Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2002.09.30 0 0 252
én csak pisálnék ha szabad. szorulásom van.
Előzmény: sonne (251)
sonne Creative Commons License 2002.09.30 0 0 251
és persze össze is szarjuk. ne végezzünk fél munkát, ha már odacipeljük az anyagot. szóval mindenki hozzon magával cigit, kávét és ritmusosan pattogó vizeskannát is.
Előzmény: Kabaré Frank (250)
Kabaré Frank Creative Commons License 2002.09.30 0 0 250
Szesztestvéreim, putnokiak!
Biztos forrásból tudomásomra jutott, hogy a jegyzőnk, a Riesling Lajcsi, a közelgő választásokra való tekintettel korlátozni kívánja szeretett Putnokunk vendéglátóipari egységeinek számát csakúgy, mint azok nyitvatartási idejét. Kérdem én, hát elvárható-e tőlünk, hogy a Mézes Mázos nevű cukrászdában basszunk be, mint az állat, ráadásul kora délutánonként, arról nem is beszélve, hogy mindenféle pancsolt, kétes eredetű üveges(!) kiszerelésű kisasszonyitaloktól, amit, horribile dictu, pohárból kell elfogyasztanunk?!
A tervezet ellen érzett jogos felháborodásunkban polgári engedetlenségi mozgalmat szerveztünk, én és a kishugom, Szofinyom. A megmozdulás keretében végigisszuk hőn szeretett Putnokunk összes zugkifőzdéjét és bögrekocsmáját, majd, hogy nyomatékot adjunk követeléseinknek, este 11-kor tüzijáték mellett végighányjuk a Polgármesteri Hivatal lépcsősorát.
Aki Putnoki, velünk tart!
kaviat Creative Commons License 2002.09.30 0 0 249
ha nyersen megeszed, akkor kutya bajod se lesz :)

.kav]4t neofittnesspop

Előzmény: PiásDudu (244)
4RESK Creative Commons License 2002.09.30 0 0 248
Nem vertem nagy dobra, csak nektek mondtam...
Ilyen alkalom évente 1x van. Ne sajnáld már, hogy nem 365-ször hányok egy évben, hanem csak 364-szer...
Előzmény: Labor (247)
Labor Creative Commons License 2002.09.30 0 0 247
Szerintem ne igyál abból a szarból. Most még lehet, hogy nem jött ki rajtad, de ha fojtatod, egy-két héten belül elpatkolhacc. Agyonvernek a kocsmába, hogy mi a szart flancolsz a borral.
Előzmény: 4RESK (245)
4RESK Creative Commons License 2002.09.30 0 0 246
Tedd be a mosógépbe 1 kilo klórmésszel együtt. Garantáltan fertötleníti!!
Előzmény: PiásDudu (244)
4RESK Creative Commons License 2002.09.30 0 0 245
Szombaton Pasztuha Jancsi -harmadik szomszéd- meglepett egy 5 literes szekszárdi bikavérrel. Sógora hozta Tolnából. A negyedik liter után éreztem, hogy üt. Ez a boprocska különben a szekszárdi dombvidék lankáin termett és kékszölök kitűnô egymásra találásából született. Harmonikus, füszeres illetú, zamatgazdag bor, mely mélybordó színével, bársonyosságával, érettségével igazi élvezetet nyújt. Ettöl nem hánytam basszátok meg!! A sógora bemutatta Lakatos Gizit, aki egész este madocsai verbunkot -másnéven szögény csárdás, selyöm csárdást- táncolt. Miután kitáncolta magát adtam neki 3 szál Paklit...A többit már tudjátok.
Labor Creative Commons License 2002.09.30 0 0 242
Előzmény: Labor (241)
Labor Creative Commons License 2002.09.30 0 0 241
Készüjjünk a választásokra, különös tekintettel a pógármesterjelőtek tablettapolitikájára. Sajnos a programjukat még nem találtam meg sehun.
kaviat Creative Commons License 2002.09.30 0 0 240
én meg itt a nagy izgalmamban felborítottam az infúziós állványomat [de szerencsére nem tört össze az üveg]

.kav]4t neofittnesspop

DRT Creative Commons License 2002.09.30 0 0 239
Valamit kihagyhattak abból a rohadt borból, mert kurvára fáj a fejem. Ez meg, mióta átálltunk a modern tablettásra, nem fordult elő velem. A gyomrom is fájt, de azt már rendbe tette 1,5 l gömrői keserű.
Előzmény: PiásDudu (228)
4RESK Creative Commons License 2002.09.30 0 0 238
Felhívnám a tisztelt lokálpatrióták figyelmét, hogy meg jelent a Lindri-töl a Cherhaja, cherhaja.Megvenni kötelezö. Annál is inkább, mert a CD-n városunk szülötte Rostás Csaba játszik kannán.. Csaba vérében hordozza a zenét, amiröl a tisztelt olvtársak már számtalan alkalommal meggyözödhettek a Pagát nevü italkimérésben. A bokafosást is nagyban ingerli -a cigi, kávé, Éva vermouth mellett- a kanna ütemes hangja.
zöldszilván Creative Commons License 2002.09.30 0 0 236
Váratlanul kisütött a Nap, és úgy kellett hazamennem a munkahelyemről, hogy ar erkélyen álló kadarkás kannákat sötét helyre rakjam mielőtt a műtrágya elkezdene bomlani bennük.

Úgy hallottam, hogy a Vadna-pugonyipusztai metró alagútját kiadják pincének. De ez biztos csak álhír, ki tartana tablettákat olyan huzatban?!

4RESK Creative Commons License 2002.09.30 0 0 235
nebassz kavi, csak nem átadták már a Vadna-Pogonyipusztai metróvonalat? Asztakurva, akkor ma ezt megünnepeljük a Pagátban...
Előzmény: kaviat (234)
kaviat Creative Commons License 2002.09.30 0 0 234
én meg pénteken este elhatároztam, hogy mostantól fogva csak intravénásan küldöm magamba a 98%ost. eleinte kicsit kényelmetlen volt, de aztán hamar megszoktam a közlekedést az infúziós állvánnyal [bár bevallom, ma reggel a metrón a tömegben kicsit furcsán néztek az emberek rám]

.kav]4t neofittnesspop

Labor Creative Commons License 2002.09.30 0 0 233
Bánfalva Sopron része, komám. Bár végül is igazad van, csak egy köpésre van a tározótól.

Naszóval tegnap olyan seggrészegre ittam magam, hogy este a golfpályán majdnem a valagamat használták a 19. lyuknak a Gejzáék, de szerencsére felriadtam, és gyorsan lehajtottam még egy liter etilt. Csak úgy alanatúr.

Előzmény: PiásDudu (232)
4RESK Creative Commons License 2002.09.30 0 0 231
Tegnap Boldvai Pisti BAZ megye aranyérmes föhorgásza meghívott egy kis csukázással egybekötött tablettás kékoprtóra a Lázbérci víztározóhoz. Hajnali ötre már nem tudnam felszerelni a fenekezöt basszátok meg! 3-5-ig úgy berúgtunk, hogy rókarudival etettünk be. A fél tavat telehánytuk. 6-ra már teljesen jó voltam, de utána jött még 1 üveg rumpunci, amit barátnöje Özv. Kerekes Antalné hozott nekünk cajgával Dubicsányból. Pistinek csak egy telefonjába kerül, és még a világ legelbaszottabb helyén is terülj-terülj asztalkám van. Na szóval a gyomorsavas téma megtette hatását. Szinte forrt a víz -annyi kapás volt. Estére 6 kilo csukát, 3,75 kg keszeget és egy 75 dekás pontyot szakítottunk. Haza már a Lázbérci körzeti megbízott fuvarozott minket csrébe egy 50 dekás dévérkeszegért.
A tározó nincs messze Putnoktól. Mutatom:
zöldszilván Creative Commons License 2002.09.28 0 0 229
Azért okádunk ennyit az italtól mert nem fordítunk elég időt a testünkre! Ha a gömöri népi hagyományt követve minden bevetés előtt meginnánk egy nagy bögre forró libazsírt az biztos segítene, és jobban bírnánk a kisüstit!

A népi praktikák egyébként nagyon sok igazságot rejtenek.

Néhány példa

A puttony cipelésről:

Ha tablettás bort iszol sose zsibbad a hátad!

A divatról:

Nincs az a festett posztó, amin ne férne el még egy vörösbor folt.
A pálinka könnyű gúnya.

A frigid nőkről és a nazális szexről:

Kinek hideg a babája
keverje a pályinkába,
oszt ha tűzet úgy se fog,
bassza orrba, s nem nyafog!

Előzmény: PiásDudu (228)
Vakherda Pipi Creative Commons License 2002.09.27 0 0 227
Mi van, mindenki hótra berúgott, hogy két órája semmi hír? Vagy csak összehánytátok, fostátok a nótbúkot és nem bírtok írni? Itt várjuk a netkocsmába, hogy mi van a Pagátba, gondoljatok már ránk is, akik nem tudunk ott lenni! Nem akarunk kimaradni a történelmi eseményekből!
Előzmény: DRT (225)
zöldszilván Creative Commons License 2002.09.27 0 0 226
Addig öröljünk amíg a kevlár mankóiról le nem szüreteli a futószőlőt.
Előzmény: DRT (225)
DRT Creative Commons License 2002.09.27 0 0 225
Emberek! A Dudu már megint a tolószékével dobálózik a Pagátban! Gyertek!

//%%erre az smsre válaszolhat!

zöldszilván Creative Commons License 2002.09.27 0 0 224
Melyik az a plébános, amelyik cigány meg zsidó vért kever az áldozó ostyába és elissza előlünk a misebort?
Előzmény: Ködmöni Laci (223)
Ködmöni Laci Creative Commons License 2002.09.27 0 0 223
Akkor az volt, nincsen nekem már ízérzékelésem, mióta a Svábi Picivel egyszer akkusavat ittam. Meg olyan mindegy is, csak ártson! Nagymuter volt kint a határban ma, összeszedett egy valag galócát, arra gondoltam, hogy vasárnap a reggeli bebaszás után csinálhatnánk egy drogos bulit a Szörnyű-völgyben, végülis nincs nagváros drog nélkül!! A gyerekeket meg addig megkúrja a plébános.
Előzmény: Labor (222)
Labor Creative Commons License 2002.09.27 0 0 222
Mivan Lacikám, benyomtál egy hamis unikumot (rothadt egérmájjal erjesztett pakurából, ahogy köll) oszt egyből jobbanlettél?
Előzmény: Ködmöni Laci (221)
Ködmöni Laci Creative Commons License 2002.09.27 0 0 221
Mióta otthagytál az árok mellett, jött a Csolka Jancsi haverom, azt volt nála egy jó kis birkapálinka, úhogy kész vagyok, megyek a buliba, csak elébb megverem a Krasznyák Gizi nénit, aki már már két hete tartozik kétszáztíz forinttal Tóth Vendel uzsorásnak, aki velem végezteti a piszkos munkát. Ha ez megvan, akkor mindenkinek fizetek egy kört a Bebaszóban!!
Előzmény: Labor (220)
Labor Creative Commons License 2002.09.27 0 0 220
Ködmöni Laci bebaszott, mint atom, nem hinném, hogy jön, de én megyek! Tegyetek félre egy kis hutai plussz multitablettást! Viszek kromofágot, azzal isteni!
(Remélem nem veszik észre, hogy hozott anyaggal dolgozunk.)
Előzmény: DRT (219)
DRT Creative Commons License 2002.09.27 0 0 219
Aztán este gyertek ám a Pagátba! A Högyészi Ella már gyártja a jégkockát az esti durbincssógorhoz!
DRT Creative Commons License 2002.09.27 0 0 218
A Putnoki Hagyományőrző és Történeti Társaság segítségével megtudtam, hogy miért zárták be a Redőnyöst! Pedig a helyszínen voltunk többen is, de természetesen kőrészegen, ezért nem emlékezhetünk a történetre. Szóval, a nap bekerült a város nagy pillanatainak emlékkönyvébe, ugyanis a következő esett meg:
Krasovec Józsika, aki életében nem ivott alkoholt, betért a Redőnyösbe, hogy igyon egy jaffát. Dudu addig molesztálta a szívlapáttal, míg Józsika beleegyezett, hogy iszik egy dekás gömöri keserűt a társaság kedvéért. Mivel ez közelstávol a város leghírhedtebb itala, a kocsma nagyrésze már előre berottyantott a röhögéstől, de ezt Józsika a nagy küldetéstudattól nem vette észre, Dudu meg szurkolt neki, veszettül hadonászva a krómozottal. Józsi az első korty után még csak meglepetten nézett, majd bután vigyorgott egyet. Hogy a törzsközönség hogy nézett ki ezekben a pillanatokban, azt el lehet képzelni. Ám ekkor Józsikán hirtelen elváltozások jelentkeztek, aztán a meglepetéstől leesett az álla. A putnoki templomkertbe temették, a város, a Kocsmatulajdonosok Egyesületének mind a 247 tagja, a Tűzoltózenekar, a Detox állomás (ahol sokáig küzdöttek az életéért) és a Nővérszálló hősi halottjának tekinti; ám a Redőnyöst veszélyesnek helynek nyilváníttatta, majd bezáratta a Köjál. Azóta sem érti senki, miként képes a gömöri keserű 1 mp alatt leégetni valakinek az arcáról csontig a takaró részeket. A legújabb kutatások szerint Józsikának allergiásnak kellett lennie valamelyik alkotórészre; a legtöbb szakértő a disznóparéjra gyanakszik.

Ennyi a történet, jó éjszakát gyerekek.

Labor Creative Commons License 2002.09.27 0 0 217
Hömá, mikó tettek minket a ide?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!