Tiszteletem
Feltöltöttem ide egy fotót: http://www63.zippyshare.com/v/62518020/file.html
Kérlek titeket hogy nézzétek meg (nyers 15Mpixeles JPEG kép)
Várom az ötleteket, hogy miért olyan a kép, amilyen. Nekem nagyon nem tetszik. Nem akarok ötleteket adni hogy szerintem mi a baj vele, tőletek várom.
Leírom hogy milyen körülmények között készült. Remélem fény derül arra, hogy én vagyok a béna, vagy esetleg a masinával van valami baj.
Tehát:
CANON 500D + SIGMA DC 17-70mm 1:2,8-4 MACRO HSM
A gép AV módban volt F4-en, mellé 1/1000s-es expót válaszott a gép ISO 100-on. Az objektív 70mm-en volt
A színbeállítás és a fehéregyensul auto módban volt.
A kép a mai 32 fokos tűző napsütésben született, a fény hátulról/oldalról jött.
Nem tudom még milyen infóra lehet szükség a "nyomozáshoz" :)
Ha tudtok erre jobb topikot akkor azt is szívesen várom.
Előre is köszi