Keresés

Részletes keresés

Gabiiiiii Creative Commons License 2006.02.17 0 0 209

nem hiszem,csak meg van rola gyozodve,hogy ami neki oromet okoz,az masnak is...

Nem akar rosszat,senkire nem akar raeroltetni egy gyereket,csak nem erti

Előzmény: szpsz911 (208)
szpsz911 Creative Commons License 2006.02.17 0 0 208
Akkor pluszban még intoleráns is a srác
Előzmény: Gabiiiiii (200)
Gabiiiiii Creative Commons License 2006.02.17 0 0 207
ha az egesz eletedet az elvarasoknak megfeleloen alakitod,az mar nem a te eleted,hanem az,amit elvarnak toled
Előzmény: solemnity (205)
Gabiiiiii Creative Commons License 2006.02.17 0 0 206

oszinte legyek?? En szomoru lennek,ha nem lenne unokam,bar elfogadnam,ha a gyerekeim igy dontetenek.

 

Nekem akkora a korkulonbseg a gyerekeim kozott /20,13,3 es fel/,hogy a nagylanyomnak boven kijutott a kistestverekbol,ezert o biztos nem fog 20 evesen gyereket szulni,mint en annakidejen.Nehez is lenne,mert mar elmult 20:)

 

 

Előzmény: solemnity (204)
solemnity Creative Commons License 2006.02.17 0 0 205
mindenkinek azt kell tennie, amit saját maga jónak érez!
Előzmény: Gabiiiiii (203)
solemnity Creative Commons License 2006.02.17 0 0 204
Az én szüleim is jó fejek. Nem fogják felkötni magukat,ha nem lesz unokájuk. De bezzeg a párom anyukája....
Előzmény: andi88 (198)
Gabiiiiii Creative Commons License 2006.02.17 0 0 203
igazabol csak azt szerettem volna ebbol kihozni,hogy ne engedd,hogy a te eletedet a kornyezeted iranyitsa
Előzmény: andi88 (202)
andi88 Creative Commons License 2006.02.17 0 0 202

Nem minősítem anyai hozzáállását,de szomorú.......

Előzmény: Gabiiiiii (201)
Gabiiiiii Creative Commons License 2006.02.17 0 0 201

andi,ne gondold,hogy az allando kerdezgetes a legrosszabb,amit kaphatsz a kornyezeted reszerol.

Nem rossazbb,mint anyam megjegyzese annakidejen,mikor kiderul,hogy terhes vagyok a kicsivel.

Azt mondta,hogy kozel 40 evesen lehetne annyi eszem,hogy nem szulok egy zabigyereket..Csak mert nem vagyunk osszehazasodva a parommal

 

Ez milyen??

Előzmény: andi88 (194)
Gabiiiiii Creative Commons License 2006.02.17 0 0 200

fiuk-lanyok...ez a hozzaszolas lehet,hogy eros volt gezoo-tol,de azt tudni kellrola,hogy nagyon "nőies" bizonyos szempontbol pont a korulmenyei miatt.Naluk neki kellett atvennie a nő es az anya szerepet,ezert nagyon kozelrol ismeri az apasag erzeset es nem tudja elkepzelni,hogy amit o olyan mamoritonak tart,azt miert nem tartja mas is annak.

 

 

Előzmény: szpsz911 (189)
Gabiiiiii Creative Commons License 2006.02.17 0 0 199

dehogynem,de ez nem a gyerek hibaja,hanem a szuloi,aki ezt megengedi.Nem ott es akkor,hanem altalaban.

En soha nem bantottam az enyemeket,megis tudnak viselkedni.

 

Tudom,van,akit idegesit az is,ami engem pl nem.Peldaul,ha be nem all a szaja nyilvanos helyen...de ez nem biztos,hogy a szulo,vagy a gyerek hibaja.

Előzmény: solemnity (185)
andi88 Creative Commons License 2006.02.17 0 0 198

Anyukámat befenyítettem,azt mondta neki minnél többször kérdezi annál később lesz!Bevált,csak nagyon ritkán hozza fel a témát!Apukám meg egyáltalán nem!Jó fejek!

Előzmény: solemnity (197)
solemnity Creative Commons License 2006.02.17 0 0 197
A szüleitek nem szokták kérdezni?Az a legrosszabb!
Előzmény: andi88 (194)
solemnity Creative Commons License 2006.02.17 0 0 196

Ejnye, hát a kép hol a tüdőben van? :-O Pedig feltöltöttem.

Előzmény: solemnity (195)
solemnity Creative Commons License 2006.02.17 0 0 195

Mellékelve a tündéri kutyusom, sajnos már nem él :-(

 

Minél többet gondolkozok Gézoo hozzászólásán, annál idegesebb leszek.

 

Azt ugye tudod Gézoo, hogy annak a pasasnak, aki halálra vert és kínozott egy kutyust pár éve, gyerekei vannak? Haha...akkor már ugye csak jó ember lehet? Mert gyerekei vannak?

Előzmény: szpsz911 (188)
andi88 Creative Commons License 2006.02.17 0 0 194
Régen mindíg magyarázkodtam,hogy ezért meg azért nem,de mára már elegem lett.Most már csak azt mondom:még nem akarunk,majd pár év múlva és próbálom lezárni a beszélgetést,ami nem mindíg sikerül és akkor jön az a hülye vigyorgás.........
Előzmény: solemnity (192)
solemnity Creative Commons License 2006.02.17 0 0 193
Nem ő lesz az első és nem is az utolsó, aki a frankót megmondja...
Előzmény: szpsz911 (189)
solemnity Creative Commons License 2006.02.17 0 0 192
Neked van vmi bevált válasz-szöveged erre? Nekem még nem sikerült kifejlesztenem az optimálisat :-(
Előzmény: andi88 (186)
andi88 Creative Commons License 2006.02.17 0 0 191

Szerintem is ez elég "hülye"hozzászólása volt Gézoo-nak és nem is értettem igazán az összefüggést,ezt ki is fejtettem!

 

Előzmény: szpsz911 (188)
szpsz911 Creative Commons License 2006.02.17 0 0 190
konvevciókat=konvenciókat
Előzmény: szpsz911 (189)
szpsz911 Creative Commons License 2006.02.17 0 0 189
Majd jön gézoo és megmondja neked a frankót, hogy kövesd a konvevciókat, mert ha nem, szar alak vagy.
Előzmény: solemnity (180)
szpsz911 Creative Commons License 2006.02.17 0 0 188

"Különben megértelek. Nem lehet mindenki melegszívű."

 

 

Kedves Gézoo!

Én eddig tiszteletet éreztem a higgadt és reális meglátásaidért. De ne is haragudj, de kikérem magamnak ezt a személyeskedő és mindent összemosó csúsztatásodat. Eddig hitelesnek tartottalak, de mostantól átértékeltem ezt.

Azért még, mert nem vagyok oda az apaság gondolatáért (ha figyelmesebb lennél, akkor tudnád, hogy pasas vagyok) nem vagyok egy lelketlen, szívtelen aberrált barom.

A kölyökkutyás példád meg  korlátoltságodat árulja csak el. Nézd meg a nevemre klikkelve a honlapomat. Ugyan nem tartozom neked magyaázattal, de ott megláthatod, hogy van két kis spániel kutyánk, a párommal, akiket nagyon szeretünk és sokat foglalkozunk velük, plusz a lehető legjobb körülményeket biztosítjuk nekik. Van továbbá két tengerimalac és egy teknősbéka is, szintén jó sorban.

Szóval ilyen egy aberrált szívtelen önző szemét.

A párom nővérének kisfiát pl nagyon szeretem. Nyáron vittem őt autókázni, csomó mindent veszünk neki ajándékba, mert szeretjük őt.

 

 

Na de mindegy, szerinted:

Nem lehet mindenki melegszívű.

Előzmény: Gézoo (161)
deBurca Creative Commons License 2006.02.17 0 0 187

Annak ellenere hogy mindig ugy gondoltam majd szeretnek gyereket, azert en sosem vagytam eszeveszettul egy gyerekre. Sot. A mas gyerekemeg most sem tud meghatni...(nehany kivetel persze van)

 

...de miutan lett egy babam, kezdtem ugy erezni, hogy barmennyire tokeletsnek es teljesnek ereztem addig az eletem, egy gyereket nem tud semmi potolni.

Engem anno az is riasztott a gyerekvallalstol, hogy lattam magam korul az anyakat, akik a gyereken es haztartason kivul semmivel nem foglalkoznak, illetve azok a szulok, akik minden felelossegerzet nelkul 'nevelgetik' a porontyukat.

 

Bottom line szerintem: az ember nem abnormalis, csak mert nem dulik benne az anyai/apai oszton. Viszont mivel a legtobb embernem van gyereke, igy megertem miert kivancsiak sokan ha valakinek meg 30+ evesen nincs.

 

 

andi88 Creative Commons License 2006.02.17 0 0 186

Készülj fel,hogy ha elvégzed a főiskolát kapod majd a kioktatásokat!

Rémes!Ők csak fújják a magukét te meg mosolyogsz,mint egy"hülye gyerek"és olyanokat gondolsz amiket sajnos nem mondhatsz ki és menekülni próbálsz!!!

Én ezt már kb.10éve hallgatom!

Előzmény: solemnity (180)
solemnity Creative Commons License 2006.02.17 0 0 185
Persze,nyilván nem direkt csinálják...vagy mégis? Múltkor egy étteremben végignéztem, hogy az anyuka evett, a kisgyerek meg a szalvétát beleveregette a tányérjába. Az anyuka rászólt, erre a gyerek tovább csinálta. Utána már erélyesebben szólt rá, mire a gyerek ádáz fejjel a tányérba teljesen belemászva csapkodott. Minél inkább rászóltak, annál jobban csinálta.ez nem direkt van?!
Előzmény: Gabiiiiii (181)
solemnity Creative Commons License 2006.02.17 0 0 184

Jééé, nem vagyok egyedül :-)

Előzmény: andi88 (182)
solemnity Creative Commons License 2006.02.17 0 0 183

Gézoo!

Attól, hogy valaki nem szereti a gyerekeket, még nem feltétlen aberrált barom. Ugyanakkor a pedofil szereti a gyerekeket, mégis egy aberrált barom :-))))) komolyra fordítva a szót: lehet, hogy az az illető, aki belerúgott a kutyába, otthon úgy prüntyög a gyerekével, hogy azt mondanád rá, micsoda rendes pali. Én egy nagyon érzelmes ember vagyok, és nagyon tudok szeretni. A szívem szakad meg, ha azt látom ,hogy valaki bánt egy állatot! Főleg ha kutyáról van szó! De a gyerekeket nem szeretem. Viszont igazságos vagyok. A gyerek nem tehet róla, hogy én ilyen vagyok, tehát igyekszem őket is megkímélni attól, hogy velem kelljen társalogniuk, valamint magamat is. Egyébként pedig több ízben kerültem már olyan helyzetbe, hogy a gyerekimádó üngyüm-büngyümöző családtagok, akik állíásuk szerint IMÁDJÁK  a gyerekeket, a jelenlévő kisgyereket leszarták, nem törődtek vele, pedig a gyerek mindent elkövetett, hogy felhívja magára a figyelmet. Ilyenkor MINDIG én vagyok az, aki megsajnálja a kis szerencsétlent és elmegy vele játszani, pedig semmi kedvem nincs hozzá, csak éppen tudom, milyen magányos kisgyereknek lenni. Akkor most mi a helyzet? Elég csak mondani, hogy "imádom a gyerekeket",és minden oké????

Előzmény: Gézoo (161)
andi88 Creative Commons License 2006.02.17 0 0 182

"A vezetéshez szükség van jogosítványra,de gyereket bárki nevelhet"

Teljesen egyetértek veled.Sok ember/tisztelet a kivételnek/ nem méri fel a gyereknevelés súlyát,szüli a gyerekeket/mert ez az élet rendje/!

Előzmény: solemnity (178)
Gabiiiiii Creative Commons License 2006.02.17 0 0 181

nem,a koztudatban nem ez el a kisbabakrol.....A szepen csendben mosolygo,gugyogo ,tele hasu,adott pelenkaju kis tundibundik elnek a tudatokban.

Ha bizonyos popsikenoccsot,oblitot istentudja meg mit  hasznalo tokeletes anyukakrol el a kep.

 

Ebben ugyanolyan agymosas folyik az ujsagok /Kismama magazin es tarsai/ a TV  altal.

 

Ha nem teszel ugy,ahogy eppen divatos,akkor nem vagy eleg jo anya...

Ehhez kell bizonyos erettseg,hogy felul tudjon emelkedni es tojjon ra.

 

Hogy ne alljon be a versenybe,ami pl a jatszoteren folyik arrol,hogy kinek a gyereke mit tud mar.

 

Hogy ne foglalkozzon masok velemenyevel....

 

az pedig nem igaz,hogy egy gyerek allandoan tojik,malackodik,szandekosan utalatos direkt azert,hogy megkeseritse a szulei eletet

Előzmény: solemnity (178)
solemnity Creative Commons License 2006.02.17 0 0 180
Mondjuk engem még nem nagyon ...szogatnak, sőt meg is döbbennének, ha szülni akarnék, mert még hátra van másfél évem a főiskolán. De ha elvégzem...mi lesz akkor! Jaaaajjjjj.... :-(
Előzmény: szpsz911 (156)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!