Keresés

Részletes keresés

Jawbreaker Creative Commons License 2001.03.05 0 0 1552
Psyche

Úgy szoktak gyakorta adni a szesznek,
Hogy bödönből tenyérnyi zsírt hozzáesznek.
Ha viszont undorít az említett módszer
El kéne tünődni, hogy van-e jobb pótszer.

Előzmény: Psyche (1551)
Psyche Creative Commons License 2001.03.04 0 0 1551
Jaj, étekről egy szót se tovább
testem gyötri a másnaposság!
S a hímek hadának bamba bámulása
lelkem feledhető múlttivornyája...
Ehhh!

Előzmény: Jawbreaker (1550)
Jawbreaker Creative Commons License 2001.03.03 0 0 1550

Psyche

Imhol a férfi e...
Mozog ám mindene!
Úgy tép ő ruhákat,
Mint dögöt a vadállat.

A rizsről meg annyit még,
Hogy csak kínai módra ér
Valamit.

Előzmény: Psyche (1548)
McCOY Creative Commons License 2001.03.02 0 0 1549
Március van, dobban a szív,
Óh, kedvesem jössz-e...
És ha mégse', bárki leszív,
Rád gondolok közbe' !
Psyche Creative Commons License 2001.03.02 0 0 1548
Nékem egy férfit adjatok:
húsból valót, mozgót,
ki letépi ruhám izibe,
s belefullajtsz a rizibizibe,
mit vad vágycsatánk után
mohón fogyasztunk ám!
Előzmény: originalqszi (1547)
originalqszi Creative Commons License 2001.03.02 0 0 1547
Én nőről beszélek, Te galád:DDDD
De látom, Te is fognád a farát???
Qszi eltévelyg, megzavartad:(((,
Vagy pontosan ezt akartad????
No, mindegy! A lényeg, hogy élek,
És holnap is egy szőkét kérek:)))))
Kérem szavát, ajkát csókját,
Megadom néki a módját,
Becézgetem, szeretgetem,
Míg végül benetezem:DDDDD
Aztán a hálón vergődünk mind a ketten,
Tudom, fájni fog a kicsi seggem,
De mégis jó Vele,
És isteni a kegye:)))))))))))))))))
Előzmény: Psyche (1546)
Psyche Creative Commons License 2001.03.01 0 0 1546
Én bírnék akár néggyel is
még ha felnégyelsz is.
"Pfuj te disznó", mondod kéjjel
nyitva szobám ablaka ma éjjel.
Nekem bizony az eszem máson jár
minden nap új és új látomás.
Hol barna, hol szőke, hol fekete
a lényeg, hogy szép legyen a feneke.
Ó, bocsánat, elszexuáltam a topicod
ha ütsz, ordítok...
Előzmény: originalqszi (1544)
MaTeo Creative Commons License 2001.03.01 0 0 1545
Fergeteg

Mezőről jó illat felemel
Lebegtet halovány szél-lepel
Királykék mezőkön fellegek
Mintáját éhes fergeteg
Csúfítja, rontja, cibálja,
Ellenállna, de tudja, hiába,
Engem is elragad, felkavar,
Először félek, majd csöppet sem zavar
Fellegek harcában égi hierarchia
Ezt még egy írónak is el kell fogadnia...

Előzmény: snejderfáni (1539)
originalqszi Creative Commons License 2001.03.01 0 0 1544
Egyszerre csak 3 lehet,
Ha érted az eredetet!:DDDDDDD
"Pfuj te disznó", mondod joggal:((((
Sziszegve, szorított foggal:DDD
"Hogy neked máson se jár az eszed,
Mondd az agyad meg nem veszett???"
Ne bánts, kérlek, én csak asszociálok!
Illetve keresem, hogy rímet hol találok?:(((((
Én nagyon jó fiú vagyok,
A hátamra ritkán kapok!:))))))
Hogy akkor hátam nem is lehet?
De! Páncélt hordok! Jó viselet:DDDDDDDDDDDDDD
Előzmény: Psyche (1543)
Psyche Creative Commons License 2001.02.28 0 0 1543
Hadd válasszam inkább mindet
Sorban egymás után, vagy egyszerre...:)))
Előzmény: originalqszi (1542)
originalqszi Creative Commons License 2001.02.28 0 0 1542
Úgy legyen, ahogy kívánod,
Virágos rét legyen a dívánod:))))
S jöjjenek sorban a hercegek,
Hiúk, délcegek, peckesek:DDD
De neked egyse kelljen,
Ints nekik, békésen menjen'!
Csak várd a tavaszt! Ha suhog,
Szemed gyorsan lehunyod,
Engeded, hogy csókoljon, öleljen,
S megvárod, hogyb Ő leljen:)))))))))))))))))
Előzmény: Psyche (1541)
Psyche Creative Commons License 2001.02.28 0 0 1541
A fűben lenge ruhámban hanyatt fekve,
Jő felém rég várt Hercegem - így képzelem.
A tavasz mosolyával mezei csokrát nyújtja nekem,
S illatos csókjaival vágyón borítja be testem.
Előzmény: originalqszi (1540)
originalqszi Creative Commons License 2001.02.28 0 0 1540
Engem is bizserget már tavasznak lehe:))))
A télnek már alig lehet egy hete!
Persze még kapaszkodik, liheg,
Hogy megvesz az istentelen hideg,
De mindenki így van a halálán,
Kapaszkodik akár az ágy lábán:DDDD
Kis virágok nyílnak, piros az ajkuk,
Sima combjukat villantja szoknyájuk:)))))
Hívogat a bozontos bokor, madár van benne,
Énekelni akkor tud, ha pörög a nyelve.
Én is adnám a nyelvem, minden madárnak,
Hogy zengjen az ének, necsak magának!
Tavasz!!! Itt lesz végre!
Hálásan nézek fel az égre:)))))
Előzmény: snejderfáni (1539)
snejderfáni Creative Commons License 2001.02.28 0 0 1539
Hóvirágmezőn halkan lépkedek,
Lábaim visznek hólepel felett.
Csitt-csitt, csak csendesen, mint a fuvallat,
Tavaszkirálynő álmát meg ne zavarjad.
Álma közelít a vége felé,
Madarak gyűlnek párkánya elé,
Tanulják kórusban az ébresztődalokat,
s Tél bátyánk eloson egy fehér lepel alatt...
originalqszi Creative Commons License 2001.02.27 0 0 1538
Bár lehetnék én is vándor!
Ki felbukkan mindig máshol:)))))
S távozik jóllakottan,
És álla ritkán koppan:DDDDD

Sülve szeretem én is,
Amikor a menüt eszem végig,
S imádom a nagy meleget,
Mely az emberről mindent levet:))))

Szóval hajózni jó dolog
(Ha már a Zoránt lopom),
Mert testet bizserget,
Ha a hajó elmegy:DDDDDDDDDDDDD

Előzmény: TeJo (1537)
TeJo Creative Commons License 2001.02.27 0 0 1537
LEGENDA A SÜLTKRUMPLIRÓL

Forró a ren, a tepsi bemegy
Máris finom krumpli sül
A jó illatú esti csendben
A szakácsnő lecsücsül,
Nagy a meleg, ruhát levet'
("..senki sem lát" - ezen nevet)

De betoppant egy "éhes" vándor,
Majd jóllakottan távozott,
S az se nagy baj,
Hogy a krumpli közben
Sajnos szénné változott...

Tündéry Creative Commons License 2001.02.19 0 0 1536
Jahh,itt ti költötök???
Bocs,azthittem én műveletlen,hogy verseket olvashatok itt.
Klassz lenne,ha szép versek lennének itt sorban,mint egy verseskötetben.
Holnap hozok is egy szépet nektek.
Teodor Creative Commons License 2001.02.19 0 0 1535
Mai?, tegnapi?, jó?, rossz?
A vers nem börze, itt nincsen hossz..
Amit gondolsz, mind' azt írjad,
Kívánom, hogy soká' bírjad!


Előzmény: Psyche (1534)
Psyche Creative Commons License 2001.02.18 0 0 1534
Hun egy mai legjobb vers?
Nem tóm a megoldest!
Bocs, megoldást, de ammeg ne rímölt!
Hát, részemről ez igen kínös!
Mámeg biza ez sem jó!
Asszem, inkább befejezom...
freeze flash Creative Commons License 2001.02.16 0 0 1533
meg fogom nézni
Előzmény: Psyche (1532)
Psyche Creative Commons License 2001.02.16 0 0 1532
Ha már farsang, menjetek poroszkálva,
S nézzétek meg mit írtam fiam osztályának!
Ha elő fogják adni, mint fordítottam Friderikuszt fonákjára,
meg lesz rólam a véleménye az oskola összes tanárának!

http://www.iszolda.hu/mese/gyerekszaj.html

Előzmény: freeze flash (1526)
originalqszi Creative Commons License 2001.02.16 0 0 1531
Bocsi:(((( Nem rád mondtam Eszmeraldát,
Ezért ne rám dobd a labdát!
Eszmeralda labdáival játszom inkább,
Hálából hátha megkapom a pinkát:DDDDDDDDDDDDDDDDDD
Előzmény: PITYKE (1530)
PITYKE Creative Commons License 2001.02.16 0 0 1530
Pfujj, perverz disznó,
verjen le a kankó,
akkor lesz majd frankó,
ha rugdal a kan ló!
hehe
Előzmény: originalqszi (1529)
originalqszi Creative Commons License 2001.02.16 0 0 1529
Asszem most már mindegy:DDDDDDDD

Te vagy az Eszmeralda!
Akkor fakadsz te dalra,
Ha egy nagy farok,
Kitölti a markod:DDDDDDDDDD

Előzmény: PITYKE (1528)
PITYKE Creative Commons License 2001.02.16 0 0 1528
Ez is vmi?

Én vagyok a Eszmeralda,
Aki aszongya: "Ez de randa...!",
Annak arcát töri össze
Fater, ki itt gyön, e!

Agyvezér Creative Commons License 2001.02.15 0 0 1527
Orcám lila lelkem zabos
arcod ütöm amíg habos
Pékség ide pékség oda
beindultam mint egy Skoda
Jobban teszed ha vigyázol
mielőtt egy ilyen autó elgázol
Előzmény: originalqszi (1521)
freeze flash Creative Commons License 2001.02.15 0 0 1526
Ez már döfi, ez most teccik,
Jelmez lesz a javából,
De ha lányom nem nyer semmit,
Egy rom lesz az osztályból...
Előzmény: misked (1524)
originalqszi Creative Commons License 2001.02.15 0 0 1525
Jóóóóóóóó, Misked néni!:))))
Qszi csak nézi, nézi!
Hiába no, a női lélek:))))
Kicsit belőle kérek:DDDDDDDDDDDDD
Előzmény: misked (1524)
misked Creative Commons License 2001.02.15 0 0 1524
Én vagyok az Esmeralda
Farsangozni jövök,
Ha nem adtok sok-sok pontot,
Mindet összetörök. :-DDDDDD
freeze flash Creative Commons License 2001.02.15 0 0 1523
Először én is azt hittem, de a fene se tudja már ebben a nagy kavarodásban...
:-)
Előzmény: originalqszi (1519)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!