Keresés

Részletes keresés

AuroraAustralis Creative Commons License 2021.11.19 -5 1 5671

A konyhafonok VIP es az alap musor is mára már egy gagyi, alacsony szinvonalu musor lett. Nem szól masról csak Zé, Ákos, Jeno megelhetesérol, igazából már nagy ívban sz@arnak bele. Teljesen mindegy hogy ki szerepel benne. Felolem A római pápa is johetne akkor sem lenne rosszabb.

Egyesetben lenne jobb ha Gordon Ramsey jonne egyszer inkognitóba na azt megnézném: egy michelin csillag a megszámlálhatatlan ellen, termeészetesen Ákos, Jeno, Zé kritikáival mielott felfedné magát. Utos lenne. Szeva, de addig csak ez a magyar sz@r Konyhafonok van nektek leszerepelt kivénhedt "celebekkel". Ja gusztustalan ahogy haj igazitas után, kezmosás nélkul dolgoznak tovabb es ez a harom nem szól egy árva szót sem. Nem lattam még hogy akarmelyik vagy bármelyik versenyzo akar egyszer is megmosta volna a kezet fozes kozben. Szánalmas.

 

Ilhilla Creative Commons License 2021.11.19 -4 2 5670

Tudod mi az "undorító"?

 

Az, hogy a csatorna -és Norbiék- műsort csinálnak ebből a betegségből! Miatta leállították a forgatást, hogy utána tovább folytathassák (mert kellett a sztori)!

 

Nem vonom kétségbe, mert

- volt mentőhelikopter, de előtte Réka újraélesztette,

- volt kórházi kezelés (rengeteg szelfi Réka részéről, teljes sminkben, szájmaszk nélkül akkor, amikor látogatási tilalom volt máshol, vagy maszk nélkül be sem lehetett lépni a kórházakba, volt fotó Norbiról a betegágyból, kirakva az ágya mellé az update termékek sora),

- sőt volt műtét, combi vénán keresztül (legalább is ezt olvastam),

- volt részvétel Réka alakreform táborában itthon és Dubaiban (fotó pezsgővel és szivarral a kézben)  és egyéb olyan dolog, (edzést tartott a résztvevőknek), amit egy lábadozó sztrókos beteg nem szokott csinálni, sőt tilos számára!

 

Ezt az embert tényleg az angyalok vigyázzák!

 

(Nagyon közeli ismerősöm 11 évvel a sztrókja után is húzza az egyik lábát és még mindig ferde a szája, mert "elhúzta" a betegség!)

 

 

Előzmény: kelso82 (5665)
Tibbe Creative Commons License 2021.11.19 -2 2 5669

"Stroke-ja után Norbi úgy döntött, hogy visszatér a Konyhafőnök VIP-be versenyezni.Kap külön széket, külön öltözőt, van orvosi felügyelet, vigyáznak, hogy ne legyen túlságosan leterhelve. A fokozott orvosi felügyelet mellett mindig vele van a felesége, Rubint Réka is. „Az ő döntése, hogy bírja, és hogy meddig bírja” – mondja erre Réka."

 

https://nlc.hu/sztarok/20210913/schobert-norbi-eletmod-stroke/

Előzmény: Molzsu (5668)
Molzsu Creative Commons License 2021.11.19 -2 1 5668

Ajaj!

Remélem kismama-torna ügyben Dóri okosabb lesz, és nem veszi igénybe Réka segítségét, mert a balettesek kapcsán kifejezetten veszélyesnek találták az alulképzett Réka módszereit.

 

Egyébként hogy viszonyul egymáshoz Norbi rosszulléte  és a forgatási időpont?

 

Előzmény: Tibbe (5667)
Tibbe Creative Commons License 2021.11.19 -2 1 5667

Norbi segített Jenőnek lefogyni az esküvője előtt, így Jenő hálával tartozik Norbinak. Lehet ő még séfkabátos is.

Réka meg gondolom kismama tornára tanítja Dórit.

Előzmény: kelso82 (5665)
kelso82 Creative Commons License 2021.11.19 0 0 5666

Oppardon:)

 

 

kelso82 Creative Commons License 2021.11.19 -2 2 5665

Nekem is utolso ,hetfotol farm.

 

Viszont az eleg undorito, h ketsegbe vonod norbi sztrokjat es labadozasat. Szoval szted ez csak egy kitalalt bulvar sztory,amihez norbi asszisztal?

 

Előzmény: Ilhilla (5654)
kelso82 Creative Commons License 2021.11.19 -4 1 5664

Nekem is a mai adas lesz az utolso, hetfotol farm.

 

Viszont azert az eleg undorito, h ketsegbe vonod norbi sztrokjat es labadozasat

Szoval azt mondod, h ez egy kitalalt bulvar sztory csak,  amihez norbi asszisztal? 

 

Előzmény: Ilhilla (5654)
Törölt nick Creative Commons License 2021.11.19 -3 1 5663

De vajon ki, és mi okból súg Neki? 

Van annak értelme, hogy felépítenek a műsort, és jön a Baukó, és az meg szétspoilerezi a győztest minden fronton?

Előbb-utóbb fogást találnak rajta a szakjogászok, és leperlik Róla még a bugyit is. 

Előzmény: Mazsola0070 (5661)
Molzsu Creative Commons License 2021.11.19 -1 0 5662

Na, látod, hogy mégis tudja, és csak egy kicsit spoilerezik itt-ott.

Előzmény: Mazsola0070 (5661)
Mazsola0070 Creative Commons License 2021.11.19 -2 3 5661

Én is belefutottam a Nyerő Páros topicban a spoilerbe, de őszintén szólva ez annyira nem zavar, mint amikor a Nyerő Páros adásmenetét tették be a Survivor topicba....

 

Viszont a Nyerő Páros topicban nem a Farm győztese van elspoilerezve, hanem a Konyhafőnöké (Baukó eddig csak a Retek sorozatokra utazott, de lehet, hogy rászáll a TV2-re is). 

Előzmény: Ilhilla (5659)
Ilhilla Creative Commons License 2021.11.19 -3 0 5660

Látom, Te is jobban szereted nézni a "természetes szépségeket"! :-)

Előzmény: Molzsu (5657)
Ilhilla Creative Commons License 2021.11.19 -4 0 5659

Nem kellett, mert "szembe jött velem" a Nyerő páros topikban! NE OLVASSÁTOK!

Előzmény: Molzsu (5658)
Molzsu Creative Commons License 2021.11.19 -1 2 5658

És a Farmnál is kiderítetted már a győztes nevét?!?

Előzmény: Ilhilla (5654)
Molzsu Creative Commons License 2021.11.19 -3 3 5657

Folyt köv.

:)

Egy évadban szerintem legalább egy parókányi hajat lehetne összegyűjteni, mert még a hamupipőkéket is zavarja a hosszú haj, és állandóan fogdossák, igazgatják, akár a tengeri herkentyűs kezükkel is.

Másik nagy felfedezésem, hogy a feltöltésektől, botoxoktól nemcsak beszélni nem tudnak, hanem kifejezetten "érdekes", sőt ilyesztő lesz az arcuk érzelmek megjelenésekor.

Varga Iza, Rába Tímea szája konkrétan a füléig ér mosolygás közben, T Anita meg gnómszerű lesz elkeseredésekor.

Most jöttem rá, hogy Victoria Beckham, miért nem mosolyog évtizedek óta, ugyanis Ő tudja, hogy a szépészteti beavatkozásokat fapofára tervezik?

Görög Zita es O. Andrea viszont kiragyogott a csapatból, mert Zitának köténye volt, Andinak meg talán konyharuha lógott ki a bő pólója alól.

Nem is értem, hogy engedhették meg nekik.

Előzmény: Molzsu (5655)
Törölt nick Creative Commons License 2021.11.19 -2 1 5656

"...akkor az állatvédők nem szedik darabokra az RTL-t?"

De nem ám!

Lásd az itthoni "állatvédelmi" törvényt! Tudsz olyan elvetemült baromarcúról, aki börtönben csücsül azért, mert kínozta az állatot? Mert én nem. Pedig naponta hallani/olvasni ilyen gyökér tettekről. Ha nem szereti az állatokat, mi az anyjáért tartja?

Az itthoni állatvédelem kimerül gy ejnye-bejnye integetésben, esetleg némi pénzbírság, de ez láthatóan szart sem ér.

   

Előzmény: szévike (5652)
Molzsu Creative Commons License 2021.11.19 -3 0 5655

Szerintem ez az egész műsor a polgárpukkasztasról szól.

Leírtátátok, hogy mennyire nem a főzés, hajjalhez megfelelő ruhában, hajjal, ........ jelennek meg a szereplők

Ilhilla Creative Commons License 2021.11.19 -4 2 5654

Teljesen mindegy már, ki "szép", ki "csúnya" ebben a műsorban!

 

A  tegnap látottak alapján ma nézem meg utoljára, remélem Jenőnek Norbi után már csak Zámbó Krisztián a haverja, akinek kötényt ad. 

Ilyen rossz egyik évadban sem volt a "felhozatal" és ha arra gondolok, hogy hamarosan az -állítólagos- sztrókja után "lábadozó" Norbit kell néznem. ahogy Répa körmét lerágva izgul érte a színfalak mögül...na, nee!

 

Akkor inkább elviselem a "ronda" Demcsák Zsuzsát! :D

Előzmény: Kr.Kr. (5648)
kelso82 Creative Commons License 2021.11.19 -2 1 5653

Nem ugy ertettem, h a kes belefurodasat az allatba kellett volna mutatni, hanem csak magat a cselekmenyt:D

 

Amikor a kes pl ra volt helyezve az allatra a megfelelo helyen es keszult a dofesre anita(az utes altal) azt meg mutattak. De nem az allattal egyutt, pl a kes pengeje nem is latszott

 

 

Csak  h valoban o dofte bele a kest az utessel? Mert furcsamod ez a fel masodperces mozdulat valahogy nem lett mutatva:)

Vannak ketsegeim  annak kapcsan, h o olte le az allatot. Ezzel nem is lenne baj (h nem o tette) csak akk ne kamuzzak azt,h igen.

 

 

Mind1 mert egyreszt nem erdekel a dolog, masreszt bizonyitekom sincs a cafolatra. Csak a felvezetes tul hosszu volt a musorban, meg a hangsuly tul nagy volt ahhoz kepest,h aztan meg sem mutatjak

:D

Előzmény: szévike (5652)
szévike Creative Commons License 2021.11.19 -1 1 5652

Gondolod, ha azt a pillanatot is bevágják premier plánban, amikor a kés belefúródik a homárba, akkor az állatvédők nem szedik darabokra az RTL-t?

Előzmény: kelso82 (5651)
kelso82 Creative Commons License 2021.11.18 -1 3 5651

Latta barki is azt a pillanatot amikor torn. anita leolte a homart? Marmint az utest a rahelyezett kessel.

Mert en nem, pedig neztem.

 

Szepen fel lett huzva a sztory ugy negyed oraban, h az allatvedo hogyan fog allatot gyilkolaszni, de en nem lattam. Elek a gyanuperrel, h esetleg akosek nyomtak le vegul. Kizarni megiscsak marha kinos lett volna egy ilyennel valakit.

 

Meg utana rendesen kihangsulyoztak, h igy gyozte le a felelmet meg ugy..

 

De lehet csak en vagyok most gonosz..

forgoszel Creative Commons License 2021.11.18 -1 1 5650

Igy van! Nem tudtam mi bajom van vele a táncos műsorban de most rájöttem, még táncolni is  ilyen modorosan táncolt.

Előzmény: Kr.Kr. (5633)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2021.11.18 -3 0 5649

Nem Ozsvárt, hanem Osvárt.

Előzmény: Ilhilla (5639)
Kr.Kr. Creative Commons License 2021.11.18 -1 2 5648

Kérlek olvasd el újra, amit írtam.

Én sem vitattam azt, hogy szép. Egy szóval nem írtam oda, hogy csúnya. Egy maníros szépség, de helyes pofija van. Ez tény. Kár, hogy itt főzni kell... :))

 

Csak azt tettem szóvá, hogy minden műsorban csak azokat a szereplőket emeled ki, akik szerinted szépek. Őket véded tűzön-vízen át, akiket pedig csúnyának tartasz, azok nem tudnak olyat tenni, ami tetszene Neked. Legyen az a műsor egy Survivor vagy főzős vagy celeb páros. :))))

 

Előzmény: Ilhilla (5636)
Molzsu Creative Commons License 2021.11.18 -2 0 5647

Na, ez már éppen esedékes volt!!!

:((((

Előzmény: Ilhilla (5631)
Tulipántoss Creative Commons License 2021.11.18 -1 2 5646

Emlékszem..... zúzás Hande.....a zúzát felbontatlanul..... tálalta a nagyérdemű  zsűrinek......"

 

Igen, én is emlékszem ZúzásHande tálalására!  :)

Mivel most nagy divat az újragondolás, én is újragondoltam a fentieket. ( Nem nehéz, mert nagyon vizuális vagyok!. :) 

Mit gondolsz, az nem lehet, hogy a srác meglátta anno a zúzát a tollak között, újragondolta a dolgot, és feltálalta ) munkaidő ráfordítás nélkül! ), töltött zúzaként?! :))))))))))))))

Előzmény: Mazsola0070 (5617)
Magdi60 Creative Commons License 2021.11.18 -2 0 5645

Az atv-n a Naplóban még mondják! 

Előzmény: Molzsu (5643)
Molzsu Creative Commons License 2021.11.18 -4 0 5644

Jenő egy olyan étteremben dolgozott, ami kapott csillagot, de nem Ő volt semba tulaj, aki ebben az esetben maga a séf volt, legalab A képek tanusaga szerint a hús tálalasánál Ő csak nézelődött mint a kisinas, de messziről jött ember azt mond ......

Előzmény: AuroraAustralis (5618)
Molzsu Creative Commons License 2021.11.18 -2 2 5643

Régen volt olyan reklámduma, xy-t a mittudomenki öltöztette.

Mostanaban már nem hallom. Lehet, hogy már egyedül is tudnak öltözni, így lehetőség lenne mást reklámozni.

Szerintem mindenkinek kellene viselni egy táblácskát a plasztikai sebésze nevével, telefonszámaval, így az érdeklődők el tudnák dönteni, hogyan biztosan nem akarnak kinézni.

Ma már szinte minden arcát nagy nyilvanossag előtt mutogató ferfi/nő plasztikáztat, csak vannak finomabb módok az újraszabásnál.

Én a homlokráncokat nézem, mert bizonyos kor felett az "kötelező" lenne, oszt nincsen nekik még az sem.

:)

 

 

Előzmény: Peter_Cs (5616)
Ilhilla Creative Commons License 2021.11.18 -2 1 5642

Éliás JR.

Előzmény: sissoko (5641)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!