Keresés

Részletes keresés

sutre Creative Commons License 2003.09.23 0 0 176
A Premier házban csináltak névsort, hogy kihez milyen lakás tartozik.
(Most nincs időm összesíteni, de ha gondoljátok írhatnánk egyet, hogy ki kihez tartozik, meg hogy hányan vagyunk itt fenn az indexen)
R III 1 - vlucas, sutre
sutre Creative Commons License 2003.09.23 0 0 175
Mi R-esek vagyunk, és se híre, se hamva az átadásnak.
Biztos úgy haladnak, hogy M, N, O, P, R, és ezen belül emeletenként.
Hétvégén voltunk a háznák, és már kinnt vannak a kaputelefonon a nevek. :-))

A sörözésről annyit, hogy tarthatnánk a Teve-házban. Nyílik ott egy söröző (legalábbis eddig annak tűnik). Igaz már hónapok óta csinálják, de talán már elkészül.

Előzmény: Easty (174)
Easty Creative Commons License 2003.09.23 0 0 174
Sziasztok,

én is pártolom a sörözést! Úgy tudom, hogy az Angyalföldi másik project-jénél, a Premier-háznál is összegyűltek már egy sörözésre a lakók.

A P lépcsőházból már kapott vki időpontot?

kirumiru Creative Commons License 2003.09.23 0 0 173
sutre:
szerintem jo otlet. :-)
Bar az atadas elott is lehet.
(csak ne hetfo, szerda legyen)
Előzmény: sutre (172)
sutre Creative Commons License 2003.09.23 0 0 172
Ha majd mindenkinek szépen átadják a lakását, nem jövünk össze egy sörözőben?
Mármint az indexes teve-házas lakók?
kroll Creative Commons License 2003.09.22 0 0 171
szeptember 29-én megyek 11-kor
Előzmény: kirumiru (167)
kirumiru Creative Commons License 2003.09.22 0 0 170
a kovetkezoket megintcsak Munti uzeni:

Molnarur:


Hogy érted ezt a riasztó rendszert? Egyébként furcsállom, hogy abba a garázsba se kamera,se valami ?r, vagy valami. Tudod mi a gáz? Hogy én pl. kapásból nem tudom bezárni az ajtót ami a garázsba vezet, mert egyszerüen nem zár a kulcs.Nyitni tudom, de zárni nem.


Egyébként a 176-os tároló a mienk, a 18/b-b?l ahogy lejössz pont a lejárat mellett.


 


Kroll: Én a III. Ütemben vettem tárolót. De ez pont a IV. Mellett van. A IV-ben nem épül tároló.


 


Lehet még kapni tárolót. Amit mi vettünk az kb. 4,7 m2-es, de láttam vannak kissebbek is meg nagyobbak is. Az árát így most nem szeretném leírni nyilvánosan,de akit érdekel az irjon az m_n@freemail.hu címre és megírom neki!


 


Munti

vlucas Creative Commons License 2003.09.22 0 0 169
Minket még mindig nem hívtak! Megőrülök! Ááááááááááááááá...
kirumiru Creative Commons License 2003.09.22 0 0 168
munti:
Ja, ja berakom amit kuldesz.
mennyi volt a tarolo es hany nm?
Előzmény: munti (163)
kirumiru Creative Commons License 2003.09.22 0 0 167
kroll:
Es mikorra tetetted at?
Munti a III-ik utemben vett tarolot.
(viszont ahogy olvasom nem is olyan gaz hogy nincs tarolo ha ennyi gond an belole)
Előzmény: kroll (166)
kroll Creative Commons License 2003.09.21 0 0 166
Közérdekű Közlemény!!!!!

Néhány napja apróbb baleset ért a fürdőszobába, úgyhogy a 23-i műszaki átadás időpontját lemondtam. (beszámoló elmarad).

Ezért ünnepélyesen átruházom az első beszámoló jogát teveh lakótársra, mint legközelebbi átadási időponttal redelkező lakástulajdonosra.

Ez a tároló dolog, hogy van??? Nekem azt mondták, hogy semmiféle tároló, pince stb nem épül a IV. ütemben. Egyébként lehet még kapni, mennyibe kerül.

Üdv mindenkinek.

Előzmény: teveh (150)
hype78 Creative Commons License 2003.09.21 0 0 165
Sziasztok,

Kicsit röhejesnek tartom, hogy a rendőrségtől kb. 50 méterre törögetik fel a kocsikat, tárolókat. Talán a ház biztonsági rendszerének, vagy a környéken lakók összetételének köszönhető, de ez ellen közösen kellene tenni valamit. Bízom benne, hogy ebben az Angyalföldi is partner lesz, kár lenne a "fejlődés centrumára" rossz vagy még rosszabb fényt vetni. Csak remélem, hogy lakásokkal ilyen még nem történt, amennyiben van valakinek ilyen tapasztalata, vagy hallott lakásfeltörésről, kérem tegye közzé.

Kösz,

Viktor

Előzmény: molnarur (164)
molnarur Creative Commons License 2003.09.21 0 0 164
Sziasztok Teve házasok!

Én is 3. ütemes vagyok.

Előszöris üdv. Munti társtulajdonos! :-)))

Nekem van tárolóm és garázsom is.

A hír igaz: Több autót is feltörtek már (leginkább beköltözéskor amikor még szinte bárki bemehetett). Sajnos ennek szerintem több oka is van. Elsősorban az, hogy több garázst eladtak a szomszédos lakótelepen élőknek, ezáltal kontrolállhatatlna a ki és bejárás. Másodsorban viszont az Angyalföldi alvállalkozóinak nagyon sok tárolója van a pincénkeben és sokszor sok munkásember lepi el a garázst.
Nem akarom gyanúsítgatni senkit, de én ezeknek nagyon nem örülök!

Tárolókat tényleg néhány hete törtek fel. Most próbálunk szervezni a közös folyosórol nyíló tárolóknak egy külön beléptető/ riszató rendszert. Elvileg a jövő héten felszerelik, remélem ettől megszünnek a feltörtések (+ az emberi ürülék látványa és bűze!) Ebben szerencsére partner volt az Angyalföldi és a még nem eladott tárolókra jutó költséget állja. Ezt ezúton is köszönjük Illy Gusztávnak. Persze ezek után könnyebben (vagy drágábban) el fogja tudni adni :-))

Hányas tárolót vetted meg Munti?

munti Creative Commons License 2003.09.21 0 0 163
Sziasztok!

Van néhány ujabb infom...és hát nem mindegyik jó.
Múlt héten vettünk egy tárolót a 3. ütemben.A garázsból van a bejárata,egy olyan pince-szerü. Tegnap az egész délutánomat ott töltöttem:Mértem a falakat,takarítottam,meg vettem PVC-t a padlóra. És természetesen össze is futottam valakivel, aki nem volt más mint a 3. ütem közös képviselője.És hát ki is faggattam. Egy-két tény amit megtudtam.(ezek mind a 3. ütemre vonatkoznak)

- A közös költség kb. 126-127 Ft/m2, ez átszámolva, mert ott tulajdoni hányadra adják meg.
- A tömbfűtésre azt mondta, hogy gazdaságosabban jön ki még a gázkonvektornál is, mert nagyon jól hőszigeteltek a falak
- Vízóra minden lakásban
- A meleg vizet külön számolják

Kérdeztem hogy a 3. ütemnél milyen gondok voltak a lakásátadásoknál.
- Néhol 1-2 falat arréb raktak mint kellett volna (kérdeztem hogy kijavították-e, azt mondta úgy tudja hogy valami közös megegyezés született)
- Náluk lassan ment az átadás, mert állítólag erre kevés emberük volt az angyalföldieknek
- Télen kiderült 1-2 probláma: A fűtőtesteknél valahogy nem volt jó az illesztés. Ez természetesen télen derült ki, és volt náhány beázás meg hasonló. Persze utólag kijavították, meg a padlót is megcsinálták, csak ugye ez elég sok macera ha már ott lakik az ember
- A laminált padlónál voltak gondok, lötyögött, meg ilyenek

Garázs/Tároló: Néhány hete törtek fel egy jó tár tárolót... Talán kocsikat is, de erre már nem emlékszem..túl sok infót zúditott rám 10 perc alatt.:)) Kárdeztem hogy akkor mire jó a teremgarázs.Azt mondta hogy a betörők nyugodtabban dolgozhassanak...

Saját tapasztalatok: Nekem is nagyon az volt az érzésem, hogy oda bejár olyan is akinek talán nincs ott keresnivalója. A garázsba áll egy kocsi,egy piros Dodge...Szerintem ahoz 1 éve hozzá se nyúltak.Be van pókhálósodva,a kerekei leeresztve,tiszta poros,és a porba 1-2 felirat...Amit nem hinném hogy ott lakók irtak rá. Tudjátok, olyan feliratok amiket a 8ker közepén látsz a falakra meg a kocsikra irva.

"Röviden" ennyi. Mindenki vonja le a következtetéseket.

Kirumiru: Ha a köv.héten a munkahelyemről megint nem fogok tudni irni a fórumba,és lesz 1-2 fontos infó,akkor leküldöm az emailedre és dobd már be ide,ok? Csak azért mert nektek már közel van a műszaki átadás...és gondolom minden infó jól fog.

Munti

kirumiru Creative Commons License 2003.09.20 0 0 162
Hali!

Nekem is telefonalt az Angyalfoldi tegnap. Penteken megyek muszaki atadasra (09.26)! :-))))))

M lepcsohaz, V.emelet.

kirumiru Creative Commons License 2003.09.19 0 0 161
Munti elkuldte nekem a kovetkezo uzenetet hogy rakjam be ide. Ugyhogy most O beszel. Olvassatok, kiraly info!

Az a nagy gondom, hogy az index megint eléggé szarakodik, és nem tudok irni a topicba. Pedig kellene,mert tegnap megtudtam elég sok infót: Voltam az Angyalföldieknél.


Szóval be tudnád írni a fórumba az üzenetemet? Ha gondolod odairhatod hogy én üzenem...:))


Szóval a lényeg:


Az Angyalföldiek tegnap fedezték fel ezt a topicot, szóval ?k is olvassák. Természetesen látták a közös tul.hányaddal kapcsolatos képeket is. Állítólag már elküldték az ottani f?nöknek. Az értékesít? akivel beszéltem még nem tudott erre az egészre semmit mondani, de kaptam t?le egy igéretet, hogy ha bármit megtud a dologgal kapcsolatban (pl.hogy ott lehet-e lenni a közös részek átadásánál, és milyen formában) akkor küld nekem egy emailt.


Ja még valami, O.lh 7. emelet átadása valamikor oktober közepén várható.

Munti

---
most en: Most aztan nem am szidni az Angyalfoldieket, ha mar ok is olvassak. (nem mintha eddig azt tettuk volna, sot... :)
na jo hetveget mindenkinek!

kirumiru

kirumiru Creative Commons License 2003.09.18 0 0 160
teveh:
ejszaka nem lesz gondod velem az tuti. Koran fekszem es meg a kilometerekre levo legyfing hangja is szetszakitja ilyenkor a dobhartyamat. Ejszaka miatt ne aggodj!
nem uvoltok, nem szoktam duborogni. (egyebkent ha nincs rajtam papucs akkor tenyleg labujjhegyen szoktam jarni :-)
Azert remelem jo a hangszigeteles...
Előzmény: teveh (158)
Andras17 Creative Commons License 2003.09.18 0 0 159
thx
teveh Creative Commons License 2003.09.18 0 0 158
kirumiru: akkor majd ne hangoskodjál felettem, és csak lábújjhegyen járj :))
kirumiru Creative Commons License 2003.09.18 0 0 157
Andras17:
A musz. atadastol a bekoltozesig max 2 het. Ennyi van a szerzodesben.
Szerintem nem lehet butorokat a ket ido kozott bevinni mert akkor az esetleges munkakat nem tudjak elvegezni (pontosabban nem vallalnak felelosseget a a butorert).
Előzmény: Andras17 (156)
Andras17 Creative Commons License 2003.09.18 0 0 156
Nem tudja vki, hogy a P lépcsőház átadása mikor kezdődik??? Asszem a miénk lesz az utolsó, ráadásul legfelül is vagyunk és alulról felfelé haladnak ha jól tudom. A műszaki átadást követően mennyi idő még a beköltözés? És ha közben hoznak bútort azt beengedik, vagy hol tároljuk addig?
Előre is kösz, ha tud vki segíteni.
kirumiru Creative Commons License 2003.09.18 0 0 155
teveh:
akkor emelet szomszedok leszunk. :-)
Előzmény: teveh (153)
kirumiru Creative Commons License 2003.09.18 0 0 154
teveh:
Wow!! En M lepcsohaz 5-ik emelet. :-))) Akkor lehet hogy hamarosan en is jovok?
jo lenne...
Előzmény: teveh (153)
teveh Creative Commons License 2003.09.18 0 0 153
Kirumiru: M lépcsőház 4. emelet
t
vlucas Creative Commons License 2003.09.18 0 0 152
Mi az R-ben vagyunk és még semmi. :(
Előzmény: kirumiru (151)
kirumiru Creative Commons License 2003.09.18 0 0 151
teveh:
melyik lepcsohaz melyik emeleten vagy?

Ugy nez ki, hogy visszafele adjak at a lepcsohazakat. Az "N"-t kesobb adjak at mint az O-t. es en az M-ben vagyok
sok sikert!

Előzmény: teveh (150)
teveh Creative Commons License 2003.09.17 0 0 150
Hi!

Én 24-én megyek!!!!
Kroll, ha végeztél 23-án légyszi írd meg mire kell figyelni!
Köszike

hype78 Creative Commons License 2003.09.17 0 0 149
Sziasztok,

Engem most hívtak a műszaki átadással kapcsolatban, szept. 25. 11 óra N lépcsőház II. emelet. Majd számoljatok be, hogy mire kell figyelni :)

Előzmény: kroll (142)
kirumiru Creative Commons License 2003.09.17 0 0 148
vlucas:
nekem is. :-)) En is Szentendre kornyekerol jarok be es van 2-3 nap amikor nem is tudok hazamenni. :-(( (meg szerencse hogy ideiglenesen, bar kenyelmetlenul, de ez megoldott) Na meg kinek van kedve 3,5 orat utazni naponta?
Arrol nem beszelve hogy 11e Ft a berlet havonta oda az Isten hata moge.
Előzmény: vlucas (147)
vlucas Creative Commons License 2003.09.17 0 0 147
Köszike!

Nekünk különösen égető a beköltözés, ugyanis most Dunaharasztiról kell bejárnunk és egy kicsit már unalmas a dolog.

Előzmény: kirumiru (146)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!