Keresés

Részletes keresés

Gyalogakác Creative Commons License 2009.11.22 0 0 434
mármint a Csoppikáé,mert amit én tettem fel ő még csak haladó a témában és most is nagyszájra :DDDDDDDDDDD gyúr
Előzmény: Gyalogakác (433)
Gyalogakác Creative Commons License 2009.11.22 0 0 432

No ettől már felébredtem:o))

Az alsónak már egyenesen haslába van,mint a csigáknak :DDDD

Valahol olvastam,hogy arról fórumoztak nők és férfiak,hogy le kell-e műttetni az ilyen ,,felesleget".Voilt olyan nő,aki beírta,hogy leműttette és nem bánta meg,azóta nagyon jól érzi magát ,amióta nincs akkora szája...:DDDDDDDDDDDDDDD

Előzmény: csoppika (431)
Gyalogakác Creative Commons License 2009.11.22 0 0 430

Az alsó a Morzsi nevű pulikutyám.:o)

Imádom a nyulakat ,meg a kutyákat,meg úgy általában az állatokat.

A bögyös az igen az.

Előzmény: kisbivaly (428)
csoppika Creative Commons License 2009.11.22 0 0 429
Bögyös Maca személyesen?:-)
Előzmény: Gyalogakác (423)
kisbivaly Creative Commons License 2009.11.22 0 0 428

Má megint Kan nyulakat raksz ide vazzee?:)))
Előzmény: Gyalogakác (427)
Gyalogakác Creative Commons License 2009.11.21 0 0 427

helyes:10 kilóval nehezebb és valamivel magasabb....ha már nincs pontos info az adatokról,mert mondjuk én eddig valami 8 kilót hallottam mindenhonnan.

Na nem akarlak bosszantani.Majd küldök megint egy nyulat ide:DDDDDDDDD

Amúgy néhány napja egy beadandó feladatot számolok,már kb a 20. oldalnál járok,de még sok van a végéig hátra,a fene enné már meg az egészet.Nem nehéz ,csak időtrabló.Anyuszkókat ajánlom a kisgyerkőcödnek is :o)

Előzmény: Törölt nick (425)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.21 0 0 426
Szevasz tesó !:-)

...szerintem késő lesz má nagyon....meglátjuk....de valószínűbb,hogy már csak holnap..
Előzmény: kisbivaly (424)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.21 0 0 425
"Azt jó lenne,ha értelmeznéd nekem,hogy hogyan magasabb valaki a másiktól 10 kilóval!:DDDDDDDDDDDDDDD"

Jól figyelj faszikám ! Azt írtam hogy : 10 kilóval nehezebb AZTÁN VESSZŐ !!! ÉS,, magasabb is....

Mond csak......te nem tudsz értelemszerűen értelmezni..? :-) ......miféle sötét zűrös folyamatok keveredhetnek ennek a fejébe.....?
Előzmény: Gyalogakác (422)
kisbivaly Creative Commons License 2009.11.21 0 0 424

Sziasztok! Megjöttem de látom ma nincs valami nagy élet meg nemsokára kezdődik a box!

Majd utána még leszek! Ha lessz kedvetek gyertek aztán dumálunk egy kicsit.
Gyalogakác Creative Commons License 2009.11.21 0 0 423

Bocsesz ez lemaradt.Az előző képet meg Endrétől loptam :o))

Ő pedig egy Bujtor-filmből való.

Előzmény: Törölt nick (421)
Gyalogakác Creative Commons License 2009.11.21 0 0 422

Azt jó lenne,ha értelmeznéd nekem,hogy hogyan magasabb valaki a másiktól 10 kilóval!:DDDDDDDDDDDDDDD

Milyen igazad volt tegnapelőtt,amikor tudtad,hogy nálam féligmeddig jogviselt :D ésjogvégzett egyénnél minden szó lényeges...:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Az IQ nuku verekedés előtt meg nézhetjük (nem nézem) a fekete lyuk születiket...,ahonnan kikerülnek majd az új celebek,akiket valameddig rángatnak,utána meg a földet mossák fel velük.Néhány kivétel van csak,akik a végén nem így járnak...

Előzmény: Törölt nick (421)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.21 0 0 421
Ma kb este 9-ig leszek csak.....boksz gála lesz az RTL-en Madár ,1 súlycsoportal feljebb lép....!:-) Lemondott a világbajnoki övéről,és cirkáló súlyba indul,az új világbajnoki övért...! Az ellenfél,10 kilóval nehezebb,és magasabb is.... Önbizalomban nincs hiány.....!:-))) .......nem tudom ez elég lesz -e...!? szurkolok neki,de szerintem,most ki fog kapni.................(Ne legyen igazam..)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.21 0 0 420
(....hmmm....kit kellene megrágalmazni.....hogy nekem is küldjön 1 ilyet .....!:-)))
Előzmény: Gyalogakác (419)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.21 0 0 418
A gázolajcsempészetröl  megfeletkeztél.
Előzmény: Nullás (391)
Gyalogakác Creative Commons License 2009.11.21 0 0 417

Sziasztok!

Most értem ide a fene egye meg.

Csak annyi a hozzáfűznivalóm,hogy az én történetemet csak személyesen :DD vagyok hajlandó és utcán,vagy határba négyszemközt elmondani,mert a Nullás barátunké kutyafüle ahhoz képest:o).

kisbivaly Creative Commons License 2009.11.20 0 0 416
Köszi!

Válasz ment!!!
Előzmény: Törölt nick (415)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.20 0 0 415
Szevasz...jó piacolást !:-)

E-mail ment !
Előzmény: kisbivaly (414)
kisbivaly Creative Commons License 2009.11.20 0 0 414

Na én megyek vazzee! holnap reggel korán pest nagybani piac. a hátam közepére se hiányzik pest de muszály ez van.

Sziasztok!
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.20 0 0 413
Vissza az egész ! Rosszul olvastam....:-) Egyes szám első személy.....
Előzmény: Törölt nick (412)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.20 0 0 412
Mutasd azt a részt,ahol én köcsögöztem,és kúrva anyáztam ! ?????? Ilyesmi,kizárólag csak a politikai topikokban fordul velem elő.....!!!!(....sajnos mindég,elég hamar kimoderálnak..:-((( Szeretem-ha, velem szembe,mindég ,tárgyilagos az "ellenfél" :-)
Előzmény: Nullás (408)
csoppika Creative Commons License 2009.11.20 0 0 411
Akikről te beszélsz, azok a kupecok:-) Hiába a milliók, csak egy tróger marad... Itt is van ilyen. Este megegyezel vele, hogy 220-ért viszi a disznót, reggelre lemegy 200-ra...
Előzmény: Törölt nick (409)
kisbivaly Creative Commons License 2009.11.20 0 0 410

Igen ez igy van! Csak azért a régi rendszerbe jutott egy kicsi neked is meg nekem is! Vagy nemjól mondom? A rendszerváltásnak nevezett valami után meg már nemigazán.

Sőt még azt is szétbombázták amit az öregek felépitettek véres veritékkel mikor elvettek mindenüket kocsit lovat földet mindent.
Előzmény: csoppika (407)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.20 0 0 409
Nagyon ritka lehet az ilyesmi.....:-) .....nekem például,nincsenek ilyen tapasztalataim...viszont van 1 csomó rossz.....A napszámostól 200 forinttal több napszámot sajnál, de milliókat veszít a csikk zseb -ből, meg 10 millákat költ passziókra...de ha 1 szegény ember figyelmetlenségébe kezet nyújt,leg szívesebben ,világgá szaladna....na ilyen gazdagokat ismertem én eddig !
Előzmény: csoppika (405)
Nullás Creative Commons License 2009.11.20 0 0 408

Semmi gond.

Semmi bajom sem veled sem Bivallyal.

Igazán nem keresem kegyeiteket.Csak ha már köcsögöztök...Meg kurvaanyáztok.....Gondoltam megemlítem,hogy talán nem teljesen így viselkedik egy ffi....Vagy egy úriember....

Na de Hagyjuk.

Többé nem reflektálok itt sem semmire mint Endrebánál.

 

Sajnálgassátok magatokat a magatok hülyeségében...mert a nyomorúsága mindenkinek meg van.De ez nem a ti hülyeségetek...Ez teljesen más.

Előzmény: Törölt nick (406)
csoppika Creative Commons License 2009.11.20 0 0 407
Az ügyeskedéssel elkéstél legalább 10 évet:-) De inkább 15-öt. A ???rendszerváltás??? idején úgy volt, hogy ami nem tilos, azt szabad. A kádár rendszertől meg örököltük a korrupciót és a protekcionizmust:-) A pártkapcsolatok maradtak a régiben, így kéz kezet mos alapon sokan megtollasodtak...
Gondolom nem véletlen ,hogy a 48 előtti törvényeket nem ültették vissza a törvénykönyvbe. Mert akkoriban egy-két speciális esetet kivéve szinte minden üzleti dologra volt szabályozás. Így viszont mivel nem voltak dolgok szabályozva a múlt rendszerben(és a 90-es évek elején)- a magántulajdon hiánya miatt- szinte mindent szabad volt. Sok akkori kétes ügyletre csak etikai kifogást emelhettél, törvényit nem...
Előzmény: kisbivaly (404)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.20 0 0 406
:-)))...igen igen......1 pillanatra el ment az eszem...és 1 kis lelki ismeret furdalásom támadt..(ritkán fordul elő..:-)..de a soraidat olvasva, hamar észhez tértem........Nagyon magabiztos vagy......ez is a gazdagokra jellemző !:-) De hogy mit vártál többet tőlem ,azt nem tudom,,? Bejöttél 1 házba ,meghívásra hivatalosan,én meg az említett okok miatt kijöttem onnan !:-))) Most mi ezzel a baj..? Nem hiszem hogy éppen ettől csorbult volna a büszkeséged......Szellemileg magasabb szinten vagy mint gondoltam.....így könnyebb lehet feldolgozni,hogy nem mindenki szerethet téged sem ! Én már átestem ezen...és elfogadtam..:-)
Előzmény: Nullás (399)
csoppika Creative Commons License 2009.11.20 0 0 405
Nálunk is van olyan, aki tele van lével, mégsem lehet panaszom rá:-) Segít ha tud:-) Egyáltalán nem érezteti, hogy gazdag, normális ember...
Előzmény: Nullás (403)
kisbivaly Creative Commons License 2009.11.20 0 0 404

Úgy úgy! és kire csap le a törvény? a szegény emberre! Én ugyvoltam ezzel a dologgal hogy addig takarózok ameddig a takaró ér De nyugodtan alszok! nem azon rettegek hú milessz ha nemsikerül.
Előzmény: csoppika (401)
Nullás Creative Commons License 2009.11.20 0 0 403

Hülyeség....

Bárkinek bejöhet.

Hidd el ez csak a szerencsén múlik semmi máson.Nekem az volt s hálás vagyok érte.

Bárkinek lehet.

 

Gazdag szegény...Ilyen nincs....Ember van.Vagy ember vagy vagy nem.Ennyi.

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (400)
kisbivaly Creative Commons License 2009.11.20 0 0 402

email ment!!
Előzmény: Törölt nick (400)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!