Keresés

Részletes keresés

Gaia Creative Commons License 2004.11.05 0 0 4
Nem akarom elhinni, hogy ennyire elfelejtodott volna a HT :-(

Akkor csinalok egy kis reklamot a weboldalnak is, ahol most mar szamtalan regi klasszikus program is letoltheto, egy HT emulator kisereteben:

http://ht.homeserver.hu/
Gaia Creative Commons License 2004.11.01 0 0 3
Jo kis ym2149? =) Te programoztad is ezt a remekmuvet? Persze jobb, mint az 1-bites magnokimenet ;-)

Csak mostanaban tudtam meg, hogy az egesz hangchip-et utolag ganyoltak ra a HT-re, az eredeti VideoGenie-n nem volt rajta =)
Előzmény: llamada (2)
llamada Creative Commons License 2004.10.31 0 0 2
OUT 30,HL
OUT 31,HL
HT1080Z hanggenerátor 4ever :)
Gaia Creative Commons License 2004.10.29 0 0 1
Nalunk is haza lehetett vinni a masinat nyari szunetre, azaz pontosabban anyukam iskolajabol. Bar a Galaxyval mar korabban, ugy 1983 korul talalkozhattam egy ismerosnel. A pontos rekordra mar en sem emlekszem, de 500 ezer pontnal biztosan tobb volt :-)
Előzmény: suto (0)
suto Creative Commons License 2004.10.29 0 0 0
Szia Gaia!

Nálunk anno 1986-ban haza lehetett vinni a gimiből masinát a téli szünetre. Én felpakoltam a biciklim csomagtartójára, csak úgy naturban. Kicsit havas lett a billentyűzete mire hazaértem :) Aztán ment otthon a Galaxy, de hogy hány pontot értem el, az már a múlt ködébe vész.
Előzmény: Gaia (-)
Gaia Creative Commons License 2004.10.29 0 0 topiknyitó

A HT1080Z volt az elso magyar iskolaszamitogep, sokunknak az elso szamitogep is egyben. Ki ne emlekezne peldaul a Galaxy Invasion nevu klasszikusra! Azota sincs parja jatszhatosag terén ennek az Invaders klonnak! (Neked mennyi volt a rekordod?)

 

Varok mindenkit ebbe a topicba, akinek van/volt/lesz HT tipusu szamitogepe, esetleg ezen a gepen ismerkedett a szamitastechnikaval es szeretne nosztalgiazni, felemlegetve a regi, BIT-LET vallatós szep idoket :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!