Keresés

Részletes keresés

Csabubá Creative Commons License 2024.03.24 0 5 219315

Életmentő műtétet hajtottak végre Bácsi Sándoron

 

https://telex.hu/sport/2024/03/24/bacsi-sanyi-mutet-ujpest-diego-maradona

Seejay Creative Commons License 2024.03.24 0 5 219314

Az első három, négy évben én se nagyon gondolkoznék még a bajnoki címben. Kell egy másfél, két szezon legalább, amíg roderick mocskát teljesen kitakarítjuk.
Kezdetben nem fognak nemzetközi középszintű játékosok jönni, ahhoz először infrastruktúra, gazdasági háttér, szponzor, eredmény, nemzetközi szintű szakmai stáb kell, hogy beadják a derekukat.
Most a legfontosabb, hogy sok év után van esély arra, hogy szakmai okok szerint építkezzünk, pl. kell egy csatár, akkor tárgyalunk vele, és hozunk még kettőt mögé,és nem októberben esnek be mint idáig,nem élesben kell tesztelni őket. Ha valaki beválik, korlátozott mértékben, de meg tudjuk őket tartani, nem lopkodnak szét minket közvetlen riválisok. Persze ha fogunk végre egy 20 gólos csatárt, és kövi nyáron letesz pl. a Trabzonspor 2 millió eurot az asztalra, az ellen nincs mit tenni egyenlőre,de ez még nagyon messze van.

A MOL vonatkozásában nem vonnék a Fehérvárral párhuzamot, ott csak a pénzt adták, de nem szólhattak bele a szakmai részekbe annyira. Ki is alakult elég heves vita ebből, mivel emelték a költségvetést, de az éra második felében elmaradtak az eredmények. Ebből kifolyólag látszik, hogy a pénz nem minden,össze is cuccoltak, eljöttek.

Szóval sokkal fontosabb lesz a szakmai főnököt megtalálni, mert ha a megfelelő vezető a megfelelő szakmai igazgatót hozza ide, akkor a szakmai stáb, és a játékosok is rendben lesznek,és jön az eredmény.
A MOL tehetős cég, nagy a presztízse, nem lehet velük szarakodni, mert letarolnak mindent. Értem sokak kötődését Kovács Zolihoz, meg Rajczi Petihez, de ide most eredmények kellenek. Az elsők között kell Kabátot, meg a dagadt Bertát kibaszni, nem a haverokat etetni, és ez vonatkozik az edzői stábra, jövőbeli játékosokra is. 

Előzmény: klaus schwab (219303)
mpharom Creative Commons License 2024.03.24 0 4 219313

Aranyos azt hinni, hogy - a nagyságrendi számoláshoz tegyük fel -

 

 

100ezer felhergelt takony 

x

Havi 40 liter tankolás fejenként 

x

literenként 10 Ft haszonkülönbözet 

=

40 milliós kiesést észreveszi majd a MOL és ezzel jól kibasznak a ‘doaúzsával’ 

 

Plusz a gerinc után a nagy àlhazafiság is megy a levesbe, miközben kampányolnak hogy ne a magyar vállalatnál tankolj :)

 

 

 

Miller a sör Creative Commons License 2024.03.24 -10 0 219312

Ha majd a húsz fikanickedből megint egyet csinálsz beszélgetünk. Amúgy miről beszélgessünk, hogy a fradisták rettegnek az Újpesttől vagy a visszatért hetvenes évekről?

Előzmény: Marswalker (219311)
Miller a sör Creative Commons License 2024.03.24 -11 0 219310

Majd ha az egyetlen komolyan vehető nickeden írsz te 20 néven futó taekwon-do bajnok akkor talán kicsit érdekelni fog, hogy mit böffögsz. Ja, hogy azzal elbúcsúztál már örökre mint most a Hektikus Székely?

Isten óvja a mennyei Bélabácsit!

Előzmény: Újpesti Dózsa-FTC 8:3 (219304)
old#UTE Creative Commons License 2024.03.24 0 4 219309

Erre írtam, hogy a hatba nem lehetetlen beférnünk.

 

A majmok egy része, valóban nyomulni kezdett, hogy nem tankolnak majd a MOL-nál meg hasonlók. Ha leszarják minek? az említett haverom is láthatóan nem vette jó néven, hogy a MOL nem őket fogja támogatni. Szóval én éppen nem illek bele a koncepciódba, mert szerintem meg lehet a hat, nem húzott el tőlünk az nb1 és mellette tapasztalom, hogy foglalkoztatja a majmokat a kérdés.

Előzmény: klaus schwab (219305)
old#UTE Creative Commons License 2024.03.24 0 3 219308

219307

Mit vársz? Pár nap alatt igazoljunk egy csapatra való sztárt? Csak tervek vannak, csak annyit tudunk biztosan, amennyit nyilvánosságra hoznak. Mindenki elmondhatja a biztos tudás mellett, ő mit lát bele  a közeli, meg a távoli jövőbe. Biztos, hogy most azok látják jól, akik azt képviselték, kár álmodozni, az Újpest nem ér semmit, úgy se veszi meg senki? Hányszor elhangzott az újpesti piacos" vicc"? Ehhez képest, hogy kit igazoljunk a téli időszakban, kis tévedés, kár is emlegetni.

Előzmény: klaus schwab (219303)
old#UTE Creative Commons License 2024.03.24 0 3 219307

ez a sötét, belga múlt, mindenki ismeri. Miért ne lehetne a szebb jövőről beszélni, ha végre valós jó kilátás is van rá?

Előzmény: Öreg drukkerkocsmás (219302)
old#UTE Creative Commons License 2024.03.24 -1 2 219306

Ne hülyéskedj már! 

Előzmény: Zoltan Hecht Szekely (219299)
klaus schwab Creative Commons License 2024.03.23 -3 0 219305

Dehogy húzott el az Nb1....

Ezeket is pont azok mondják akik szerint zöldmajmokék most épp remegni kezdtek.

Előzmény: old#UTE (219292)
Újpesti Dózsa-FTC 8:3 Creative Commons License 2024.03.23 0 13 219304

Szépöcsém! (bár a szépben nem vagyok biztos)

Te a lokisták  farát nyalod mióta bajnokok  lettek.Most meg az állampárti csapatét.Komoly gyerek vagy, baszki. Mi lenne, ha ezt a topikot nem basznád szét? 

Előzmény: Miller a sör (219289)
klaus schwab Creative Commons License 2024.03.23 -7 0 219303

Nem sokszor,de most tökéletesen egyetértünk.

Mint az óvodában.

Hosszú-hosszú évekkel vannak (nem csak előttünk) az egész Nb1 előtt,s egyelőre nem nagyon kell nekik megtorpanniuk,mert nincs is miért.

Szóval elég komoly koppanás lehet ezzel a hozzáállással következő néhány év is sokaknak.

Egyelőre annyit tudunk magunkról,hogy van 2 új figura a vezetésben(akikről sokan még soha nem hallottunk) meg van egy jól hangzó Mol (amely név  alatt azért a minket megelőző  csapatuk  sem nagyon izzasztotta már meg őket az elmúlt években).

Egyelőre ami biztosnak tűnik,hogy amig mondjuk Keitákat Roderick ingyen hozta a csapathoz,addig most nagyobb esély lesz arra,hogy ezeket az igazolásokat ezután pénzért tegyük:)

Emlékeztetnék!

A Mol feltűnése óta,néhány hete itt még Novothnyk meg Drazicok forogtak (Ambrose most is jobb mindkettőnél) mint felmerülő érkezők.

Előzmény: Miller a sör (219289)
Öreg drukkerkocsmás Creative Commons License 2024.03.23 -4 3 219302

Az elmúlt 20 meccsen sikerült ellenük összesen 9 (kilenc) alkalommal betalálni, pontot szerezni pedig még a covid előtt, több mint öt évvel ezelőtt. Hazai pályán utoljára 2014-ben győztünk. Aki ezek utáni egy szimpla edzőváltástól csodát várt, azon joggal gúnyolódnak.

Előzmény: mpharom (219300)
Öreg drukkerkocsmás Creative Commons License 2024.03.23 -4 4 219301

Köszönjük, Emese.

 

Miért ne lehetnének a legnagyobb meccseink még előttünk? De legalábbis az utódaink előtt.

Újpesten, az 1885-es alapítás után, a negyvenes években még élhettek olyanok, akik végig láttak mindent addig, és akkor jöttek a komcsik meg a dózsásítás. Biztos többen hátat fordítottak az egésznek, hiszen még az egyik futballistánkat is felakasztották egy koncepciós perben. Aki maradt, és nyilván ez volt a többség, azért megélhetett pár szép futballkorszakot, még ha a fénykorunk a harmincas meg jóval később, a hetvenes években volt is. Lehet itt vonulgatni meg kinyilatkoztatni, de pont akkor kiszállni, amikor van esély (és egyelőre csak esély, mert az atomtámadás után még fertőtleníteni is kell) arra, hogy ez a rémálom elmúljon, ami 2011 óta teljesen megmérgezett itt mindent, nem vall a legnagyobb bölcsességre. De mindegy, jönnek majd újak. Helyetted, meg majd helyettünk is, amikor mi már nem leszünk. Mi is jöttünk azok helyére, akik itt voltak 1885-ben, meg a negyvenes években is. 

Előzmény: Zoltan Hecht Szekely (219299)
mpharom Creative Commons License 2024.03.23 -1 2 219300

Amelyik takony már most vergődik, az kb olyanok lehetnek, mint  nálunk akik úgy gondolták egy szimpla populista  edzőváltás miatt majd nem szopunk a derbin, aztán miattuk kaptuk az elhittétek? kiírást.

Előzmény: Miller a sör (219289)
Zoltan Hecht Szekely Creative Commons License 2024.03.23 -6 1 219299

57 év.

Ennyi jutott nekem egyelőre abból a megtiszteltetésből,hogy a lila-fehér csodának szurkolhatott.

A nagypapám emléke viszont fontosabb.

Ő és társai,akik annyi mindent megtettek Újpestért,forognak a "sírjukban"-a legtöbbjüknek még az sem jutott-hogy 

ilyen emberek egyáltalán az egyesület közelébe kerülhetnek,mint az a bizonyos "kertész"

Mivel ami fontos volt Újpest életében-kezdve a Bayern elleni BEK elődöntőt,a 8-3 ,Fazekas,Bene,Dunai,Törőcsik,Tóth Zoli stb.láttam,innentől már nem érdekel az egész.

Ha nincs foci azt még megértem.De ERKÖLCS nélkül nem érdemes élni.

Ja,és az nnentől nincs külônbség a zöld taknyok és az Újpest között!

Köszönöm a szép gyerekkorát Fazekaséknak,Feketének,Zámbónak,Törőnek,stb.

De nekem itt a vége.

Senkinek nem fogok hiányozni,de azért a régi szép idők megmaradnak!!!

Lépek,csá!

RANGERS FOREVER!

 

 

 

Skywalker. Creative Commons License 2024.03.23 0 14 219298

Nekik ezek a dolgok JÁRnak :D

Előzmény: wizardry8 (219288)
Skywalker. Creative Commons License 2024.03.23 -1 8 219297

Tudom, és ezért írtam, hogy rossz példa :)

MVM, MOL: ezeket nem tudod kizárni az életedből csak akkor, ha elhagyod az országot. Vagy a fradisták esetleg a fára is visszamászhatnak :D

Groupama és zöld sör: ezeknek millió kiváltója van, teljesen normális, hogy az ember elkerüli őket, ha nem szimpatizál velük. Noha nagy értelme ennek sincs...

Előzmény: nzsolt18 (219294)
Öreg drukkerkocsmás Creative Commons License 2024.03.23 0 7 219296

Hát, Berki Krisztián már sajnos nem lehet...

Előzmény: cirkóniu (219295)
cirkóniu Creative Commons License 2024.03.23 -13 3 219295

Curtist el tudnám képzelni elnökként, példakép!

nzsolt18 Creative Commons License 2024.03.23 0 7 219294

azért annak tudok örülni, hogy nem emlékszem, hogy a mi oldalunkon bármikor is bárkiben is felmerült volna, hogy az MVM miatt soha többé nem kapcsolja fel otthon a villanyt

 

 

 

Erre reflektáltam. ;-)

Előzmény: Skywalker. (219286)
maribor Creative Commons License 2024.03.23 -6 0 219293

Én a hetvenes éveket. Reszkess, Bayern!

Előzmény: Miller a sör (219289)
old#UTE Creative Commons License 2024.03.23 0 2 219292

Az a belga sara, hogy az nb1 elhúzott mellettünk. Bár, ahogy nézem még a hatba különösebb gond nélkül beférhetünk.

Előzmény: Öreg drukkerkocsmás (219290)
old#UTE Creative Commons License 2024.03.23 0 9 219291

Az én haverom is próbál mindenáron fogást találni, hogy ne örüljek annyira, de kigúnyolom. Annál érdekesebb, hogy vannak akik töretlenül csodálják őket, egyenes gerincüket, állami pénzeken elért eredményeiket és jó meglátásaikat az ellenfelekről. Igaz, hogy helyes az értékítélet, azt megkérdőjelezi, voltak, akik azt hangoztatták, hogy soha, senki nem adna pénzt, pláne rendes pénzt az Újpestért. Itt csak a taknyok érnek valamit. Az se jött össze. Van akinek a szívét melengeti a győzteshez húzás. Nekem meg az, hogy minden körülmények közt, eredménytől függetlenül nálam első az Újpest. én még a külföldiek közül se szurkolok senkinek, pedig az ma nagy divat. Csak az Újpest.

Előzmény: wizardry8 (219288)
Öreg drukkerkocsmás Creative Commons License 2024.03.23 0 5 219290

Jelenleg tényszerűen egycsapatos. És 10 év alatt vált azzá, miközben 2009-2010-ben kb. ott tartottak, ahol mi most. Volt Fehérváron is lóvé (ha nem is annyi, mint nekik) és volt itt is anno (ha sokkal kevesebb is, mint nekik) és mi lett az eredmény? Nem elég a pénz, ha nincs pár ember, aki egyszerre profi és elhivatott. Rendet kell rakni, de nemcsak a klubházban, hanem a fejekben is. Egyébként egyelőre maradjunk bent és ne kapjunk zakót senkitől. Nyárig ez elég. Nemcsak a világ ment el mellettünk, hanem az NB1 is.

Előzmény: wizardry8 (219288)
Miller a sör Creative Commons License 2024.03.23 -17 4 219289

Szerintem egyenlőre csak röhögnek megint a csodaváráson. Legalább várjátok már meg az első átigazolási szezont. Jelen állás szerint éppen kerüljük a kiesést a Fradi meg sorozatban sokadszor bajnok lesz. Kb tíz éve meccset sem nyertünk ellenük de ti itt néhànyan már fradista vergődést vizionáltok. 

Előzmény: wizardry8 (219288)
wizardry8 Creative Commons License 2024.03.23 -2 10 219288

Taknyok be vannak csinálva. Azt hitték hogy most már örökké egy csapatos NB1 lesz. 

Előzmény: johnsonbronson (219287)
johnsonbronson Creative Commons License 2024.03.22 -2 12 219287

A MOL csak az első lépés volt....
Nyáron igen komoly mezszponzor is jöhet ;)

Parádés a taknyok vergődése! :D Hát igen, magasból lehet csattani!

Izgalmas időszak áll előttünk!

Hajrá, Lilák!

Skywalker. Creative Commons License 2024.03.22 0 6 219286

Szerintem ez egy remek példa volt a rossz példára :)

Naná! Én sem vettem még soha például fradi sört :D de hogy jön ez ide?!? :D

Előzmény: nzsolt18 (219285)
nzsolt18 Creative Commons License 2024.03.22 -1 8 219285

Mondjuk én a grupamás ügynököt elküldtem h majd akkor jelentkezzen ha már nem a makikat szponzorálják. 

...

Mol bubikat is lehet lilára festeni. 

Előzmény: Skywalker. (219282)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!