Keresés

Részletes keresés

Csárlíz Teron Creative Commons License 2006.07.13 0 0 2928

Igen, így jártam, de azért mert felháborodott az az ember, holott nekem volt igazam,  még nem utáltam az összes többi dohányost. És tudod, szerintem az én hozzáállásom normális, nem a tiéd! Nem azt mondtam hogy nem zavar, nekem a gondolkodásmódoddal van bajom. Nem kell kiírtani mindenkit azért mert dohányzik, ezzel az erővel ki lehetne nyírni azt az embert is,  aki a kutyáját sétáltatja és nem szedi össze utána a piszkot, mert mennyi baktérium lehet ott stb. Beteg egy gondolkodásod van.

Előzmény: NoCigi (2924)
Csárlíz Teron Creative Commons License 2006.07.13 0 0 2927

Melyik hozzászólásomban mondtam, hogy minden dohányos bunkó és paraszt?

 

2907!!! Arra a hozzászólásodra válaszoltam. De látom, azóta még ordenárébb lettél. Az a baj veled, hogy minden dohányost elítélsz. Most mondjam azt, hogy minden ronda szavakat használó ember ilyen és olyan, mert nem tanították meg gyerekkorában viselkedni?

 

 

Nagyon kiváncsi vagyok, hogy szerinted a lakáson és az utcán kívül hol lehet még rágyújtani.

Szórakozóhelyen? Étteremben?

 

Tényleg kíváncsi vagy???? Hát speciel én vagy a teraszunkon, vagy a kertben dohányoztam. MÉG TÉLEN IS!

 

Lehet nem véletlen, hogy többen támadnak téged. Ki is látja jobban a dolgokat???

Olyan drasztikus vagy, hogy simán elmehetnél diktátornak.

 

A hozzászólásodból látszik, hogy te vagy egy üldözési mániás pszichopata.

 

Lehet, hogy sokminden "vagyok" de ez biztos nem. :)

Előzmény: NoCigi (2923)
TZiky Creative Commons License 2006.07.12 0 0 2926
"Nagyon kiváncsi vagyok, hogy szerinted a lakáson és az utcán kívül hol lehet még rágyújtani.
Szórakozóhelyen? Étteremben?"

Pl: Kertben, udvarban, az IC-n dohányzóhelyén és az egyéb kijelölt dohányzóhelyeken...

"Mégegyszer mondom, hogy a dráguló egészségügy még egy jó érv arra, hogy szigorúbb törvényekkel védjék a nemdohányzók (köztük gyerekek) egészségét a bunkó, suttyó, nemtörödöm, faszagyerekvagyok, macho vagy laza csaj vagyok felfogású, faszfej, büdös szájú dohányzóktól akik értelmetlenül veszélyeztetik más egészségét és teremtenek büdös környezetet maguk körül és okoznak kellemetlenséget a körülöttük lévőknek."
Mondhatod sokszor is, legfeljebb nagyobb lesz a beégés. Csak hajrá...

Üdv:
TZiky:-))
Előzmény: NoCigi (2923)
rali Creative Commons License 2006.07.12 0 0 2925
NoCigi Creative Commons License 2006.07.12 0 0 2924

http://forum.index.hu/Article/addBookmark?a=52871830&t=9130595

Mindig így jártam, amikor azt mondtam "Elnézést! Ez nem dohányzó hely!"

Vagy

"Elnézést! 2 lépésre van a szemetes!"

 

Én csak bunkókkal találkoztam, mert amelyik nem volt bunkó azzal nem is volt gondom.

 

Remélem mindenki érti...

NoCigi Creative Commons License 2006.07.12 0 0 2923

Helló!

A hozzászólásodból látszik, hogy te vagy egy üldözési mániás pszichopata.

Melyik hozzászólásomban mondtam, hogy minden dohányos bunkó és paraszt?

 

Nagyon kiváncsi vagyok, hogy szerinted a lakáson és az utcán kívül hol lehet még rágyújtani.

Szórakozóhelyen? Étteremben?

 

Nem halál minden dohányosra, hanem dohányfüstmentes levegőt minden nem dohányzónak. Ha ma ezt a célt elérné Magyarország, akkor a dohányosok is tovább élnének...

 

Mégegyszer mondom, hogy a dráguló egészségügy még egy jó érv arra, hogy szigorúbb törvényekkel védjék a nemdohányzók (köztük gyerekek) egészségét a bunkó, suttyó, nemtörödöm, faszagyerekvagyok, macho vagy laza csaj vagyok felfogású, faszfej, büdös szájú dohányzóktól akik értelmetlenül veszélyeztetik más egészségét és teremtenek büdös környezetet maguk körül és okoznak kellemetlenséget a körülöttük lévőknek.

Előzmény: Csárlíz Teron (2921)
Stms Creative Commons License 2006.07.12 0 0 2922
Ez péel egy kifejezetten humánus megnyilvánulás volt részedről. Cseppet sem tapló. Sőt, követendő példa.

Elmondanám, hogy bár Machiavelli ajánlotta a "cél érdekében bármit" elvet, de azok az idők elmúltak. Ráadásul Fejedelmeknek ajánlotta, nem parasztoknak.

Ha érted mire gondolok.
Előzmény: NoCigi (2920)
Csárlíz Teron Creative Commons License 2006.07.12 0 0 2921

Helló! A hozzászólásodban azt írod, hogy a dohányosok bunkók és parasztok.

Én is dohányoztam régebben, mégsem gyújtottam rá sosem a lakásban, az utcán...tehát ezek után miért voltam  bunkó paraszt?  Ne haragudj, de nagyon elszálltál a dohányzással kapcsolatban. Ki kellene állnod egy transzparenssel a kezedben valahol, hogy "halál minden dohányosra". Mert ez szűrhető le a szavaidból. De ha társadalmi munkában esetleg küzdenél valahol a dohányzás ellen, hasznosabb lennél, mint a sok pszichopata megnyilvánulásoddal.

Előzmény: NoCigi (2907)
NoCigi Creative Commons License 2006.07.12 0 0 2920

http://index.hu/kultur/klassz/bertok/

 

 

 

Egy negyvenéves embernek nem kellett volna elhunynia szívrohamban....

Előzmény: Stms (2918)
TZiky Creative Commons License 2006.07.11 0 0 2919
"A gyomrom kilukadása más egészségét nem rombolja."
Ez csak akkor igaz, ha senki nem aggódna érted...

"Egyes becslések szerint Magyarországon már most több nemdohányzó (!!) hal meg a dohányzás miatt, mint Madárinfluenzában az egész világon."
Melyiknek örülnél jobban? Ha egyesek megbecsülnék az IQ-dat, vagy inkább az erre alkalmazott vizsgálat eredményét fogadnád el? A válasszal az érved komolyságát is megadod.

"Az ÁNTSZ csak a madárinfluenza járványt veszi komolyan...."
Ez ismét nem igaz... Gőzöd sem volt még a madárinfluenza létéről, amikor az ÁNTSZ már keményen bírságolt az élelmiszerek helytelen tárolása miatt.

Üdv:
TZiky:-))
Előzmény: NoCigi (2917)
Stms Creative Commons License 2006.07.11 0 0 2918
Mindenki feldobja a pacskert, aki megszületett. Ergó, a baszásba beledöglik a nép. Tilcsuk be a szekszet.
Előzmény: NoCigi (2917)
NoCigi Creative Commons License 2006.07.11 0 0 2917

A gyomrom kilukadása más egészségét nem rombolja. Azonban a dohányzás más nemdohányzók egészségét károsítja.

 

Egyes becslések szerint Magyarországon már most több nemdohányzó (!!) hal meg a dohányzás miatt, mint Madárinfluenzában az egész világon.

 

Az ÁNTSZ csak a madárinfluenza járványt veszi komolyan....

Előzmény: Stms (2914)
NoCigi Creative Commons License 2006.07.11 0 0 2916

Nem voltam és nem vagyok ideges.

A cigi nem jó  az idegességre. Tehát jó lenne ha ezt a baromságot kivernéd a fejedből.

 

 

Magyarországon kiméletlenül ölik az állatokat, mert aggódnak az emberek egészségéért pedig sok ember egyáltalán nem törödik a saját és más egészségével és magát és másokat mérgez a dohányfüstjével.

 

Mivel sok ember nincs tisztában a dohányzás társadalomra veszélyes voltával ezért egy most a médiában felkapott járvánnyal  a madárinfluenzával összehasonlítva érzékeltettem a dohányzás veszélyeségét.

 

Ha drágább lesz az egészségügy, akkor még egy érvvel több, hogy a nemdohányzók (köztük gyerekek) egészségét még szigorúbb törvényekkel védjék meg a bunkó paraszt, pofátlan dohányosokkal szemben. 

Előzmény: Törölt nick (2913)
TZiky Creative Commons License 2006.07.10 0 0 2915
"Ha drágább lesz az egészségügy, akkor még egy érvvel több, hogy a nemdohányzók (köztük gyerekek) egészségét még szigorúbb törvényekkel védjék meg a bunkó paraszt, pofátlan dohányosokkal szemben."
A nézés tipikus esete... A látáshoz kevés.

Üdv:
TZiky:-))
Előzmény: NoCigi (2907)
Stms Creative Commons License 2006.07.10 0 0 2914
Maximálisan egyetértek. De úgy látom neked a gyomrod hamarabb lukad ki az idegtől, mint a tüdőd a passzív dohányzástól.

Javaslom a szalonnaadagot felezd holnaptól, a zsíros kaja is megárt.
Előzmény: NoCigi (2907)
Törölt nick Creative Commons License 2006.07.10 0 0 2913

Ideges vagy?

Egy cigi sokat segitene. Szokjál szépen rá és akkor végre nem kell ennyi baromságot olvasnunk.

Egyébként baromira nem érdekel, hogy a média mit és hogyan kapdos fel.

Nagy hulyeseg volt a madárinfluenza belekeverése.

Előzmény: NoCigi (2907)
rali Creative Commons License 2006.07.10 0 0 2912
Tefijú - nem vagy te annyi kiló...
Előzmény: NoCigi (2910)
rali Creative Commons License 2006.07.10 0 0 2911
Hazugság - nem tudod bizonyítani.
Előzmény: NoCigi (2909)
NoCigi Creative Commons License 2006.07.10 0 0 2910

Bort iszol vizet prédikálsz!

Adott stílusú hozzászólásra adott stílusú válasz....

Előzmény: rali (2908)
NoCigi Creative Commons License 2006.07.10 0 0 2909

A munkahelyi balesetért felelős személyt gondatlanságból elkövetett emberölésért elitélik. Tudod? Amíg a  felelőtlen dohánosokat nem büntetik meg még a szemetelésért sem.

Előzmény: Törölt nick (2905)
rali Creative Commons License 2006.07.10 0 0 2908
Megint nem a megfelelő stílusban adod elő az állatságaidat.

Kérsz egy jó cigit?
Előzmény: NoCigi (2907)
NoCigi Creative Commons License 2006.07.10 0 0 2907

Úgy te orbitális barom, hogy kiméletlenül ölik az állatokat, mert aggódnak az emberek egészségéért pedig sok ember egyáltalán nem törödik a saját és más egészségével és magát és másokat mérgez a dohányfüstjével.

 

Mivel sok ember nincs tisztában a dohányzás társadalomra veszélyes voltával ezért egy most a médiában felkapott járvánnyal összehasonlítva érzékeltettem a dohányzás veszélyeségét.

 

Ha drágább lesz az egészségügy, akkor még egy érvvel több, hogy a nemdohányzók (köztük gyerekek) egészségét még szigorúbb törvényekkel védjék meg a bunkó paraszt, pofátlan dohányosokkal szemben. 

Előzmény: Törölt nick (2904)
Stms Creative Commons License 2006.07.10 0 0 2906
Gondolom az a baja, hogy a tyúkok legelik a snidlinget.
Előzmény: Törölt nick (2904)
Törölt nick Creative Commons License 2006.07.10 0 0 2905

Tájékoztatásul elmondanám, hogy munkahelyi balesetben többen halnak meg 1 országban mint madárinfluenzában az egész világon.

Rajtad csak röhögni lehet.

Ha-ha :))))))))))))

Előzmény: NoCigi (2902)
Törölt nick Creative Commons License 2006.07.10 0 0 2904
Te ostoba hülye, hogy jön ide a madárinfluenza?
Előzmény: NoCigi (2902)
NoCigi Creative Commons License 2006.07.10 0 0 2903

Én is örülnék, ha a közlekedési légszennyezésre is jobban odafigyelnének.

Azonban van aki az autó mellett még dohányzik is és ott sem hagyja meg a tiszta levegő illuzióját ahol azért nem jár autó.

Játszótér, aluljáró, vasúti megálló, sportpályák lelátói, étterem, szórakozóhelyek és újabban már a zárt terű bevásárló központokban is lehet ...

 

 

Előzmény: Liliom001 (2899)
NoCigi Creative Commons License 2006.07.10 0 0 2902

Igazad van a drog és drog között különbség van.

 

A dohányzás miatt közvetlenül több ember hal meg mint az illegális kábítószerek miatt.

A dohányzás miatt több nemdohányzó ember (!!!) hal meg Magyarországon, mint madárinfluenza miatt az egész világon.

 

 

Előzmény: Törölt nick (2892)
NoCigi Creative Commons License 2006.07.10 0 0 2901

Teljesen kultúrált?

http://forum.index.hu/Article/addBookmark?a=56618576&t=9005389

 

 

Akkor kösd fel magad te!

Előzmény: Törölt nick (2891)
NoCigi Creative Commons License 2006.07.10 0 0 2900

Igazad van megnéztem. A hivatkozásokat ezért szoktam leírni, hogy ne legyen tévedés.

 

 

1. Felhívom a figyelmet és ekkor sértődés van. A rendőrség annyira nem foglalkozik a témával, hogy a rendőrségen a tiltó tábla elött a rendőrök dohányoznak.

 

2. Sajnos az van, hogy minden helyiséget kisajátítanak a dohányosok

 

3. A dohányosoknak kijelölt helyekre egyáltalán nem megyek.

 

 

Ezeket már mind el mondtam.

A KRESZ idézetedre is láthatod, hogy figyeltem viszont te nem figyelhettél a saját sértegetéseidre és azért mondasz olyanokat, hogy "Azzal, hogy sértegetsz valakit nem leszel nyugodtabb ember".

 

Olvasd el figyelmesen, időrendben a hozzászólásaimat és gondolkodj el, hogy te kezdtél-e sértegetni és csak azt a hangnemet kaptad-é vissza.

 

De nem muszáj gondolkodni. Én elárulom, hogy igen.

 

Előzmény: Stms (2890)
Liliom001 Creative Commons License 2006.07.07 0 0 2899

Gondolkodtam egy ideig, hogy egyáltalán írjak-e még ebbe a topikba valamit is.

De azért hátha ...

 

Szerintem is többet ér egy előremutató, értelmes párbeszéd dohányzó és nemdohányzó között.

Ezt tapasztalhattam úgy is, mint nemdohányos (mikor az voltam). Igaz, én alapból nem ugrottam senkinek. Azzal szerintem tartós változást nem lehet elérni.

Akkor én sem szerettem, ha rámfújták a füstöt - mint ahogy én sem fújom most sem másra -, viszont nagyságrendekkel büdösebbnek, károsabbnak éreztem akkor is az előttem eldübörgő autókat.

(Épp ezért nem laknék szívesen Pesten, mert bár itt dolgozom, de ha egy hosszabb szabadság után újra jövök, bizony még dohányosként is erősen megérzem a vidéki lakhelyem levegője és az itteni közötti különbséget.) Most ezzel nem azt mondom, hogy tiltsuk ki az összes autót az összes városból, de én biztosan jobban megérteném a dohányzás elleni kampányokat, ha e nagyobb füstölőkre is gondot fordítana valaki.

 

Szerintem igenis lehet hatni a dohányosokra a füstölés kérdésében. De nem hinném, hogy a "felvilágosítás" és a provokáció lenne a leghatásosabb módszer.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!