Keresés

Részletes keresés

green_d Creative Commons License 2002.03.29 0 0 35839
Max Jó reggelt!

BWB! Most éppen én is Sopronban lakom. Meg a Simi is. Akkor?

A Sebők Vilike hajtásához meg csak annyit, hogy támadás építése abból áll, hogy lendületből viszi a labdát kb 3 métert, aztán két méteren belül elbizonytalanodik, kicsit toporog, és vagy eladja a labdát a mi térfelünkön, vagy hátra (ill.oldalra) passzolja a hozzá legközelebb álló (de szar szorongatott pozícióban lévő) emberkének. Semmi fantáziája nincs, nem látja be a pályát, agresszív, nagyarcú, és szerintem buta is. Ok nem matek tanárként játszik, de egy válogatottnak kéne rendelkezni némi játékinteligenciával. Mondjuk az Urbánba több szorult ebből, jobb focistának is tartom Vilikénél. Egyébként Vilikét össze lehetne kötözni a Máttyussal és bedobni az éjszaka kazánjába tüzifának. Ott hasznosak lehetnének. Amíg ilyen emberek még csak a válogatott legeslegbővebb keretébe szóba jöhetnek nem lesz itt nagy foci válogatott szinten.

A Gerzson még egy éretlen játékos, és most ráadásul új poszton kell bizonyítania. Neki kell még itthon minimum 3 év ( sajnos későn kezdett el focizni), hogy külföldre mehessen. Ha a most "beinduló?" programok úgy fognak működni ahogy azt tervezik, és végre az MLSZ lusta alkalmazottai is hajlandóak lesznek valamit csinálni, kb. a mostani 12-13 évesekből lesz európai szintű labdarúgónk. Ez a legoptimálisabb esetben is csak 6-7 év múlva lesz, úgyhogy még várhatunk egy kicsit a jó focira. De addig is Kapic, Vuki, Penksa, Pinte szintű játékosokat kell igazolni a bajnokság szintjének feltornázására. Persze akad 1-2 őstehetség is, mint a Gera, Gyepi, Terjék, Farkas, Bajzát, de láthatjuk ha nincs velük foglalkozva (ezalatt az adott életkorhoz kapcsolódó szükséges edzésmunka végzését értem) mennyire elég a tehetségük. Hál' isten nagyon sok tehetséges gyerek van az országban és már van néhány képzett utánpótlás edző is, akik nagyon jó munkát végeznek. Egyenlőre az MLSZ fentebb említett régibútor alkalmazottam a legnagyobb gátnak. Ott is elkelne egy kis vérfrissítés, fiatal tenniakaró szakemberekre lenne szükség.

Hétvégén 2-1-re ütjük a Vidit.

Hajrá FRADI!!!!

JPS Creative Commons License 2002.03.29 0 0 35837
Azért Nicsenkóról ez egy elég leegyszerűsített vélemény...
Előzmény: kajlov8 (35836)
kajlov8 Creative Commons License 2002.03.29 0 0 35836
Ami tény:
Jardel...
több gólt rúgott, mint Gerzson
több idényt is játszott mint Gera
feltételei és hozzáállása jobb (volt) Geráénál)
korábbi önmagához képest ducibb
,de
nem biztos hogy tehetségesebb (volt) !!!

Tuliot lehet fikázni, de a gólokkal kár vitatkozni
mindenesetre örülök hogy ott van, mert igy növeli a mi és rontja a lilák esélyeit:
-gyorsasága enyhén megkopott
-távolról nem veszélyes
-elveszi a helyet a nagyon tehetséges Tokodytól
-nem a jövő embere
Nekem Nicsenkó jut róla az eszembe (letett labdák, közelről lőtt gólok).

Előzmény: Törölt nick (35834)
DINO Creative Commons License 2002.03.29 0 0 35835
Dragóner játszhat.

Itt a további sorsolás:

28. forduló. Április 5., péntek: 17.45: Kispest-Honvéd FC-Zalahús ZTE FC (Tv: m2). Szombat, 16.30: Dunaferr SE-Ferencváros (Tv: m1), Matáv Sopron-Győri ETO FC. 18.00: Videoton FCF-Vasas, Újpest FC-MTK Hungária. 19.00: S. Oliver-Haladás FC-Netfórum-Debreceni VSC

29. forduló. Április 10., szerda, 17.00: Győri ETO-Videoton. 17.45: Zalahús ZTE FC-Újpest FC (Tv: m2). 18.00: Debrecen-Kispest-HFC. 18.30: Vasas-Dunaferr, MTK Hungária-Matáv Sopron. 19.00: Ferencváros-Haladás

30. forduló. Április 13., szombat, 16.30: Ferencváros-Debrecen (Tv: m1), Matáv Sopron-Zalahús ZTE FC, Dunaferr-Győri ETO. 18.00 Újpest-Kispest-HFC. 18.30: Videoton-MTK Hungária (Tv: m2). 19.00: Haladás-Vasas

31. forduló. Április 20., szombat, 16.30: Vasas-Ferencváros (Tv: m1). 17.00: Győri ETO-Haladás. 18.30: Debrecen-Újpest (Tv: m2). 19.00: Kispest-HFC-Matáv Sopron, Zalahús ZTE FC-Videoton, MTK Hungária-Dunaferr

32. forduló. Április 24., szerda, 17.00: Dunaferr-Zalahús ZTE FC, Matáv Sopron-Újpest. 17.45: Ferencváros-Győri ETO (Tv: m2). 18.00: Videoton-Kispest-HFC. 18.30: Vasas-Debrecen. 19.00: Haladás-MTK Hungária

33. forduló. Április 27., szombat, 16.30: MTK Hungária-Ferencváros (Tv: m1). 17.00: Győri ETO-Vasas. 18.00: Debrecen-Matáv Sopron. 18.30: Újpest-Videoton (Tv: m2). 19.00: Kispest-HFC-Dunaferr, Zalahús ZTE FC-Haladás

Dino

Előzmény: G. Peti (35829)
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.29 0 0 35834
Túlio nem sokat játszott Európában (egy szezon a Sionban 94-95), a brazil válogatottba sokszor nem hívják be az Európában játszókat, inkább válogatnak otthonról, ha nem annyira fontos a meccs. Persze így is nagy dolog a válogatottság, de nem azt jelenti, hogy nincs jobb játékos az adott posztra.
Előzmény: Strong (35794)
BWB Creative Commons License 2002.03.28 0 0 35833
Nem rad gondoltam, de itt van az igazsag, amit leirtal!
Előzmény: G. Peti (35832)
G. Peti Creative Commons License 2002.03.28 0 0 35832
Azt hiszem nagyon rossz irányba mentél.
Először is, ha időd engedi, olvass utána a Sopron-topicban az RW és köztem lezajlott diskurzusról. Múlt péntek éjszaka, ha jól emlékszem.

"Az a baj, hogy amikor megy a Fardinak, mindenki Fradiszurkolo"
Remélem ezt nem nekem címezted, bár kétségtelen, hogy igazad van. Saját tapasztalat, itt Sopronban. Tudnád hány "fradista" élt itt 95-ben... Aztán jöttek az ínséges idők (1998-2000). Ezek az arcok pártoltak el a csapattól, sőt lettek a legnagyobb "fasszopózók". Te is tudod, milyen divat volt akkoriban fikázni a Fradit. 1999 őszén elég ramatyul ment a csapatnak, én midig is kitartottam a csapat mellett, sőt akkoriban, mivel a SFAC már süllyesztőben volt, a Matáv Sopronnal pedig még nem igazán tudtam azonosulni, a Fradi volt az első és egyetlen! És hát a tendencia. Hirtelen milyen sok fradista bukkant elő tavaly tavasszal. Ezek az azelőtti 1-2 évben merre bújkáltak? Szóval ha divatszurkolónak akarsz valakit kikiáltani, akkor ne velem kezd...

Előzmény: BWB (35830)
BWB Creative Commons License 2002.03.28 0 0 35831
Ugy tudom eddig, hogy nem. De nem veszek ra merget.
Előzmény: G. Peti (35829)
BWB Creative Commons License 2002.03.28 0 0 35830
Ne legyetek mar ennyire ertetlenek! Meg a vegen atmegyek Sopron Fan-ba! Hogy lennel te divatszurkolo? Ha jol tudom te regota Fradi hivo vagy! G peti pedig alapjaban piros feher, csak van nemi zold feher beutese.

Az a baj, hogy amikor megy a Fardinak, mindenki Fradiszurkolo, meg az is aki eddig ne volt, amikor meg gond van alig van ember a stadionban.

Ezert irtam Petikenek, hogy ha eljon ahelyett, hogy a hazai meccset nezne, kiderulhet, hogy mi a valos szinvallasa.

andd! Ez neked is szol!!!!

:-))))))))))))))))))))))))))

Mostmar tiszta?

Hajra Fradi!

Előzmény: Tamas(Ottawa) (35828)
G. Peti Creative Commons License 2002.03.28 0 0 35829
Sürgősen mondja meg valaki, hogy Dragóner játszhat már a Vidi ellen! Gyorsan!!!!!!
Tamas(Ottawa) Creative Commons License 2002.03.28 0 0 35828
BWB (35435): (...)Ha eljossz (...), akkor elhiszem, hogy nem divatszurkolo vagy.

Ez így nagyon nincs jól... főleg azért, mert én sem tudok eljönni... :-((( ...divatszurkoló lennék már 45 éve? Hm... Szóval inkább örüljünk annak, hogy mindenhol vannak Fradisták. Így bárhová megy a Fradi, mindig otthon lehet.

üdv...

HAJRÁ FRADI!!!

Előzmény: BWB (35824)
G. Peti Creative Commons License 2002.03.28 0 0 35827
BWB!

Én sem vágom annyira a gondolatmenetedet!:)
Képzeld, eljöttem már Sopronból. Nyáron pl. a Fradi-Újpestre. Hali-SOpron helyett... A Fradi-múzeumban is többször jártam, dedikált könyvem van Nagy Bélától...

Előzmény: BWB (35824)
BWB Creative Commons License 2002.03.28 0 0 35825
Visszaszivok mindent! andd meg mindig nem erti! Hogy is gondolhattam mast! :-))))))
Előzmény: Törölt nick (35823)
BWB Creative Commons License 2002.03.28 0 0 35824
Petike! En a Fradi es a Sopron kozotti valasztasra gondoltam. Ha eljossz Soronbol, akkor elhiszem, hogy nem divatszurkolo vagy.
Előzmény: G. Peti (35822)
G. Peti Creative Commons License 2002.03.28 0 0 35822
Az első sor szólt neked! a többi neki.

Ez az igazi! Mindig boldog a fiu! Valaki csak gyoz a hetvegen!

Nem jossz fel az Ulloire?
Meglathatjuk melyik csapat az igazi nalad.
Ne felejtsd el a mi szinunk a zold feher!

Ezek szerint fordítva!:)

Előzmény: BWB (35819)
BWB Creative Commons License 2002.03.28 0 0 35820
add=andd
Előzmény: BWB (35819)
BWB Creative Commons License 2002.03.28 0 0 35819
Petike! Ne legyel mar korlatolt! Ki a korsag irta, hogy te vidista vagy?

Fussal neki megegyszer!

Meg (add) is megertette, pedig ez nem az o szokasa.:-))))))))

Előzmény: G. Peti (35817)
G. Peti Creative Commons License 2002.03.28 0 0 35817
BWB!

Soproni vagyok, nem vidista.

Előzmény: BWB (35812)
BWB Creative Commons License 2002.03.28 0 0 35816
Amit egy soproni a Fradistak kozott!:-)))))
Előzmény: Törölt nick (35815)
BWB Creative Commons License 2002.03.28 0 0 35814
Az elso sor szolt neked! A tobbi neki.

Tudom, hogy Fradista vagy! :-)))))
Attol meg johetsz a meccsre te is. Lesz hely a vidisek kozott is. Neztem a topicot, nem hiszem, hogy sokan lesznek. Eleg lesz a palyaszelen lerakni egy ket samlit vendegszektornak.:-))))

Előzmény: Törölt nick (35813)
BWB Creative Commons License 2002.03.28 0 0 35812
Ez az igazi! Mindig boldog a fiu! Valaki csak gyoz a hetvegen!

Nem jossz fel az Ulloire?
Meglathatjuk melyik csapat az igazi nalad.
Ne felejtsd el a mi szinunk a zold feher!

Előzmény: Törölt nick (35811)
G. Peti Creative Commons License 2002.03.28 0 0 35810
Ha most megemelem a fejem néhány fokkal, akkor Fradi poszterek egész sora tárul elém. Több van belőle, mint soproni.
Előbb-utóbb kdierül az igazság:) A témával kapcsolatban bővebbet olvashatsz a Sopron-topicban, a múlt szombati hozzászólásokat keresd, asszem (RW vs Én).
Előzmény: Törölt nick (35809)
G. Peti Creative Commons License 2002.03.28 0 0 35808
OFF

Funlib!
Most már tudom ki vagy!:) Milyen kicsi a világ, hogy egy ilyen topicban akadunk össze, se a bulihoz, se Sopronhoz semmi köze:) Azért te sem panaszkodhatsz, ahogy hallottam:) A tüdő és a rókakoma szvsz nem függ össze egymással, fogalmam sincs mitől lett:( A buliban esedékesnél pedig már 1értelmű volt a helyzet:) Sikerült összetakarítani?

ON

Hajrá Fradi!

Előzmény: funlib (35795)
Strong Creative Commons License 2002.03.28 0 0 35807
Polyci: Senki nem allitotta Vilirol , hogy IQ-bajnok , de:
A SEBOKhoz , es URBANhoz hasonlo mentalitasu jatekosokbol allo csapatert erdemes kimenni a meccsre,mert OK VALOBAN HAJTANAK !!!

Nem akarom most csak a Fradi jatekosokat fikazni , de ha VILI,ES FLORI jatszik a Fradiban a Split ellen , akkor nem estek ki ! Ok is hagytak mar ki buntetot , de OK NEM SZARTAK OSSZE MAGUKAT A RUGAS ELOTT , mint drago , es alexMONKEYarruda ...

Te is lattal mar labdat kozelrol , tudnod kell, hogy buntetoknel a csapat legbiztosabb labu buntetorugoi rugjak az elso,es az utolso buntetot. MONKEY volt az egyik legjobb az Ulloin ???? Akkor nagy baj van feletek !!!

Mindenki TULIO-t fikazza ... tokeletes magabiztonsaggal valtja golra a buntetoket !

FORZA VIOLA!!!

77 TULIO 77

Előzmény: Intruder1899 (35805)
Strong Creative Commons License 2002.03.28 0 0 35806
kajlov:NEMCSAK A fradiTV-T KELL NEZNI!!!AZ EUROSPORTON ( TUDOD , EUROPA LEGNAGYOBB NEZETTSEGU SPORTCSATORNAJA ...) A EUROGOALS NEVU MUSOR VEGEN SZOKOTT LENNI EGY "TOPSCORERS" NEVU ROVAT. A HOZZAD HASONLO CSOKKENT ERTELMUEK KEDVEERT ELMAGYARAZOM: ITT MUTATJAK MEG , MELYIK ORSZAGBAN KI AZ A JATEKOS , AKI A LEGTOBB GOLT RUGTA .

MARIO JARDEL IDEN RUGOTT ANNYIT , MINT A szipus sztarocskatok EGESZ PALYAFUTASA ALATT !!!EUROPA MINDEN KAPUSA RETTEG ETTOL A "kover" EMBERTOL .

Ha nem az OBJEKTIV mediabol tajekozodsz , akkor sokkal kevesebb baromsagot fogsz mondani !!!

FORZA VIOLA !!!

77 TULIO 77

Előzmény: kajlov8 (35797)
Intruder1899 Creative Commons License 2002.03.28 0 0 35805
Vili se nem jobb, se nem rosszabb az átlagos mai magyar válogatott játékosoknál. Sőt, valóban van szive a játékhoz. DE
Akkora egy tapló paraszt állat, hogy még a focisták közül is "kiemelkedik".

Lipcsei is iq-light, de sosem mutogatta a csoffadt seggét, mint vilike.

FradiKA Creative Commons License 2002.03.28 0 0 35804
A kovetkezo nagy derby a Feheroroszok ellen lesz.Igazi foci nagyhatalom:)))vilike erre a merkosere sem mehet bisztosra.Mikozben a Nyilasiek a Belgakkal ,hollandokkal stb jatszottak edzo merkozest.Az EB- k rol VB-k rol nem is beszelve.
FradiKA Creative Commons License 2002.03.28 0 0 35803
Ezt figyeljetek!MTI Hirek:Budapest, 2002. március 28. (MTI) - "Rengeteg akciót azért nem sikerült befejezni, mert játékosaim nem tudták pontosan egymáshoz passzolni a labdát." Gellei Imre, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya szerint az erősebb ellenfelekkel szemben jobban kell majd koncentrálni, mint az tapasztalható volt a Moldova fellett 2-0-ás győzelmet hozó szerdai, chisinaui találkozón."
ez tragedia.Valogatott jatekos es nem tud passzolni.Vil buszke lehetsz az 50 re.Figyelem!!Olyan embert keresunk aki tud passzolni.Valogatottsag garantalt.Plusz kaj pia.Sajnos vicc az egesz focink.Itt van a kurnijo esete.amikor meghallottam hogy magyarorszagra jon focizni orultem.Annak mar nem hogy ujpestre.Most mar persze annak is orulok.felvetodik a kerdes hogy miert pont kishazankba.Ki ne talalja valaki ,hogy szemfulesek voltak a menedzserek.Nem kellett a fiu sehol.Raadasul itt sem mutatott meg semmit.Oloyan golokat lott hogy azt a nagymuterom becsukott szemmel tolokocsival,5 zsak kruplival a fejen,hatramanetben belotte volna.Annak orulnek a legjobban ha tobb jonevu jatekos erkezne a bajnoksakba es a mi magyar tehetsegeink nem mennenek kulfoldre.Akkor lennenek eredmenyesek a klubcsapatok es utanna a valogatott is.ameddik a nyugat kiszolgaloi vagyunk addig itt nem lesz sok valtozas.
Előzmény: Cyberius (35801)
Cyberius Creative Commons License 2002.03.28 0 0 35802
Akkor tettünk nekik egy szivességet. Szegény Dunaferr úgyis el van nyomva:o)
Legyünk nagyvonalúak és verjük meg őket idegenben!
Előzmény: bakács (35799)
Cyberius Creative Commons License 2002.03.28 0 0 35801
Sebőkvili tipikusan magyar futballsztár: a pofája hatalmas, de a tudása 0.
Tényleg a magyar focit minősíti, ha beszélhetünk egyáltalán Magyarországon fociról...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!