Keresés

Részletes keresés

corv Creative Commons License 2018.06.24 0 1 16893

Nem titokban van neki szeretője és nem titokban találkozik vele. Szól előtte ha találkozik vele és van úgy hogy videót is mutat vagy küld róla utána.

Előzmény: alezredes 1 (16892)
alezredes 1 Creative Commons License 2018.06.23 0 0 16892

A szerető, a hátad mögött, szerintem nem jó helyzet.

A házibarát, veled együtt, az rendben van.

Előzmény: corv (16888)
Rolexfan Creative Commons License 2018.06.23 -1 0 16891

De vannak azért itt másképpen fura beírásopk is. Például én nem találkoztam még nővel, aki a párjával él és azt mondja neki, hogy szívesen baszna más férfivel. Minden nő baszna neki tetsző férfiakkal, de ezt nagyon nem szokták a párjuk órára kötni.

 

Nem is hallottam ilyen esetről. Olyan millió van, hogy megcsalják a párjukat egy másik férivel annak tudta nélkül, de hogy kérik, hadd basszanak mással, nekem ez nagyon fura. Itt alább olvasni ilyenről.



Kanis Creative Commons License 2018.06.23 0 1 16890

És tudod mennyi üzenet megy a modikhoz, hogy legalább ez a színvonal megmaradjon? Mert mindig előjön olyan h.sz., hogy "feleséget dugnék, mail címem nagy.f@asz", meg "de megdugnám a feleségedet, mail címem publikus". 

Előzmény: Rolexfan (16887)
adom Creative Commons License 2018.06.22 0 0 16889

Nos a mi helyzetünk vagy inkább az én helyzetem mutat pici hasonlóságot a tiéddel vagy inkább arra fele halad.

A feleségem szeretőt szeretne magának. ( a kedvesednek van )

Nem tagadom kicsit meglepett ezzel. Nem igazán tudom mit mondjak rá. 

Nyilván izgalmas gondolat de ugyanakkor "félő" is számomra.

Előzmény: corv (16888)
corv Creative Commons License 2018.06.22 0 1 16888

Sziasztok,

 

a mi helyzetünk egy kicsit más. A kapcsolatunk nyitott, de csak a Kedvesem számára. Egyrészt van neki egy szeretője akivel heti rendszerességgel lefekszik. Valamint van egy házibarátunk aki beszáll hármasba, vagy csak megdugja előttem a Kedvesem. Emellett voltunk swingerclubba és más párokkal is találkoztunk párcsere céljából, de ez a ritkább. Hihetetlen, de nagyon jól működik a kapcsolatunk, kiegyensúlyozott és szeretjük egymást. Ő imádja a szexet és élvezi másokkal is és külön tetszik neki ha engem felizgat ha mással is lefekszik.

Rolexfan Creative Commons License 2018.06.22 -1 2 16887

Kb. 8 éve más nick alatt sokat irogattam ebbe a topikba. Aztán elment a kedvem, mert nagyon sok kamú ember irogatot be ökörségeket. Ma visszaolvastam a topik elejét a 2002-es beírásokat Ég és föld. Rengeteget romlott a szinvonal azóta. Pedig ez egy nagyon izgalmas téma. És egyáltalán nem csak a szex része izgalmas, hanem az odavezető utak, a nők kétségei, a férfi hiúság, a reális veszély, hogy elvesztem a saját nőmet.

 

Jó lenne visszetérni az őszinte beírásokhoz, a saját, esetleg kudarcos élményekhez, mert a valóság mindig a legérdekesebb!

 

 

Silverdoki Creative Commons License 2018.06.21 0 2 16886

Ez egyáltalán nem off! Ez nálunk is pontosan így van, egy-egy akció után a házibarátunkkal az én párom is ragyog, a szexuális kisugárzása az egekben, a pasik rá vannak tapadva, és csak mi tudjuk, hogy miért! 😀 Amúgy meg abban, hogy izgat, ha szeretkeznek a feleségemmel az is benne van, hogy egy ilyen ”félredugás” után azt is izgalmas látni, hányan szeretnék még ezt megtenni vele! Tegnap a strandon egy közel 20 évvel fiatalabb srác integetett neki, gondolom érzékelte a srác, ha nem is volt ennek tudatában, hogy a páromat éppen kedden elégítette ki a házibarátunk vagy 10-szer! 😀

Előzmény: namenick_ (16885)
namenick_ Creative Commons License 2018.06.20 0 2 16885

kicsit Off lesz:

Ebben biztos van valami. Pl: Feleségemen is meglátszik másnap, egy jó kis "kufirc". Másnap mintha ragyogna, csillogóbb a szeme, még szebben sminkeli ki magát, stb..

Mesélte, hogy még a  munkahelyen is megjegyzik, hogy ki van virulva, milyen mosolygós, stb..

Tuti van benne valami, mármint, hogy vki baszatlan......

Nem hiába írták fel a nőknek anno az orvosok az élvezkedést:)

 

 

Előzmény: Rolexfan (16883)
Törölt nick Creative Commons License 2018.06.20 0 1 16884

Na végig olvastam...  :-)

Amivel full egyet értek, az csak a felfokozott izgalom.

 

Rol..:

Nálunk a totális ismeretlenség követelmény. "Haver" startolt Nőmre, azóta kiiktattam a társaságból.

Mégpedig azért, mert egy gátlástalan gyökér volt, és egyértelmű jelét adta, hogy mindent meg is tesz azért, hogy megkaphassa, mert bejön neki. Csajóca is jelezte, hogy ez zavaró, és hagyja abba. Nem tette. Én egyértelmű jelét adtam, hogy ha megpróbálja, baja lesz. Tehát pontosan tudom milyen az, amikor begőzölnek a csajodra. Te begőzöltél haver asszonyára, az vevő volt rá. Ez egy szituáció... Mások az erkölcsi normáink, nektek ez úgy belefért... Ha nekem bejön egy haver nője és kéri, kutya kötelességem megbaszni. Háth...  :-D Bocs, de nem bánom, hogy az életben nem fogunk találkozni, vagy beszélni többet!

 

Ribancozás... Szintén hasonló a vélemény: nálunk nem fér bele. Ismerünk igazi ribancokat.

Tisztában vagyunk a jelentéssel is. :-) De hogy Hölgy tagunk ilyenekkel azonosuljon, azt hogyan...? Miért kéne?

Mit mondanék arra a nőre aki vágyik több faszra? Nálunk nem feltétlenül másik faszra vágyós dugás a cél,

nem erről szól a dolog. A DP érdekes csak.

Hogy ilyen szituban mi esik meg és mi nem, az más... Amúgy nyitott, laza, érdeklődő, de aki akarja hogy ribancozzák, azt le kell ribancozni!!!  :-D Ha kéri,meg kell baszni!! :-D

Persze ez nálunk nem sűrű, főleg nem életcél. Ha nem jön össze nekünk megfelelő partner, akkor nem lesz.

ez csak egyfajta játék, és színesítés...

 

A minden nőt izgat dologra: ki mit látott, ki mit akar bele magyarázni, stb-stb... 

Az általánosításaid alapján te nem tartod sokra a baszandó nőket, akiket meg kell baszni hogy boldogok legyenek és kiegyensúlyozottak. Főleg, ha kérik, pedig a PASIJA nem akarja...

A rosszkedvű baszatlan kurvák sem lesznek jobb kedvűek attól, hogy más bassza meg őket a pasijuk előtt...

 

Nem vagyunk egyformák. 

 

 

 

Rolexfan Creative Commons License 2018.06.20 -1 0 16883

Még valami. A nők lelkét az tartja karban, attól boldogok, ha kívánják őket és ha jó alaposan megbasszák. Nekem egy barátnőm jellemezte úgy egyes kolléganőit, hogy rosszkedvű, baszatlan kúrva...

Rolexfan Creative Commons License 2018.06.20 -1 0 16882

"De miután jó párszor megdugtad, miért lett apa épp most féltékeny ?"

 

Kiderült, hogy azt szerette volna ha ő dominál. De ilyenkor másik mindig érdekesebb

Előzmény: alezredes 1 (16880)
Rolexfan Creative Commons License 2018.06.20 -1 0 16881

Na. Kaptál két normális választ a túlhevült beírásodra. Mi az, hogy ne basszuk meg a haver feleségét, ha ő maga kéri? És amellett a nő kifejezetten tetszik.

 

Az lett volna hülyeség.

És szó sincs arról, hogy miattam volt izgalmas a nőnek. Egy másik valaki vetkőzteti a saját férje előtt. Ez minden nőt izgat. Ez a lényege ennek.  

Előzmény: Törölt nick (16875)
alezredes 1 Creative Commons License 2018.06.20 0 0 16880

Na ez a szar ügy. Anya folytatná, Te folytatnád, apa meg már nem. De miután jó párszor megdugtad, miért lett apa épp most féltékeny ? Ilyenkor már nem mindegy ?

Előzmény: Rolexfan (16874)
alezredes 1 Creative Commons License 2018.06.20 0 0 16879

Csak az a kérdés, hogy még az elején ment el a kedve, vagy már mikor épp becsusszant volna a lompos ?

A másik kérdés, ha szabad kérdeznem, miért ment el a kedve ?

Előzmény: olegnagy (16876)
blaszlo80 Creative Commons License 2018.06.20 0 2 16878

Off. Sok-sok évvel ezelőtt összejártunk egy telt lánnyal jólérezni magunkat :-) Ez a leány rendszeresen arra kért sms-ben  és szex közben is,hogy "basszál meg mint egy ribancot, basszál mint egy kurvát"..Természetesen ha már ilyen szèpen kért nem tehettem mást :-) Ezzel csak oda akartam kilyukadni,hogy vannak nők akik nevén nevezik a gyereket és nem riadnak meg egy kis ribancozástól.. on :-)

K3RD3S Creative Commons License 2018.06.19 0 1 16877

Szerintem ezt kicsit túlreagáltad.

 

Én egyetértek azzal, hogy egy (jó) harmadik kihoz új dolgokat a nőből. Ennek semmi köze ahhoz, hogy a férjével jó-e vagy sem, sokkal inkább az újdonsághoz és a felfokozott izgalomhoz. Mi éppen ezt imádjuk benne. 

 

Mi a baj a ribanccal? Mi is szívesen használjuk ezt a kifejezést. Te mit mondanál arra a nőre, aki több farokra vágyik egyszerre? Huncut?

A kurva pénzért csinálja, a ribanc az élvezetért. Legalábbis a mi szótárunkban.

Előzmény: Törölt nick (16875)
olegnagy Creative Commons License 2018.06.19 0 0 16876

Én jártam úgy, hogy a feleségnek menet közben elment a kedve. Péch, öltöztem, hazamentem.

Előzmény: alezredes 1 (16867)
Törölt nick Creative Commons License 2018.06.19 -2 2 16875

Én nem osztom amit írsz! Nagyon nem!

A lelke mélyén minden nő ribanc: erről kérdezd meg Őket! Majd elmondják neked...   :-D

Olyan, hogy jó értelemben vett ribanc: nincs!

A nőnek nem az a dolga hogy nagyokat basszon, és ahogy kb. a szavaidból kiveszem, pont veled...

Én azt gondolom, hogy torz személyiségű embereknek nem kellene ilyenekben részt venniük, mert többet ártanak, mint jót tesznek..

Honnan veszed, hogy az állandó partnerrel egy Nőnek nem fullos a sex...?? Mi a faszról beszélsz te??

 

Nálad nyilván az volt a cél, hogy mindenképp kiaknázd a helyzetet, és hogy éreztesd a másik pasival, hogy SZERINTED kihozol olyat a nőciből, amit ő nem tud. Lehet ez aktus hossza, méret különbség, de szimplán az anyagi helyzet okozta torz önkép... Tulképp mindegy: ez amolyan ki az erősebb kutya dolog.

Na, itt ilyennel nem mentél volna sokra, mert Nőcikém IS yó ember ismerő, kb. 2 perc után lettél volna kipenderítve, mint az a bizonyos.  :-D

Ha haver és a felesége befogadtak, azóta nyilván megbánták, az ő dolguk.

De belegondoltál pl. abba, hogy mit okoztál közöttük??

Soha nem fogod megtudni! De ha valaki haver, szóval oda nem piszkítok bele akkor sem, ha yó a csaj, mert ugye nyilván erről volt ott szó, és arról, hogy mindenképp meg akartad baszni...

 

 

Előzmény: Rolexfan (16874)
Rolexfan Creative Commons License 2018.06.19 -3 0 16874

Sokszor voltunk a haver feleségével. Bár az ő ötlete volt, aztán szép lassan előjött a féltékenység. Most a nő benne lenne, de ő kikerüli a helyzetet. Pedig jó dolog a 3-as, kihoz a nőkből olyat, amitaz állandó partner nem tud. Lelke mélyén minden nő ribanc, de kevesen vállalják fel. A ribancot jó értelemben gondolom, egy nőnek az a dolga, hogy sokat basszon és nagyokat élvezzen.

Előzmény: Törölt nick (16858)
alezredes 1 Creative Commons License 2018.06.19 0 0 16873

Nálunk más volt a felállás, leírtam párszor, így alakult már az elejétől.

Előzmény: Törölt nick (16872)
Törölt nick Creative Commons License 2018.06.19 0 0 16872

Nálunk más volt a cél.

Nem szimpla cuckold, passzív fél nem volt.

 

Előzmény: alezredes 1 (16871)
alezredes 1 Creative Commons License 2018.06.19 0 0 16871

Hát az gáz, de hát mindenki nem lehet Rocco. Meg nem bizros hogy olyan egyszerű ez a helyzet, hogy apa előtt kényeztessük anyut.

Előzmény: Törölt nick (16870)
Törölt nick Creative Commons License 2018.06.19 0 0 16870

Akivel 2 alkalommal voltunk, ott más volt a gond.

Zavarban volt, a keménységgel volt baj. :-)

De igyekeztünk oldani a feszkót...  ;-)

 

Előzmény: alezredes 1 (16869)
alezredes 1 Creative Commons License 2018.06.19 0 0 16869

Tiszta sor.

Nekünk nem volt senkivel gondunk, rendesek voltak a srácok, tudták hogy mi a szitu.

Mikor meg már nem először jöttek, akkor meg főleg.

Előzmény: Törölt nick (16868)
Törölt nick Creative Commons License 2018.06.19 0 0 16868

Mi tesztelünk.

Mi pl. nem rögtön ugrunk bele a dologba.

És pont ezért kbsztt nehéz megbízható, yó, de főleg korrekt partnert találni!

És ilyenkor lépnek színre a kompromisszumok. Amiket nem szabad meghozni...

3 év alatt 3 alkalom, ebből 2 ugyan azzal, és egyik sem volt 100%-os.

Nem életcél, nem kapkodunk...

Viszont: ha pl. nálunk lenne leállítva a 3.fél, tolnánk előtte egy rendeset,

hogy legalább a látványra kicsaphassa a fehérjét.  :-)

 

 

 

 

 

Előzmény: alezredes 1 (16867)
alezredes 1 Creative Commons License 2018.06.19 0 0 16867

Az azért nem lehet kellemes a harmadiknak, ha mégsem lesz semmi a buliból.

Előzmény: Törölt nick (16866)
Törölt nick Creative Commons License 2018.06.19 0 2 16866

Nem vagyunk egyformák.

De ha a fogadó pár 2 tagja között ez bármi miatt gondot okozhat, nincs jogod tovább erőltetni.

Be vagy indulva? És? A kockázat épp úgy a tiéd is, mint az övék.

 

 

Előzmény: alezredes 1 (16865)
alezredes 1 Creative Commons License 2018.06.19 0 0 16865

Szép gesztus, de nehezen elképzelhető.

Mikor egyszer nélkülem volt az egyik barátunk a párommal, felhívtam telón, tudtam, hogy még nem sok mindent csináltak.

Előzmény: Törölt nick (16863)
Törölt nick Creative Commons License 2018.06.19 0 0 16864

A kard az csak egy elúlzott "kép" volt, mint amikor pl. egy unalmas dugás közben a Csaj beszintezi a képet a falon a kislábujjával...

 

Előzmény: alezredes 1 (16862)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!