Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009.11.13 0 0 59
Azért... én sajnálom az Endrét....Mindég valami kietlen, szakadékos pusztában kell neki fát szedni.....nem lehet egyszerű !
Előzmény: kisbivaly (57)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.13 0 0 58
Nézegetek én is mindent.....Tudod hogy mi a baj !?? 1 ,,50-est,lehet kapni már 280 ért is! Van aki rácsap,és az alkatrészekből,700-at akar árulni..!!!!?:-) Na ilyen helyen,semmit nem veszek!!!
Előzmény: Józsi73 (55)
kisbivaly Creative Commons License 2009.11.13 0 0 57

Az előbb átmentem jót röhögtem még azt irja neki Eggyetlen Barátnőm! jajj be ne szarjak?! :))))
Előzmény: Törölt nick (56)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.13 0 0 56
Há azér van ...nem vazzee !?
Előzmény: kisbivaly (53)
Józsi73 Creative Commons License 2009.11.13 0 0 55
Néha szoktam találni hirdetéseket az alkatrészüzletben: előtétház+váltó+hátsóhíd egyben 70-120 ezer Ft körül van, ha egy ilyet ki tudnál fogni akkor olcsóbban megúsznád, és még tartalékod is lenne
Előzmény: Törölt nick (43)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.13 0 0 54
Értem..jól tetted !:-)



Bocs hogy néha el el tűnök....de az asszony mindég kitalál nekem valami hülyeséget.....Gyújtsak be a kazánba mert fázik..meg ilyenek !:-)
Előzmény: Józsi73 (51)
kisbivaly Creative Commons License 2009.11.13 0 0 53

Jóvan na vazzee az R betü kimaradt:)) azért amit küldtél képeket róla azok nem rossz képek! még én is megnyomnám vazzzeee!:))
Előzmény: Törölt nick (52)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.13 0 0 52
Szerintem "férjfez" megy ő minden este !:-)
Előzmény: kisbivaly (50)
Józsi73 Creative Commons License 2009.11.13 0 0 51
Az akácfórumban láttam meg a címet, bemásoltam a gugliba, és itt vagyok
Előzmény: Törölt nick (48)
kisbivaly Creative Commons License 2009.11.13 0 0 50

Szerintem majd a többiek is ide találnak mert már lassan biztos tele lessz a tökük marcsikával!:)))) Már féjhez is akar menni vazzee! a miliomos meg ossza az észt neki.:)))
Előzmény: Törölt nick (49)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.13 0 0 49
Csak azért kérdem,hogy hol vannak a topik címek ?
Előzmény: Törölt nick (48)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.13 0 0 48
Józsi !

Amúgy te, hogy találtál ide..?
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.13 0 0 47
Itt is sütött a nap ! Ilyen idő kéne nekem....még vagy 2 hétig !
Előzmény: kisbivaly (46)
kisbivaly Creative Commons License 2009.11.13 0 0 46

Ma már jóidő volt felétek is? Itt nagyon jó idő volt sütött a nap reggeltől egész estig.
Előzmény: Törölt nick (45)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.13 0 0 45
Tudom hogy milyen szar !! Régen,csináltam 1 Trabant motoros ketyerózt...... csakhogy azon,a féket kellett állandóan pumpálni hogy fogjon.
Előzmény: kisbivaly (44)
kisbivaly Creative Commons License 2009.11.13 0 0 44

Megjöttem! Hú fasza lett a kuplungom nagyon! vére nemkell pumpálgatni forgalomba nagyon rossz volt menni vele.
Előzmény: Törölt nick (43)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.13 0 0 43
Akkor a sok nő miatt most irigyellek vazzee ! :-) ....ilyen téren,nincs jobb mint a változatosság.....

A felezőről kösz a segítséget !....lehet hogy ezzel kapcsolatban ,még igénybe foglak venni..... bár a 60 ezret kicsit sokallom....na de..hátha Kisbivaly-nak összejön,és tud majd intézni olcsóbban is...
Előzmény: Józsi73 (42)
Józsi73 Creative Commons License 2009.11.13 0 0 42

Szia FREDDY!

 

Az MTZ nálam marad örökre, azt senkinek nem adom soha ( pláne nem egy ilyen k....nak). Elment, lerendeztem vele mindent, már csak az egyéb átírások vannak hátra. Amúgy nővel most nagyon jól állok (meg sokszor fekszek is).

 

A hashúzó még megvan, az már a tied. Majd egyszer összehozunk egy találkozót hogy el tudd vinni.

A vadászpuska az jó megoldás lehetne sok mindenre, csakhát...............

 

 

Más: ha a felezőt bele akarod építeni az 550-esbe, akkor nyelestengelyt kell cserélni, meg kell hozzá még 3 db fogaskerék, csapágy és a kapcsolóvillás fedél

 

 

Én két éve, nyáron cseréltem, kb 60 ezerbe volt

Előzmény: Törölt nick (40)
kisbivaly Creative Commons License 2009.11.13 0 0 41

Majd késöbb jövök vazze ! Még van egykis dógom lekell légteleniteni a kuplungot Tóni bácsi megküldte a javitó készletet összeraktam ugynézki fasza lessz!
Előzmény: Törölt nick (40)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.13 0 0 40
Szevasz Józsi !!! :-)

Gyere csak nyugodtan! MTZ-d is van ,fasza gyerek is vagy (.....a nőkkel....most nem tudom hogy állsz....?:-) Tudtommal,nincsenek 100 millióid se .....Úgy hogy, érezd magad otthon nálunk !!!:-) Amúgy is,régen hallottalak már, mi van veled mostanában !?Ha jól emlékszem,utoljára,válófélben voltál.....mármint az asszonytól. Remélem az MTZ-t nem ő vitte..!:-) Ja.....amit a múltkor beszéltünk....a hashúzó ! Még mindég kell !!! csak a tavalyi szüreti pénzt,még most sem fizették ki :-((( Még perelni sem tudok,mert az ügyvéd,drágább mint amivel tartoznak nekem......:-) Nem jól működik ez a világ.....szerintem ha odamennék,és a főnök fejéhez tartanék a vadászpuskát, biztos ki tudnának fizetni...! kár....hogy aztán a rendszer eltaposna az igazamért....pedig, ezek a mocskok,másból nem értenek...
Előzmény: Józsi73 (38)
kisbivaly Creative Commons License 2009.11.13 0 0 39
:))) Mért ne szabadna? Csak a Topik Nyitó szövegét jól olvasd el vazzee!!!
Előzmény: Józsi73 (38)
Józsi73 Creative Commons License 2009.11.13 0 0 38

Naháát!!

Társalgótopik FREDDY-módra???

 

 

  ..... be szabad jönni??

Törölt nick Creative Commons License 2009.11.12 0 0 37
Bocsi vazzee ! Olyan lassú nekem a nett,hogy így nem lehet fórumozni !:-( A tököm elszáll ,mire megjelenik 1 hozzászólásom...10 perc!! Holnap innen fojtassuk !...kis önindító...:-) Na.. mára csukom a kócerájt.....
Előzmény: kisbivaly (36)
kisbivaly Creative Commons License 2009.11.12 0 0 36
Mért jobb a kis öninditó? Nemvolt nekem bajom a naggyal ha jó az akksi akkor tekeri az ha szar az akksi akkor meg mindeggy milyen öninditód van. Főleg az 50es a négy izzitó gyertya ha jó elindul az akármilyen hidegbe.
Előzmény: Törölt nick (34)
kisbivaly Creative Commons License 2009.11.12 0 0 35
Hát mostmár csak nemfog esni holnaptól már jóidőt mond végig még a jövő hétre is.
Előzmény: Törölt nick (33)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.12 0 0 34
28-34000 ft között mozog az új . Változó....piacon olcsóbb,de a minőség az nem garantált,és ott garanciát sem adnak rá ! Én,most 1 kis áttételes önindítóra spórolok...azt nagyon szeretnék...:-)
Előzmény: kisbivaly (32)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.12 0 0 33
Sajnálom hogy így jártál vazzee !:-( Nekem meg, még 1 darab szőlő szedetlen..! 1 hónapja folyamatosan esik..!?:-) olyan helyen van ,hogy képtelenség kimenni a sártól..! pedig még,1 olyan.....10 hl -re számítottam onnan....nem tudom,hogy mi lesz ...attól félek,hogy meg rohad..:-( A fánál ugyan ez a helyzet....nincs itthon még 1 guriga sem....és a sártól,nem tudok menni érte. A gáz meg igen drága!!!
Előzmény: kisbivaly (31)
kisbivaly Creative Commons License 2009.11.12 0 0 32
Nemtudom mennyi lehet az új de hát ilyet nemnagyon szoktak kiszedni nem? vagy más baja lett aztán szétbontották? ha nemnagy a külömbség akkor én csak újat vennék az a biztos szerintem.
Előzmény: Törölt nick (30)
kisbivaly Creative Commons License 2009.11.12 0 0 31

Hát nekem akkor mindent elkellett adni sajnos még a házamat is! Volt nekem rengeteg bérelt földem aztán a haver rábeszélt a zöldségezésre. Vetettünk zöldséget sárgarépát meg pasztinákot. Aztán jól megszivattak minket amikor jóidő volt nemengedték szedni amikor meg megjött a szar idő nemtudtuk. 10 hektár sárgarépa belefagyott a földbe! a zöldséget meg a pasztinákot meg tavasszal kellett volna szedni de az meg viz allat volt tavasszal mire bele tudtam menni akkor meg már nemkellett! Igy aztán akkor szépen odaveszett minden. Eladtuk a házat vettem egy panelt meg egy teherautót ennyi maradt. Aztán utána jöttünk ki ide soponyára lakni mert nemtudtunk a panelba megmaradni. Ugy hogy megjártam már én is a hadak utját egy párszor vazze.
Előzmény: Törölt nick (28)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.12 0 0 30
90 százalékos állapotú garnitúra 50 -es hez ! 18000tf.....szerinted megéri ?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!