Keresés

Részletes keresés

alezredes 1 Creative Commons License 2018.07.11 -1 0 16992

10 perc múlva már nem vigyorogtak, hanem sóhajtoztak.

Ilyenkor, meg utólag elgondolkodva a dolgon, mekkora meglepődés lenne, ha egy ismerősünk betoppanna, és látná a szitut, nem is gondolná, néha mit szoktunk csinálni.

Előzmény: egypár7977 (16991)
egypár7977 Creative Commons License 2018.07.11 -1 0 16991

:D

Előzmény: alezredes 1 (16990)
alezredes 1 Creative Commons License 2018.07.11 -2 1 16990

Ő ezt nem is hallotta. Mondtam a srácnak, hogy rajtam nem múlik.

Amikor a párom visszajott, szerintem azt hitte, hogy a srác már öltözködik, készülődik elfele.

Ekkor a srác ment ki, gondolom egy farokmosásra. Mondom a páromnak, hogy mit szólna még egy menethez ?

Ő benne van. Visszajött a srác, totál álló farokkal, a barátnőm csak vigyorgott.

Ilyenkor van az helyzet, hogy ki mit is mindjon, mi legyen.

 

 

Előzmény: alezredes 1 (16987)


rhmprszt Creative Commons License 2018.07.11 -1 0 16989

100%-ban egyetértek.

Volt olyan hogy a képen, amit küldtek, nem igazán tetszett a lány, de mivel arról volt szó hogy aznap átmehetek hozzájuk, így "mit veszíthetek" alapon igent mondtam - és milyen jól tettem!

Élőben sokkal jobban nézett ki mint a fotón, szerencsére én is bejöttem neki, úgyhogy hosszú hónapokra hetente-kéthetente visszajáró vendég lettem náluk.

Előzmény: Sz1gor (16984)
egypár7977 Creative Commons License 2018.07.11 -2 0 16988

És végül mi lett? "Anya" is örült az ajánlatnak?

Előzmény: alezredes 1 (16987)
alezredes 1 Creative Commons License 2018.07.11 -2 2 16987

Kösz.

Meg azért az sem baj, ha a harmadik féllel az ember tud közös témáről is beszélgetni, (na nem mintha ezért jött volna), mert az nem úgy van hogy csenget, belép, dug.

Volt olyan, hogy miután végeztek a dugással, anya kiment rendbe tenni magát. A srác leszedte a gumit, stb.

Anya visszajött, egy bugyit fel akart kapni, mondom szégyenlős vagy ? Csak röhögtek.  A srác meztelenül ült az ágyon, beszélgettünk egy negyed órát mindenfélérőL. A párom kiment üdítőért. A srác elkezdett játszani a farkával, majd megkérdezte tőlem, mit szólnék hozzá, ha még egyszer megdugná a párom.

Mondtam neki, ha ügy gondolja oké.

Előzmény: egypár7977 (16985)
Törölt nick Creative Commons License 2018.07.11 -2 0 16986

Semmi ilyenről nincs szó okostojás...:) azt is hazudhattam volna, hogy egyedül vagyok, de nem tettem pedig ezek után megerdemeltetek volna...

Előzmény: egypár7977 (16979)
egypár7977 Creative Commons License 2018.07.10 -1 0 16985

Hát mi is erről beszéltünk :)

/végre itt a régi beszélgetős társunk :) /

Előzmény: alezredes 1 (16983)
Sz1gor Creative Commons License 2018.07.10 -1 4 16984

Az igazság valahol köztetek van (véleményem szerint).

 

Igenis az elképzelés részének kell lennie, hogy a másik fél részéről mit vár el, elvégre a pároddal létesít intim kapcsolatot. Csak ehhez nem szabad görcsösen ragaszkodni. A legtöbb esetben pl én is kiesek, mert férfias külsőm van és hiába vagy ápolt, ha meghallják, hát pattintanak. De vannak üdítő kivételek is. Pl az egyik párnál szintén kizáró tényező volt ez, azonban a szimpátia megvolt és kivételesen esélyt adtak egy személyes találkozásra. Szerencsénkre a kémia is működött, így végül náluk kötöttem ki. Több éves barátság lett belőle mindannyiunk örömére.

 

Szerintem a külsőségekből lehet engedni, ha minden másban megvan az összhang. Ha most 5 cm-el alacsonyabb, mint a hőn áhított 190+, vagy pocakosabb vagy kevesebb haja van az átlagnál, de minden más klappol, akkor kár megfosztani magatokat egy lehetőségtől. A személyes találkozókor úgyis kiderül, hogy beindultok-e vagy sem. Nyilván nem a végletekben gondolkozom, hogy ápolatlan hobo legyen. :)

 

Egyedül a másik féltől elvárt értelmi/érzelmi szintből nem szabad engedni, ugyanis az megbosszulja magát.

 

OFF: Ez egy fórum, ahol különböző témákról beszélgetünk, vagy fejtjük ki a véleményünket. Legyünk már annyira értelmesek, hogy a helyén kezeljük őket. Tudom fölösleges volt írnom, mert aki ezt nem tudta az ennek hatására sem fogja fel, de hiszek a csodákban! ;)

alezredes 1 Creative Commons License 2018.07.10 -1 2 16983

Nem kell Vin Dieselnek lennie a harmadiknak.

De azért legyen már minimum ápolt, normális, ne szőrös, meg ne 120 kiló, ha lehet.

 

 

egypár7977 Creative Commons License 2018.07.10 -1 0 16982

Na ezért írtuk a legelején, hogy e-mail-ben érdemes beszélgetni :)

Előzmény: Törölt nick (16970)
egypár7977 Creative Commons License 2018.07.10 -1 0 16981

:D hi hi, forr a levegő :D

egypár7977 Creative Commons License 2018.07.10 -1 0 16980

Ha nem tűnt volna fel, nem okoskodunk, okoskodnak, BESZÉLGETNEK egy témáról,

de legyen okoskodjunk ... akkor TI meg a nagy egyetértésettekkel "nyaliztok" nekik???

Bocsi a szóhasználatért és a kérdésért :)

Előzmény: fotóraverő (16971)
egypár7977 Creative Commons License 2018.07.10 -1 0 16979

Vagy lehet, hogy TE vagy az aki ránk írt és a párja tudta nélkül szeretett volna ismerkedni velünk és

mi ezért visszautasítottunk és most a sértődött "kisfiú" megpróbál "bosszút" állni ??????

Ha így van, mert szerintünk ez az ok, máshogyan nem is lehet, mert mi itt még nem beszélgettünk veled egy mondatot sem,így akkor lehet elkéne gondolkodnod, hogy ki is a szánalmas :D:D:D:D

Szeretjük az ilyeneket :)

Itt "arc" nélkül majd TE megmutatod, leoltod a másikat :)

:D:D:D:D

Aranyos vagy :)

 

 

Előzmény: Törölt nick (16975)
egypár7977 Creative Commons License 2018.07.10 -1 0 16978

:D:D:D:D

Viccesek vagytok :)

Előzmény: Törölt nick (16975)
olegnagy Creative Commons License 2018.07.09 -1 2 16977

Volt egy híres-hírhedt felmérés egy társkereső oldalon, ahol a nők a férfiak 80%-át találták átlag alattinak. Elhiszem, hogy nektek szubjektívén úgy tűnik, hogy átlagost kerestek, de nem :-) Ami természetesen szívetek joga. Szerintem ha mi keresnénk állandó jellegű házibarátot, akkor nekünk is lenne olyan feltételünk, ami kizárná a férfiak többségét. Mondjuk egyalkalmas  swingergabalyodásnál sokkal megengedőbbek vagyunk.

Előzmény: Törölt nick (16970)
Törölt nick Creative Commons License 2018.07.09 -1 0 16976

ószintén, engem már régóta izgat, hogy egyszer ketten dugjuk a nejemet, valakivel, akivel ó is el tudja képzelni a szexet! De amilyen pasik tetszenek neki, olyanok a való  életben nincsenek! Bruce willis, Michael Weatherly

 

Törölt nick Creative Commons License 2018.07.09 -2 0 16975

Csak Ti semmi más...

Előzmény: egypár7977 (16973)
Tündérlola Creative Commons License 2018.07.09 -1 2 16974

Azért Bruce Willis vagy Vin Diesel fennakadna azon a kopaszsági rostán,nem? ;-)

Teljesen igazad van, a nő dönti el,kit enged az intim szférájába, de a tökéleteset még társban is nehéz megtalálni,hát még alkalmi partnernek, akivel nincsenek randik,közös programok,csak 1-2 kávé,mű-jópofizás. Ahogy mondod,a legtöbben visszakoznak,eltűnnek - talán nekik is több kell,hogy beengedjenek benneteket az intim szférájukba. 

Előzmény: Törölt nick (16968)
egypár7977 Creative Commons License 2018.07.09 -1 0 16973

Mi ebben a vicces és szánalmas ???

 

 

Előzmény: Törölt nick (16972)
Törölt nick Creative Commons License 2018.07.09 -2 0 16972

Nagyon vicces, hogy pont ti okoskodtok..... Szánalom...

Előzmény: egypár7977 (16966)
fotóraverő Creative Commons License 2018.07.09 -4 0 16971

Tök' mindegy mit írsz, itt nem lehet igazad, mindig lehurrognak. Kritizálnak, fikáznak, próbálják az esélyeiket növelni, hátha lentebb teszitek a mércét. Ne tegyétek! Sok itt a puncisóvár, potyázó fírkász, aki természetesen úgy próbálja beállítani a dolgokat, ahogy neki kedvező. Nem tudják elfogadni, ha valaki nem úgy gondolkodik ahogy ők, és hogy nem őket választják. Szerintük tök' mindegy hogy néz ki a partner, csak ők legyenek. Nálunk az okoskodók eleve kiesnek. Az együttlét során ugyanígy variálnak és győzködnek. Nem tudják mi a szerepük egy hármasban.

Előzmény: Törölt nick (16970)
Törölt nick Creative Commons License 2018.07.09 0 2 16970

Teljesen átlagos srácok voltak, semmi Ken Baba! :))) Miért olyan furcsa az hogy üsse meg egy átlagos srác szintjét, és tudjon egy nővel szót érteni?! Ez a mi elvárásunk volt, mindenkinek szíve joga megválogatni kit enged be az ágyába. Ettől lehet másnak eltérő, el kell fogadni és ennyi.

Előzmény: olegnagy (16969)
olegnagy Creative Commons License 2018.07.09 -1 1 16969

Például számomra több feltételetek is kapásból elérhetetlen. Persze szívetek joga magasra tenni a lécet, csak legyetek ezzel tisztában. A legjobb swingeres élményünk pont egy kopasz pasival volt.

Előzmény: Törölt nick (16965)
Törölt nick Creative Commons License 2018.07.08 0 1 16968

Van benne valami abban amit írtok, de ha neki nem megy kopasz pasival mert nem vonzza akkor nincs mit tenni és kész! Mindenkinek van egy minimum elvárása ami alatt nem megy a kémia. Ha nem találunk olyat akkor nem kell ezt erőltetni! Még egyszer, randiztunk több olyan pasival aki megfelelt volna csak link volt vagy egyszerűen balfxxx. Párokkal is leveleztünk de ott is valamelyik fél nem volt megfelelő ( értsd úgy hogy duci volt vagy kopasz stb.) Mindenkinek joga van megválogatni kivel osztja meg sz intim szféráját.

Tündérlola Creative Commons License 2018.07.08 -1 3 16967

Az alacsonyság adottság,mint ahogy a farokméret is, vagy a kopaszság - ezek ellen nem lehet tenni. Nem kizárt, hogy a kopasz jóval szenvedélyesebb az ágyban,mint egy loboncos férfi. Biztosan magatokkal szemben is magas az elvárás ;-) 

 

Ha valakivel lehet beszélgetni,van humora,stílusa, érdekesnek tűnik - akkor nem mindegy, hogy kopasz vagy sem? Ha viszont a külsőség fontos,akkor a belső kevésbé, tehát udvarlást,beszélgetést ne várj el, mert mégsem az számít. Akit kerestek,pár alkalomra keresitek,nem akartok vele a nyilvánosság előtt mutatkozni, vele leélni az életeteket - ez nem társkeresés,hanem pár óra együtt élvezkedés. Helyén kell kezelni a dolgokat, akkor talán nagyobb lesz a sikerélmény. 

Előzmény: Törölt nick (16965)
egypár7977 Creative Commons License 2018.07.08 -1 3 16966

Szia/sztok!

Bocsi hogy beleszólunk, de ...

Ne legyen ilyen meg olyan, így ne csodálkozzatok, ha nem találtok senkit, ez eléggé nagy elvárás 

és gondoljuk még nem is soroltatok fel mindent ...

TI a "Ken" babát keresitek ... a *5-ös pasit, legalábbis ez derült ki abból amit leírtatok ...

Így tényleg nehéz és szinte esélytelen a keresgélés.

Persze mi nem azt mondjuk, hogy akárkit be kell vonni egy hármasba /ezt mi sem tesszük meg, hogy aki szembejön az utcán, hopp elkapjuk és ... /, de ha egy kicsit engedtek

a keresési feltételeteitekből vagy mondjuk nem csak pasit keresnétek harmadiknak, hanem akár párt, elsőre egymás elötti szexre, később akár párcserére is vagy ahogyan TI azt szeretnétek,

akkor lehet előbb találtok partnert ...

Ezt tapasztalatból mondjuk, az elején nálunk is magasan volt a mérce.

Bocsi, hogy beleszóltunk ...

 

 

Ez csak a mi véleményünk, ezzel senkinek nem kell egyetértenie :) Köszönjük

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (16965)
Törölt nick Creative Commons License 2018.07.08 0 2 16965

Nem olyan egyszerű!

Jelentkező mindig akad de nem mindegy hogy ki az. Nem mindegy ki az és hogy néz ki azért...Páromnak is vannak elképzelései, feltételei. Pl. kizáró ok ha kopasz, ha duci, ha pocakos vagy szakállas. Az sem előny ha nagyon kicsi neki vagy nagyon alacsony. :))) A stílusa se legyen alpári és tudjon egy nővel beszélgetni, kicsit udvarolni de ezek nem olyan elérhetelen feltételek azt hiszem!?

Előzmény: Törölt nick (16962)
zsuszi32 Creative Commons License 2018.07.08 0 0 16964

Szomorú olvasni a sok meghiúsult találkozót. Nekem régen volt ilyen kalandom, hogy hármas szex. A barátomat hívtuk el, mert a páromat izgatta milyen lehet. Én meg nagyon élveztem a látványt és úgy egyáltalán a szituációt. Volt még az egyik kollégájával egy négyes egymás előtti is, de aztán abba maradt ez a vonal. Nem rég a másik oldalt tapasztaltam meg, miszerint férjes asszony járt hozzám, a férj tudtával persze. Megbeszéltem úgymond "elkértem" a feleséget tőle :) ő meg örömmel "engedélyezte" a találkozót. Néha kérte vegyük fel videóra! :)

Jó időszak volt ez. Valahogy most nincs ilyen kaladban részem, maradt a párok szeretkezés közbeni fotózása, de igen ez is nehéz folyamat, mert ebben a témában is eléggé titkosan kezelik az adataikat az emberek.

Egy kicsit meg is értem és egy picit nem. de ez van!

egypár7977 Creative Commons License 2018.07.08 0 0 16963

Szia/sztok.

Ha szeretnétek ezzel a témában beszélgetni, akkor írjatok egy e-mailt, a miénk publikus, sőt ki is van írva külön. Persze csak ha gondoljátok ...

Előzmény: Törölt nick (16960)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!