Keresés

Részletes keresés

Tiffany2006 Creative Commons License 2006.07.13 0 0 90
Szia Csipkebogyó!

Megmondom őszintén nagyon sajnállak, mert amit magaddal tettél az eléggé véglegesnek tűnik, főleg, hogy lézerre nincs pénzed. Szerintem a hámlasztó krémmel nem sokra mész, mert a rendes tetováló géppel való bevitel mélyebbre megy annál, hogy ez bármit is tenne vele. Nekem már volt szerencsém ilyenhez javítás céljából nem is egyszer, sajnos ráadásul ha nagyon sötét az még le is dobja a mi kis sminktetováláshoz alkalmazandó festékünket. Ha látnám akkor többet tudnék mondani, szívesen segítenék neked, mert szörnyű lehet úgy élni, hogy az arcunk el van rontva.

Tiffany2006
Előzmény: csipkebogyó (89)
csipkebogyó Creative Commons License 2006.06.26 0 0 89

Sziasztok!

A véleményetekre lennék kíváncsi.

A szemöldököm és a szemem után a szám tetoválására (kontúr+satír) is rászántam magam 4 napja. Az előző kettővel meg vagyok elégedve. A szemöldököm ideiglenes, a szemem viszont örökös, mivel tetováló-szalonban csináltattam. Ezzel nem is lenne baj, mert tetszik.

A szám viszont egyszerűen borzalmas, nagyot hibáztam mikor belevágtam. A gond, hogy örökösre csináltattam. A varr-réteg már lejött, kis rásegítéssel, ugyanis nem bírtam magammal és lehúzogattam, bár tudom, hogy nem szabad ilyet. A mostani állapota a következő: a kontúr nagyon erős, viszont maga a száj területén foltosan oszlott el a festék. A színe is gáz, abszolút nem természetes. Ja, és állítólag sötétedni fog, pedig most is úgy nézek ki, mint egy rossz prosti.:(

Most teljesen kétségbe vagyok esve. Nem akarom egyáltalán, szeretném a régi színemet.... Semmiképpen nem üttetem újra, lézeres eltávolításra nincs pénzem. Arra gondoltam, hogy hámlasztó krémmel fogom kezelni, szerintetek fakulni fog?????

Nagyon bízom abban, hogy kidobja magából ezt a színt előbb-utóbb, van ilyen?

Szörnyen érzem magam, kérem válaszoljon valaki!!!!!!!!!!!!

vera 1970 Creative Commons License 2006.03.23 0 0 88

Kriszta!!

 

Tudnál egy pár képet feltenni (ha vannak ilyenek) a munkáidról? Én szeretném a szemöldölömet és a számat tetováltatni, de nagyon jó lenne előtte látni, hogy kik kerülnek ki a tetováló keze közül!

Látni lehet gyönyörű munkákat az utcán, de sajnos hihetetlen riasztó, undorítóakat is!

Szerintem többen is örülnénk, ha láthatnánk képeket! (Egyébként helyileg Te hol dolgozol?)

Köszi

 

vera 1970 Creative Commons License 2006.03.23 0 0 87

Az előbbi hozzászólásnál elfelejtettem írni, hogy engem az újpesti elérhetőséged érdekel!

Köszi

vera 1970 Creative Commons License 2006.03.23 0 0 86

Kriszta!!

 

Tudnál egy pár képet feltenni (ha vannak ilyenek) a munkáidról? Én szeretném a szemöldölömet és a számat tetováltatni, de nagyon jó lenne előtte látni, hogy kik kerülnek ki a tetováló keze közül!

Látni lehet gyönyörű munkákat az utcán, de sajnos hihetetlen riasztó, undorítóakat is!

Szerintem többen is örülnénk, ha láthatnánk képeket! (Egyébként helyileg Te hol dolgozol?)

Köszi

 

Előzmény: Törölt nick (80)
arak Creative Commons License 2006.03.11 0 0 84
sziasztok! szia Kriszta!
bár még csak 1 nap telt el, mégis látszik már hogy szépen gyógyulgat a szemöldököm.
és bár nem szokásom :-P, mégis sokszor nézegetem magam a tükörben, mennyire "természetesebb" lett így az arcom (csak hogy mások is értsék: a majdnem-fekete, újra kinövesztett szemöldököm alatt egy vékonyka világosbarna csíkocska virított...).
persze kicsit még szokatlan hiszen az előző elrontott tetováláshoz voltam hozzászokva...
a férjem is agyondicsérgetett :-))))

minden elismerésem, komolyan!!! nagyon ügyes vagy!
köszi.
kozmism Creative Commons License 2006.03.01 0 0 81

Szia Putyurka!

 

Küldtem Neked mailt!

Remélem megkapod.

Előzmény: Törölt nick (80)
t.zsuzsi Creative Commons License 2006.02.06 0 0 79
Sziasztok!

Tetoválással foglalkozom és szeretném elsajátítani a sminktetoválás rejtelmeit is. Ehhez keresek egy olyan embert, aki ezzel foglalkozik és vállalná, hogy elmondja, megmutatja a lényeget. Volna vállalkozó Budapest-Vác környékéről?
Előre is köszi!

Zsu
kozmism Creative Commons License 2006.01.26 0 0 78

Sziasztok!

 

Szia Putyurka1!

 

Szerinted mit ront el az a tetováló kozmetikus, akinek nem sikerül bevinni a festéket?

 

Azzal egyetértek, hogy nagyon kis százalékban a bőr nem fogadja be a festéket, de szerintem sok-sok tényező közrejátszhat abban, ha nem sikerül a tetoválás.

 

Pl. vannak olyan gyógyszerek, amik gátolják az eredményt. Az sem mindegy, hogy a vendég milyen lelkiálllapotban ül egy kozmetikus keze alá.

 

Előzmény: Törölt nick (73)
phaedra Creative Commons License 2006.01.10 0 0 77
Sziasztok!
Annak,akit érdekel:
szemöldök tetoválás:10.000-
szájkontúr:10.000-
Body piercing (ékszerrel:5.000-től),tetoválás,sminktetoválás(2alkalom),modellfotózás.
Referencia megtekinthető.
phaedra@citromail.hu
Rózsaszín Creative Commons License 2006.01.05 0 0 76

Nem birom ki, hogy ne írjak:D

 

Csak azért, hogy a tetoválást ellenzők táborának üzenjek:)

A sminktetoválás is lehet diszkrét, amit sokan észre sem vesznek, viszont viselője remekül érzi magát tőle és jól látja a különbséget. Lehet kihívó is, ami sokakban ellenérzést vált ki és sokaknak pedig vonzó. Szerintem sosem az a lényeg, hogy a kivülállók mit szólnak hozzá, hanem az, hogy viselője (és annak párja) elégedett legyen.

Semmit nem ér a közmegelégedés ha a viselő boldogtalan. És fordítva: ha a viselő jól érzi magát kit érdekel, ha mondjuk a szomszéd felháborodik egy kis sminktetováláson:))

Szerintem ezt igazából mindenki maga miatt vállalja, nem a közrend és közfelháborodás okozása céljából:)

 

Ui.: Felőlem katicabogarat is tetováltathat mindenki az orra hegyére:) a lényeg, hogy megelégedve viselje:))

Rózsaszín Creative Commons License 2006.01.05 0 0 75

Sziasztok:)

 

Nah de jóóó hogy van egy ilyen fórum:)

A számat kontúrtetováltattam és a szemem felül. Nekem a szám csinálták előszőr, ami próbára tette a tűréshatáromat:) Vérzett egy kicsit és elég idegesítő volt a művelet:) Ezután jött a szemem. A kozmetikus azt mondta, hogy ez egy kicsit fájdalmasabb mint a száj, ettől aztán jól megijedtem:) de a szem tetoválás egyáltalán nem volt olyan kellemetlen számomra mint a száj. Na és amikor megláttam magam a tükörben.... mint egy őrült aki megragadta a fekete szemceruzáját és tévedésből a szája köré kente:D Azt hittem ilyen marad és már bele is tőrődtem. Na és ezután jött kb. rá 5 nap múlva, hogy elkezdett lejönni a heg, na ez felért egy zombie show-val. Most megyek vissza holnap, hogy egy kicsit még sötétísünk a kontúron, mert mégis egy kicsit világos. (Vagy megszoktam a feketét:D).

Na erőt kell, hogy merítsek valahonnan a holnapi tortúrához.

Aki még csak most szánja rá magát, azt csak bíztatni tudom. Pár óra idegesítő művelet na és egy hét "érdekes" kinézet szerintem megéri:)

Persze lehet, hogy holnap már ezt fogom mondani:PP

 

 

Chantal- Creative Commons License 2005.09.06 0 0 72

Üdv mindenkinek!

Az előbb (néhány hónapja) feltett kérdés engem is érdekelne,

Más: előfordulhat-e hogy valakinek kilöki a bőre a festéket? Ugyanis a szemhéjamat (alsó/fölső)  3szor is újratetováltuk, de gyakorlatilag mintha hozzá sem nyúltak volna, leszámítva egy-két pöttyöt.

Szerintetek a kozmetikust vagy a bőröm hibáztassam? Van értelme mást keresni?
Előre is köszönöm!

angie100 Creative Commons License 2005.07.21 0 0 71

Sziasztok!

Még új vagyok a fórumon és lennének kérdéseim. Van olyan szalon, ahol a szemöldököt nem szedik ki, hanem formára igazítják és közé színeznek ahol szükséges. Ez a szálazós módszer? Állítólag teljesen természetes hatású. Van valakinek már ilyen módszerrel készített szemöldöke? Tetoválás után kb 1 héttel már lehet napra menni? A válaszokat előre is köszönöm.

vito 001 Creative Commons License 2005.07.08 0 0 70
sziasztok én a héten voltam a ritánál,és nagyon szépen dolgozik,na és persze az ár sem mindegy ...mert ő olcsón dolgozik!
kriszti123 Creative Commons License 2005.05.21 0 0 69

szia Kriszti123 vagyok és az elöbb üzenetet irtam neked ritasolnak csak nem irtam oda a neved.szoval mennyiért javitod meg a szemöldököket???köszi a választ

 

Előzmény: ritasol bt (45)
kriszti123 Creative Commons License 2005.05.21 0 0 68

szia

olvastam a hirdetésed

nekem nem tetszik a saját szemőldököm szerintem elrontották

te mennyiért javitanád meg

a válaszodat előre is köszönöm Kriszti

Előzmény: ritasol bt (45)
freesleep Creative Commons License 2005.01.14 0 0 67
Már megbocsáss, de ha reklámcélokra használod a fórumot, és nem érted meg Aric kultúrált figyelmeztetését, aki olyan kedves volt hozzád, hogy ki sem moderáltatott, majd én megteszem.
Előzmény: ritasol bt (66)
ritasol bt Creative Commons License 2005.01.14 0 0 66
Mutasd meg légyszíves hol írtam olyan hogy Szemöldököt feketével...( nem kérnek ilyet a vendégek kb 100 ból 1 )én azt hiszem normálisan írtam le a véleményemet a hozzászólásaidról (Nem használtam ilyeneket: dumálsz,na idefigyeljél!!!)Arra sem kért senki hogy te kipróbáld,ezt mindenki maga dönti el...Nem óhajtok én sem továbbiakban erről vitatkozni,mert évek óta ezzel foglalkozom,és senkinek nem volt még hozzám rossz szava,sok "nívós belvárosi" szalonból jöttek már hozzám ,javításra...stb, a nevüket nem írom le mert nem áll érdekemben senkit lejáratni,mindenki végezze a dolgát amihez ért,és ahogy azt tanították neki,én is ezt teszem.Részemről ennyi, további szép napot kívánok neked !
Előzmény: ARic (64)
BHW393 Creative Commons License 2005.01.14 0 0 65

Nem hiszem,hogy vitázni kellene egymással.

Az ,hogy nekem elsőre nem lett szép a felső szemhéjam,azt leírtam, az én hibám volt, nem tudtam kordában tartani a szemem.

De megtanultam.

És azt is leírtam, nekem nem a szemöldököm csinálta Rita, tehát az én esetemben nem téma a festék színe.

Ez arra való reagálásom volt,amit  a 37 sz.kozmetikus hölgy irt,hogy a fekete elkékül a bőrön.

Azt hiszem, én is elmondhatom a véleményem, föltehetem kérdésben kételyeimet.

De Ritától is megkaptam mindenre a választ, neki is elmondtam ugyanezeket.

Egyértelmű dolognak tartom, hogy az ember kicsit tart az új dolgoktól, utánajár, olvas, kérdez, mielőtt bármibe is belekezd.

Főleg ha fájdalmas dologról van szó.

De a nők mit meg nem tesznek a szépségükért??

Na pá!  

Előzmény: ARic (64)
ARic Creative Commons License 2005.01.14 0 0 64

na idefigyeljél!!!! mielőtt beírsz ide bármit is, desőtinkább, mielőtt regisztrálsz, olvasd el az index alapelveit!

1. ha ezt megtetted volna, nem jöttél volna ide a kis reklámoddal

2. nem ártana olvasni, mielőtt dumálsz (nem volt szó ódivatú fekete tintáról, hanem arról, hogy a fekete szemöldök a nők döntő többségénél természetellenes, de ha ezt TE nem tudod, sajnállak)

3. nem vettem el a kedvét senkinek! leírta, hogy fájt és vérzett neki, meg hogy nem lett szép. ez TÉNY.

4. örültem neki, hogy sikerült kijavítania, és elégedett

5. nem fogom kipróbálni, mert rettenet az egész!!!!

 

több hozzászólást nem óhajtok rád pazarolni

Előzmény: ritasol bt (63)
ritasol bt Creative Commons License 2005.01.13 0 0 63
Kedves Aric! Rendkívül kedves tőled hogy úgy kritizálsz egy bizonyos dolgot amíhez nem értesz...ezek szerint te még az ódivatú tintákról tudsz amivel valóban nem lehet feketével dolgozni ,de hála a technikának ma ez már nem jelent gondot ...Ahelyett hogy itt elveszed a kedvét egy pár embernek, kicsit nézz utána a sminktetoválásnak komolyabb oldalakon,és ha szereztél tapasztalatot utána írjál kritikát! Üdv: Rita
ARic Creative Commons License 2005.01.13 0 0 62
na, ez jó hír. örülök neki!
Előzmény: BHW393 (61)
BHW393 Creative Commons License 2005.01.13 0 0 61

Képzeld, tegnap voltam újra kijavítani ahol nem lett szép, és most nagyon jó lett, olyan pont, amilyet szerettem volna.

Alul a szemem nem is fájt, nem vérzett,és láttam másnap.

Szóval ennyi kínlódás után végül gyönyörű lett.

Ügyes a Rita.

Csak én voltam hisztis???

Pá!

Előzmény: ARic (59)
BHW393 Creative Commons License 2005.01.11 0 0 60

Ari vagy ,hogy segítesz.

Most ez ciki?

Tényleg nem csináltam még ilyet, véletlenül láttam meg Rita hirdetését,és nem állhattam meg szó nélkül.

De már értem mit akartál ezzel.

Én naiv,tapasztalatot akartam cserélni csak.

Na de így jártam.

Azt viszont sejtem, hogy a fórum nem reklámozásra való.

Pá!

Előzmény: ARic (59)
ARic Creative Commons License 2005.01.11 0 0 59

látom még elég lámer vagy a fórumozásban....

azért kicsit segítek; ez az első hozzászólása, és rögtön reklámoz....

Előzmény: BHW393 (58)
BHW393 Creative Commons License 2005.01.11 0 0 58

Hol voltál, és mennyiért csinálták?

Fájt a szemhéjad?

Előzmény: nikixx (57)
nikixx Creative Commons License 2005.01.10 0 0 57

Én megcsináltattam a szemhéjamat és a szemöldökömet és nagyon meg vagyok elégedve, nagyon jó lett.

Nagyon kedvesek és itt csináltatom a körmömet is 06/20-228-1774

BHW393 Creative Commons License 2005.01.10 0 0 56

Nem szörnyű.

Másnak nem tünik fel, csak a precizségem a hiba.

A tanulópénzt megfizettem,igazad van.

A számat már nem merem.

 

Előzmény: ARic (55)
ARic Creative Commons License 2005.01.10 0 0 55

nahát azért gondolom a szemöldök alatti-, és a szemhéj-bőr között van némi különbség érzékenység szempontjából....

én mondjuk biztos nem csináltattam volna altatás nélkül - ha egyszer ilyen lehetőség is van (feltételezem, egészen "komoly" helyeken")- ha remeg a szemhéjam, és ezért kétséges lehet a művelet kimenetele

de ez szerintem akkor sem a te hibád!!!! ezt a dolgot neki kellett volna kezelnie, és megoldani...

 

a tanulópénzt kifizetted:(, remélem azért meggyógyult maradandó nyom nélkül, és azért annyira nem lett szörnyű, h. ne lehetne kibírni vele pár évig!

Előzmény: BHW393 (54)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!