Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009.11.12 0 0 29
Értem !(ezt nem is tudtam.......ezt sem:- ).....már ezért érdemes volt megnyitni ezt a topikot...:-)
Előzmény: kisbivaly (27)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.12 0 0 28
Nekem is volt 82-es. Te miért adtad el ? Én a kis fülke végett...nem bírom a bezártságot!:-) Meg hát...már 30 éves volt...csak jobb 1 ,,20 éves.....valamivel...és a panoráma fülke, nagyon jó dolog ! ......erdőbe már nem is annyira....
Előzmény: kisbivaly (26)
kisbivaly Creative Commons License 2009.11.12 0 0 27

Persze hogy lehet! Van az az ablak alul a kuplungharangon négy csavar fogja ott lehet felnyulni! Csak nagyon szar kicsi a hely de meglehet csinálni!
Előzmény: Törölt nick (25)
kisbivaly Creative Commons License 2009.11.12 0 0 26

Igen az! azért mondom nem egy nagy valami az a két fogaskerék meg a léptető villa.

És amikor rakottan mész nagyon jó dolog én végig szoktam rakni neki a rövid hosszut.Megvolt hosszabitva a kar akkorára mint a váltókar .

Ami volt új 82 esem azon meg már gyárilag hosszu kar volt meg az már oldal váltós volt.
Előzmény: Törölt nick (24)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.12 0 0 25
Morogni nem morog.....Csak a villa állítás végett,én nem húznám széjjel....Vagy máshogy is lehet ?
Előzmény: kisbivaly (23)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.12 0 0 24
Húúúúú...az bizony nagyon jó lenne !






Ez az ugye ?.....én is ide gondoltam....
Előzmény: kisbivaly (22)
kisbivaly Creative Commons License 2009.11.12 0 0 23

A villákon próbáltál állitani? Ha a rudazaton már nemlehet akkor még a villákon lehet egyszer! az lehet hogy kopott a tárcsa! Morog is mikor szálsz le a kuplungról?
Előzmény: Törölt nick (20)
kisbivaly Creative Commons License 2009.11.12 0 0 22

Ott ahogy van a rajzon a lendkerék meg a kuplung! Utána amit látsz két tengejt meg fogaskereket az a felező!

Szerintem nemlehet az egy hú de nagy összeg! De ha ugy is a nyáron akarod csinálni akkor addigra lehet hogy összejön az a traktor amiből az elsőhidat akartam neked megvenni. Ha normális árat kitudok rá csikarni akkor megveszem aztán abból lehet épitkezni nem muszály ahhoz uj cuccot venni.
Előzmény: Törölt nick (18)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.12 0 0 21
:-))) !
Előzmény: kisbivaly (19)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.12 0 0 20
Nagyon fent fog ! Én azt szeretem,ha a pedálút ,alsó negyedénél fog . Mert így sokszor, mikor játszani kell vele éles helyzetekben,nagyon kényelmetlen tud lenni. És,nem tudtam rajta állítani !:-( Kopott lehet a kuplung tárcsa....Vagy tévedek?
Előzmény: kisbivaly (17)
kisbivaly Creative Commons License 2009.11.12 0 0 19
Hú a sovány nőket én se szeretem! :))) pedig az én asszonyom is 50kiló volt mikor elvettem! most meg olyan 70-75 igy jó! mondom is neki mindig a kurva anyád jól fölhizlaltalak!:)))
Előzmény: Törölt nick (16)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.12 0 0 18







Azt betudnád jelölni a rajzon ,hogy pontosan hová..? Mennyibe kerülhet ez az egész művelet ?
Előzmény: kisbivaly (15)
kisbivaly Creative Commons License 2009.11.12 0 0 17

Mi a baja a kuplungodnak? kuplungozni azt csináltam már egy párat segitek majd ha kell vagy nemtudom nem egyedül akarod csinálni gondolom. De nemlehet már állitani rajta? muszáj szétszedni?
Előzmény: Törölt nick (13)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.12 0 0 16
Nekem ezek jönnek be !:-) Az első feleségembe,nemvolt csak vagy 48 kiló ! ....annak is megvoltak az előnyei...:-))) De túl sok volt a hátránya,aztán elváltunk.....A mostani asszonykámat 7 éve ismertem meg 65 kilóval....terhes lett,és felment egészen 83 kilóig!!!:-( De hiába szült meg...úgy maradt...:-((( .....most aztán,azt szeretem ami van vazzee!:-)))
Előzmény: kisbivaly (14)
kisbivaly Creative Commons License 2009.11.12 0 0 15

Ahhoz hogy a felezőt megcsináld jobban szétkell szedni az a darázs derékba van benn! Szét van tolva még leugrik a kuplung harang aztán utána jön az a rész ahova a felező megy. Én még nemcsináltam de láttam már hogy még a régi 50esbe is belerakták.
Előzmény: Törölt nick (13)
kisbivaly Creative Commons License 2009.11.12 0 0 14
Huhúú Vazzee! Azt már figyelgettem hogy ezeknek duci csajok olyan szép arcuk van vazze olyanok mint egy baba! De nem? nagyon szépek arcra komolyan.
Előzmény: Törölt nick (10)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.12 0 0 13
Szereltél már MTZ blokkot ? Jövő nyáron kuplungozni szeretném,és ha összejönne,beletenném a felezőt is ! 550-es be nincsen gyárilag...:-( Konkrétan mi kell hozzá ?
Előzmény: kisbivaly (11)
kisbivaly Creative Commons License 2009.11.12 0 0 12

Egy nagyon lepusztitott 80 as De most ugy van hogy megveszi egy ember ilyen fa kitermelők aztán az erdőre még jólessz. Tudod az a baj hogy nincs papirja nemsok mindent lehet vele kezdeni. Azért nem is foglalkoztam vele én se. Ugy került hozzám hogy tartozásba oda adták. Dolgoztam sokat egy embernek aztán nemtudott mindent kifizetni igy elhoztam a traktort.
Előzmény: Törölt nick (9)
kisbivaly Creative Commons License 2009.11.12 0 0 11
Ja ja ez számitógép még magos nekem egy kicsit! sokszor össze vissza nyomkodok mindent aztán nemgyőzik vissza állitani! olyankor sunyom magam nefélj.:))
Előzmény: Törölt nick (8)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.12 0 0 10
1 kis légy papír.....:-)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.12 0 0 9
Hanyas MTZ-d is van ?
Előzmény: kisbivaly (7)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.12 0 0 8
Az jó lesz ha megtanulod! Ne csak én tegyek fel csajos képeket....:-)
Előzmény: kisbivaly (7)
kisbivaly Creative Commons License 2009.11.12 0 0 7

A hétvégén tudom csak mert nincs fent gépen kép én meg még nemtudom hogykell felrakni majd a gyerek megtanit.
Előzmény: Törölt nick (6)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.12 0 0 6
Kisbivaly ! Neked van képed az MTZ-d ről ? Tedd már be ide !
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.12 0 0 5
Csak viccőltem ...!:-) Tanúlni csak attól lehet ,aki tud is..! De mi tudunk.....nem vazzee !???:-))) A nyitó szöveget komolyan gondoltam ! Csajok is jöhetnek ! De ők, csak is kizárólag szex témákkal !:-) Nekik semmi gépészkedés.....!......még csak az kéne....
Előzmény: kisbivaly (4)
kisbivaly Creative Commons License 2009.11.12 0 0 4

Én ugy vagyok ezzel a dologgal hogy tisztelem becsülöm aki többet tud mint én legyen az öreg vagy fiatal de ha hüjeséget beszél valaki és állitja az igazát na azt elküldöm a picsába.

Meghalgatom én a fiatalabbat is vannak ezek a suttyó gyerekek járnak a nagy Johnndérral meg a fendt tel én biztos még elinditani se tudnám! De ha az Mtz ből akar egy ilyen kioktatni na annak szoktam mondani hogy kisbarátom te még azt madzagon huztad mikor én már jártam vele.

Vazzzee! Azt a topik nyitó szöveget jól megfogalmaztad akkorát röhögtem majdnem rosszul lettem!:)))))
Előzmény: Törölt nick (3)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.12 0 0 3
Kezdetben,tényleg nyugodtan lehetünk.....!:-) De aztán,majd csak gyülekeznek az MTZ-ket szerető FASZA gyerekek !!:-) Főleg kezdőkre számítok!.....nem nagyon szeretem,ha valaki okosabb tőlem....:-)))
Előzmény: kisbivaly (1)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.12 0 0 2
Itt vagyok má..! Csak vacsoráztam....!
Előzmény: kisbivaly (1)
kisbivaly Creative Commons License 2009.11.12 0 0 1

Na szevasz Vazzzeeee!! Megjöttem!!!!! Itt legalább nyugodtan beszélgethetünk.
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.12 0 0 0
Egy -ből bakivak kezdek !:-) "Sajnos....ő,nem az enyém...pedig........" Ez a szöveg eredetileg, a csaj mellé készült....
Előzmény: Törölt nick (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!