Keresés

Részletes keresés

Moli Creative Commons License 2000.08.02 0 0 75
Elkezdtem csinalni egy mappet a partyplace-rol, ahova jarni szoktam LAN-on jatszani. [Meglepetes a haveroknak :))) ]

Segitseget szeretnek kerni: aki tudja, hogy honnan lehet letolteni texturakat, irjon.
Mar jonehanyat leszedtem (pl wadfather-tol), de mint tudjuk jobol sem art meg a sok. :)))

Ja, es meg szuksegem lenne egy csengohangra, egy WC-lehuzas hangra ;) es egy ambience hangra, ami kb egy olyan utca forgalmat tukrozne, ahol autok jarkalnak, neha egy-egy busz is elmegy, de pl. madarak nincsenek. :)))

[Nem vagyok tul igenyes, mi? ;))) ]

Koszi!

Lord Sage Creative Commons License 2000.08.01 0 0 74
Lord Sage Creative Commons License 2000.08.01 0 0 73
Moli Creative Commons License 2000.07.29 0 0 72
lasd ezt a hozzaszolast
Előzmény: KV (71)
KV Creative Commons License 2000.07.28 0 0 71
És hogyan fordítsam vissza?
Prince Tybalt Creative Commons License 2000.07.28 0 0 70
KV !

A bspket nem fogod tudni megynitni WCvel, mert azok már lefordított mapok. Azt először vissza kell fordítani és utánna lehet megyitni.

Prince Tybalt

Előzmény: KV (69)
KV Creative Commons License 2000.07.28 0 0 69
Nem rosz ez a WC, nem olyan bonyolult mint gondoltam, de az a baj hogy nem tudja megnyitni a BSP-ket (vagy csak én nem tudom?), ugyanakkor szerintem a texture browsere is átláthatatlanabb mint a quark-é (itt ugyanis nincsenek rendszerezve a textúrák, mint a Quake text browserében). Mindegy, azért még próbálkozom, elvégre az unoffical CS mapokat (és olyan single mapokat mint a Darkstar) is általában WC-vel csinálták, tehát csak nem szar ez :) de azt azért elmondhatná valaki, hogy hogyan nyissak meg BSP-t, mert az OPEN-nel csak rmf-et meg map-ot lehet...

Úgy néz ki, hogy ahhoz hogy mindent a leggyorsabban, legegyszerűbben megcsináljak, 3 pályaszerkesztőt kellesz használnom, mint azt tettem anno a Snowcraft MOD pályáinak készítésekor (illetve ott csak két különböző pályaszerkesztőt használtam párhuzamosan). Bár tudom hogy 1 editorral is meg lehet mindent csinálni, de szerintem egyes dolgokban (pl. texturázás) más, míg másokban (pl prefabok készítse) megint más pályaszerkesztőt kényelmes használni. Vagy csak szoknom kell még a WC-t a Quark-hoz szoktam ugyanis :)

Ja és jó ötlet ez a Hungarian CS map project, szerintem nem lenne gáz ha többen csináljuk, mert hamarabb lesz kész, csak 1 fő mappert kéne kinevezni, akinek joga van mindent átjavítani, átszerkeszteni ( ahogy neki tetszik) abban amit a többi mapper csinál.

Stocker Creative Commons License 2000.07.28 0 0 68
Elszúrtam a linket:
Fairyland
Stocker Creative Commons License 2000.07.28 0 0 67
Figyeljetek csak, nincsen köztetek BDG-s? Nagynehezen megcsináltam a BDG (Berzsenyi Dániel Gimnázium) felét WC 1-ben, de már így három év elteltével egy kicsit unom, no meg nem lehet rendesen VIS-elni (tán túl bonyolult lett?), úgyhogy még így is teli van a szürke hányadékokkal. Ha valaki átvenné tőlem, szívesen átadom...
Megnézni a Fairyland honlapon lehet, de ha tovább akarja valaki csinálni, az emilt küldjön, mert a forrás-fileok nincsenek fönt.

SD

Lord Sage Creative Commons License 2000.07.28 0 0 66
Haverral volt egy ötlet, a Nyugati PU. a sok aluljárós rész és metró miatt, de végülis amugy nem nagy bummmm, hacsaknem mozgó inka zenészekkel és persze az elmaradhatatlan tömeg...

[UNQL]Golf

42 Creative Commons License 2000.07.27 0 0 65
Naszoval akkor aszongyatok, hogy a hungarian map projectet itten pofazzuk?

Latom nehanyan lelkesen szerkesztgetik sajat (tanonc)palyajukat. Nagyon helyes. :)
Elvileg egy ember, ha rendesen nekiesik, valszeg hatekonyabban tud megcsinalni egy uj mapet (nem kell varni masokra, egyseges elkepzeles, stb.). Mivel valszeg alt. nincs eleg ideje az embereknek igazan komolyan ezzel foglalkozni, ezert akar megprobalkozhatunk egy kozos magyar palya osszehozasahoz is, hatha kisul belole vmi figyelemremelto dolog.

En egy valos helyszin alapjan keszult mapet kepzelnek el, de ha van vmi nagyon cool (mas) otlet, azt se hanyagoljuk.

Elso lepeskent azt kellene kitalalnunk, hogy mi is legyen ez a helyszin. Egy plaza legyen tenyleg, vagy vmi mas, jobb otlet? Ha igen melyik lenne konkretan a legalkalmasabb?
Ha ezt eldontottuk, lehet gondolkodni az alaprajz megszerzesen. :)
(Pl. van nyilvanos terkepe, elmegy vki lerajzolni, stb.)

Szoljatok, szavazzatok.

Lord Sage Creative Commons License 2000.07.27 0 0 64
Angolul tudóknak egy kis FAQ
Lord Sage Creative Commons License 2000.07.27 0 0 63
KV Creative Commons License 2000.07.27 0 0 62
:))) Hát nem, csak a WC komolyabbnak tűnik, nem árt ha megtanulom hogy kell használni, mert lehet hogy többet ki lehet hozni belőle mint a Quark-ból.
Lord Sage Creative Commons License 2000.07.27 0 0 61
KV: Na mi van, kiszerettél a QUARKból?? :)))

Mindjárt adom a linket is...

KV Creative Commons License 2000.07.27 0 0 60
Pls adjatok egy linket a WC 3.3 letöltéséhez! (nem találom sehol)

Köszi

Lord Sage Creative Commons License 2000.07.27 0 0 59
Ja nem, tévedtem, az csak 5 mega zippelt példa mapokkal. Amugy a HL utils könyvtár 220Mb, a WC2.1+3.3 meg 25 összesen :)))
Lord Sage Creative Commons License 2000.07.27 0 0 58
nekem van egy entity guide-om (14Mb, ha minden igaz)
De amugy a 2.1-es helpje nagyon jól használható, kezdőknek ajánlott a Tutorial rész végig, elég hasznos bír lenni.
tricky Creative Commons License 2000.07.27 0 0 57
Badguy!

Szerintem jok azok a gumicsonakok, csak egy kis motornak latszo dolgot kellene rabiggyeszteni, meg az evezolapatokat normalisan elhelyezni.

A lenyed ugyis az, hogy menjenek!!!!

Moli Creative Commons License 2000.07.27 0 0 56
Emailcimem itt fent. :)) Amugy akosk@dragon.klte.hu

face selection: :-DDD Es ez volt a default? Mindenesetre furcsa.

Előzmény: Prince Tybalt (55)
Prince Tybalt Creative Commons License 2000.07.27 0 0 55
Moli !

Renben.
Adj egy email cimet lecci es vazolom az elkepzeleseimet.

A face selection megoldodott, csak az optionsban be kellett allitanom a reverse selection ordert, mert nekem alapbol mindig a leghatso facet valasztotta ki !

Koszi,
Tybalt

Előzmény: Moli (54)
Moli Creative Commons License 2000.07.27 0 0 54
Hat alkalmi melorol szo lehet, de -mint a homepage-emen is latszik- mostanaban nem vagyok kifejezett idomilliomos :(((
Szal lehet, de nem rendszeres/napi frissitesben.
Előzmény: Prince Tybalt (52)
Moli Creative Commons License 2000.07.27 0 0 53
Prince Tybalt: a brush versus felulet kivalasztasi gond mar megoldodott? amugy a wcben is hasznalni lehet a CTRL-t ugy, mint a windowsban :) [kivalasztasnal]

Badguy: ja, mert biztos odaadja az .rmf-et :))) "Hell, no" :)) Kiraly. Mondjuk en sem adnam oda :)))
A cs_docks-ot mar nagyon varjuk! motorcsonakhangot sajnos nem tudok produkalni neked, de szerintem eleg egy sima ketutemu felliteres motorhang is. Annyira nem kulonbozik, Talan egy kicsit tompabb.
Tovabbi otletek, megjegyzesek? Legyenek barracudak a vizben! Aki szorakozik a gumicsonakban, nem bir fegyelmezetten ulni, azt a csapattarsak lokjek be a vizbe es egyek meg szepen a halacskak! :)) Teamkill suxx, trigger_hurt kill rulez! ;)))))))

Prince Tybalt Creative Commons License 2000.07.27 0 0 52
Moli !

Ha irsz par dolgot ha kedved van, cikkeket, revieweket vagy erdekessegeket ami a mappinghoz tartozik, esetleg forditasz kulfoldrol valamit es elkuldod nekem én felteszem.

A mapokra meg ilyesmire ne legyen gondod, azokat majd én feltöltögetem, meg a softwarekat.

Mit szólsz hozzá ?

Tybalt

Előzmény: Moli (51)
Moli Creative Commons License 2000.07.27 0 0 51
Jahh, kerem, lassan megy ez.

mapszekcio: mi lenne a feladat? Mert oszinten szolva nekem nincs tul sok idom/ tapasztalatom/ savszelessegem egy komolyabb site gondozasara :~~~~(((((((((( sajnos.
Illetve savszelessegem ugy van, hogy be tudok menni az egyetemre, ott van HDD rack, az azert kicsit komolyabb, mint a modem...

laghq: most latom, hogy dolgozol egy terkepen, majd letoltom :)

Prince Tybalt Creative Commons License 2000.07.27 0 0 50
koszi Moli !

Es a masodik kerdes ?
:)

Tybalt

Moli Creative Commons License 2000.07.27 0 0 49
Amit en ismerek, es mostanaban hasznalok, az az ERR site linkgyujtemenye. tutorials szekcio
Előzmény: Prince Tybalt (48)
Prince Tybalt Creative Commons License 2000.07.27 0 0 48
Hali Moli :)

Nah akkor :

WC tutorialok ? vagy valami complete guide ?

Meg egy kerdes : nem lenne kedved szerkeszteni a Mapping szekciot a leendo LAG-HQn ?

Tybalt

Előzmény: Lord Sage (47)
Lord Sage Creative Commons License 2000.07.26 0 0 47
Na, csak bejelentkezem, hogy vagyok én is.
Pláza ügy vagy bármi mehet...
Yv@n is jön ha kell, biztosan.

Sage

Prince Tybalt Creative Commons License 2000.07.26 0 0 46
Vajon mit basztam el ?

Miert nem jon elo a letoltes ablak ?

jobb klikk és Save link as ...
al tudjátok letolteni oket ...

Koszi,
Tybalt

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!