Keresés

Részletes keresés

Citizen007 Creative Commons License 2005.08.02 0 0 34
Előzmény: Giordano (32)
V B A Creative Commons License 2005.08.01 0 0 33
A menü gyors, akkor szaggat néha egy kicsit ha zenét hallgatsz közben, de az is elviselhető. Kb. 3 hete használom, egyszer sem fagyott le, pedig sokszor használok párhuzamosan funkciókat.

Az előző telefonom Nokia volt, hangminőségbeli különbséget nem érzékeltem.

Szerintem jó vétel volt, bevallom én is féltem a SonyEricsson-tól és nem hittem el, hogy használható képeket lehet csinálni a kamerájával, mivel elfogadható minőségű mobil telefon fényképet előtte még nem láttam, de meggyőzött...



Előzmény: Citizen007 (31)
Giordano Creative Commons License 2005.07.30 0 0 32
pls kuldjetek el nekem hol lehet normalis aron kapni ?
a 85 is jo, csak megbizhato legyen a forras.

Köszi

JG

jordan(kukac)borsodweb.hu
Citizen007 Creative Commons License 2005.07.29 0 0 31
én is nézegettem ezt a 2 telefont és az lenne  a kérdésem mennyire lassú vagy gyors a  menüje menniyre használható és milyen a  beszédminőség mert a régebbi sonyericsson típusokkal ez volt a gondom
Előzmény: V B A (30)
V B A Creative Commons License 2005.07.25 0 0 30
A használati szerint a böngészője érti a http protokollt.

Előzmény: bigc (28)
V B A Creative Commons License 2005.07.25 0 0 29
Ha jól tudom lehet, de nincs internet előfizetésem, úgyhogy nem tudom kipróbálni. Bár szerintem a képernyő nem elég nagy a web-böngészéshez.

A wapolás kényelmes.
Előzmény: bigc (28)
bigc Creative Commons License 2005.07.25 0 0 28

akkor mondd már meg lécci, hogy milyen a telód böngészője? lehet vele normál html oldalakat nézni?

köszi

Előzmény: V B A (27)
V B A Creative Commons License 2005.07.25 0 0 27

Témák, csengőhangok stb. ingyen:

http://sek750i.uw.hu/

Nekem bejött.
bigc Creative Commons License 2005.07.19 0 0 26

Tud valaki segiteni?

 

Mennyire lehet jól böngészi ezekkel a telefonokkal HTML oldalakat? tehát nem wapon, hanem normál HTML protokollal. pl. az index.hu hogyan néz ki a böngészőjén? egyáltalán lehet?

 

köszi

Előzmény: bigc (22)
V B A Creative Commons License 2005.07.14 0 0 25
Már megoldódott...

.... le kell választani a számítógépről a telefont, mert amíg össze vannak kapcsolódva a számítógép "fogja" a memory sticket.
Előzmény: V B A (24)
V B A Creative Commons License 2005.07.13 0 0 24
Ma kaptam meg a telefont, igen jó darabnak tűnik.

Viszont az a problémám vele, hogy ha mp3-akat másolok fel az audio könyvtárba, akkor a legtöbb esetben nem jelennek meg a telefonon, azaz a TotalCommanderben látom a fájlt, a telefonon nem. Ha új könyvtárt nyitok Intézővel az audio könyvtárban, az sem jelenik meg a telefonban.

Mi a teendő? Tud valaki segíteni?

Előre is köszi!

O.Zsé. Creative Commons License 2005.07.12 0 0 23
Hi all!

Egy hasonló topicban írtam az 1 hete nálam levő telefonról tapasztalatokat:

itt olvashatjátok


nagyobb képeket pedig itt találtok!

Istenkirályüberfrankóbrutál a telefon!

83k bruttó volt.

magyar menüs.

1 hét alatt egyszer sem fagyott..... ez jó jel!! :o))
bigc Creative Commons License 2005.07.08 0 0 22
Mennyire lehet jól böngészi ezekkel a telefonokkal HTML oldalakat? tehát nem wapon, hanem normál HTML protokollal. pl. az index.hu hogyan néz ki a böngészőjén? egyáltalán lehet?
Törölt nick Creative Commons License 2005.07.07 0 0 21

Kvázi USB kulcsként használható?

Igen, bár az előzetes tesztekben azt írták, hogy mégsem, és a speckóból is kihúzták. Ha rádugod a gépre, szépen sorban feljönnek az üzenetek, hogy új hardvert találtam, modem, obex transfer, stb és ha nem talál hozzá drivert, akkor ezek nem működnek, a legvégén viszont feljön az USB Storage, ez megy minden driver nélkül, és Sony Eric MemStick-ként felismeri. Win2000, XP alatt biztosan megy, MacOS alatt még nem próbáltam, de elméletben mennie kell.

 

Arra érdemes figyelni, hogy ha adatkábellel csatlakozol, csak a kártya tartalmát látod, a telefont nem.

Előzmény: Géesz (20)
Géesz Creative Commons License 2005.07.07 0 0 20
Hali! Én leginkább a 2 Megapixeles kamerára gyúrok... :) T610 után megváltás lesz... És szinte korlátlanul bővíthető a memóriája... Egy kis gyakorlati kérdés az aktív felhasználókhoz: Kvázi USB kulcsként használható? Mondjuk az adatkábellel feltöltöm rá a munkahelyi cuccot, aztán otthon leszedem... (még egyik szolgáltatónál se tudtak eddig erre válaszolni...) Az sms-elket csak a saját memóriájában tárolja (ha igen mennyit) vagy ez is kikerülhet az utólag berakott memóriakártyára? Előre is köszi a válaszokat!
H_G Creative Commons License 2005.06.30 0 0 19
Jól tudod, h. egy vadonatúj modell mindig drágább még az azonos tudású réginél is.
Előzmény: Törölt nick (18)
joe212hu Creative Commons License 2005.06.29 0 0 17
Na ez aztán pörgős fórum, alíg bírom követni az eseményeket... na mindegy.
A teló jól működik, már ott tartok, hogy az eddíg féltve őrzött etalon 6600-m eladom.
Ha valaki tud jó linkeket mint pl.: www.getjar.com akkor ne féljen megosztani a többiekkel.
joe212hu Creative Commons License 2005.06.24 0 0 16
Nagy nehezen sikerült frissiteni, de nem CD-n lévő suite-vel, hanem az amcsi oldalról letöltött vátozattal. Nem tapasztalok különosebb változást, magyar nyelv még mindíg nincs, még mindíg halknak találom, de ez legyen a legkevesebb. Egy V3 ról váltottam. Ez ahhoz képest nagyon ott van.
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.23 0 0 15
Pannonos forrásból én is hallottam, elvileg már lehetne kapni, csak a bugos hw miatt csúszik szerintem, sajna sok rosszat sikerült gyártaniuk.
Így majdnem három hete használva nekem semmi bajom nincs, nagyon tetszik, minden szirszart szeretek kihasználni, és ezen van pár dolog:-))
Előzmény: H_G (14)
H_G Creative Commons License 2005.06.23 0 0 14
Fogadni mernék, h. a 3 szolgáltató közül mindhárom árulni fogja.
Előzmény: Törölt nick (6)
joe212hu Creative Commons License 2005.06.23 0 0 13
Köszi, este megnézem, majd megírom, hogy mi történt.
Előzmény: Törölt nick (12)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.23 0 0 12
Egy idő után el kell indulnia. De előtte fel kell telepíteni a frissítőt a SE oldaláról, ami javás, nem exe. És a weboldalról kattintva indul el. Nézd meg hogy engeded-e a javascriptet esetleg.
Előzmény: joe212hu (11)
joe212hu Creative Commons License 2005.06.23 0 0 11
Felbátorodtam, megpróbáltam feltenni, de valami gond lehet. Kérte, hogy huzzam ki, kapcsoljam ki, majd a C gombot nyomva dugjam vissza az adatkábelt. Erre bekapcsolt a telefon, de nem történt semmi. Szerinted valamit roszul csináltam?
Előzmény: Törölt nick (10)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.22 0 0 10
Én feltettem, érezhető különbség a hangerőben van, azt írták nagy hekkerek, hogy az első szoft kb 50%-os hangerőt engedélyez a hardver lehetőségeihez képest.
Nekem nem fagyott le standby-ban, de sokaknak javított ez a frissítés.
Előzmény: joe212hu (9)
joe212hu Creative Commons License 2005.06.22 0 0 9
Ez még egy korábbi szoftver, de már megvárom a magyart a frissítéssel.
Előzmény: Törölt nick (8)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.22 0 0 8
Gratula, milyen szoftverrel kaptad? Múlt héten jött ki az R1J002 verzió, és tudod a kapott kábellel frissíteni otthon.

Előzmény: joe212hu (7)
joe212hu Creative Commons License 2005.06.22 0 0 7
Sziasztok!

Megvan végre a kicsike(K750i). Még angol, de majd lehet magyarítani. Egyenlőre nem tudok sokat mondani róla, majd egy kis használat után. :)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.05 0 0 3
Tőlük nem is kéne. Ők majd D750 néven fogják árulni szürkében a fekete helyett.
Előzmény: Törölt nick (2)
Tombolda Creative Commons License 2005.06.05 0 0 1
1 nokiám van csak.
kiskopi Creative Commons License 2005.06.05 0 0 0
sajnos 0 ilyen telefonom van.....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!