Keresés

Részletes keresés

ancsurkaX Creative Commons License 2003.01.24 0 0 569
Hello Jyrkki!

Az elobb kaptam a Noemitol egy levelet, amiben hozzad iranyitott. (Ha nem illik teged tegezni, akkor sorry. Ez a forumbol nem derult ki.) Szoval en 26 eves vagyok, bp-i lany, (sportujsagiro) aki szeretne curlingezni - meg sohasem probaltam - de persze teveben mar sokat lattam.

Nem tudnal nekem veletlenul abban segiteni, hogy hogy "idosebbekbol" (nem junior) allo csapat epitesen nem gondolkodtok-e? Vagy nem tudsz-e valakiket, akik igen. Marmint noi csapatra gondolok.

Elore is koszonom.
Előzmény: Jyrkki (567)
j_boy Creative Commons License 2003.01.24 0 0 568
a söprűt nem lehet?
Előzmény: Jyrkki (567)
Jyrkki Creative Commons License 2003.01.23 0 0 567
Áj em körling:)

Nojicsq, ha lemegy ez az oborzió, Baaal sporttársat már a szaván foghatod. egyébként hozzámvágtak 70 oldalnyi betűt, úgyhogy folyamatosan szakfordítok és szakbővítek, főleg stratégiát, abban van égető lik.

esterlánc! Vagy Brumbrumbrúnó? Azt hittem, ezt már megbeszéltük kedden! Bár akármelyik kocsiba ülök, köragitálás folyik, és tőlem várnak megfellebbezhetetlen választ, mint "szakembertől"...

windyonice, a köveket kell szeretni. Első számú körlingszabály.

Ájsz déj:
Jyrkki

windyonice Creative Commons License 2003.01.23 0 0 566
ne reménykeggy!
Előzmény: uh (565)
uh Creative Commons License 2003.01.23 0 0 565
Bunyo is volt?
Előzmény: windyonice (564)
windyonice Creative Commons License 2003.01.23 0 0 564
A tegnap este óta már nem annyira szeretem ezt a sportot, mer' már olyanok is szeretik, akiket én meg nagyon nem!
Előzmény: esterlanc (563)
esterlanc Creative Commons License 2003.01.22 0 0 563
Kedveseim! Ma este 22-től ismét edzés Duniban, mindenki kösse fel a gatyáját, jó lenne ha többen lennénk, mint tennap,- sznájper!(életke): Szeretnék fölényes szkwass győzelmet aratni ellened, tehát holnap (helyet időt te választhatod!) mérkőzzünk meg :-) - Tisztelt körling érdekeltek, ezúton szeretnék leszögezni egy pár dolgot: 1; A Brumbrumbrúnó az ugyanaz mint a lánclánceszterlánc. 2;- Mindenkit nagyon szeretek aki szereti ezt a sportot. 3;- Azért van egy olyan akit különösen igen és olyan is akit különösen nem. 4;- A curling követ nem ugyanaz mint pl. egy nagykövet( ha kicsit belegondoltok úgy nem is lenne értelme....-de ez nem biztos!) 5; Még sok ilyen van de majd holnap folytatom mert most sietek strekkingölni,(vagy mi)hogy borzasztó laza legyek estére! ÜDV: esterlanc
noicsq Creative Commons License 2003.01.22 0 0 562
4en vagyunk. most már tényleg csak hely kell. de vajon mikor is számíthatunk rá? jövő ilyenkorra? csakhogy elkeseríthessem a többieket egy kicsit...
és egyébként is, innentől most hogyan tovább?
Jyrkki Creative Commons License 2003.01.22 0 0 561
Hola evribodri!

Már retusálom a jobb térgyemet, nem tudom, hogy ma este a jég fog előbb eltörni, vagy a fent említett selejtes testrészem.

Noicsq, nem írt nékem ilyen nevű. A helyzet csak abban az értelemben reménytelen, hogy nincs hol. De ha ez megoldódik, akkor senki sem állít meg titeket. Jól sjtem?:)

Sznájperondölúz! Gyogyujj meg! Ma küldök Baallal egy rend enyves papírt, mondjuk erősíts azzal.

Londoner, bor-(és sör)gondozóba én is elmennék...

Na, akkor ma este folytatom kifogástalan take outjaimat.

Jég napot: Jyrkki

Sznájper on dö lúz Creative Commons License 2003.01.22 0 0 560
Napot!

Hát elöször is ameddig valamely karom még mozogni tud, resszkessenek azok akik másik csapatban próbálják elorozni előlem, az engem és csapattársaimat jogosan megillető, kupát illetve érmeket. Márpedig a Baal karom teljesen oké, és a jobb is rohamosan javul.

A Fekete kontinensen problémabegyűjtő tanár bá nonverb kommunikációs készsége valóban fejlődni látszik. Ellentétben a verbálissal. (Különösképpen a péntek és szombat késő estékre gondolok)

Viszontolvasásra!!!!

Jégész - jobb váll

Előzmény: BAAL (554)
noicsq Creative Commons License 2003.01.21 0 0 559
Jyrkki!
az e-mailedeben nem tudtam eldönteni, hogy pontosan mire gondolsz, nem ártana némi konkrétum... de koránt sem értek annyira a számítógépes dolgokhoz, mintahogy te azt elképzeled... sőt...
nem írt neked mostanában valami vízteleki (vízkeleti?) borcsa? mert azt mondta, hogy jönne a csapatba, mondtam neki, hogy jöjjön, na erre se kép, se hang. de megadtam neki az e-mailedet, hátha. írt?
megjegyzem a dolog kezd egyre reménytelenebbé válni. nem? mindenesetre megtartottam az első eligazítást a maradék két emberkének. meglepően jól felfogták az egészet. egészen büszke vagyok most magamra. majd nyomtatok nekik a honlapról írásos anyagot... nekik ugyanis nemnagyon van netük...
ennyi. most nem tudok mást/többet mondani...
t.: noicsq
schmidinger Creative Commons License 2003.01.21 0 0 558
Szia Baal!

Lehet hogy válok Ursulától, mert nem általotta azt mondani, hogy ne vegyem biztosra a szallast... Ez már válóok, nem?
Milyen volt egyébként Dvar??? Jövő hét fellépés, dontforzsé' !!!

Előzmény: BAAL (557)
BAAL Creative Commons License 2003.01.21 0 0 557
A stilisztikát inkább a vizsgaidőszaknak tudnám be -hálsten vége!-, mint a beduinoknak. Vagy ahogy ti mondanátok: vizsgálatiidőszaknak. Mindegy. Egyremegy. Mi meg a jégre. Fél kilenc Novotel parkplacc! El ne késs mert kiszívoma....

Jyrkki talált duck tape-et. Hozza.

Baal

Előzmény: the londoner (556)
the londoner Creative Commons License 2003.01.21 0 0 556
Szeva Baaal, bejott ez az Egyiptom, egeszen valasztekosan kezdesz foglamazni, ami kulonosen dicseretes ilyen felindult lelki allapotban, mint amilyenben te vagy az elmult napok kezeleseit (bor- es nemibeteggondozo) kovetoen...
ma spec lapocka-technikai bemutato 21:45-tol Dvarosban, jegyek elovetelben az Alexandra Fitness jegypenztaranal (1134 Bp., Vaci ut 35), egysegesen egy huszas mindnekinek...

lon

Előzmény: BAAL (554)
Levi81 Creative Commons License 2003.01.21 0 0 555
555!
BAAL Creative Commons License 2003.01.21 0 0 554
Köszönettel vettem kedves csapattársaim, a felém irányuló figyelmet! Borzasztóan boldog vagyok, hogy mindkettőtöknek annyi szabadideje van így koraesténként, hogy megunva minden szabadidős programot a személyem körüli spekulációkban találjátok meg az idő eltöltésének legpazarabb módját!

A lapockatechnikára reagálva, engedtessék meg, hogy megjegyezzem, olyannyira sikerült elsajátítanom, hogy át is ültettem azonmód egy másik téli sportágba, és a hétvégén a Stuhleck-en rögtönzött bemutatókat tartottam a megszeppent osztrák közönségnek. Amikor a felvonónál firtatni kezdték a módszert, csendben és szerényen csak annyit mondtam: Nézzék meg az IGAZIT, február közepén Kitzbühelben a curling magyar ob-n! Ugyanis a technika nagymestere, Londoner spori ott tart majd felejthetetlen performance-ot.

Amúgy szomorúan értesültem hogy sznájper kolléga ma nem on dö lúz volt a squashpályán, hanem olyannyira lúzer, hogy a vállát is kitörte nagy igyekezetében. Meggondolatlan tettével veszélybe sodorta a magyar körlingélet egypár résztvevőjét is, akik vele egy csapatban próbálkoztak volna megnyerni az ungarise körling májsztercsaft-ot. Kívánok neki mielőbbi jobbulást ezen a fórumon is, és sajnálom, hogy ma este Dvárosban az edzésen nem ejthetek véletlenül a lábára egy gut stein-t.

Amúgy üdvözlet a topic kevésbé agyament látogatóinak is.

Baal

Jyrkki Creative Commons License 2003.01.19 0 0 553
:)))
j_boy Creative Commons License 2003.01.18 0 0 552
faca:)
Előzmény: Jyrkki (550)
nicko Creative Commons License 2003.01.18 0 0 551
Grat!
Nekem igen. :)
Előzmény: Jyrkki (550)
Jyrkki Creative Commons License 2003.01.18 0 0 550
Na, szereltem egy bannert! Tecce??

:)

Jyrkki Creative Commons License 2003.01.17 0 0 549
Curlerek, curlerek... na jó, befejeztem a röhögést...:)) Már előre "félek" a jövő héttől!

Szóval mi leszel (lettél) te, BAAL?

Sznájper on dö lúz Creative Commons License 2003.01.17 0 0 548
Biztosan bőr miatt. . .. Nem hinném, hogy....vagy várjál csak!

Lehet, hogy hazahozott valami csúnyaságot Afrikából??? Jesszusom...összeállt a kép!!!!

Baal szégyeljed magadat!!! Pfúj

Előzmény: the londoner (547)
the londoner Creative Commons License 2003.01.17 0 0 547
miert, a prosztatagyulladasa meg nem mult el..?
de akkor meg minek ment tegnap a bor es nemibeteggondozoba edzes utan...?
Sznájper on dö lúz Creative Commons License 2003.01.17 0 0 546
Vizsga? Én úgy tudtam vizsgálat!
Előzmény: Sznájper on dö lúz (544)
the londoner Creative Commons License 2003.01.17 0 0 545
Baaal bacsi most ner er erre ra...eppen szervezi a harmadik-negyedik osztalyos keruleti leany kosarlabda bajnoksagot a palank alatt a parkban (villanyfenyes erted,...?)
milyen vizsgaja volt egyebkent ma... en ugy tudtam mar van jogsija, de lehet, hogy akkor megsincs...?
lon
Előzmény: Sznájper on dö lúz (544)
Sznájper on dö lúz Creative Commons License 2003.01.17 0 0 544
Mindenesetre Freud elcsemegézne rajta.

Tanár bá nem netezik??

És egyáltalán, vajon sikeresen letette a híressé vált vizsgáit? Úgy izgulok.......

Előzmény: the londoner (543)
the londoner Creative Commons License 2003.01.17 0 0 543
Kedves mindenki,
mea culpa maxima, eskuszom, hogy helyesirasi hiba...en nem kurot, hanem korut akartam irni...bocsi, nem vagyok ekkora paraszt...
(bezzeg a sobernorber...)

lon-don

Sznájper on dö lúz Creative Commons License 2003.01.17 0 0 542
Elnézést, de ha arra gondoltál amit írtál a junior .... lányokról akkor tökéletesen megértem Baal kollégát.(Persze csak ha mindkét magánhangzó hosszú)

Jégész

Előzmény: the londoner (541)
the londoner Creative Commons License 2003.01.17 0 0 541
semmi baj, majd megirom huszadszor is, hatha megjelenik vegre ezen a rohatttt forumon...
figyi Baaal...tenyleg mindenkinek a Te vizsgaid koruli rinyalasokat kell itt olvasnia fo musoridoben...? A Hoos Boske peldaul udvozol es a maganeleted irant erdeklodik...jelesul a mult het szo/vas-ra virrado hajnalrol...?
jA, es miert kell neked junior kuro leanyokkal edzeselmeletezni, amikor meg a hires lpockatechnikamat sem sajatitottad el...
kiszivoma....
Sznájper on dö lúz Creative Commons License 2003.01.17 0 0 540
Londoner!

Kiváncsian várom mikor derül fény csapattársaim nevére.

Baal:

Az oktatás elején kell mondani hazugságot magukról a diákoknak? Megaztán a Madáchban is volt olyan töritanár aki csak 2-3 leckével járt elöttünk...........

Rosszindulatu jegesz

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!