ FORINT KÁRT OKOZ!

AZ EGY JOGÁLLAMBAN MEGTÖRTÉNHET, HOGY EZEK UTÁN MÉG 6 ÉVIG BÜNTETLENÜL CÉGBÍRÓ MARAD(HAT)!

VAJON, 1995 MÁRCIUSA ÓTA, VAN ENNEK A "LEFIZETETT" ALAKNAK BŰNTUDATA!?    

Gyépésmérnök Creative Commons License 2020.01.14 0 0 9643

Van esély rá.

Éppen ezért, az én összes megtakarításom itt figyel az asztalfiókomban.

Kamat nincs, de kockázat sincs!

Előzmény: BAUmagnélküli (9642)
BAUmagnélküli Creative Commons License 2020.01.14 0 0 9642

A MÁP+ -nál pedig az állam fog vinni mindent. Aki pénzt ad ki a kezéből kamatra, vagy kölcsön, az mind így jár...

Előzmény: Gyépésmérnök (9635)
Gyépésmérnök Creative Commons License 2020.01.13 0 0 9641

Nem regisztrálok csak azért a Fosbúkra, hogy hozzászólhassak, bocs.

 

"SZERINTED, MI VOLT A BAUMAGOT BEJEGYZŐ KORRUPT CÉGBÍRÓ, SZERENCSEJÁTÉKOS, AVAGY PÉNZLOVAG?" - Végezte a dolgát, bejegyezte, ahogy aznap a többi 15-20 céget. Nem kötelessége egyenként utánajárni minden szélhámosnak aki céget alapít. Papírok rendben, mehet.

Előzmény: Korom Lajos (9640)
Korom Lajos Creative Commons License 2020.01.13 0 0 9640

CSAK ANNYIT KÉREK TŐLED, HOGY OTT IS HINTSED EL AZT, DE MÁR SAJÁT NÉVEN, HOGY MIND A 32 EZER KÁROSULT, VALÓJÁBAN SZERENCSEJÁTÉKOS VOLT!

HÁT UTÁNA MAJD RÁDÖBBENSZ, HOGY MIT KAPSZ AZÉRT!

LEGYÉL BÁTOR, LEGYÉL TÖKÖS LEGÉNY!

SZERINTED, MI VOLT A BAUMAGOT BEJEGYZŐ KORRUPT CÉGBÍRÓ, SZERENCSEJÁTÉKOS, AVAGY PÉNZLOVAG?

 

 

Gyépésmérnök Creative Commons License 2020.01.13 0 0 9639

Ja, megtaláltam a Quaestor károsultak oldalát. Annyira átlátszó politikai propaganda, mintha Feri írta volna az egészet. Hozzászólási lehetőség nélkül.

Előzmény: Korom Lajos (9637)
Gyépésmérnök Creative Commons License 2020.01.13 0 0 9638

Tisztelt Lajos,

 

Hol a Quaestor oldala?

Előzmény: Korom Lajos (9637)
Korom Lajos Creative Commons License 2020.01.13 0 0 9637

GYÉPÉS!

 

NINCS RÁD JELZŐ!

MARHA NAGYOT FOGSZ KOPPANNI!

AZT ÁLLÍTOTTAD, HOGY A 12 EZER BAUMAG KÁROSULT SZERENCSEJÁTÉKOS VOLT, TUDOD MIT, EZT SÜSSED EL A QUAESTOR OLDALÁN, A QUAESTOR KÁROSULTAKNAK IS!

OTT IS MEG MERNÉD TENNI?

AZOK IS SZERENCSEJÁTÉKOSOK VOLTAK, AKIK JÓVAL A BAUMAG CÉGBEJEGYZÉSE ELŐTT, MÉG BE NEM JEGYZETT, AZAZ MÉG NEM LÉTEZŐ SZÖVETKEZETTŐL MÁR "FIKTÍV" ÜZLETRÉSZEKET VÁSÁROLTAK ADÓKEDVEZMÉNY CÉLJÁBÓL???

EGYÁLTALÁN, TUDOD, HOGY MIT MŰVELT EZALATT A BAUMAGOT BEJEGYZŐ CÉGBÍRÓ!

NE IS TUDD MEG, MERT SZÍVROHAMOT KAPSZ, ÉN MEG AZT SZERETNÉM, HOGY ÉLJÉL MÉG 100 ÉVIG!        

 

Korom Lajos Creative Commons License 2020.01.13 0 0 9636

T. NYAKFOGOM!

 

KÉRDEM ÉN, HOL VANNAK ILYENKOR A BAUMAG, AZ INGATLANSZÖVETKEZETI KÁROSULTAK, MIÉRT HALLGATNAK!

GONDOLJÁK AZT, HOGY EGY PÁR EMBER MAJD KI FOGJA BRUSZTOLNI, MAJD VISSZA FOGJA SZEREZNI A CSALÁSSAL ELLOPOTT PÉNZÜKET, MIKÖZBEN OTTHON SÜTKÉREZNEK, KAROSSZÉKBEN VAKARÓZNAK! 

PÉLDÁT LEHET VENNI A QUAESTOROSOKRÓL, HOGY MIT MŰVELNEK A PÉNZÜK VISSZASZERZÉSÉÉRT!

Gyépésmérnök Creative Commons License 2020.01.13 0 0 9635

Hagyjuk már, nincs itt "kifosztott" meg "károsult", van itt 12000 szerencsejátékos akik rossz színre tettek és a bank vitt mindent.

Előzmény: Korom Lajos (9632)
Gyépésmérnök Creative Commons License 2020.01.13 0 0 9634

"engem soha senki nem fenyegetett az elmúlt 80 évben." - Ki fenyegetne egy nyilvánvaló elmebeteget?

 

"A csajokat illetően csak akkor nyisd ki a csőrödet, ha 54-en túlestél már." - Utoljára akkor láttál élőben nőt amikor az ápoló bevitte a szobádba a reggelit meg kivitte a kacsát.

 

"Arra viszont még mindig nem feleltél, hogy te baumag károsult vagy-e !!!!!!!!!" - Mint már említettem, soha senki nem tudott beszervezni semmiféle pilótajátékba.

 

"A REMÉNY HAL MEG UTOLJÁRA." - Sokat tettél azért hogy már senki se reménykedhessen egy esetleges összefogásban.

Előzmény: nyakfogom (9631)
Gyépésmérnök Creative Commons License 2020.01.13 0 0 9633

Korom Lajos Creative Commons License 2020.01.12 0 0 9632

MINDEN KIFOSZTOTT KÁROSULTNAK!

AZ ÉRINTETT ÁLLAMPOLGÁROK SZÉLES KÖRÉNEK "KÁROSODÁSÁT" NEM A TÖRVÉNYES ESZKÖZÖK OKOZTÁK, HANEM A "HATÁLYOS TÖRVÉNYI TÉNYÁLLÁSOK" CÉGBÍRÓSÁGOK, HATÓSÁGOK ÁLTALI HELYES MINŐSÍTÉSÉNEK ÉS A TÖRVÉNYBEN BIZTOSÍTOTT JOGKÖVETKEZMÉNYEK HATÁROZOTT ALKALMAZÁSÁNAK HIÁNYA EREDMÉNYEZTE!

EZT AZ ALKOTMÁNYBÍRÓSÁG VOLT ELNÖKE, LENKOVICS BARNABÁS ÁLLAPÍTOTTA MEG A BAUMAG SZÖVETKEZET VIZSGÁLATA SORÁN, AMI BIZONYÍTOTTAN VALAMENNYI INGATLANSZÖVETKEZETI, NA MEG MINDEN QUAESTOR ÜGYFÉL KÉSŐBBI KÁROSODÁSÁRA IS LEVEZETHETŐ, MEGÁLLAPÍTHATÓ!

nyakfogom Creative Commons License 2020.01.11 0 0 9631

KORÁBBAN      te       azt   írtad   itt   GYEPPESMURCI hogy:

 

"Ahány fenyegetést kaptam már, ha csak 1%-át beváltották volna, már nem élnék."

 

 

veled szemben engem soha senki nem fenyegetett az elmúlt 80 évben.

 

Ezt senkinek  nem ajánlom az elkövetkező 80 évben sem.

 

Jól láthatóan tehát ez is nagy különbség kettőnk között.

 

A csajokat illetően csak akkor nyisd ki a csőrödet, ha 54-en túlestél már. 

 

 

 

Arra viszont még mindig  nem feleltél,hogy te baumag károsult vagy-e !!!!!!!!!

 

Világosan látja minden károsult ,hogy te itt csak egy gibic vagy.

 

A kibic szint eléréséhez még sokat kell dolgoznod .

 

Egyébként úgy emlékszem ,mintha mondtam volna már egyszer,hogyha segíteni nem tudsz

 

a baumag károsultaknak ,akkor addig tűnj el innen ,amíg jó dolgod van,és ne  rontsd tovább

 

itt a levegőt!!!!!!!!!!!!

 

A BAUMAG KÁROSULTAKRA IS IGAZ AZ A KÖZMONDÁS,HOGY:

 

 

         A REMÉNY HAL MEG                           UTOLJÁRA.

 

 

 

 

 

Előzmény: Gyépésmérnök (9615)
Korom Lajos Creative Commons License 2020.01.11 0 0 9630

GYÉPÉS! 

 

AKI ILYET ÁLLÍT, AZ CSAK OSTOBA, TUDATLAN ALAK LEHET, EZT MOND A QUAESTOROSOKNAK IS, AHOL SZINTÉN "FIKCIÓT" ÉRTÉKESÍTETTEK, BIZTOS, HOGY EGY KICSIT MEGKERGETNÉNEK, MOST MÁR CSAK FIGYELJ, MERT MÁSRA NEMIGEN VAGY KÉPES, EGYRE KÉRLEK, NE KEVERD A SZART TOVÁBB!     

Gyépésmérnök Creative Commons License 2020.01.11 0 0 9629

Ne engem minősíts látatlanban,  a mondanivalómmal próbálj meg vitatkozni,  ne erőből,  ésszel.

Előzmény: nyakfogom (9627)
nyakfogom Creative Commons License 2020.01.11 0 0 9628

Te nem vagy baumag károsult,kotródj innen.

 

nyakfogom Creative Commons License 2020.01.11 0 0 9627

 

 

Terád egyenlőre csak  a gibic szó illik,a kibic színvonalért még  meg kell küzdened.

Előzmény: Gyépésmérnök (9618)
Gyépésmérnök Creative Commons License 2020.01.11 0 0 9626

"Az ügyfél szerződési akarata" még csak véletlenül sem szövetkezeti üzletrész vásárlására irányult, hanem átlagon felüli kamatjövedelemre, amelynek a szintén átlagon felüli kockázatáról nem akart tudomást venni.

Előzmény: Korom Lajos (9621)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!