Keresés

Részletes keresés

vadmurok. Creative Commons License 2014.08.07 0 0 16004

A körvaku jegelve.

Előzmény: vadmurok. (15994)
raczno Creative Commons License 2014.08.04 0 0 16003

sziasztok,

 

pár kép a kertünkből..., nyugodtan legyetek kritikusak, tanulni szeretnék...

 

köszi: raczno

 

 

 

                

 

 

 

 

vadmurok. Creative Commons License 2014.08.04 0 0 16002

Az előbb másik nickemről írtam :) Bocs! 

Tehát orlaisandor kukac gmail pont com

Előzmény: tempel (15996)
pandur64 Creative Commons License 2014.08.04 0 0 16001

Valami nem stimmel a fórummotorral, a te címedet sem adja.

Az enyém: orlaisandor kukac gmail pont com

Előzmény: tempel (15996)
futoz (X) 2014.08.03 0 0 16000

Viszont az én címem jó. 

Előzmény: tempel (15996)
futoz (X) 2014.08.03 0 0 15999

Mert, miért ne működne?

Előzmény: Ziggi_zug (15997)
SchefferJ Creative Commons License 2014.08.03 0 0 15998

Nekem is van egy... :)

Előzmény: tempel (15995)
Ziggi_zug Creative Commons License 2014.08.03 0 0 15997

Vajon Samsung NX-el működik?

Előzmény: futoz (15993)
tempel Creative Commons License 2014.08.03 0 0 15996

Érdekelne, 1 ilyen körvaku vagy lámpa.

Sajnos nem jön a mail címed.

Előzmény: vadmurok. (15994)
tempel Creative Commons License 2014.08.03 0 0 15995

Darázspók.

vadmurok. Creative Commons License 2014.08.03 0 0 15994

Eladó Meike 110 macro LED körvaku, vagy LED-del világít (5500 K), vagy villan (1/100). Manuális, mindenhez jó (Nikon, Canon, Pentax, Fuji stb.), 13.000 Ft.

Van hozzá 52 mm-től 77 mm-ig adapter. Munkatávolság: 5 cm-től 2 m-ig.

futoz (X) 2014.07.26 0 0 15993

Eladó 

 

RF-550D for Nikon/Canon Macro ring flash ami tulajdonképpen egy ledes körlámpa ami szerintem nem vaku, de tud villanni is. 

 

Ára bruttó 15000 Ft

Pillnitz83 Creative Commons License 2014.07.09 0 0 15992

Köszönöm az érdeklődést, ELKELT!

RAYNOX Model M-250 típusú makró lencse - eredeti Japán - eladó kifogástalan állapotban, eredeti dobozában. 8-10 alklommal használtam, az eladás oka a kihasználatlanság. A doboz tartalma: makro lencse, első és hátsó objektívsapka, lencse adapter.

Makro lencse paraméterei: nagyítása 2,5x / szűrőmérete 49 mm / az adapterrel 52 és 67 mm közötti objektív szűrőmenetére rakható / tömege 60 gr.

Ára : 14000,- Ft.   Tel.:0670-209-1967

Előzmény: Pillnitz83 (15940)
nikolausz Creative Commons License 2014.07.06 0 0 15991

Zengolegyek:

 

Ropteben:

 

monyesz Creative Commons License 2014.06.23 0 0 15990

Nem tudom mennyi pp van a képeken, de ha nem sok, akkor egy kis +ev-t nyilván lehet ráadni.

Előzmény: nikolausz (15989)
nikolausz Creative Commons License 2014.06.23 0 0 15989

A bogar szerintem is, de az orchideabol nekem ez jott be (Van tobb verzio, olyanok is, amin tobb feny van, de szerintem tulexponaltak). De ez szerintem izles kerdese is (vagy hangulat, meg monitor)

Előzmény: cc (15988)
cc Creative Commons License 2014.06.23 0 0 15988

szerintem igen.

Előzmény: nikolausz (15987)
nikolausz Creative Commons License 2014.06.23 0 0 15987

Szerinted alexpos??

Előzmény: cc (15985)
futoz (X) 2014.06.22 0 0 15986

Zomei makro lencse + Travor kör-ledlámpa, kicsit elmászott a fókusz :)

cc Creative Commons License 2014.06.22 0 0 15985

egy kis plusz fény is jól jönne.

Előzmény: nikolausz (15984)
nikolausz Creative Commons License 2014.06.22 0 0 15984

Az ikervaku adapter akcio kozben:

 

 

(feny balrol hatulrol, meg jobbrol elorol)

 

 

Itt is jon egy kis hajfeny.

futoz (X) 2014.06.21 0 0 15983
nikolausz Creative Commons License 2014.06.15 0 0 15982

"Brutális!

 

Virágzik a bazsalikom? :)"

 

A forumon nyomonkovethetitek a bazsalikomom fejlodeset. Jon meg majd magfoto is. Azert teszteltem mar odakint is:

 

Előzmény: monyesz (15981)
monyesz Creative Commons License 2014.06.15 0 0 15981

Brutális!

 

Virágzik a bazsalikom? :)

Előzmény: nikolausz (15979)
nemethla Creative Commons License 2014.06.14 0 0 15980

Egy kis ösztönzó a makrozáshoz, azoknak, akik drágállják az eszközöket..)

 

A technika: A Soósnál vett kb 55 éves KMZ nagyítógép  Ennatar 4,5/6cm obija (nagyítógéppel 1590,- ), és egy M42 makro kihuzat (3990,-)

A szél miatt a rekeszt nem szűkítettem, 800 ISO, teljes nyíláson.

A meglepetés látható...

 

 

 

nikolausz Creative Commons License 2014.06.14 0 0 15979

Hosszu tervezes es sok munka utan nagyjabol elkeszult a bazi nagy fenyszalas vakuadapterem DSLR-re:

 

 

A flexibilis karokat eleg szabadon lehet mozgatni, ugyhogy mindenfele kreativ magvilagitast be lehet allitani. Itt peldaul hatulrol oldalrol jon majd a feny:

 

 

A sarga rudak magnesek, amik majd a softboxokat tartjak. Itt az elozo beallitassal keszult kep:

Halek Creative Commons License 2014.06.13 0 0 15978

Ügyes. ;)

Előzmény: nikolausz (15967)
monyesz Creative Commons License 2014.05.29 0 0 15977

A második kép eminens!

Előzmény: nikolausz (15975)
cruxosgyuri Creative Commons License 2014.05.29 0 0 15976
Elkelt.
Az új tulajnak nagyon jó macro fotókat kívánok vele.
Előzmény: cruxosgyuri (15948)
nikolausz Creative Commons License 2014.05.29 0 0 15975

Ket uj kep a keresztpolar technikahoz. Az elson ugy van elforgatva a polarszuro, hogy nem igazan ervenyesul a hatasa:

 

A masodik kepen maximalis a hatas:

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!