Keresés

Részletes keresés

*godi* Creative Commons License 2007.12.03 0 0 720
Kár, hogy Szegeden csak kamusok vannak!
Bambuló Creative Commons License 2007.12.02 0 0 719
Gennarinó Creative Commons License 2007.11.28 0 0 718
valerij11@citromail.hu
Előzmény: *godi* (717)


*godi* Creative Commons License 2007.11.28 0 0 717
Gondoltam adsz email címet...
Előzmény: Gennarinó (716)
Gennarinó Creative Commons License 2007.11.28 0 0 716
Oké-de hogyan érlek el???
Előzmény: *godi* (715)
*godi* Creative Commons License 2007.11.28 0 0 715
Gennarinó! Mit lehet tudni rólad? Nekem lenne kedvem hozzá.
Előzmény: Gennarinó (714)
Gennarinó Creative Commons License 2007.11.25 0 0 714
Csongrág megyében valaki? Kölcsönös masztira,vagy egymás előtt?
Bambuló Creative Commons License 2007.11.24 0 0 713
Sonka. Creative Commons License 2007.11.10 0 0 712
Hello minden masztizónak!

Nekem az egyik kedvenc technikámhoz pár eszközt is be szoktam vetni.

Az egyik egy vibrációs tojás, a másik meg egy rücskös pénisz "köpeny". Tudjátok az, amit ha felhúzol, akkor a párodnak tudsz örömet okozni.

De ügye ami kívül rücskös, ha kifordítod, belül is az lesz! ;)

Szóval sok sikosító, kifordított köpeny felhúzása, majd a vibrátort is bedugom a makkom alsó része és a köppeny közé. Majd jöhet a móka. Garantált a remegős élvezés!
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.09 0 0 711
Sziasztok!
Lassan harminc leszek, nős vagyok, de még mindig jó időnként kicsit önzőn, s csak magamra figyelve játszadozni. Ergo maszturbálok. :)
Tizenéves koromban ez szó szerint a hobbim volt a PC-m nyüstölése mellett. Oly annyira hogy volt időszak, amikor annyi is elég volt, ha csak meghallottam egy számítógép tápegységében lévő ventillator zümmögését, s már merevedtem is. Erről aztán tudatosan leszoktattam magam, gondolva jövőmre, hátha olyan helyre megyek dolgozni ahol egész nap ilyen zajokat hallok...
Végül is nem így alakult. Számítástechnika, de az ipari fajtából. Jelenleg olyan munkát végzek, mely önálló tevékenységet követel, ráadásul a természet lágy öléhez meglehetősen közel. Szóval, szinte mindig egyedül vagyok egy olyan helyen, mely pár lépésre van a vadontól.
Technikai repertoáromban megtalálható a hagyományos 2-3-5 ujjas módszer, a marokfogás, és a hüvelyk- és mutatóujjaim alkotta O betű... stb.
Gyakorta fűszerezem ezeket azzal, hogy kimegyek a természetbe kigombolt sliccel, merev pénisszel. Hagyom hogy símogasson a napsütés, közben lassan húzogatom a fitymámat, gyengéden dörzsölgetem a makkom és csiklandozom a herezsacsim. Mindezt veszélyessé teszi, hogy időnként járnak arra mások is, de ez csak érdekesebbé teszi a dolgot.
De nem is ez a fontos most. Nemrég próbáltam ki egy számomra új módszert, s mondhatom, azonnal beleszerettem. Mikor teljesen merev vagyok, a jobb kezem mutató és középső ujját kinyújtom, mintha jelentkeznék kisiskolásként. A péniszen alsó részére rakom, ahol a makkom kezdődik. A mutatóujjamat a húgycsövem nyílása alá, míg a középső ujjamat a makkom alá. Lassan köröket írok le ez egész kezemmel, kényeztetve a péniszem legérzékenyebb ponjait. Előbb-utóbb a testem gondoskodik síkosításról, így arra nincs szükség. Kicsit tovább tart (ha nagyon tele vagyok, nem is olyan sokáig...), mint a hagyományos módszerekkel, de nekem fantasztikus volt az első is. Sok sikert minden próbálkozónak!
Exitmenu Creative Commons License 2007.11.06 0 0 710
halál komolyan. a legkönnyebben beszerezhető, minden háztartásban van. természetes alapanyagú, így nem árthat.
Előzmény: C\'moon (707)
l.i.d. Creative Commons License 2007.11.06 0 0 709

viktor80!

 

Vegyél PVC, vagy lakk lepedőt, arról minden eltüntethető másodpercek alatt. És lehet, hogy a barátnődnek is megtetszik!

Előzmény: viktor80 (688)
TTAMAS Creative Commons License 2007.11.06 0 0 708
Babaolaj
Előzmény: C\'moon (705)
C\'moon Creative Commons License 2007.11.05 0 0 707
Ez most komoly vagy csak hülyéskedsz
Előzmény: Exitmenu (706)
Exitmenu Creative Commons License 2007.11.05 0 0 706
sütőolaj
Előzmény: C\'moon (705)
C\'moon Creative Commons License 2007.11.05 0 0 705
Ti mit használtok ha használtok sikosító és nyál helyett síkosítani?
(Tudom sokan :S majd a testápolót írják majd de azon belül milyet?)
Exitmenu Creative Commons License 2007.10.07 0 0 704
valami boltban lehet ezt kapni? nincs kedvem vacakolni a netes rendeléssel.
amúgy ettől nagyot lehet élvezni?



aki el szokta fogyasztani az ondóját masztizáskor, annak hogy nem megy el tőle a kedve orgazmus után???
Előzmény: lxiii (703)
lxiii Creative Commons License 2007.09.17 0 0 703

> ilyen pillangót honnan lehet szerezni?

* Például épp ma találtam a postaládámban t e s c o katalógust. 2007. szeptember 21-27, 21. oldal, Pillangó masszázs 999 ft.

* g o o g l e súgta:
** http://www.aktivsport.hu/pillang%C3%B3sz%C3%ADv-p-908.html
** http://www.vatera.hu/szepsegapolas_egeszseg_c202.html?q=butterfly&td=1

stb stb stb.

 

--- más ---

 

Fürdőszivacs legkisebb lapjának közepén bevágtam úgy 3 cm szélességben. Mélyítettem a vágást a hossztengely mentén át a másik oldalig. Egy csövet kaptam. Egyenes vágás elég, nem kell körbefaragni a lyukat. Nem fogod kitalálni, ráhúztam a péniszemre fürdés közben. Szappanozva, samponozva is kipróbáltam.

Előzmény: Exitmenu (702)
Exitmenu Creative Commons License 2007.09.16 0 0 702
ilyen pillangót honnan lehet szerezni? elektromos masztit én is nagyon szívesen nyomnám
Előzmény: lxiii (699)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.14 0 0 701
Sziasztok! Én tudok egy nagyon jó hasonmaszis technikát. Tegyetek két kispárnát egymásra és tegyétek közé a farkatokat utána huzogassátok úgy mintha basznátok ilyen behatoló mozdulatokkal. Én már évek óta így csinálom és nagyon jó. Mikor jöv a geci kihúzom és egy zsepire engedem vagy elmegyek a kád fölé és ott verem ki:) Szerintem negyon jó próbáljátok ki.
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.11 0 0 700
hm. kösz a tájékoztatást. elég vállalkozókedvű vagyok, de valahogy... na majd meglátjuk. :-)
Előzmény: lxiii (699)
lxiii Creative Commons License 2007.09.11 -1 0 699

Köszi az érdeklődést.

 

> tényleg jó?

Zsibbasztó! :)
Na jó, bizsergető...
Én érdekesnek találtam.
Volt szó arról, hogy a kezem megszokja a péniszem.
A nyomógomb távolságot tart a kezem és a farkam között.
Én is csinálom de mégsem közvetlenül.

 

> egy ilyen akciót megnéznék magamnak

Néhány:
http://www.xtube.com/results.php?type=video&search=electro

 

 

 

Kísérleteztem iszomerősítő stimulátorral is. Pillangó ( butterfly ) típusúval.

Előnyei:
* Biztonságos ( elemes ).
* Készen van, nem kell barkácsolni.
* Több programot tud.
Hátrányai:
* Az elektródákat nem péniszhez tervezték. Megoldás: másikat kell hozzákapcsolni.
* Az elem kis kapacitású és drága. Megoldás: külső elemtartóban 2 db AA-ról üzemeltetni.
Az eredeti elektródák nem maradtak rajtam, magamhoz kellett szorítanom, vagy rá kellett feküdnöm, ülnöm. Plusz nedvesítés jól jöhet. Nekem a két combom között, a zacskóm mögé helyezve volt a nyerő.

stimulátor
Előzmény: Törölt nick (698)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.10 0 0 698
lxiii egy ilyen akciót megnéznék magamnak. tényleg jó?
Előzmény: lxiii (695)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.10 0 0 697
bokrok és fák között titokban? :-)
Előzmény: Foresters (696)
Foresters Creative Commons License 2007.09.09 0 0 696

én igy masztizom, jó szórakozást:

 

http://phlongbow.act4trees.com

lxiii Creative Commons License 2007.09.09 0 0 695

Kíváncsi, elektronika iránt érdeklődő srác vagyok. Magától értetődő, hogy az elektromos áram hatását ki akartam próbálni magamon.

 

Barkácsoltam egy stimulátort. Az áram vegyi hatását nem akartam kipróbálni, ezért nem egyenáramút, hanem váltóáramút. Az izmokra, idegekre nagyon jól hat az 50 Hz-es frekvenciájú áram, ami könnyen nyerhető a villamos hálózatból. Csak törpefeszültséget és biztonsági transzformátort használtam, a csengőtranszformátor megfelelő. Szekunder feszültsége 3, 5 illetve 8 V ( terheletlenül több ). Beépítettem még egy nyomógomot és egy 5 ( 2 .. 10 ) kohm-os, lineáris ( A ) potenciométert. 2 elektródát is csináltam laza, arasznyi hosszú rugókból. Kört tudok csinálni belőlük és a két végükön a meneteket egymásba tolva rugalmas gyűrű lesz belőlük. Összeépítés: villásdugó - hálózati vezeték - csengőtranszformátor - nyomógomb - potméter - elektródák.

 

Először a ( az egyik ) karomon próbáltam. Az elektróda rugók alá nedves szövetcsíkot, nedves papírzsebkendőt tettem. Közben mértem az áramerősséget :) Szíven átvezető áramutat kihagytam.

 

Természetesen kipróbáltam a péniszemen is. Több elektróda-elhelyezéssel kísérleteztem. Például makk köré, péniszem tövéhez, zacskóm köré, bokámhoz. Volt, amikor ráültem az egyikre.

 

Lehet be-ki kapcsolgatni az áramot a nyomógobbal, változtatni az áramerősséget és az elektródák helyét. Szőrzet nem akadály.

red-king Creative Commons License 2007.08.28 0 0 694
Szia!

Most olvastam a régebbi levelek között mi az álmod ha még mindig nyitotvagy rá és a barátnödet is bebirod füzni szivesen beszálnék egy többes masztiba. Ha érdekel a dolog jelentkez és privin megbeszéljük a dolgokat. fénykép cserébe fényképet küldök.

Üdv: King
Előzmény: maszturbo (616)
Laca2875 Creative Commons License 2007.07.29 0 0 693
Ha eddig nem ismerted, akkor ezt próbáld ki: http://www.fleshlight-shop.hu/index.htm
Nekem bejött :-)
alexander81 Creative Commons License 2007.07.28 0 0 692
A zuhanyrózsa nekem is bejött. Tovább tart, de az élvezet tényeg intenzív.
Előzmény: viktor80 (688)
manokax Creative Commons License 2007.07.27 0 0 691

Sziasztok!

Ha a hason masztinál zavar valakit, hogy az ágynemű spermás lesz, tegyen maga alá egy kellemes érintésű törölközőt, kendőt, amit könnyen tisztíthat.

A zuhanyos masztit én is kedvelem, csak a vízsugarat mozgatom, irányítom, kézzel semmi, valóban nagyot lehet élvezni. Ajánlom mindenkinek.

Előzmény: viktor80 (688)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!