Keresés

Részletes keresés

elefantkillah Creative Commons License 2003.12.22 0 0 550
te leskelődsz amikor matyizik??
tudtam, hogy a "művészeknél" dívik a furcsa szokások felvétele, de ez kicsit kemény.
oscart szarkának!!!!
intel_inside Creative Commons License 2003.12.22 0 0 549
Meg talán ez...

Előzmény: nondry (543)
atomvan Creative Commons License 2003.12.22 0 0 548
nem a wolkswagen a jó!
Előzmény: Mentol frász (547)
Mentol frász Creative Commons License 2003.12.22 0 0 547
Az Opel JÓ autó! Nekem is az van. Ne bántsátok!
intel_inside Creative Commons License 2003.12.22 0 0 546
mer' egyébként szar mi? :-))
Előzmény: nondry (543)
atomvan Creative Commons License 2003.12.22 0 0 545

Nondry Creative Commons License 2003.12.22 0 0 544
nondry Creative Commons License 2003.12.22 0 0 543
azt a filmet csak egy dolog menti meg

marisa tomei

Előzmény: intel_inside (542)
intel_inside Creative Commons License 2003.12.22 0 0 542
Na háj!

tegnap este volt szerencsém sokadszor újra megnézni az Only You-t... Régesrégen láttam többször is, és már akkor is nagyon tetszett, most sem kevésbé...
Hasonlóságot vélek felfedezni a két flim között, mármint ami a párás tekinteteket illeti, én is ilyen nosztalgiával gondoltam a nyarakra ahogy Rómát, Velencét nézegettem. Többen is említették ezt az érzést az Apám beájulnával kapcsolatban... Úgy látszik ez az érzés a kritikusokból ki van irtva.. Kár..

chimie Creative Commons License 2003.12.22 0 0 541
Kevesen tudják ilyen elmésen kritizálni a kritikusokat! Gratulálok, szobrot neked!
Előzmény: csendesDon (537)
Ender_Wiggin Creative Commons License 2003.12.21 0 0 536
Nem, ő nem én. Isten az atyám... :-)) Én titanick-kal elkezdtem letárgyalni szóban, valszeg még folytatjuk, de személyesen, annak amit mi itt műveltünk semmi teteje nem lett volna tovább, bár valszeg ettől jobban fel sem tudtuk volna b@szni 1más agyát... Nekem már nem is célom, túl sok energiát fordítottam erre, túl jól megismertelek titeket ahhoz hogy belássam nincs értelme, mindattól függetlenül, hogy a véleményem fenntartom. Nah, ne bántsátok 1mást, pls, tartsuk tiszteletben 1más elmebaját oks?

Nah minthogy minden eddigi hallgatási fogadalmamat felrúgtam, most már nem ígérek olyat hogy nem írok többet... Lehet hogy fogok írni, de csak ha nagyon muszáj...

Vigyázzatok 1más idegeire!! ;-))

Üdv: Ender

Előzmény: Nikita (529)
jamamura szadakó Creative Commons License 2003.12.21 0 0 535
vág.
Előzmény: jamamura szadakó (534)
jamamura szadakó Creative Commons License 2003.12.21 0 0 534
talán témába vég.

[Time Lapse. Fry and Liubot are sat on the couch.]

Fry: You're cute!

Liubot: You're cute!

Fry: You!

Liubot: You!

Fry: You!

Liubot: You!

Fry: You!

[The rest of the crew watch in horror.]

Farnsworth: Oh dear! She's stuck in an infinite loop and he's an idiot. Well, that's love for you.

elefantkillah Creative Commons License 2003.12.21 0 0 533
tessék én se osztalak le, hogy szerintem milyen primitív dolog diszkóba járni. elfogadom a másik véleményét, joggal várhatom el ezt én is.
Előzmény: themanwho (531)
elefantkillah Creative Commons License 2003.12.21 0 0 532
na kezdődik. nembaj vállalom a véleményem!!

sok filmet láttam, és abból indulok ki, hogy egy magyar filmben, amelynek a költségvetése ügyebár lényegesen kisebb mint a mátrixé, szóval egy ilyen filmben tetszetősnek nyilvánítom azt a trükköt, amelyet az ötlet hozott létre, és a nem a technológiai csodák.
írnál példát egy ilyen nyolcvanas évek beli filmre? ahol ezt használták??

lehet, hogy nektek nem tetszik a zene, de aki zenei ízlést elkezd fikázni az ölég primitív ember. persze akkor írd le, hogy szerinted kit kellett volna a filmben zenéltetni, ne hidd, hgoy nem tudnám lefikázni. egy perc alatt. csak mert te "szakértőnek" tartod magad, azt hiszed, hogy minden szavad arany. bár inkább azt gondolom szakbarbár vagy titanick haveroddal együtt, mert ennyi ostoba feszítést rég olvastam egy topikban.

érdekes a színészi játékba nem kötöttél bele, úgy látszik a jón nem találsz fogást. így marad a személyeskedés. gratulálok.

Előzmény: Nikita (529)
themanwho Creative Commons License 2003.12.21 0 0 531
ezen én is felpaprikázódtam. egy héten min. kétszer megyek diszkóba és egyáltalán nincs büdös. ha büdös volna, ritkábban mennék.
Előzmény: Törölt nick (530)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.21 0 0 530
este egy büdös-hangos diszkó?
(most láttam, hogy az italodisco topik 1500 hsz. felett jár, csak jó dolog lehet akkor)
Előzmény: HoKr (527)
Nikita Creative Commons License 2003.12.21 0 0 529
Te nem Ender vagy véletlenül?

"szerintem ebben a filmben is voltak formabontó elemek, a képosztást, még sose láttam egy filmben sem"

a 80-as évek filmjeinek nagy "trükkje" volt. Nem ukrán filmekben. Összesen hány filmet láttál életedben az Apám beájulnán kívül?

A zene osztályon felüli?

Maradj közöttünk Elefant! Élmény leszel.

ÍRJ! ÍRJ!

Előzmény: elefantkillah (526)
elefantkillah Creative Commons License 2003.12.21 0 0 528
hanem arról, hgy sznobék, hogyan aláznak meg valakit, akinek véleménye eltér az ő művészkedős perverziójuktól.
Előzmény: HoKr (527)
HoKr Creative Commons License 2003.12.21 0 0 527
Te sem erted. Nem a filmrol volt szo a topikban, meg ha ugy is tunt.
Előzmény: elefantkillah (526)
elefantkillah Creative Commons License 2003.12.21 0 0 526
igen kébzeld végigolvastam őket. láttam, hogy Te, és néhány társad milyen hangnemben írtatok azoknak akik nem olyan elvakult sznobok, mint ti. Lehet, hogy Ti minden nap ott ültök a művész moziban, kavargatjátok a tejeskávét és szét vagytok esve a valóságtól. nektek ottvan a sok agyatlan művészfilm, amelynek semmi köze sincs a valósághoz, de ti meglátjátok benne a belső rejtett értékeket, mert ti is művészek vagytok. legalábbis ezt képzelitek. szerintem ebben a filmben is voltak formabontó elemek, a képosztást, még sose láttam egy filmben sem, nagyon tetszett nekem, lehet, hogy valami ukrán disznópásztor már felhasználta 6 évvel ezelőtt valami borult undergrand fimben, dehát normális ember az ilyesmit nem nagyon élvezi. a színészek és a zene osztályon felüli volt.
Előzmény: Nikita (525)
Nikita Creative Commons License 2003.12.21 0 0 525
"Azt hiszem az a műalkotás, amely az indexen ilyen magas beírásszámot ér el, másoknak is nagyon tetszik, úgyhogy egy kúl-kult filmnek örülhetünk!!!"

:-))))))))))))))

szántál egy csöpp időt, az ilyen magas beírások elolvasására?

Előzmény: elefantkillah (524)
elefantkillah Creative Commons License 2003.12.21 0 0 524
Tegnap este láttam a filmet, és meg kell mondjam, soha rosszabb programot. inkább egy ilyen értékes alkotás, mint mondjuk valami büdös-hangos diszkó!! Azt hiszem az a műalkotás, amely az indexen ilyen magas beírásszámot ér el, másoknak is nagyon tetszik, úgyhogy egy kúl-kult filmnek örülhetünk!!! nagyon tetszett szarka, rém hitelesen adja elő a komoly belső értékekkel rendelkező lányt, aki nem rest dolgozni, ha arra kerül a sor. a jó, nevetésre késztető poénok mellett néha párás szemmel néztem a filmet, a régi görögországi nyaralások emlékére.

Palmer Eldritch Creative Commons License 2003.12.19 0 0 523
Minden jó ha a vége jó. És úgy látom mint a mesékben. Ki is lövöm a kedvencek közül. Pihenj.
Ender_Wiggin Creative Commons License 2003.12.19 0 0 521
Részemről az egész befejezve...
Mother Trucker Creative Commons License 2003.12.19 0 0 520
Ez már nem vicces. Szomorú. Hehe. :) Ender, ne kocsival menj, mert egy Vectrát nehéz kiszúrni a többi száz közül.
Előzmény: Ender_Wiggin (519)
Ender_Wiggin Creative Commons License 2003.12.19 0 0 519
Nem úgy a! Szemtől szemben, férfi a férfival! Nem ám pribékek gyűrűjében!!

Hívjál csak ha mersz, most!!

Előzmény: titanick (518)
titanick Creative Commons License 2003.12.19 0 0 518
druszááám...lett vér a pucádban...majdnem férfi vagy...bírj még egy kicsit, van pár érdeklődő a beszélgetésünkre, egy még nincs itt, ahogy megjön, hívlak...ugye nem fosztanád meg magad a nyilvánosságtól...:)
Előzmény: Ender_Wiggin (517)
Ender_Wiggin Creative Commons License 2003.12.19 0 0 517
mail ment
Ender_Wiggin Creative Commons License 2003.12.19 0 0 514
Még mindig várom a telefont
Előzmény: titanick (512)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!