Keresés

Részletes keresés

Ubul86 Creative Commons License 2022.11.06 0 0 18421

konkrétan a luxuria hivatalos facebook oldalán írta ki a szervező.

De mindegy :)

Előzmény: Mister V. (18416)
Kovács Pisti? Á, dehogy! Creative Commons License 2022.11.06 0 0 18420

Én is úgy látom.

Előzmény: djt-123 (18419)
djt-123 Creative Commons License 2022.11.05 0 0 18419

Aztaaaaqurvaaaaaa...............

Előzmény: Latex Bond (18418)


Latex Bond Creative Commons License 2022.11.05 0 0 18418

Hát igen, azok a klasszikus Ishtar&Brute leggings-ek.. kihoznak mindent a viselőjükből. :)

De akkor már nézd meg a tervező csajának (Ishtar Graham) seggét is. Különösen a vége lesz hipnotikus erejű, amikor belassul a videó. :)

https://www.youtube.com/watch?v=DXvrIQ2Lj6E

 

Persze ma már nem az Ishtar&Brute az egyetlen, akik minőségi butt-cheeks gatyákat gyártanak, ott van versenytársnak a SlinkyStylez is a tevepata-hangsúlyos "Exacontour"-ral és a Pairadize az "Ultra Assthetic"-kel.

Kb. ez a 3 leggings gyártó a legkiemelkedőbb a szabási technikában. ;) Ajánlom figyelmedbe a videóikat.

Előzmény: technograd (18417)
technograd Creative Commons License 2022.11.05 0 2 18417
Mister V. Creative Commons License 2022.11.03 0 0 18416

A hazai HONLAPON még egyetlen szó nincs erről. A magyarok vagy ennyire lemaradtak a "nagyvilághoz" képest, vagy itt folytatódnak a rendezvényeik. Úgy gondolom, hogy a hivatlos forrás egy esemény/cég honlapja és nem a FB, ahol az álhírek nagyobb teret hódítanak, mint a valóság.

Persze nem vitatom a kijelentésedet, főleg mivel nem vagyok FB tag, így onnan semmilyen hír már évek óta nem jut el hozzám, csak jeleztem, hogy a magyar honlapon az említett hírnek nyoma sincs.

Előzmény: Zöldhasú (18415)
Zöldhasú Creative Commons License 2022.11.02 0 0 18415

Érdekes (és szomorú hír (ek) a nagyvilágból (FB): A Luxuria befejezte a működését sajna.

Zöldhasú Creative Commons License 2022.11.02 0 0 18414

Igazad van:) Bagoly is vagyok, meg feledékeny is.:D

Előzmény: Latex Bond (18412)
pentheusz Creative Commons License 2022.11.01 0 0 18413

Eladóvá vált egy D4 szériás U-charmmore gyártmányú teljes fejet takaró, 3-4 mm vastag, realisztikus női szilikon maszk.

A szemüreg gyárilag szabadon van hagyva, így a látómező nincs korlátozva, hosszabb ideig is kényelmesen viselhető.

A maszk szolid sminkkel rendelkezik, de akár rá is lehet sminkelni.

Rendkívül rugalmas anyagának köszönhetően 54 cm-es fejkörmérettől 64 cm-ig bármilyen méretre kényelmes lehet, a maszk által kölcsönzött kontúrok nem torzulnak.

Szájrész nyitott, részben a viselő mikikáját leköveti.

A maszk teljesne hibátlan, nagyon kevesett használt, szinte új.

Bolti ára 118USD+szállítás: https://ucharmmore.com/products/silicone-full-head-mask-for-crossdresser-cosplayer

Kikiáltási ár: 22eFt

 

Fotót e-mail-ben tudok küldeni. Elérhetőségem publikus, esetleges megkeresést is oda várok.

Latex Bond Creative Commons License 2022.10.28 0 0 18412

Mellesleg a tiéd sem az, úgyhogy bagoly mondja... :D :D

Előzmény: Zöldhasú (18406)
Latex Bond Creative Commons License 2022.10.28 0 0 18411

Minek szemetesnek pluszban 1 dzsímél, ha van már 2 - szintén csupán alkalomszerűen olvasott - frímél? :))

A meglévő postaládáimat is alig jut időm átolvasni, nemhogy még újabbakat regisztrálgassak. :)

Az elérhetőségem meg nem annyira titkos, megírtam már ide jó párszor, amikor épp eladásra kínáltam valamit (és az ugye elég sokszor megesett és eddig kivétel nélkül mindenki megtalált, aki meg akart), de ehhez nem szükséges publikussá tennem itt a fórumon, hogy aztán hatmillió spam motor beindexeljen.

 

Ha valóban segíteni szeretnél, azt természetesen nagyon szépen megköszönöm és roppant hálás leszek érte.

A nick nevemből (egybeírva) könnyen kitalálható a freemail-es címem.

Előzmény: Zöldhasú (18406)
technograd Creative Commons License 2022.10.28 0 2 18410
technograd Creative Commons License 2022.10.27 0 0 18409

*röhög* Ilyet még Dákföldön se nagyon látni, pedig ott gyakoriak a fordított statikájú épületek :D !

Előzmény: Kovács Pisti? Á, dehogy! (18408)
Kovács Pisti? Á, dehogy! Creative Commons License 2022.10.27 0 1 18408

Hú, b..meg! Ebben a toldás szobában sem ugrálnék bátran!

Előzmény: technograd (18407)
technograd Creative Commons License 2022.10.27 0 0 18407

Csatlakozom az előttem szólóhoz, aki teljesen bezárkózik, annak "Háromszor száll a kakas elvtárs a házára!", ha Nádas Gyurinak hinni lehet :) !

Előzmény: Zöldhasú (18406)
Zöldhasú Creative Commons License 2022.10.27 0 1 18406

 mégse hajlandó senki egyedi méretre kabátot készíteni" mivel az E-mail címed nem publikus, így még csak küldeni sem tudok FB kontaktot. Szóval így jártál :)

A megoldás az lehetne, ha létrehoznál rendelésekhez(és mass spam vedernek) egy gmailt:)

Előzmény: Latex Bond (18394)
technograd Creative Commons License 2022.10.26 0 0 18405

Azért adatmentésként, és csalinak :) , mellékelem a szőrmés dzseki képeit is.

 

 

Előzmény: Latex Bond (18404)
Latex Bond Creative Commons License 2022.10.26 0 0 18404

Írtam.. :)

Nem kéne azt a kabit így elkótyavetyélni és most nálam tényleg tele a szekrény téli női dzsekikkel. ;)

Nekem kéne inkább hirdetnem, nemhogy még vásárolnom hozzá. :))

Előzmény: technograd (18403)
technograd Creative Commons License 2022.10.25 0 0 18403

Latex Bond, ha írsz nekem, tárgyalhatunk az XL-es bordó dzsekiről :) . Leveleztem én már veled, de ki tudja, milyen úton-módon:D ! 12? 10?

 

 

You've got the cash, i've got the jacket! *durva Fairlight kalapálás* Money!

Mister V. Creative Commons License 2022.10.25 0 0 18402

Igen, az 5e Ft (+foxpost=1500Ft vagy postai kis csomag/bubis boríték, árát nem tudom). Öntött típus, így ebből adódóan az anyaga kevésbé egyenletes.

Előzmény: Ubul86 (18401)
Ubul86 Creative Commons License 2022.10.25 0 0 18401

kesztyű megvan még?

Előzmény: Mister V. (18398)
technograd Creative Commons License 2022.10.23 0 0 18400

Ez a kettő fényes fekete lycra, úgyhogy csaltam! Magamra rántanám a kis "vörit", mint hülyegyerek a könyvespolcot:

 

https://www.youtube.com/watch?v=UF1PMrlD3b4

 

https://www.youtube.com/watch?v=bQpxNiziJGU

 

Erre a Flanders jelmezre meg nem tudtam mit mondani, csak röhögtem magamban:

 

https://www.youtube.com/watch?v=KdgzRV4QlfY

technograd Creative Commons License 2022.10.23 0 3 18399

Köszi! Javasolták már, többen is, de sajnos a lámpalázat nem lehet Rubophennel kikezelni :) .

 

Én azt javaslom, hogy vedd meg a bordó dzsekit, ha lesz rá keret. Ha más nem, hát dzsekinek :D !

 

Bár elmúlt már a gót korszak, ők aztán elég meredek cuccokat hordtak az utcán is.

 

Előzmény: Latex Bond (18397)
Mister V. Creative Commons License 2022.10.23 0 0 18398

A latex catsuit már elkelt. (Csak azért írom ki, mert a hétvégén már 3 érdeklődő is volt innen az oldalról, korábban meg 1 sem... másik oldalon sikerült eladnom.)

Előzmény: Mister V. (18379)
Latex Bond Creative Commons License 2022.10.23 0 1 18397

Bakker Techno.. ezen könnyesre röhögtem magam! :D:D:D:D

Rögtön vidámabbá tetted ezt a szürke, ködös reggelt.

Soha nem akartál standup-olni? A sokszorosát kereshetnéd meg a napi betevő fétiskeretednek.. :)

 

Ezeket az aranyköpéseket be kéne keretezni:

"..utánanéztem az ötkamerás telefonomon, akik a lábat nyalogassák, meg tüntetnek, szóval olyan senkik.."

"..a majd' 4 méter magas ruhakupacba fejest ugrál a két gyanúsított.."

:D:D

 

 

Előzmény: technograd (18396)
technograd Creative Commons License 2022.10.22 0 2 18396

Ja, basszus, és elképzeltem, amikor elegünk lesz ebből a disztópiából, és elmegyünk együtt vásárolni, majd a Tények című, magas színvonalú műsor álkomoly hangon bejelent minket:

 

"Két pufi randalírozott az ismert, forgalmas bevásárlóközpontban. A kisebbik, zömök pufi >>Let the shiny community roll!<< feliratú molinót feszített ki, míg a másik megafonnal követelte az úgynevezett fétis ruhák összegyűjtését az emeleti folyosón.

 

Belső interkom: Zsuzsi, mi a bánat az a fétis? Őőő, Ildi, utánanéztem az ötkamerás telefonomon, akik a lábat nyalogassák, meg tüntetnek, szóval olyan senkik.

 

"Ezek után nézzék meg a helyszínen rögzített videónkat, ahogy a majd' 4 méter magas ruhakupacba fejest ugrál a két gyanúsított. A helikopterek már megérkeztek."

 

Ildi vagyok, hova spannoljuk tovább? Zsuzsi: Tudja a seggem, bosszantasz még te is?

 

"Rekordtermés volt kavicsból Csikériában. Egy ártatlan, hétgyerekes család szorult alá. Maradjanak velünk!"

 

Ha   -   ha   -   ha...

 

Előzmény: Latex Bond (18393)
technograd Creative Commons License 2022.10.22 0 0 18395

1.: You're welcomed, Mister!

 

2.: A 3000 éves Móricka vicc poénjával: "- Ez KAPITALIZMUS? Ez egy sz*r!!!"

Előzmény: Latex Bond (18394)
Latex Bond Creative Commons License 2022.10.22 0 0 18394

Épp ebből a megfontolásból (hogy most inkább a női fazonokra vagyok ráállva) jó eséllyel hamarosan eladó sorba kerül egy szinte sosem használt, álomszép Amazona fehér lakk pufidzseki, gyönyörű "hópárducos" szőrmeszegélyű kapucnival.

Fotók még nincsenek, de ha valakit behatóbban érdekel, akkor majd készítek róla. A kabát ára várhatóan 35.000 Ft lesz.

 

A legnagyobb bánatomra Amazonáék már nem varrnak egyedi elképzelésekre kabátokat, tehát már csak ezért is óriási kincsnek számít ez a lakk dzseki.

Nem is szívesen válok meg tőle, de mivel nincs senki, akivel lakkból ilyesmit varrathatnék, ezért meg kell válnom a féltett darabjaimtól, hogy helyet biztosítsak az újabbaknak és hogy legyen a fedezetem a vásárláshoz.

Csendben megjegyzem, elég szomorú, hogy létezik kis hazánkban nem kevés hihetetlenül tehetséges és csodálatosan szép munkára képes varrónő (olyan is, aki nem idegenkedik a lakkanyag varrásától), mégse hajlandó senki egyedi méretre kabátot készíteni, így rákényszerítve a hazai vásárlóerőt a külföldi beszerzésekre ahelyett, hogy a magyar kereskedelmet támogatnánk.

Nekem ez örök vesszőparipám és szívfájdalmam marad.. :( És ez nem csak a lakkruhák varrásában nyilvánul meg, hanem a cipő-(csizma-) készítésben is. Ma már nem "kifizetődő" az egyedi megrendelésre készítés, amit mondjuk nem igazán értek, mert ha meg tudnánk állapodni egy mindenki számára előnyös árban, akkor mégis miért nem fizetődik ki??

Előzmény: Latex Bond (18393)
Latex Bond Creative Commons License 2022.10.22 0 2 18393

A KöKi House-os bordó lakk dzseki tényleg nagyon fincsi anyagból van, megtapiztam jó alaposan én is, úgyhogy osztom Technograd kolléga értékítéletét.

Kicsit "műanyagosan tapadós" és ropogós, de van aki fülének épp ez az egyik legkellemesebb hang, amit akár még ASMR-hez is lehetne alkalmazni. ;)

A pufisága is épp kielégítő, a lakk is rendkívül puha, szóval 20 ezerért a mai árakat figyelembe véve egyáltalán nem rossz vétel, sőt!

A Michael Kors-féle méregdrága vacakhoz képest mindenképp sokkal-sokkal jobb és olcsóbb. :)

 

Amiért nem cuppantam rá azonnal (pedig amúgy nagyon is rajongok Technograd tippjeiért :) ), annak csak egyedül az az oka, hogy mostanában inkább a nőiesebb, karcsúsított fazonokat preferálom a "gömb" alakúak helyett (így is épp elég gömb vagyok, nem kell, hogy erre valami még ráerősítsen :) ) és mert tavaly volt szerencsém még viszonylag jó áron megcsípni egy Mayo Chix-es "Axia" lakk kabátot (pontosabban mindjárt 2-t, mert kellett egy fehérben és kellett egy pirosban is :)) ), ami életem egyik legeslegjobb beruházása volt:

https://mayochix.com/mayo-chix-axia-kabat-tk-t4462-c2806

 

Pedig amúgy a bordó szín nekem is nagy szerelmem, jól illene a bordó lakk egybeszabott csizmaleggins-emhez, úgyhogy vonz a House-os dzseki elég erőteljesen (nem is nagyon tudok most aludni emiatt :) ), de muszáj néha megálljt parancsolni a vágyaimnak.

Szóval utólag is köszönöm a tippet, még ha most nem is élek vele! ;)

Előzmény: technograd (18384)
Latex Bond Creative Commons License 2022.10.22 0 0 18392

Valóban dekoratív hölgy és a push-up gatyák is jól állnak rajta, csak neki annyira hosszú lába van, hogy talán már egy kissé bokalengető is. :)

 

OFF: Tényleg létezik már ilyen szerkentyű is, amire csak rá kell állni és az körbeforog, hogy ne a modellnek kelljen forognia a ruha bemutatásához? :))

Hogy mik vannak!!

 

ON:

A videóban is bemutatott Melody push-up leggings-ekből nekem is van 1 eladó pink metál színben (meg talán még egy ezüst metál is) 3XL méretben.

109-117 csípőre és 81-91 derékra ajánlják, de simán jó lehet akár ennél nagyobb méretekre is. Ezért is vagyok kénytelen megválni tőle, mert rám sajnos túl nagy lett, szeretem, ha egy leggings normálisan feszül mindenhol.

Köztudott, hogy a Melody nadrágok ára sosem megy 30 dollár alá még akciózáskor sem, de én odaadom full vadiújan 12.000 Ft-ért, ha valakit érdekel.

Az enyém is közvetlenül a gyártótól van, ha netán valaki csekkolni akarja Aliprice-szal az árgörbe alakulását:

https://www.aliexpress.com/item/1005001278896734.html

 

 

Előzmény: technograd (18391)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!