Keresés

Részletes keresés

ecinereb Creative Commons License 2004.11.22 0 0 180
No, akkor ki melyikhez tartozik?
Előzmény: Waters of Styx (177)
Probatbicol Creative Commons License 2004.11.22 0 0 179
DSZM elsősorban is tanuljon meg rendesen magyarul, ugyanis nem tud.
Előzmény: rézgálic (175)
Waters of Styx Creative Commons License 2004.11.22 0 0 177

Akkor én is magyar, ő is magyar, az meg nem érdekel, hogy milyen nemzethez tartozunk.

 

Nyilván nem ugyanahhoz.

 

Előzmény: ecinereb (158)
Probatbicol Creative Commons License 2004.11.22 0 0 176
Ezt a húscafatot egy református lelkész írta a Narancsba, de újnyilasék ezt valahogy mindig elfelejtik hozzáfűzni, amikor felmelegítik a kérdést.
Előzmény: ecinereb (173)
rézgálic Creative Commons License 2004.11.22 0 0 175
Djuraj talán Meciarral beszélgessen el az aktuális nemzetiségi problémáiról, és minősítse beszélgetőpartnerét, az legalább reagálni is tud arra. Számomra sem ő, sem Patrubány nem jelenti a határontúli magyarságot.
Probatbicol Creative Commons License 2004.11.22 0 0 174
Valamit kifelejtettél.
Előzmény: Wertek (171)
ecinereb Creative Commons License 2004.11.22 0 0 173
A "szent jobb" tényleg húscafat. De csak hajbókoljon előtte az, akinek nincs jobb dolga.
Előzmény: Wertek (171)
scorpio-grass Creative Commons License 2004.11.22 0 0 172
van akinek sikerül :-)
Előzmény: Törölt nick (140)
Wertek Creative Commons License 2004.11.22 0 0 171
Duraynak megint igaza van.
Egy ballib. értelmiségi alapvetően magyar népi, történelmi, vallási hagyományok ellen áll ki.
pl.
Korona náluk micisapka.
Szent Jobb náluk húscafat.
stb.
Előzmény: tekipna (166)
Állományjavító Creative Commons License 2004.11.22 0 0 168

Ehhez nem az Alpok kell, ehhez meg kell tanulni kicsinek lenni, kedves Osztap, ami egy nagyon nehéz, felelősségteljes feladat, a felnőtté váláshoz hasonlítható a maga traumáival.

 

Ha Ausztriát az Alpok tette védhetővé - kitől, megjegyzem, a németektől biztos nem, kelet felől se, akkor hozzunk más példát, akárhányat akarsz, Finnországot, tuodm, adjanak ezer tavat, mondjuk Hollandiát, tudom, adhanak tengerpartot, Dániát, hát ott már nem tudom, mit kellene adniuk a flensburgi nyúlványnak, talán alkotmányos királyságot.

 

Magyarországnak a maga méreteiben és helyén meg kell tanulnia akkorának lenni, amekkora, és gyarapodni és csak annak arányában nyitogatni a száját, már ha egyáltalában muszáj. Magyarországon ma már semmi elvehető nincsen, most mondd meg, ki fog a száz- kétszázezres lepusztult határmenti városokért háborút indítani, egy miskovecért, egy szeghedinért, egy debretinért, egy kanjizáért?

 

Ez az ország ma önerőből területi alapon védhetetlen, nincs hozzá se pénz, se erő, se elszánás, és szerintem az egyetlen veszélyforrás magunkra önmagunk vagyunk ezzel a trianoni mániával együtt és ezeket kellene kiűzni innen végleg, mert ez az elszánás igazi oka, a csonka országot ugye minek megvédeni, a legjobb lenne tankkal végigmenni románián, de a taszári bázist zárják be, az intervenciós katonák jöjjenek haza csak az európai állapolgárságot osztogassuk a nálunk jóbval erősebb szomszéd boisszantására, ősi rögünk ősi jogaiért, na ezeket a nemzetvesztőket (nemzetvesztés=szájalás erő nélkül és stratégia nélkül) kellene megroggyant gerincükkel együtt visszaadni a szarnak, amelyből vétettek, már a jeles szlovákiai publicista szerint.

Előzmény: Törölt nick (135)
Probatbicol Creative Commons License 2004.11.22 0 0 167
Akkor roggyanj le este a Tobaccoo Road-ba és gondolkozz.
Előzmény: Törölt nick (165)
tekipna Creative Commons License 2004.11.22 0 0 166

Duray Miklós  súlyosan megsértette az anyaországban élő embereket.

Népszabadság, mai szám.

 

Így már érthető, miért felejtetted le a forrást + Ez egy szekesztett változat és amiért a NOL valamiféle felelőséget vállal, az ennyi:   

 

"Magyar identitásukban megroskadt lelkű emberekre bízták a sorsunkat"

 

 

Előzmény: Probatbicol (145)
Szeckler Power35 Creative Commons License 2004.11.22 0 0 164

Kérem szépen,

Duraz NEM gyalázza az anyaországi magyarokat, egyszerűen tele lett a hócipője (irhattam volna mást is) a politikai diskurzussal, ami ebben a témában kialakult, nekem is...

Probatbicol Creative Commons License 2004.11.22 0 0 163
Kíváncsi vagyok, mikor adják el azt a jó kis székházat...
Előzmény: kobaltselyem (162)
kobaltselyem Creative Commons License 2004.11.22 0 0 162

"Veszélyes hazárdjáték volt a népszavazás kikényszerítése a kettős állampolgárságról" (Duray)

 

Ez egy nagyon jó megfogalmazás. Ez a hazárdjáték undorítja fel az embereket annyira, hogy NEM-mel szavaznak - nem a ht magyarok ellen, hanem a hazárdjátékosok ellen. (Akinek a fővezérét most betonozta be újabb 4 évre a Semmelweis utcai gittegylet).

Előzmény: Törölt nick (114)
Probatbicol Creative Commons License 2004.11.22 0 0 160
Fingod nincs, hogy miről beszélek, ugye?
Előzmény: Törölt nick (159)
ecinereb Creative Commons License 2004.11.22 0 0 158
Én már nem sértődök meg a témában semmin sem. Akkor én is magyar, ő is magyar, az meg nem érdekel, hogy milyen nemzethez tartozunk. És innentől már tényleg csak az érdekek számítanak. Aztán házaljanak a nemzettudattal olyanoknál, akik még vevők erre. A következő lépés mi lesz? Azt is megmondják, hogy ki tartozik az emberi fajhoz?
Előzmény: Waters of Styx (151)
jehu Creative Commons License 2004.11.22 0 0 157

A legutolsó lumpen is teljesebb, értelmesebb ember, mint az itt hőzöngő "nemzettudatosok"...

Köpedelem ez a banda!

Probatbicol Creative Commons License 2004.11.22 0 0 155

Látod, kár  volt olyan messzire roggyanni a kultúrától...

 

"Több dolgok vannak földön és égen, Horatio, mintsem bölcselmetek álmodni képes."

Előzmény: Törölt nick (130)
Probatbicol Creative Commons License 2004.11.22 0 0 152

Huhh...

 

1. Az MSZP és a Fidesz számolták fel, emlékeim szerint 2/3-os döntéssel. (Az teljesen rendben van, hogy valaki rühelli a szadeszt, de azért totál hülyeségeket nem kellene beszélni.)

 

2. Ha a Duray-féle antiroggyantós szellemiség lesz úrrá, akkor DSZM visszaálítja a sorkötelezettséget?

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (114)
Waters of Styx Creative Commons License 2004.11.22 0 0 151
Aztán ha véletlenül nemzetellenesnek gondolnak/mondanak, ne sértődj meg.
Előzmény: ecinereb (148)
Probatbicol Creative Commons License 2004.11.22 0 0 150

Te szerencsétlen ökör: mondta Duray Sz. Miklós ezeket, vagy nem mondta?

 

Előzmény: tarolo (125)
kábelbúvár Creative Commons License 2004.11.22 0 0 149

Hallottam reggel a Kondor-rádióban, amint kifejti, hogy Magyarországon vannak olyanok, akik bár magyarul beszélnek, de nem magyarok....

 

Majd tőle kell kérni Magyarigazolványt!!!

;-)

Előzmény: Probatbicol (-)
ecinereb Creative Commons License 2004.11.22 0 0 148
Ha szerinted nem megy, hát segíts! :-) Rajtam nincs mit buzdítani, a kezdetektől fogva a NEM mellett voltam. Az ilyen Duray-félék csak erősítgetnek szándékomban, és elcsitítottak bennem minden, egyébként is jogtalanul felkeltett "dehátszegényeknemtehetnekróla" érzelmet.
Előzmény: tarolo (141)
Probatbicol Creative Commons License 2004.11.22 0 0 145

Népszabadság, mai szám.

 

Persze lehet hozzáfűzni, hogy "Na jó, persze, a telleres Népszabadság, stb, stb" - úgyhogy ezt megspórolom neked.

Előzmény: dokibácsi (108)
tarolo Creative Commons License 2004.11.22 0 0 141
Duray azokra gondolt, akik tudatosan megtévesztik az embereket, a nemre biztatnak! Lásd , butakuncze! „Olvasni, olvasni, értelmezni, gondolkodni! Jó sokat!” Ha nem megy, segítek!!!
Előzmény: ecinereb (127)
ecinereb Creative Commons License 2004.11.22 0 0 139
Nem keverem össze. De nem érdekel se az itthoni vérmagyarok, se a ht magyarok, se a más népek fiainak véleménye arról, hogy mennyire vagyok magyar. Eleinte felháborodtam, hogy egyesek hogy képzelik, mostanra egyszerűen semmibe veszem. Jó így?
Előzmény: Don Palesz (131)
noir2 Creative Commons License 2004.11.22 0 0 138

aki arra a kérdésre, hogy megy-e szavazni a kettős állampolgárságról, úgy válaszolt, hogy engem nem érdekelnek a határon túli magyarok,(...)Mi mást mondhatna az ilyen mentalitásra egy határon túli magyar

 

mondhatni mondhat, viszont az általad említett 'példaembernek' az ilyen duray-féle megnyilatkozások  (..szar a víztől..., identitás..) úgy felbasszák az agyát, h ha eddig nem is akart volna elmenni a népszavazásra, ezek után tuti, h elmegy és oda x-l két bazi nagy NEM-t

ezzel köszöni meg

 

talán ezen is el lehetne gondolkodni

..

Előzmény: Don Palesz (128)
tarolo Creative Commons License 2004.11.22 0 0 137
„Olvasni, olvasni, értelmezni, gondolkodni! Jó sokat!” Ha nem megy, segítek!!!
Előzmény: Törölt nick (129)
ecinereb Creative Commons License 2004.11.22 0 0 136
Jó, hogy említetted az elvárásokat. Nem tudom, ki várta el a határontúli magyarokól, hogy ott őrizgessék a magyarság lángját enérdekük ellenére. Ide lehet jönni, megvan rá a lehetőség. De tőlünk se várjanak semmit sem. Nem mi csesztük el, (ha ugyan volt mit elcseszni).
Előzmény: Don Palesz (128)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!