Keresés

Részletes keresés

mitirjakbe? Creative Commons License 2012.10.23 0 0 2957

Nem rossz ötlet. :) Nincs msn vagy skype címed? Szívesen beszélgetnék kicsit írásban. Ha van írd már meg valamelyiket erre a címre : rohadtsavanyu@citromail.hu

 

Am visszatérve ez a kötözés amit találtam nagyon tetszik. :) Az a baj hogy fiatal vagyok és ígyis nagyon keveset tudom csinálni magamnak a szájberagasztást és a kötözést, és az annyira nem jó mert ott könnyen lehet szabadulni. Vagy ha nem is könnyen de ott a tudat. Nagyon jólenne már ha más kötözne le mert akkor ha minőségi a munka ott bizony lehet próbálni mocorogni, kezet kihúzni, kioldozni stb.. :) Főleg lehet próbálkozni a kiáltással egy betömött beragasztott szájjal+fejjel. Kevé kis hang jönne ki. :) :D 100% nincs szabadulás csak ha letelik az előírt idő. :D

justtape Creative Commons License 2012.10.23 0 0 2956

Másik forumon beszélgettük, hogy egy összekötözős találka kellene, csak a srác külföldön lakik, akivel szó volt erről.. :) 

 

Amúgy én is eltudnék ülni/feküdni 1-2órás kötözés közben :D

Előzmény: mitirjakbe? (2955)
mitirjakbe? Creative Commons License 2012.10.23 0 0 2955

A lábán volt harisnyanadrág. Am úgy tűnik mégsem jön össze a megkötözésem. :/ De ha már időm lesz a fejragasztás dolgot kipróbálom .:D

Én is hetero fiú vagyok bár most barátnőm nincs. Meg nagyon senki sem aki lekötözne. :/ De egy komoly kötözéshez mindenképp találni fogok valakit.

 

és ez lesz amit megcsinálnak rajtam :D  :

-egy ilyen megkötözés:

-száj betömve Duct Tape-val körbetekerve, fejre egy harisnya, mint az általam linkelt videóban fej teljesen körberagasztva csak úgy hogy egészen még a nyakam is és ezt is Duct Tape-val. (a nyakrészt persze csak lazán, de akkor is az is egy kis plusz jóérzést nyújt) :)

 

és ebben eltengődnék egy 2-3 órát ha nem többet :D

 

Remélem mihamarabb bekövetkezik. :D Egyébként szerintem a teljes fejragasztásban még az is nagyon jó hogy a hallás is tompul. :D



justtape Creative Commons License 2012.10.23 0 0 2954

Ilyen duct tape-t még nem láttam papírboltban, csak átlátszó és barna csomagolószalagot.

Nekem van szürke duct tape-m, amit épp a lidl-ben vettem, és bár rossz minőségű ragasztóra számítottam, kellemesen csalódtam, mert erős volt .. :) 

 

Nekem szájtömésre van 3db rongyom, mindegyik más nagyságú.Van egy kicsi, egy közepes és egy nagy..így lehet válogatni, mennyire legyen tömött az a száj :D 

 

Hol volt rajta a harisnyanadrág? A fején? Vagy a lábán?

Ha a lábán, akkor valószínűleg azért, mert ezt élvezte, van harisnyanadrágos fétise.Ha a fején, akkor is lehet ez a megoldás, de akkor lehet az is, hogy ne fájjon annyira  a ragasztó leszedése, ha szemre-szájra ragasztják.

 

Mindenesetre egy olyat kipróbálnék egyszer, hogy full betömött száj, majd jól körberagasztva..aztán egy zacskót mondjuk a fejemre húzni, persze orrnál aztán kilyukasztani..majd előszőr a szemet, majd a szájat körbetekerni ragasztószalaggal, majd aztán kb. az egész fejet..régóta próbálok keresni olyan partnert, akivel ilyesmiket kipróbálhatok, kötözés mellett :D

Hetero vagyok, és van barátnőm, csak sajnos Ő nem nagyon vevő ezekre..tetszik neki a gyengédebb, love bondage, kéz-láb kötözés, száj 1-2csíkkal való leragasztása, majd kényeztetés, de más és a simán csak megkötözés sajnos nem..

 

 

Na, ennyit tudtam segíteni :)

Előzmény: mitirjakbe? (2953)
mitirjakbe? Creative Commons License 2012.10.23 0 0 2953

Úgy néz ki ígérkezik egy olyan megkötözés és száj/fejragasztás mint amit említettem. :) (engem kötöznek meg) 
Nem tudod vagy tudja-e itt valaki papírboltban kapok ilyen Duct Tape-t? : http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/3/3b/Polyken_Duct_Tape.jpg

Vagy mindegy milyen csak Duct Tape legyen. Csak hogy lehet-e kapni papírboltban?
Mert szeretném ha ilyennel tekernék körbe a számat, és szerintetek mi a legideálisabb a szalag alá szájtömésnek? Mert zoknival próbáltam de az vagy kevés vagy sok..

 

 

Még egy kérdés. Láttam videót amiben egy férfi volt megkötözve ragasztószalaggal, és volt rajta harisnyanadrág. Ez miért jó? Gondolom a ragasztószalag miatt lehet hogy ne tépjen mikor leszedik. De javítsatok ki ha tévedek. Ha valaki szokott használni leírná mire is jó pontosan?

 

Előzmény: justtape (2952)
justtape Creative Commons License 2012.10.22 0 0 2952

Hmm.. :) volt már részem hasonló száj-szem ragasztásban, de ennyire "durva" nem volt. De egy ilyen fejragasztást én is szívesen elviselnék elég sokáig, mellette jól megkötözve... :)

Előzmény: mitirjakbe? (2951)
mitirjakbe? Creative Commons License 2012.10.21 0 0 2951

elnézést ez az előbb a kettőspont után lemaradt : http://www.dailymotion.com/video/xs2k07_taping-the-tough-way_lifestyle?search_algo=2

 

:)

Előzmény: mitirjakbe? (2950)
mitirjakbe? Creative Commons License 2012.10.21 0 0 2950

Hát én fiatalnak számítok a témába az biztos. De ha hiszitek ha nem minden vágyam, hogy valaki egy ilyen szájberagasztást csináljon rajtam. :)  Bár ez már nem csak száj..:  :)

 

Az egészben csak annyi változás tetszene hogy a végén a sárga szigszalagból legalább 5× annyi kerülne fel. :) Persze a kötözést sem vetem meg de a székes dolog helyett egy szimpla kötözés csuklónál össze és hátra, könyöknél, comb, térd, boka, boka+csukló hátul össze. :) De gondolom felesleges kifejtenem aki tudja az tudja. :) :D

csajszi97 Creative Commons License 2012.09.20 0 0 2948

Nem rég óta vagyok itt nem tudom hol van a topik...

Előzmény: pcurtis555 (2947)
pcurtis555 Creative Commons License 2012.09.20 0 0 2947

Nők ritkán fordulnak meg erre. Ajánlanám figyelmedbe a" bondage topikot", ott éppen most kezd szerveződni egy társaság és tippeket is kaphatsz.

Előzmény: csajszi97 (2946)
csajszi97 Creative Commons License 2012.09.20 0 0 2946

Amúgy férfi vagyok csak szólok szeretném hogyha nő kötözne meg denem tudom a nemed...

pcurtis555 Creative Commons License 2012.09.19 0 0 2945

Küldj E-mail címet vagy egyéb elérhetőséget és megbeszéljük.

Előzmény: csajszi97 (2944)
csajszi97 Creative Commons License 2012.09.19 0 0 2944

Utána néztem  csak annyi hogy hosszú e...
És akkor kötöznél e??

 

Előzmény: pcurtis555 (2942)
csajszi97 Creative Commons License 2012.09.19 0 0 2943

Bocsi de mi az a lycra???

Előzmény: pcurtis555 (2942)
pcurtis555 Creative Commons License 2012.09.19 0 0 2942

Ha érdekel a lycra ruha és a kötözés jelezd, bár gondolom több jelentkező is lesz.

Előzmény: csajszi97 (2941)
csajszi97 Creative Commons License 2012.09.19 0 0 2941

Ha valaki tud olyan valakit aki megkötözne az írjon már rám vagy az elérhetőségét haggya meg nekem...

Ziptiefan Creative Commons License 2012.09.15 0 0 2940

Hali,

Szerintem ezekkel a kérdésekkel mássz át a simán : Bondage topicba.

Ott nagyon szivesen segítünk.

bye

Előzmény: Törölt nick (2937)
Törölt nick Creative Commons License 2012.09.13 0 0 2939

Bocsi,de nem nagyon vagyok jártas az ilyen témákban :-(

Akkor inkább nem linkelek töbett ilyet.

 

Viszont szereetném a segítségeteket kérni.

Egy pár ével ezelőtti hozzászólásban volt ez a történett ebben a topicban.

Szeretném a történet tejles tartalmát megint elolvasni,de sehol nem találom.Segítenétek nekem?

Ha valaki tudja,hogy hanyadik hozzászólás volt ez vagy be tudná másolni a történet lemaradt részét azt megköszönném.

 

Ha ezzel is megszegtem volna a szabályokat akkor elnézést.Nem állt/áll szándékomban.

 

Itt van a történet amiről szó van:Mi a francért nem jött még a takarítónő? Odatettem a pénzét egy kis cetli tetejére, amire ráírtam, mi a helyzet; biztosan nem vette észre. Hallottam, ahogy fölöttem járkál. Már abbahagyta a porszívózást, mégsem jön le ide. A cetlin az van, hogy rögtön jöjjön le a pincébe. De lehet, gondoltam reménykedve, hogy csak akkor teszi el a pénzt, ha már befejezte a munkát. Akkor olvassa majd el. Így kell lennie.
 
A házam pincéjében láncokkal kikötöttem magam, erotikus élmény szerzése céljából, de nem sikerült kiszabadítanom magam, és most az agónia óráit éltem át. Szétfeszített karokkal álltam, bilincsekkel szorosan a falhoz rögzítve. Lábaim szintén szét voltak húzva egymástól, bokáim láncra kötve oly módon, hogy csak lábujjhegyen tudtam állni. Kemény gyerek vagyok, és ez a testhelyzet az első egy-két órában nem tűnt túlságosan fárasztónak, de ez már rég volt, mostanra egyfolytában az a két borzasztó választásom volt csak, hogy testem súlyát megfeszített lábfejeimen vagy megbilincselt csuklóimon hordozzam-e. Már mindkettő lehetetlenné vált az iszonyú görcsös fájdalomtól és fáradtságtól, mely minden porcikámat átjárta, már csak arra voltam képes, hogy erőtlenül lógjak láncaimon. Ha megpróbáltam lábaimat megfeszítve feljebb emelkedni, az nagyobb fájdalmat jelentett, mint amennyit az a csuklóimba vágódó bilincsek szorításán enyhített...
 
Egy szájpecek akadályozta meg, hogy segítségül hívjam a fölöttem oly csábító közelségben szorgoskodó takarítólányt. Valami hangot próbáltam kiadni, de láthatólag nem eleget, hogy meghallja. Már egy órája próbáltam felhívni magamra a figyelmét, de sikertelenül, és az erőfeszítések egyszerre kimerítettek és megrémítettek. Nem kaptam elég levegőt a szájpecek miatt, és kezdtem a lassú fulladástól félni. Csendben maradtam. Testem többi részével sem tudtam semmi zajt kelteni, olyan görcsösen meg volt feszülve.
 
A bejárónőm, Solana a második kiszabadulási lehetőségem volt, de valahogy nem működött túlságosan jól. Valójában nem is volt szükségem takarítóra, de úgy döntöttem, alkalmazok egyet, kimondottan biztonsági célból. Minden szombat délután jött, ez lehetővé tette nekem, hogy minden péntek estét és szombat délelőttöt kedvenc self-bondage-omban tölthessem, abban a biztos tudatban, hogy ha valami rosszra fordul, ő biztosan megsegít.
 
Eddig még soha nem voltam rászorulva, mindig ki tudtam szabadulni, de most, hogy egyszer szükségem lett volna rá, nem válaszolt. Persze nem tudott róla, hogy ő az én biztosításom. Úgy volt eligazítva, hogy ha senki nem nyit ajtót, akkor egy bizonyos helyen elrejtve megtalálja a kulcsot, bejöhet dolgozni, és a pénzét egy megbeszélt helyen megtalálja.

Vagyis minden péntek este elrejtettem a megbeszélt helyen a bejárati kulcsot, írtam neki egy üzenetet, hogy azonnal menjen a hálószobába vagy a pincébe attól függően, hogy éppen hol kötöztem meg magam. És minden szombat reggel, mikor kiszabadítottam magam, újra magamhoz vettem a kulcsot és összetéptem az üzenetet, hiszen nem volt rá szükség. De nem ma. Nem működött az elsődleges kiszabadítási eszközöm, így őrá lettem utalva.

A self-bondage szeánszaimat az interneten olvasott sztorik inspirálták. Ezekben különböző rafinált időzítési módszereket alkalmaztak, amelyek valóságossá tették a fogság kiszolgáltatottságát, lehetetlenné tették az idő előtti szabadulást. A jégkockába fagyasztott bilincs-kulcs módszerét alkalmaztam, és ez most valami gubanc miatt nem működött.

Be volt kötve a szemem, nem láthattam, mi romlott el. Szerettem ugyanis tökéletesen kikapcsolni a külvilág ingereit, hogy csak saját állapotomra koncentrálhassak.

Megígértem magamban, hogy soha többé nem kötözöm meg magam. De emlékeztem, hogy már számtalanszor tettem ilyen ígéretet, mégis, miután elfelejtődött a szeánsz által okozott fájdalom, hamar visszatért ez a szenvedély, újra és újra meg kellett csinálnom. És idővel egyre kényelmetlenebb, kegyetlenebb módokat eszeltem ki! Most túl messzire mentem. Ha nem jön a takarítólány, hamarosan meghalok. Ha most egy csoda folytán mégis a kezembe pottyanna a kulcs, erőtlen kezeimmel akkor sem tudnám használni.

Nem szeretem a kötelet, mert azt el lehet esetleg vágni, vagy a csomót valahogy kibogozni. Nem, nekem bilincsek kellettek, láncok és lakatok. Sőt, még a nyakamon is volt egy erős nyakörv, nehéz láncra kötve.

Most már biztosan befejezte Solana. Már régóta itt volt, úgy tűnt, órák óta. Néhány perce csendben van. Talán most olvassa az üzenetemet. De akkor hallottam, ahogy távozik a kapun. Hallottam, ahogy nyitja és csukja! Utána csend.

Hogy mehetett el? Hogyhogy nem vette tudomásul az üzenetemet? Ekkor egy dermesztő gondolatom támadt: lehet, hogy nem tud angolul olvasni! A lány guatemalai volt, nem régóta élt itt. Elég jól beszélt angolul, tehát feltételeztem, hogy olvasni is tud. Ezek szerint nem tud!

Halálra voltam ítélve. A ház le volt zárva. Solana legközelebb egy hét múlva jön. Addig szép lassan meghalok. Talán majd telefonál. De az üzenetrögzítőm semmi használhatót nem mond arról, hol vagyok. Végem van.

Ekkor lépteket hallottam lejönni a pincébe vezető falépcsőn. Mi történt? Már meghaltam és a purgatóriumban vagyok? Ez egy szellem? Érzelmeim a remény és a kétségbeesés között hullámoztak, és a kétségbeesés volt az erősebb.

Hirtelen egy kezet éreztem az arcomon ami a szemkendőmet levette.

- Senor - mondta Solana - Elég szerencsétlenül néz ki.

A megkönnyebbülésem felülmúlta zavaromat. Különösnek, szánalmasnak tűnhettem számára így, kegyetlenül megbilincselve, szájpecekkel, csipeszekkel, ahogy a falon lógok, de ez most nem érdekelt.

- Kívánja, hogy kiszabadítsam?

Bólintottam, a szájpecek még benn volt.

- De előtte, senor, készítek néhány képet - és elővette a mobiltelefonját.

Őrjöngeni szerettem volna. A lassú kínhalálnál is borzalmasabbnak tűnt az a lehetőség, hogy ez a kis ribanc képeket készítsen rólam ebben a borzasztó megalázó helyzetben, és utána, gondolom, fűnek-fának mutogassa. Utolsó erőmet megfeszítve, szinte önkívületben próbáltam láncaimat letépni, de ez nyilvánvaló képtelenség volt. A lánynak pedig láthatóan tetszett az, ahogy különböző kifacsarodott pózokat próbálok felvenni, buzgón csinálta a képeket, közelieket, távoliakat. Ha ezt a Minisztériumban meglátja valaki...!

- Úgy gondolom, senor, ön nem fizet nekem eleget a takarításért - mondta csendesen.

Csak tompa hörgéseket tudtam kiadni.

- Ugye senor, kétszer ennyit fog fizetni a munkámért?

Bólintottam, nem voltam abban az állapotban, hogy alkudozzak, a világ minden pénzét odaadtam volna.

- Mától kezdve, ugye?

Bólintottam.

Ekkor kiszabadított.

Ez baljóslatú kezdete volt annak, ami később egy nagyon kielégítő és tartós kapcsolat lett. Mikor megkérdeztem, honnan tudta, hogy a pincében vagyok, azt válaszolta, a takarítók nagyon sok mindent megtudnak a házban, ahol dolgoznak, lehetetlen előttük eltitkolni bármit. Már régóta sejtette, mivel foglalatoskodom, és aznap is tudta, hogy odalent vagyok. Gondolta, szerez nekem egy kis extra "élvezetet".

 

duct Creative Commons License 2012.09.09 0 0 2938

Szerintem kicsit elnézted a topikot! Légyszíves figyelj oda jobban ,ne kelljen már kimoderáltatni!!

köszi

Előzmény: Törölt nick (2937)
Törölt nick Creative Commons License 2012.09.09 0 0 2937

Hogyan fegyasszam bele a kulcsot a flakonba úgy,hogy olvadásnál kiessen pont a kezembe?Mennyi idő alatt olvad ki a kulcs?

Ha egyedül lakom és nincs senki aki átjárna akkor,hogyan oldajm meg azt,hogy biztos kiszabaduljak?Első alkalomnál tulzás egy ilyen maszk?A bilincs és a maszkon lévő lakatok kulcsa is belenének fagyasztva.

 

Ilyen maszkot veszek majd:

 

Ziptiefan Creative Commons License 2012.09.05 0 0 2936

Akkor használd azt a két progit amit javasoltam, ha kell még segítség, dobj egy e-mailt.

 

duct Creative Commons License 2012.09.05 0 0 2935

Köszi,de nem adnám  ki a féltett "családi" fotóimat:)

Előzmény: Ziptiefan (2934)
Ziptiefan Creative Commons License 2012.09.05 0 0 2934

U.I.

 

Az ilyen megoldások proci igényesek, nemtudom te hogy állsz velük, de van egy 4 magos, 3,3 on ketyegő I5 öm, segítek szivesen.

 

Előzmény: duct (2932)
Ziptiefan Creative Commons License 2012.09.05 0 0 2933

Kettőt találtam megbízható helyen, a nagy magyar oldalon:

 

Zip password finder, és Zip Password Recovery Attempt

Előzmény: duct (2932)
duct Creative Commons License 2012.09.05 0 0 2932

Találni..csak pár év kellene hozzá:)

Már párszor 1-2hónapig folyamatosan próbáltam feltörni, sikertelenül:)

 

De ha tudsz egy jó progit szívesen veszem:)

Elég a neve....nehogy warezolásért bezárják a topikot....

 

 

Előzmény: Ziptiefan (2930)
Ziptiefan Creative Commons License 2012.09.04 0 0 2931

Elnézést a helyesírásért, most olvastam vissza, ez most kombinált részegség, és fáradtság.

Jó éjt all

Előzmény: Ziptiefan (2930)
Ziptiefan Creative Commons License 2012.09.04 0 0 2930

LOL

 

Üdv koléga!

 

Csáó

 

Amúgy tori oldalakon találni amúgy kódfejtőket minden stílusban.

 

Előzmény: justtape (2929)
justtape Creative Commons License 2012.09.04 0 0 2929

Úú .. :/ arra nem is nagyon tudok ötletet mondani, hogy lehet feltörni..de megpróbálok utánnanézni, elvileg rendszergazda vagyok :D 

Előzmény: duct (2928)
duct Creative Commons License 2012.09.04 0 0 2928

zippelt filet

Előzmény: justtape (2927)
justtape Creative Commons License 2012.09.04 0 0 2927

És mit jelszavaztál le pontosan? Mappát, felhasználót ?

Előzmény: duct (2926)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!