Keresés

Részletes keresés

mrzool Creative Commons License 2000.06.16 0 0 topiknyitó
Hello!

Kosz, hogy beneztel ebbe a topicba, es mielott elkezdenel suxxolni, hogy van mar egy ilyen tema, hadd magyarazzam meg tettem: :))

A B5 topic elegge elment egy 'rossz' iranyba: flame, zenek, kepek, Andras5-felek html probai es meg sorolhatnam...:((

Egy olyan B5 topicot szeretnek, ahol ilyenek nincsenek. Egy olyat, ahol ertelmes, tartalmas hozzaszolasok vannak, termeszetesen Babylon 5 temaban, de nem zavarna, ha mas sci-fi is szoba kerulne, persze csak bizonyos korlatok kozt...

Ha teljesen laikuskent neztel ide be: eloszor is koszontelek, es gratulalok, hogy ratalaltal erre a topicra!:)

Nos, a Babylon 5 egy nagyszeru sci-fi sorozat, amely szamomra egy kellemes csalodas volt. Eleinte, mint egy atlag sci-fi kedvelo (es trekker:)) kezdtem el nezni, es _nagyon_ megfogott. Igaz, csak az rtk-klubon nezem (a Pro7-en kicsiket elobbre vannak) , es most latom eloszor. Szoval az egesz sorozatrol nem tudok velemenyt mondani, de amit eddig lattam, az tetszik.:) A story eleg osszetett, de egyben szorakoztato, elgondolkodtato is. Bovebben inkabb irjak le azok, akik igazan B5-fan-ek!:)

A Crusade-rol: szinten egy sorozat, mely a Babylon 5 folytatasa. Az rtl-klub megvette, es varhato a vetitese... Sajnos eleg hanyatott sorsu, meg nem tudni, mi is lesz a Crusade-del.:(

Bye, mr Zool

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!