Keresés

Részletes keresés

Rimbaud Creative Commons License 2000.10.24 0 0 1816
"Régi dicsőségünk hol késel az éji homályban?"
Carella Creative Commons License 2000.10.24 0 0 1815
jól nézd meg, mert az sem lesz ott sokáig
az új beszámolók a levlistán vannak
Előzmény: Szárnyas fejvadász (1814)
Szárnyas fejvadász Creative Commons License 2000.10.24 0 0 1814
Sziasztok,
emberek, itt azt írjátok, hogy vannak új reportok az LHV-n, de én még mindig csak az október 5.-i írásműveket látom. A hiba bennem van? Vagy ezek azok a bizonyos újak?
üdv...


brian1 Creative Commons License 2000.10.24 0 0 1813
Windy,
engem az erdekelne (persze csak amit hajlando vagy elarulni), hogy mely dolgok olvastan nyeltel nagyokat? Esetleg megbotrankoztatott nemelyik? Es miert?

Dondodi,
Vannak friss cuccok, de mi volna, ha te is irnal egyet?

Bkitty,
Tenyleg erdekel a lista? Ha igen, miert?

Az idezeknek nincs rejtett utasitasa...csupan kedvenc kultuszfilmembol, a Brian elete-bol idezgetek, tobbe-kevesbe temaba vagoan:))

"..Ide egy gloliat vagy mas hasonlo madalat szeletnek..."

hWindy Creative Commons License 2000.10.22 0 0 1812
Ilyent tolem ne kerjel mert az index moderatorai az elso nyalfolyas utan lelekszakadva latnanak munkahoz, ha en itt publikalgatok. Igaz ehhez is ketten kellenek.

Oleg! Koszonom!!!

Előzmény: Oleg Kosevoj (1810)
hWindy Creative Commons License 2000.10.22 0 0 1811
Neha azt hiszem velem egyutt...:(((
Előzmény: Oleg Kosevoj (1809)
Oleg Kosevoj Creative Commons License 2000.10.22 0 0 1810
Vindi,

bár azér asse lenne semmi, ha megismerkedhetnénk proxy barátunk tartalmas nemi életével.. :))

nos?

Oleg

Előzmény: hWindy (1808)
Oleg Kosevoj Creative Commons License 2000.10.22 0 0 1809
Én?

..egy lelkes szolgáltatást igénybe vevő vagyok, aki blájenhez hasonlóan szintén nem nézi le a hőgyeket..

..inkább tisztelem őket, amilyen paliknak szétteszik a lábukat, hogy az egyéb szolgáltatásokról ne is beszéljünk :)

Csákány:

Oleg

A szerelmet vindike hagyni kell szépen meghalni... :)

Előzmény: hWindy (1808)
hWindy Creative Commons License 2000.10.22 0 0 1808
OFF:
A torolkozot felvaltva avagy kozosen mostuk, tovabba a zoknit, bugyit, egyebet is - az ingvasalas ram maradt.:) Mas kerdes?:)))
A neheztes szubjektiv, szerintem az enyem (lenyegesen) jogos(abb), szerinte meg biztos az ove - de ezt a reszet nem akarom itt targyalni:)
Fogjuk fel ugy ket igazi melyutest egy-ket enyhe pofonnal viszonoztam:))) (Ami mellesleg nem esett jol es nem is kell belole a jellememre nezve messzemeno kovetkezteteseket levonni.)

Je, azt eszre se vettem kulonben, hogy kimoderaltak:)
Bezzeg egy bizonyos szerverrol en nem tudok moderaltatni:(. Na mindegy.

ON?:)
Kedves Oleg!:)

Halas koszonetem a normalisan torteno hozzam szolasodert! Es a tobbieknek is! Sajna a makktarsakkal en se tudok elmenyt megosztani (legalabbis kurvazost nem:))) A sajat "kalandjaim" ugyan valszeg megutnek a nivot, de a penznek nincs hozza koze. Ez van. Csondes es nem itelkezo olvaso maradnek inkabb. Ellenben azt sajnalom, hogy mas topikokban az itteniek nem tunnek fel.

Sziasztok:)

Előzmény: Oleg Kosevoj (1806)
Oleg Kosevoj Creative Commons License 2000.10.22 0 0 1807
Bkitty,

de szerintem te ne iratkozz fel, nem hiszem hogy lenne olyan élményed, amit megosztanál a Makktársakkal.

..hacsak csekély ösztöndíjadat nem ezzel a tevékenységgel egészíted ki...

..akkor velkám! :)

Oleg

Ez utóbbi esetben lökj privátba egy telefonszámot! :))))

Előzmény: bkitty (1801)
Oleg Kosevoj Creative Commons License 2000.10.22 0 0 1806
Miért haraxik rád a Proxy? :)

Bár, amiket írtál róla és közben lemoderáltak innen, lehet hogy az ő hejében én is neheztelnék... :)

..lehet, hogy nem mostad ki a törölközőt? :)

Oleg

Előzmény: hWindy (1805)
hWindy Creative Commons License 2000.10.22 0 0 1805
Baszki veled se allok le vitatkozni:)
1:0 oda:)))

De azert ne toljal mar le, mert ezek a kis offok arra jok, hogy elteben tartsak a topikot is, maskepp honnan tuggyon rola a szerencsetlen aki epp elhatarozta, hogy o mostan kurvahoz megy, az LHV meg valahol a 300. a HUSZ listajan, oszt mindenki csak az elso 50-et kerdezi le:)))

Kielegito volt;)?

Ja, a listara nem iratkozom fel, mert esetleg piros fenyt vetne ram, tovabba Proxy ugy vagna vissza a kerelmet mint rossz prositra a lengoajtot tavozofelben ha koszos volt a torolkozo:) De amit lehet, igy megnezek.
Hali!:)

Előzmény: Oleg Kosevoj (1804)
Oleg Kosevoj Creative Commons License 2000.10.22 0 0 1804
Nézd meg a www.join.at/lhv feliratkozás oldalán :)

..egyébként:

Post message: lanyok_hazak_vendegek@egroups.com
Subscribe: lanyok_hazak_vendegek-subscribe@egroups.com

Unsubscribe: lanyok_hazak_vendegek-unsubscribe@egroups.com

List owner: lanyok_hazak_vendegek-owner@egroups.com

URL to this page: http://www.egroups.com/group/lanyok_hazak_vendegek

Te vindi, mit kezdjek?:)

Csákány: Oleg

Előzmény: bkitty (1801)
hWindy Creative Commons License 2000.10.22 0 0 1803
Tökéletesen igazad van:)
Talan kezdjed!
Előzmény: Oleg Kosevoj (1800)
döndödi dön Creative Commons License 2000.10.22 0 0 1802
mér nincsenek friss sztorik?
bkitty Creative Commons License 2000.10.22 0 0 1801
milyen levlistáról van szó, kedves Oleg ?
Előzmény: Oleg Kosevoj (1800)
Oleg Kosevoj Creative Commons License 2000.10.22 0 0 1800
Örömmel fedeztem fel a témalistán, hogy felfrissült az LHV-topic. Aztán, mikor elolvastam az utóbbi hetek hozzászólásait alábbhagyott a lelkesedésem. Ez egy szar... :)

Beszélgessünk inkább a kurvákról, ami itt ontopic és ne moralizáljunk.

Illetve, akit ennyire mélyen érdekel a téma az mennyen az elejére és ott minden ilyen jellegű téma 1000x meg lett tárgyalva.

Jó kurvázást!

Oleg

Ja, de van egy jó hírem is. A levlista megújult.

hWindy Creative Commons License 2000.10.20 0 0 1799
Igen ezt értem. Csupán az jutott eszembe, hogy vajon mindegyiküknek megvolt-e a szabad választása. És még valami. Egy pillanatig sem vagyok benne biztos, hogy bármelyik nő, egy véleten anyagi csőd esetén, ha pl. gondoskodnia kell a gyerekeiről, stb. akkor ne választaná ezt kényszermegoldásnak. Ez igy lehet, hogy naiv. De azt hiszem érted. (Ha belegondolsz, akkor az az eset sem más, amikor a feleség mélyen utálja a férjét és mégis benne marad a házassában anyagi érdekekből. Az én nézőpontom szerint ő sem különb még sincs feltétlen kitéve megalázó dolgoknak.)
Én is értem, hogy erre nem kell tekintettel lenni, végülis egy szolgáltatást kaptok a pénzetekért és engem sem érdekel, hogy a kasszánál ülő hölgynek ma migrénje van, csak az, hogy menjen a sor.
De azért nem tudnám ennyire leegyszerűsiteni, *mióta láttam*. Akkor is az emberi vonatkozása érdekelt. Elnéztem azokat a lányokat és azon tűnődtem vajon miért vannak itt. Az is igaz - elismerem - hogy erről a témáról nem sokat tudok. Ilyen szempontból eléggé "védett" életem volt, azaz gürizem és szerényen élek. (Tehát könnyen mondhatok itten mindenféle libaságot.)

Kedves Bubus:
Kössz a választ és elnézést, hogy naiv kérdésekkel zaklatlak benneteket.

Kedves Blájen:)
Neked is köszönöm.
Hogy én is feleljek OFF: nem vagyok tag a listán, de mert a volt barátom érdeklődési köre volt, igyekeztem részt venni és valami képet kapni az LHV-ról. Igy 0 kompromittáló adatról tudok!, de olvashattam történeteket és bevallom azért néha nagyokat nyeltem: hol ettől, hol attól...:))
Jó volt az idézet - eszem ágában sincs itélkezni. Semmilyen szempontból. Egyszerűen csak érteni szeretnék dolgokat, vagy mondhatjuk úgy is, igyexem felnőni:)

Előzmény: Jackal1 (1796)
brian1 Creative Commons License 2000.10.20 0 0 1798
Kedves Hwindy,

1. koszi az udvozlest. Azt mondod: "itt is olvashatsz"-Hol meg? tag vagy a levlistan?

2. Emberszamba vetel: ha a levlistan tag vagy, akkor olvashattal tolem beszamolokat. En emberszamba veszem oket, pont ezert csak akkor vagyok egyutt egy lannyal, ha meg tudom allapitani a szimpatianak legalabb egy halvany jelet. En nem kerek toluk semmi perverziot, nem bantom oket. Nem alkudozom (csak ha nagyon el vannak szallva), nem szidom oket, es a vegen rendesen fizetek. Mivel a mamam uriembernek nevelt, mindig igyekszem kedves lenni, apro bokok, udvariassag, miegymas. Nem vetem meg oket, nem nezem le oket., es nem alazom meg oket semmmivel. Ez emberszamba vetel, nemigaz?
Na jo, a beszamoloban neha kisse cinikus vagyok, de hat ez egyutt jart a him mivoltommal, nem?:))

3. Hivhatsz Blajennek is nyugodtan:)

Brian
"..Ne itelj, hogy ne iteltessel...
-Mivan?!
-..mondom ne itelj, es akkor masok se itelnek el teged...
-Ja, jo, koszi!"

Előzmény: hWindy (1790)
bubus Creative Commons License 2000.10.20 0 0 1797
Kedves Hwindy !

Én a magam részéről általában emberszámba veszem a lányokat.

kézcsók

PinaBubus

Előzmény: hWindy (1790)
Jackal1 Creative Commons License 2000.10.19 0 0 1796
Hozzászólás: Mennyire veszük emberszámba a lányokat. Háát igen, ez egy jópofa kérdés. Én a magam részéről lenézem őket. Egyszer az egyik elpanaszolta, hogy milyen rossz ezt csinálni. Megkérdeztem, hogy ki kényszeríti. Azt mondta, hogy csak így lehet napi százezret keresni. Jaaaa, kérem szépen... Akinek nem tetszik, hogy tisztességes munkával egy hónap alatt keres ennyit egy szerencsés ember, akkor be lehet fejezni a sírást. Tudjátok ti is: ezerszer nehezebb rendes munkával nyomorogni, mint kurvaként tele lenni pénzzel. Egyébként hiába keresnek sokat: a legtöbb fel is éli... És végül eltűnnek a süllyesztőben. Ennyit érnek nem többet.
hWindy Creative Commons License 2000.10.19 0 0 1795
Koszonom a valaszt, es igy tiszta. A ketelyem maradt de igazad van, amire en gondolok nem errol szol.
Semmi koze a rendorautokhoz:) Html tanulas kozben tunt fel az LHV frame-je - az ejkek:)

Endorfin kedves:)
Bermaca meg nem voltam (kulonbejaratu, otthon plafont nezo, ferj fizetesebol elo kategoiraban sem), ellenben a "megvilagosodast" Te hoztad el. Koszonom:)

Előzmény: sexvajonmi (1793)
Endorfin Creative Commons License 2000.10.19 0 0 1794
Kedves hWindy,
"Mondd, mennyire veszitek emberszamba - nezitek le vagy sem ezeket a lanyokat?"

Ha a bérnőstényekre gondolsz (ezt nem én találtam ki, ez egy jópofa, mai elnevezés az ódivatú kéjnő helyett, lásd LHV Lexikon)
te, mint nőstény igazán magadtól is tudhatnád a választ...:)

Endorfin

Előzmény: hWindy (1790)
sexvajonmi Creative Commons License 2000.10.19 0 0 1793
hWindy 2000.10.03 19:29 (1551)

Nahat, nahat... Indoklas nem volt?:)

Nem volt egy árva indok sem....

Az uj pedzsnek meg gyonyoru ejkekje van, hasznald a fantaziad:)))*

Az URH-s autók színére célzol????

Előzmény: hWindy (1770)
sexvajonmi Creative Commons License 2000.10.19 0 0 1792
Sejtem mit moncc!

Bár nem osztom a véleményed. Tudod qrv@zni az társasjáték, soxereplős játék. Mindenki tudja mi a dolga: A kuncsaft élvezkedik és tejel, a bérmaca mindent megcsinál amire fizikai adottságaival képes ÉS JÓL KERES. Nincs itt tényleges lenézés, ha valaki nem csinálja az lenézi a bérmacát is meg a kuncsaftot is. Ők egymást nem nézik le, csak a szerepeiknek megfelelően viselkednek. Tudod ha a kuncsaft kinyalatja a seggét a bérbárcával, azt a saját gyönyöréért teszi, semellik macának nem kötelező megcsinálnia a dolgot, Ő DÖNT.

Előzmény: hWindy (1790)
hWindy Creative Commons License 2000.10.17 0 0 1791
Bocs, ecsesztem a nikket:)
Szoval Brian1:)
Előzmény: hWindy (1790)
hWindy Creative Commons License 2000.10.17 0 0 1790
Carella:
Sajnalom. Ha talaltam volna mas modot, hidd el nem ezt valasztom. (Az en pici tortenelmemben is egyedi eset volt!) Tudod, csak olvasoja voltam a topiknak, de ertekeltem - bar olykor eleg visszas erzelmekkel.

Blajen:
Orommel olvaslak itt is. Ha meg visszaternel, tipukusan noi (buta) kerdest tennek fel:
Mondd, mennyire veszitek emberszamba - nezitek le vagy sem ezeket a lanyokat? Ugy ertem ugy vagytok vele, hogy annyi penzert nemi lenezest el lehet (kell) viselni? Avagy? Mit jelentenek ok nektek?
0 kotekedes. Tenyleg erdekel a valasz. (Amszterdamban nekem elegge megrazo volt ezeket a lanyokat az uveg mogott latni es mar akkor felmerult bennem: nehezen tudom elkepzelni, hogy egytol-egyik elvezetbol vannak a palyan. Jo, oke az o dolguk, de... szoval valahogy nem tudtam feldolgozni igazan:((( Zavarbaejto volt, mintha kukkolnek, nem is tudom...

Aztan az LHV-ban is talalkoztam tortenetekkel amibol nekem (voltak persze kivetelek is) de megis az jott le, hogy valahogy nagyon melyen vannak - eshat emberek. Oke, a palyara ok leptek (valamiert!) ezzel sincs semmi bajom, csak a sztorikat olvasva (amibol ha beideznek pontosan ertened mirol beszelek, de sajna ugy kimoderalnanak mint a huzat) szoval nekem az jott le hogy sok vendeg azt elvezi, ha ezeket a lanyokat megalazhatja. Vagy ez is a szolgaltatas resze?

Elnezest a naiv faggatozasert, de mondom, tenyleg erdekel.

Előzmény: Carella (1787)
brian1 Creative Commons License 2000.10.17 0 0 1789
Hi all,

ime megjelentem vegre a lista utan a forumban is:)))

Brian
"...Es lesz ott egy hetfeju szornyeteg...es mindegyik szemebol elo teremtmenyek vere csorog majd..."
(C) Life of Brian

Endorfin Creative Commons License 2000.10.16 0 0 1788
Carella,
gratulálok az LHV honlap érdekvédő szekciójához...
A Fogyasztóvédelmi Felügyelőség tanulni járhat hozzátok
(biztosan jár is.)
Megjegyzés a Lexikon-hoz: a misszionárius pozició tudtommal
szembe, babám...
De a világért se szeretnék olyasmibe beleszólni, amihez nem értek...:)

Endorfin

Előzmény: Carella (1787)
Carella Creative Commons License 2000.10.16 0 0 1787
Csak remélni merem, hogy mindaz ami ebből a topikból kiderül, nem reprezentál semmit.
Tessék összehasonlítani az elejét és a közepét mondjuk az utolsó 20 hozzászólással.

Semmi nem tud szépen kimúlni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!