Törölt nick Creative Commons License 2020.03.02 0 0 89740

Én meg remélem, nem. Ezek közül egyik sem világklasszis, és vélhetően nem is lesz az. Mariano különösen. A RM-nak világklasszis középcsatára legyen (meg úgy általában támadói). Mbappé-Haaland kategória.

Előzmény: pepe_pepe (89737)
Avalast Creative Commons License 2020.03.02 -1 0 89739

Én ezt úgy fordítanám le, hogy a Barca rossz helyzetkihasználása erősen segített abban, hogy ilyen eredmény születhessen. Ez semmit nem von le a Real érdemeiből.

+Hazard

Tudom, Rodry inkább balszélső, de majd benevelik középre.

Benzema ősszel jó volt - de már "kifutó modell", tegnap a meccs helyzetét (RM oldal) cseszte el. Bale-t hagyjuk, Hazard meg "fragile" eddig. Lucas cserének jó lesz.

Igen Haaland nagy fogás lett volna, csak ne a Barca vigye a végén

Előzmény: Törölt nick (89734)
pepe_pepe Creative Commons License 2020.03.02 0 2 89736

megrajzoltam Mariano tegnapi egész meccses hőtérképét ...

elég soványnak tűnik :-)

Avalast Creative Commons License 2020.03.02 -1 1 89735

Gratula, megérdemelt volt a győzelem!

Törölt nick Creative Commons License 2020.03.02 0 0 89734

Na azért ne már :-) Én ki nem állhatom Benzemát, de Mariano hozzá képest 0.

Haalandot kellett volna megszerezni, nem is értem ezt a dortmundi transzfert 20 milláért. Ide nem kellett?

Előzmény: pepe_pepe (89726)
Irisbus Creative Commons License 2020.03.02 0 0 89733

Az nagyon impozáns volt, Courtoisnak hála volt ki lehetett jönni ezzel a taktikával a 2ik félidőre.

Mariano, gratulálok haver, 1/1 :D

Kíváncsiságból ránéztem, játszott-e már idén:

Egész a Mallorca elleni őszi meccsig keretben sem volt (10 tétmeccs), azt is végig ülte a padon, majd 14 meccs szintén kerettagság nélkül. Utána a Valencia elleni szuperkupa 3-1 győzelemkor bejött 8' percre, majd az Atleti ellen is 8+2x15'-re. Sérülés miatt 8 meccsig megint nem volt keretben, most bejött, 1 perc 1 gól.

Jovicot remélem legalább kitúrta, Rodrygo magát túrta ki a hülyesége miatt, én azért adnék neki esélyt.

Előzmény: pepe_pepe (89725)
Tompus999 Creative Commons License 2020.03.02 0 1 89732

Ja, a meccshez gratulálok, messze még a vége :)

Krüger Frédi Creative Commons License 2020.03.01 0 0 89729

Ramos mikor hozott le utoljára lap nélkül egy klasszikust?:)

pepe_pepe Creative Commons License 2020.03.01 0 0 89726

Remelem Mariano ezzel ki is jatszotta Bezemat a keretbol

pepe_pepe Creative Commons License 2020.03.01 0 0 89725

nahhh, azt hittem hiaba nyomjuk meg a 2. fi kozepet

s51es Creative Commons License 2020.02.28 0 0 89724

Ezen beszartam. Nem merem elküldeni RM-es isminek mer' öri-hari lenne. Neki még mindig Figo az Isten.

Előzmény: pepe_pepe (89722)
XGabika Creative Commons License 2020.02.28 0 0 89723

hanykor lesz az elclassico? jo lenne, ha szombat kora delutan, akkor raerek

pepe_pepe Creative Commons License 2020.02.28 0 4 89722

kolomposék Creative Commons License 2020.02.27 0 0 89721

A mostani Real-t nézni pont olyan, mint bármely másik europai nagyobb csapatot. Semmivel nem jobbak a többieknél. Egyre jobban úgy néz ki, mint az a csapat, amelyik két hétig játszik egyhuzamban, de gólt egyet sem tud szerezni. Nincs egy csatár sem, akiben lehet bízni. Benzema sajnos olyan lassú, hogy az már kínos. Zidan meg csak simogatja. Lehet, hogy gyengéd érzelmek fűzik hozzá? Mindegy valami nem stimmel. (taktikai bajok is vannak)

XGabika Creative Commons License 2020.02.26 0 0 89720

hat, nem alakult jol

Előzmény: csiri bá (89719)
csiri bá Creative Commons License 2020.02.26 0 0 89719

Király... 3 hét alatt elintézték a bajnokságot meg a BL-t is... :(

pepe_pepe Creative Commons License 2020.02.26 0 0 89718

Mondjuk Rodrygonál is a kapus provokálta ki, hogy Rodri odamenjen, s beszóljon valamit a kapusnak

Előzmény: XGabika (89717)
XGabika Creative Commons License 2020.02.26 0 0 89717

nem vedo, szoval eselytelen a ramosi ut. csatar/tamado kp/vkp a leggyakoribb posztjai :) (a taktikai faltokat is mezrancigalas kepeben abszolvalja)

(nem favagasert kapta, szerbiai torna, biro folyamatosan ellenuk fuj (nem mintha kellene), hatulrol beleszall a roman gyerek a korabban igy eltort lababa. biro tovabbot mutat, erre felall, elloki a sracot, biro sarga, bemutat a bironak...)

pepe_pepe Creative Commons License 2020.02.25 0 0 89712

"A második találatot a 87. percben épp a brazil tini szerezte, aki a gólöröme közben összetűzésbe keveredett az ellenfél kapusával, majd elégtételt véve rajta az arcába ordította az örömét"

ostoba

Előzmény: pepe_pepe (89711)
pepe_pepe Creative Commons License 2020.02.25 0 1 89711

Komolyan, mintha full idiótákkal lenne tele a csapat, egy harmadoszályú meccsen Rodrygo kiállíttatta magát, így ha titkos terv is lett volna, akkor sem játszhat a Barca ellen