Keresés

Részletes keresés

Kis Zs Creative Commons License 2011.09.11 0 0 6538
És mi a helyzet a színekkel, telítettséggel, kontraszttal?
Előzmény: Kis Zs (6530)
Kis Zs Creative Commons License 2011.09.11 0 0 6537
Pedig az obi gyári állapotban van. Lehet vele valamit kezdeni ?
Előzmény: krotosz (6535)
Kis Zs Creative Commons License 2011.09.11 0 0 6536
Ennyire azért nem kéne szarnak lennie a Sigmanak a tesztek alapján. F5,6-9 körül se sokkal jobb a helyzet.
Ötlet?
Előzmény: Noxin (6534)
krotosz Creative Commons License 2011.09.11 0 0 6535

Elég takony... a tárgyak szélei szellemképesek. Mintha olajréteg lenne az obin...

Előzmény: Kis Zs (6531)
Noxin Creative Commons License 2011.09.11 0 0 6534

A válasz ott van a kérdésedben: Sigma, 70mm, F4.

 

Előzmény: Kis Zs (6530)
Törölt nick Creative Commons License 2011.09.11 0 0 6533

Előzmény: Törölt nick (6532)
Törölt nick Creative Commons License 2011.09.11 0 0 6532

Köszi, próbálgattam kicsit, mit tudok naplementéből kihozni :-)

De a te oldtimered sem rossz :-)

Előzmény: extekergo (6529)
Kis Zs Creative Commons License 2011.09.11 0 0 6531

Mindenképp nézzétek meg 100%-on is a képet !

Előzmény: Kis Zs (6530)
Kis Zs Creative Commons License 2011.09.11 0 0 6530

Tiszteletem

 

Feltöltöttem ide egy fotót: http://www63.zippyshare.com/v/62518020/file.html

 

Kérlek titeket hogy nézzétek meg (nyers 15Mpixeles JPEG kép)

 

Várom az ötleteket, hogy miért olyan a kép, amilyen. Nekem nagyon nem tetszik. Nem akarok ötleteket adni hogy szerintem mi a baj vele, tőletek várom.

 

Leírom hogy milyen körülmények között készült. Remélem fény derül arra, hogy én vagyok a béna, vagy esetleg a masinával van valami baj.

 

Tehát:

CANON 500D + SIGMA DC 17-70mm 1:2,8-4 MACRO HSM

 

A gép AV módban volt F4-en, mellé 1/1000s-es expót válaszott a gép ISO 100-on. Az objektív 70mm-en volt

A színbeállítás és a fehéregyensul auto módban volt.

 

A kép a mai 32 fokos tűző napsütésben született, a fény hátulról/oldalról jött.

 

Nem tudom még milyen infóra lehet szükség a "nyomozáshoz" :)

 

Ha  tudtok erre jobb topikot akkor azt is szívesen várom.

 

Előre is köszi

extekergo Creative Commons License 2011.09.11 0 0 6529

Kellemes, meleg színek!

 

Előzmény: Törölt nick (6521)
extekergo Creative Commons License 2011.09.11 0 0 6528

ikajli Creative Commons License 2011.09.11 0 0 6527

Nagyon jó helyet találtál, szuper jók a fények!

 

Ez is a hétvégén készült.

 

 

 

Előzmény: ne_sa (6526)
ne_sa Creative Commons License 2011.09.11 0 0 6526

Mecsek Rallye IRC pécs

 

 

 

Noxin Creative Commons License 2011.09.11 0 0 6525

80-as évek...

 

Előzmény: eechalhoub (6524)
eechalhoub Creative Commons License 2011.09.11 0 0 6524

Mert a telefonfülkék jók.. :D

extekergo Creative Commons License 2011.09.11 0 0 6523

Lehet, hogy a fotó amatőr, de építészek nagyon profik voltak!
Szép és jól sikerült kép! :)

 

Előzmény: igus. (6522)
igus. Creative Commons License 2011.09.11 0 0 6522

Törölt nick Creative Commons License 2011.09.11 0 0 6521

Variációk naplementére:

igus. Creative Commons License 2011.09.10 0 0 6520

Barcelona

igus. Creative Commons License 2011.09.07 0 0 6519

spacer Creative Commons License 2011.09.07 0 0 6518
spacer Creative Commons License 2011.09.07 0 0 6517

Törölt nick Creative Commons License 2011.09.07 0 0 6516

A hídon felmásztál az ívre? Szép, magasról lett fotózva. :-)

Szüreti napi koncertek Egerben a szépasszonyvölgyben.

Előzmény: M.VIII (6515)
M.VIII Creative Commons License 2011.09.04 0 0 6515

Ritka vendég a Szabadság hídon:

 

bipaci Creative Commons License 2011.08.25 0 0 6514

Igaz is lehet, és ez?

Montenegro

Előzmény: malacnátha (6504)
Törölt nick Creative Commons License 2011.08.24 0 0 6513

 Nagyon jó pillanatkép.Az élet zajlik akkor is , ha tűzijáték van, van aki csak egy pillanatra áll meg

.

 

Előzmény: M.VIII (6512)
M.VIII Creative Commons License 2011.08.22 0 0 6512

Tűzijáték:

 

Beiderman Creative Commons License 2011.08.22 0 0 6511

Persze hogy én vagyok :) Köszönöm szépen.

Előzmény: malacnátha (6507)
danika56 Creative Commons License 2011.08.22 0 0 6510

Bocs nem hajlandó berakni, pedig 500 alatti...

danika56 Creative Commons License 2011.08.22 0 0 6509

Nagyítsátok fel, és el lehet olvasni aki nem ismeri...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!