identifikátor Creative Commons License 2021.08.24 0 0 1063

ja főleg amikor Szegeden körbekamerázták a stadiont, úgy hogy a vendég nem látszódott:)

Előzmény: sergiototta (1062)
sergiototta Creative Commons License 2021.08.24 0 0 1062

Közben megnéztem az mlsz adatbankját és látom, hogy a Szentlőrinc elleni.

Jó, hogy beírtad, mert mi már terveztük az utat Kozármislenybe, de akkor újratervezés :-)

Imádom azért a honi klubokat, hogy nulla tájékoztatás van. Persze szövegben mindig elmondják, hogy milyen fontos a szurkoló, de igazából csak nyűgnek tekintik.

Előzmény: sergiototta (1061)
sergiototta Creative Commons License 2021.08.24 0 0 1061

Melyik meccs lesz Kaposváron?

Előzmény: identifikátor (1060)
identifikátor Creative Commons License 2021.08.23 0 0 1060

tegnap bemondó egy szóval nem említette hogy a jövő heti meccs Kaposváron lesz.

identifikátor Creative Commons License 2021.08.23 0 0 1059

akkor kupaforduló lesz. A gond inkább avval van hogy nem szombaton vannak a mecsek...már csak két mb1-es meccs van szombaton és a mennyei.. ennek mi értelme?

Előzmény: sergiototta (1057)
ingersheim Creative Commons License 2021.08.23 0 0 1058

Szerintem is, az nb2 nem ad válogatottat, simán lehetne forduló.

sergiototta Creative Commons License 2021.08.23 0 0 1057

Kozármislenyen jó lenne nem kikapni a hétvégén, én most elfogadnám, ha még vasárnap is kitartana a Szentlőrinc döntetlen sorozata.

Aztán jön egy hosszabb szünet a válogatott miatt, kérdés azzal ki mit tud kezdeni. Gyorsan jön két meccs vasárnap-szerda, majd megint 10 nap szünet.

A szeptember 18-19 hétvégén miért nincs forduló? Akkor is válogatott meccs van?

Amúgy szerintem hülyeség a válogatott meccs miatt hétközi fordulókat berakni. Ne legyen a válogatott meccsnapján találkozó, de ha esetleg hétvégén van is a válogatott meccs, a hétvége másik napján simán mehetne az nb2.

Előzmény: ingersheim (1054)
doncike Creative Commons License 2021.08.23 0 0 1056

Jav: Siófok --> Szentlőrinc. De minden stimmel, azért kevertem hirtelen, mert ez a két csupaiksz csapat eddig.

doncike Creative Commons License 2021.08.23 0 0 1055

Soroksár és Ajka mögöttünk vannak jelenleg.

Budaörs csak eggyel előttünk, Siófok meg pont az egyik csupaiksz csapat, akiről az előbb írtam.

Kikapni egyiktől sem lenne szabad, 6-8 pont ideális lenne, annál több már azt mondom bravúr.

ingersheim Creative Commons License 2021.08.23 0 0 1054

Szentlőrinc, Budaörs, Soroksár, Ajka jönnek. Ott azért lehet mazsolázni szerintem pontokat. És kell is!

Előzmény: doncike (1053)
doncike Creative Commons License 2021.08.23 0 0 1053

Jó ez így teljesen.

Az ilyen kibrusztol(?) egy-egy pontokból jön össze az izgalommentes bentmaradás.

A 12-13. helyen, tehát három, illetve négy hellyel előttünk két olyan csapat áll, akiknek öt forduló után még egyetlen győzelmük sincs.

Ellenben veretlenek is.

A 16. hellyel, ahol most is vagyunk, én elégedett lennék a végén.

G666 Creative Commons License 2021.08.22 0 0 1052

0-0 lett a vege teljesen jo.

Moha elfelejtett focizni vagy mi van vele?

Előzmény: ingersheim (1051)
ingersheim Creative Commons License 2021.08.22 0 0 1051

Meg ahogy nézem, a vége is. Nem követem a meccset, de az egy pont az frankó lenne.

G666 Creative Commons License 2021.08.22 0 0 1046

Akkor beugorhatsz a Siófok-Vasas meccsre. :))

Előzmény: ingersheim (1043)
identifikátor Creative Commons License 2021.08.22 0 0 1045

én már alig várom.

identifikátor Creative Commons License 2021.08.22 0 0 1044

aug 20-i hétvégén Balcsin? ilyenkor csak a proli járnak:)

ingersheim Creative Commons License 2021.08.22 0 0 1043

Mi a lellei strandon divatkodunk, de hajrá Kerület!

G666 Creative Commons License 2021.08.18 0 0 1039

Ez jo kerdes, mert nem derult ki, de nalunk valahogy mindig van valami gond az edzokkel...

Buzsaky, most meg Kemenes...

Előzmény: pingvink (1037)
sergiototta Creative Commons License 2021.08.16 0 0 1038

Nem kapu mögött lesz, hanem oldalt.

Ott, ahol most állnak néhányan, illetve parkoló.

Illetve eszembe jutott, hogy elhangzott az is az ankéton, hogy Jeszy olyat csinált, ami nem egyeztethető össze a Kerület értékeivel. Sok sikert kívánnak a további pályafutásához, de Óbudán nem maradhatott.

Előzmény: doncike (1036)
pingvink Creative Commons License 2021.08.16 0 0 1037

Kemenesnek mi lehet az a magánéleti oka? Így csak a gödör mélyül alattunk, pláne ha szerdán sem nyerünk.

doncike Creative Commons License 2021.08.16 0 0 1036

"tervezés/engedélyezés alatt van egy 180 fős mobillelátó"

Azt hová tervezik? Az északi kapu mögé? (Csak mert a másik oldalon az rúd- magas- és távolugró cuccok vannak.)

Előzmény: sergiototta (1027)
G666 Creative Commons License 2021.08.16 0 0 1035

Szerintem elfaradt a csapat a 2. felidoben, a Dorog pedig szemmel lathatoan nagyon lenduletes volt felgyorsitva ezzel a jatekot

Előzmény: sergiototta (1034)
sergiototta Creative Commons License 2021.08.16 0 0 1034

Kár a tegnapiért. Az első félidőben le lehetett volna zárni a meccset, kimaradtak a helyzetek és a Dorog a semmiből egyenlített.

A második félidő már ikszes volt, de a Dorog sajnos ott is betalált. Hogy elfáradt a csapat a második félidőre, vagy a Dorog lett jobb, azt nem tudom, de sajnos nem sikerült megismételni az első félidei játékot.

Schuszter Ronald játéka nekem nagyon tetszett, 19 éves, szerintem jó kis játékos lehet belőle.

Az eddigi meccsekhez képest a játékban komoly előrelépés volt, sikerült gólt is szerezni, és a kapott gólok száma is folyamatosan csökken. Persze ez nem matek, de ha így megy tovább, akkor Tiszakécskén 1-1 lesz, a Halit meg verjük 2-0-ra :-)