Úgy szoktak gyakorta adni a szesznek,
Hogy bödönből tenyérnyi zsírt hozzáesznek.
Ha viszont undorít az említett módszer
El kéne tünődni, hogy van-e jobb pótszer.
Én nőről beszélek, Te galád:DDDD
De látom, Te is fognád a farát???
Qszi eltévelyg, megzavartad:(((,
Vagy pontosan ezt akartad????
No, mindegy! A lényeg, hogy élek,
És holnap is egy szőkét kérek:)))))
Kérem szavát, ajkát csókját,
Megadom néki a módját,
Becézgetem, szeretgetem,
Míg végül benetezem:DDDDD
Aztán a hálón vergődünk mind a ketten,
Tudom, fájni fog a kicsi seggem,
De mégis jó Vele,
És isteni a kegye:)))))))))))))))))
Én bírnék akár néggyel is
még ha felnégyelsz is.
"Pfuj te disznó", mondod kéjjel
nyitva szobám ablaka ma éjjel.
Nekem bizony az eszem máson jár
minden nap új és új látomás.
Hol barna, hol szőke, hol fekete
a lényeg, hogy szép legyen a feneke.
Ó, bocsánat, elszexuáltam a topicod
ha ütsz, ordítok...
Mezőről jó illat felemel
Lebegtet halovány szél-lepel
Királykék mezőkön fellegek
Mintáját éhes fergeteg
Csúfítja, rontja, cibálja,
Ellenállna, de tudja, hiába,
Engem is elragad, felkavar,
Először félek, majd csöppet sem zavar
Fellegek harcában égi hierarchia
Ezt még egy írónak is el kell fogadnia...
Egyszerre csak 3 lehet,
Ha érted az eredetet!:DDDDDDD
"Pfuj te disznó", mondod joggal:((((
Sziszegve, szorított foggal:DDD
"Hogy neked máson se jár az eszed,
Mondd az agyad meg nem veszett???"
Ne bánts, kérlek, én csak asszociálok!
Illetve keresem, hogy rímet hol találok?:(((((
Én nagyon jó fiú vagyok,
A hátamra ritkán kapok!:))))))
Hogy akkor hátam nem is lehet?
De! Páncélt hordok! Jó viselet:DDDDDDDDDDDDDD
Úgy legyen, ahogy kívánod,
Virágos rét legyen a dívánod:))))
S jöjjenek sorban a hercegek,
Hiúk, délcegek, peckesek:DDD
De neked egyse kelljen,
Ints nekik, békésen menjen'!
Csak várd a tavaszt! Ha suhog,
Szemed gyorsan lehunyod,
Engeded, hogy csókoljon, öleljen,
S megvárod, hogyb Ő leljen:)))))))))))))))))
Engem is bizserget már tavasznak lehe:))))
A télnek már alig lehet egy hete!
Persze még kapaszkodik, liheg,
Hogy megvesz az istentelen hideg,
De mindenki így van a halálán,
Kapaszkodik akár az ágy lábán:DDDD
Kis virágok nyílnak, piros az ajkuk,
Sima combjukat villantja szoknyájuk:)))))
Hívogat a bozontos bokor, madár van benne,
Énekelni akkor tud, ha pörög a nyelve.
Én is adnám a nyelvem, minden madárnak,
Hogy zengjen az ének, necsak magának!
Tavasz!!! Itt lesz végre!
Hálásan nézek fel az égre:)))))
Hóvirágmezőn halkan lépkedek,
Lábaim visznek hólepel felett.
Csitt-csitt, csak csendesen, mint a fuvallat,
Tavaszkirálynő álmát meg ne zavarjad.
Álma közelít a vége felé,
Madarak gyűlnek párkánya elé,
Tanulják kórusban az ébresztődalokat,
s Tél bátyánk eloson egy fehér lepel alatt...
Forró a ren, a tepsi bemegy
Máris finom krumpli sül
A jó illatú esti csendben
A szakácsnő lecsücsül,
Nagy a meleg, ruhát levet'
("..senki sem lát" - ezen nevet)
De betoppant egy "éhes" vándor,
Majd jóllakottan távozott,
S az se nagy baj,
Hogy a krumpli közben
Sajnos szénné változott...
Jahh,itt ti költötök???
Bocs,azthittem én műveletlen,hogy verseket olvashatok itt.
Klassz lenne,ha szép versek lennének itt sorban,mint egy verseskötetben.
Holnap hozok is egy szépet nektek.
Hun egy mai legjobb vers?
Nem tóm a megoldest!
Bocs, megoldást, de ammeg ne rímölt!
Hát, részemről ez igen kínös!
Mámeg biza ez sem jó!
Asszem, inkább befejezom...
Ha már farsang, menjetek poroszkálva,
S nézzétek meg mit írtam fiam osztályának!
Ha elő fogják adni, mint fordítottam Friderikuszt fonákjára,
meg lesz rólam a véleménye az oskola összes tanárának!
Bocsi:(((( Nem rád mondtam Eszmeraldát,
Ezért ne rám dobd a labdát!
Eszmeralda labdáival játszom inkább,
Hálából hátha megkapom a pinkát:DDDDDDDDDDDDDDDDDD