Keresés

Részletes keresés

RNK Creative Commons License 2010.06.16 0 0 239
Kisebb hibák alatt: egyik ablakot be kell állítani mert neheze nyílt! valamint karc az üvegen. főként esztétikai hibák!
Dain Bramaged Creative Commons License 2010.06.15 0 0 238

Sziasztok!

Mindketten írtátok, hogy a műszaki átadáson csak kis hibák voltak. Mik azok a kis hibák?

Mikor kaptok kulcsot?

Üdv,

Zsolt

 

RNK Creative Commons License 2010.06.14 0 0 237
sziasztok!

Mi is ott voltunk és sikerült összefutni Dewey Readmore Books -al! Jó lett volna titeket is megismerni!
Kellemes időnk volt!
Kik voltak még ott?

üdv: RNK
KissPajtás Creative Commons License 2010.06.14 0 0 236
Sziasztok!

A hétvégén a nyíltnapon készítettem a B épültről két képet -mi erre várunk, ill. az ajtókra.
Akit érdekel (nagyításhoz klick a képre):
Vigo B 1

Vigo B 2
Dewey Readmore Books Creative Commons License 2010.06.12 0 0 235
Sziasztok!

mi ahogy odaérünk - nem éppen Budapest közeléből jövünk-, de remélem, minél többetekkel sikerül találkoznunk!
Előzmény: RNK (232)
Dain Bramaged Creative Commons License 2010.06.12 0 0 234
Mi ebéd után, kb. 2-kor.
Előzmény: RNK (231)
N55 Creative Commons License 2010.06.12 0 0 233

Sziasztok!

 

Mi nem megyünk a nyílt napra, mivel másnap lesz a műszaki, szóval nem sok értelme lenne vasánrap is odamenni... De azért Nektek jó szórakozást!

Üdv,

RNK Creative Commons License 2010.06.11 0 0 232
Sziasztok

csináltam egy email címet ahol tudunk pontosítani! hogy ki mikor jön :):)

vigok@citromail.hu
RNK Creative Commons License 2010.06.11 0 0 231
sziasztok!

Ki mikor megy a nyílt napra?
Dain Bramaged Creative Commons License 2010.06.11 0 0 230
Mikor?
Előzmény: Jrich (229)
Jrich Creative Commons License 2010.06.10 0 0 229

 

Sziasztok!

 

Nekünk is meg volt a műszaki átadás. A kisebb hibákon kivül minden rendben volt! Nagyon szépre sikerült a lakás. A műszakis ember szerint, akit vittünk, renben van az egész. Az elephantosok rendesek voltak, mindent fel írtak amit kértünk gond nélkül. Szóval már "csak" költözni kéne valamikor!

 

Üdv

 

Jrich

Jrich Creative Commons License 2010.06.09 0 0 228

 

Ok, csak legyen rajtad egy olyan poló, amire rá van írva, hogy RNK. :)

Előzmény: RNK (227)
RNK Creative Commons License 2010.06.09 0 0 227

A nyíltnapon megbeszéljük !:)

Jrich Creative Commons License 2010.06.09 0 0 226

 

Szia,

 

Mi is örülünk ,hogy nem volt nagy gond a műszaki átadásodon. Mi holnap reggel megyünk, majd én is beszámolok, remélem csak jó híreket fogok tudni mondani.

 

Mi is úgy tervezzük, hogy elmegyünk a nyílt napra, hogy jobban meg megismerjük a házat és a leendő szomszédokat. :)

 

Amúgy mit mondtak neked, mikor költözhetsz?

 

Jrich 

Előzmény: RNK (223)
RNK Creative Commons License 2010.06.09 0 0 225

 

:) Remélem hamarosan ti is túl lesztek rajta!

A nyíltnapon szerintem sokan lesznek és az lesz a gond hogy nem ismerük meg egymást!:)

:) majd valahogy lesz!:)

 

ÜDV: RNK

Dewey Readmore Books Creative Commons License 2010.06.08 0 0 224

szia, azért most irigykedek ám ... :) és nagyon megnyugtató, amit írtál, hogy rendben van a lakás!

az már  a képeken is látszott, hogy a folyosó tök jó  a természetes fény miatt, szuper, hogy a valóságban is!

igen, elmegyünk a nyílt napra, legalább ennyit látunk a  házból - meg hátha néhány leendő szomszéddal is találkozunk végre személyesen a virtuális ismerkedés után :)

Előzmény: RNK (223)
RNK Creative Commons License 2010.06.08 0 0 223
sziasztok!

Voltam műszaki átadáson!:) jó érzés volt belépni a lakásba!
:) apróbb dolgokat leszámítva minden rendben volt!!!! nagyon jó a folyosó hogy van természetes fény! nyílt napra jöttök?
N55 Creative Commons License 2010.06.04 0 0 222

Sziasztok!

 

Mi az A épületben leszünk.....

RNK Creative Commons License 2010.06.03 0 0 221

Sziasztok!

 

Mi is műszaki átadásról kaptuk a levelet!:) A épület!

 

Üdv : RNK

 

Jrich Creative Commons License 2010.06.03 0 0 220

 

 

Kedves N55

 

Mi még csak a 60 napos elhalasztásról kaptunk papírt, másról sajnos nem.

A vagy B épületben leszel majd??

 

Üdv

 

Jrich

Előzmény: N55 (219)
N55 Creative Commons License 2010.06.02 0 0 219

Sziasztok!

 

Nem tudom kinek örömhír, de mi ma megkaptuk a MŰSZAKI ÁTADÁSRÓL SZÓLÓ ÉRTESÍTÉST!!!! Elvileg június 14-én megyünk.

 

Más valaki kapott ilyet?

 üdv, n55

Dain Bramaged Creative Commons License 2010.05.27 0 0 218

Jól emlékszel. A Zaragózában is kihasználták a kötbérmentes csúszás lehetőségét. Utána büszkén megjelentették a sajtóban, hogy határidőre átadták a lakásokat. LOL.

 

"Hosszú távon gondolkozunk, célunk, hogy Magyarország egyik vezető ingatlanfejlesztő cégét hozzuk létre."  - Így nem fog sikerülni!

 

 

Előzmény: Dewey Readmore Books (217)
Dewey Readmore Books Creative Commons License 2010.05.27 0 0 217

Szia!

 

Köszi, hogy szóltál. Hozzánk még nem ért el ez a levél, de valószínűleg pár nap kérdése. Hát nem túl jó hír, nem ezt vártuk... De ha jól emlékszem, tavaly a Zaragoza átadásánál is volt ilyen halasztás, és aztán talán mégsem kellett 60 napig várniuk (remélem, nem csak a szelektív memória mondatja ezt velem, hanem tényleg így volt...) Hát akkor várunk tovább...

Előzmény: KissPajtás (216)
KissPajtás Creative Commons License 2010.05.27 0 0 216
Sziasztok!

Éppen most kaptam egy tájékoztató levelet, az Elephanttól, hogy 60nappal elhalasztják a műszaki átadás-átvétel időpontját.

Gondolom, a B-ben mindenki megkapja, és többen az A lakói közül is.

Hát akkor várunk, és a befizetésekért cserébe, a nyílt napon megnézhetjük, hogy milyen a bemutatólakás. No comment.

KissPajtás Creative Commons License 2010.05.26 0 0 215
Sziasztok!

Egy érdekes cikket találtam, akit érdekel a köv linkre kattintva olvashatja: tásasház

Előzmény: Pubel (197)
Dain Bramaged Creative Commons License 2010.05.23 0 0 214

A társasházhoz nem  (sem) értek, de szerintem 1 társasház leszünk.

 

Hogy miért nem halad a két ház közötti tereprendezés azt nem tudom, de szerintem ugyanaz az ok amiért a B épület mögötti rész sem halad. Lehet, hogy csak az időjárás az oka.

Előzmény: Pubel (213)
Pubel Creative Commons License 2010.05.22 0 0 213
Sziasztok!

Tudja azt valaki, hogy a két ház (A és B) egy társasházként fog üzemelni?
Ha, A-t előbb átadják, mi módon fog az első közgyűlés megtörténni, és pl, hogyan veszi át addig a ház üzemeltetője a közös tereket, ha még csak a ház egyik fele van átadva?

Azt hiszem a kérdést az dönti el, hogy mennyi főmérő van (víz, villany, gáz) - vagyis ha egy van, akkor egy társasházként kell hogy üzemeljen? Tudja valaki a választ?

Még valami, tudja azt valaki, hogy A és B közötti felszíni parkolókat miéért nem csinálják?

Ja, és kellemes hétvégét mindenkinek! :)

Ui.: Jártunk ma a Vigo felé és dolgoztak :) de tuti hogy órabérben vannak :) persze tény jó munkához idő kell. :) Csak aztán jó legyen :)





Dain Bramaged Creative Commons License 2010.05.21 0 0 212

Többnyire mindenkinek azt mondják amit hallani akarunk. És mivel pont ezt akartuk hallani el is hisszük és jószándékkal rögtön felírjuk ide. Szerintem az olvasó döntse el magában, hogy mennyire reális az információ. (Én most úgy látom, hogy messze lesz még az a piknik) Persze minnél több az infó annál árnyaltabb képet kapunk, úgyhogy aki tud valami újat ne tartsa magában!

 

A nyílt nap szerintem az eladatlan lakások reklámozására van kitalálva. Gondolom nem az eladott lakásokat fogják mutogatni.

 

Üdv,

Dain

Előzmény: N55 (211)
N55 Creative Commons License 2010.05.21 0 0 211

Sziasztok!

 

KisPajtásnak szeretném mondani -írni -, hogy én azt, és csakis azt írtam le, amit nekem a mi üzletkötőnk elmodnott, se többet, se kevesebbet. Azt sajnálattal hallom,hogy ő teljesen más infókat kapott, arról ugyanis én hem tehetek, hogy az Elephant sem egységesen tájékoztat...

 

Egyébként lehet,hogy tényleg van abban valami, hogy az A épület hamarabb készül, mivel mi abban vettünk lakást, tehát lehet, hogy nekem ezért mondták, amit mondtak.

 

Más.

Az bennem is felmerült, hogy vajon vadidegenek fognak a mi frissen lerakott parkettáinkon járkálni esetleg még azelőtt, hogy mi magunk bejutnánk... Azért ez egy kicsit erős lenne, nem?!

Na, majd kiderül.

Dewey Readmore Books Creative Commons License 2010.05.21 0 0 210

Sziasztok!

 

Az én egészen friss infóm az, hogy az A épület már egész jól áll ajtók szempontjából, a B az még ajtótlan (de végül is ez is előrelépés már a múlt héthez képest, úgyhogy reménykedjünk).

A nyílt napon pedig sajnos csak a bemutatólakás(ok?)ba lehet bemenni (de hátha addigra a sajátunkba is, mert elkészül... Azért pár hét alatt még sok minden változhat, lásd múlt héten még sehol sem voltak az ajtók...)

Hajrá B épület és ajtók! :)

Előzmény: RNK (209)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!