Keresés

Részletes keresés

baculum Creative Commons License 2015.06.25 0 0 17762

Ho

 Az eredeti angol, vagy akármilyen nyelvű:-) :-) :-) 

Ha dublini nyilván írül van kodifikálva .:-) 

Ez egy átbaszás úgy ahogy van:-) :-) 

Előzmény: Glavingojn (17758)
Törölt nick Creative Commons License 2015.06.25 0 0 17761

Ki kell nagyon gyorsan takarítani a padlást, mielőtt ránk omlik a mennyezettel együtt, az egész ház is.

Előzmény: Salamis (17691)
Törölt nick Creative Commons License 2015.06.25 0 0 17760

A HÍR SZELE besegített nekik, annak tolása gyorsította sebességüket. Hiszen látnia kell, kinek nyitott a szeme, és nem elvakult, hogy milyen az a HÁTSZÉL előállító lapátkerék festése.

Előzmény: Törölt nick (17689)
Glavingojn Creative Commons License 2015.06.25 0 0 17759

„Úgyis 80 centiméternél vágják át”

 

Tálas Péter más korábbi példák alapján úgy látja, hogy kerítéssel nem lehet kezelni a bevándorlást, legfeljebb ideiglenesen megakasztani. Aki több ezer kilométert jött, azt nem fogja megállítani, egyszerűen átvágják vagy megkerülik, azaz szerinte egész Magyarországot körbe kellene zárni ahhoz, hogy működjön (Szijjártó Péter szerint a kormány akár erre is hajlandó ). 

 

Nagy Boldizsár is egyetértett vele, hogy a határzár nem fogja visszatartani például a szíriaiakat. „Mindegy, milyen magas a drótkerítés, úgyis 80 centiméternél vágják át” – mondta, kivéve, ha van éjjel-nappali hőkamerás felügyelet és valaki, aki öt percen belül odaér. Egy ilyen rendszert persze borzasztó drága fenntartani.

 

Ugyanakkor az építkezés 22 milliárdosra becsült árából csaknem egy évtizedig lehetne finanszírozni a menekültügyi rendszert. (A kormány egyelőre 6,5 milliárd forintot tett félre az építkezésre, de ebben csak az anyagköltség van benne.) Mindezt ráadásul úgy, hogy csak ideiglenesnek szánják az építményt, ráadásul a Belügyminisztérium statisztikája alapján a határátlépők 97-98 százalékát kerítés nélkül is elfogják. Hacsak nem lesz közös a kerítés Szerbiával (amire egyébként aligha van esély), mindkét fele magyar oldalon lesz, így aki menekültnek mondja magát, annak a magyar hatóságok kötelesek elbírálni a kérelmét, „a határrendész nem lökdösheti vissza”.

Glavingojn Creative Commons License 2015.06.25 0 0 17758

Dublin III.: „el kellene olvasni”

 

Nonszensznek nevezte Kósa Lajos kijelentését , hogy akár 200 ezer embert kellene visszafogadni más uniós tagállamokból, mert ennyi három év alatt sem jött át a határon. Nagy Boldizsár, a Közép-európai Egyetem docense arra mutatott rá, hogy nem lehet bárkit visszafordítani, még ha másik tagállamban is lépett be az EU-ba. Nem lehet visszaküldeni sem azt, aki egy éve már átlépte az EU külső határát, sem azt, aki öt hónapja egy másik tagállamban van anélkül, hogy észlelték volna az ország hatóságai a jelenlétét. „El kellene olvasni a jogszabályt” – tanácsolta.

4perC Creative Commons License 2015.06.25 0 0 17757

Miután a mostani menekültekkel kapcsolatos problémák jelentős része az európaitól eltérő szocializációs háttér, már csak ezért sem hasonlítható az 56-os magyarokhoz. Nem véletlen, hogy a nyugat különösebb társadalmi trauma nélkül tudta felszívni a magyar menekülthullámot.

Előzmény: Tu Sok (17750)
Törölt nick Creative Commons License 2015.06.25 -1 0 17756

Azt állítja Nógrádi György
biztonságpolitikai szakértő (a Napi Gazdaságnak adott nyilatkozatában), hogy az osztrák belügyminiszter „még a magyar falépítés bejelentése előtt azt hangoztatta, hogy Ausztria egyetlen új menekültstátust sem ad ki”.

Ezzel szemben a tény az, 
hogy Johanna Mikl-Leitner ilyet nem mondott, csupán azt, hogy egy időre felfüggesztik az új menekültkérelmek elbírálását, és először azoknak a menedékkérőknek az ügyét próbálják gyorsabban rendezni, akik korábban máshol már benyújtották a kérelmüket. Az Ausztriában regisztrált menekültek egynegyede ugyanis más országban is kérelmezte a menedékstátust, és ennek alapján oda küldenék őket vissza, így biztosítva helyet az újonnan érkezőknek, akiknek az ügyében Ausztria illetékes. Vagyis nincs fal, nincs kerítés, sőt több új menekülttábort is létesítenek, a menekültkérelem elbírálásáig pedig ott lehet maradni. Ugye nem mindegy?

Drótvágó Creative Commons License 2015.06.25 -1 0 17755

Gratulálok Már majdnem megértetted.

Csak éppen az a bökkenő, hogy nem kellett Líbiáig eljutni. mert köztudottan sszázezrek dekkoltak már a török bulgár és a görög macedón határon akik már régen átkeltek.

Csak fel kellett gyorsítani az útjukat, hogy a mai  EU csúcs előtt Orbán demonstrálin tudja  a magyar veszélyt (magyar recept 5 pont)

Te nem furcsállod, hogy Magyarországon, ahol brókerügytől Lázár hotelszámlájáig minden titkosítva van egy nagyon fontos határvédelmi objektum létesítésének gondolatát világgá kürtölik. ?

Előzmény: Törölt nick (17726)
baculum Creative Commons License 2015.06.25 0 0 17754

:-)  a Tesconál :-) :-) :-) :-) 

Legközelebb már Kelebiánál:-) :-) :-) 

 

Mikor lesz az első szír :-). Győztes a zsákbanfutó versenyen ???:-) 

 

:-) :-) undorító

Előzmény: Ggantijja (17749)
Törölt nick Creative Commons License 2015.06.25 0 0 17753

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

Ember, miként is libbancsoztál le abból a tartalomból kiindulva? Meg, úgy egyébként is? Mindenre használsz mindent, ha köpni akarsz valakire? Orbánozás lesz a következő? Vagy lebuzizol majd? Szegény te :D

Előzmény: miertkommentelsz (17681)
Bradanek F Creative Commons License 2015.06.25 0 0 17752

nyilván rasszista volt, aki megállapította, hogy afrikai menekült késelt.

 

Afroeurópai

Előzmény: Törölt nick (17739)
Törölt nick Creative Commons License 2015.06.25 0 0 17751

...és meg...

...én meg...

Előzmény: Törölt nick (17748)
Tu Sok Creative Commons License 2015.06.25 0 0 17750

Add már be, hogy az 56-os kétszázezer magyar volt a második vh utáni legnagyobb menekültáradat, amit fel kellett dolgozni a haladó nyugatnak.

 

Egy hónap alatt??

Előzmény: 4perC (17279)
Ggantijja Creative Commons License 2015.06.25 0 0 17749

Hát hol vegyen elő bicskát, ha nem Bicskén?

 

:))

Előzmény: Salamis (17735)
Törölt nick Creative Commons License 2015.06.25 -1 0 17748

Tudod kivel személyeskedj bazzeg.

 

Hol és mivel személyeskedtem????????

Értelmezési fogyatékossággal tetszik gazdagnak lenni? Rosszal tömted tele magad, ha így van, és ez azt jelenti, hogy a könnyebből töltötted fel magad, mert erőd nem volt a nehezebbhez.

Mutogattál valakikre, és meg szimplán szóltam neked azért, hogy mutass rá, mi is az, mit állítólag meg tudnak velük egy ilyen területen csináltatni.

Egyébként: Ha SZAKMUNKÁT igényel az a meló, miért is aljasítod le a SZAKMUNKÁST odáig, hogy éhbérre sem elegendőért végezzen ilyen munkát?????? Csak nem lenézed a szakmunkásokat???

 

Sztem több fogalmam van az építőiparról mint neked.

 

Biztos igazad van, hiszen olyan mély kútból tudsz meríteni, ami tele van frankó infókkal rólam.

Meg biztos, hogy több idő van a hátad mögött már benne (nekem 40+), és több szakmában is járatosabb vagy, mint én (villany, víz-csatorna, festés-mázolás, hideg-meleg burkolás, épületasztalosi kismunkák, nyílászáró gyártás-szerelés, kőművesség....na, ezeket jártam be ezen idő alatt, és vagyok is még jó néhányban benne ma is.)

 

Meg tudnék csináln...szép számmal.

 

Baromi frankón előadtad a terelés felsőfokát. Ebből doktoráltál le, ez volt a diplomamunkád anyaga, gondolom én. Miből? Abból, öcsisajt, hogy konkrétan nem írtál le semmit abból, amire rákérdeztem.

Ne papírból hajtogatott, alufóliába csomagolt karddal kapálóddz felém, mert arról csak te hiszed, hogy ér is valamit velem szemben. Én csak szánalmas arcot vágva röhögök az ilyen emberek viselkedésén.

Előzmény: norbee601 (17676)
Törölt nick Creative Commons License 2015.06.25 0 0 17747

3x? Tegnap még azt írtad, hogy 10x. :-D

Előzmény: Tu Sok (17745)
Ggantijja Creative Commons License 2015.06.25 0 0 17746

Ez az, amit Einstein sem tudott: a kerítés híre gyorsabban terjed, mint a fény.

Előzmény: Törölt nick (17726)
Tu Sok Creative Commons License 2015.06.25 0 0 17745

Qrvamód baßßa a csőrömet a Kossuthon naponta háromszor benyomott duma:

- Keresse levélszekrényében a konzultációs papírt és küldje vissza.

 

A jóIsten rohassza rájuk az eget, már több, mint egy hónapja kiküldték.

Mit keressek a levélszekrényben, hülye buzeránsok??

Ráadásul rég okafogyottá vált a pénzkidobálás.

Előzmény: Drótvágó (17264)
Törölt nick Creative Commons License 2015.06.25 0 0 17744

Nem afrikai menekült volt, hanem egy "fiatalember" volt.. 

Előzmény: Törölt nick (17739)
Ggantijja Creative Commons License 2015.06.25 0 0 17743

Miért, eddig lazán lehetett ide-oda tologatni kilométereket, vagy hogy volt?

 

:)

Előzmény: Glavingojn (17725)
baculum Creative Commons License 2015.06.25 0 0 17742

"Médiafogyasztással a megkérdezettek - saját bevallásuk alapján is - átlagosan közel egy teljes állásnak megfelelő időt (hétköznaponként napi 7,1, hétvégéken napi 4,8 órát) töltenek. Legtöbbet jellemzően a 18-29 évesek, illetve a 60 évesek és idősebbek" - mondta el Székely Levente.

Forrás: Kutatópont"

 

:-) :-) :-) Julcsa, ez a helyzet kulcsa -azonos kész fogyasztók, van jogosultságuk segélyre, ezentúlmenően fiatalok, könnyedén fogyasztanak, azonos nyelven beszélnek, stb

:-) :-) :-) 

 

Előzmény: baculum (17737)
bumfordi mimóza Creative Commons License 2015.06.25 0 0 17741

az internet és a mobiltelefonok korában?

fél, max. 1 óra, hogy egy hír körbefussa a világot

 

Előzmény: Törölt nick (17726)
k.andras.1970 Creative Commons License 2015.06.25 0 0 17740

"

ejha. tehát az EU-be érkező illegális határátlépők fele Magyarországon keresztül érkezik. de persze nem rajtunk van a legnagyobb nyomás, a kormány hazudik menekültügyben..."

 

A 444 is megírta hogy ez nálunk nem valódi probléma, szemben a többszörös lakosságszámú és GDP-jű Olaszországgal.

Előzmény: Törölt nick (17718)
Törölt nick Creative Commons License 2015.06.25 0 0 17739

nyilván rasszista volt, aki megállapította, hogy afrikai menekült késelt.

tuti, hogy magyar volt. külső rasszjegyek alapján nem lehet senkit beskatulyázni a menekültek közé.

Előzmény: Salamis (17735)
Törölt nick Creative Commons License 2015.06.25 0 0 17738

A ballibeket a cigók. Jobbikos is lett java részük egyből, vissza akarja őket szerezni a pártod..mérsékelt sikerrel. 

Előzmény: toloba (17694)
baculum Creative Commons License 2015.06.25 0 0 17737

Na kap 150et költségvetési forrásból és máris viszi a multihoz a szarrágó, csóró magyarokat pótolva:-) :-) :-) 

Ho

 A gitàrom:-) :-) :-) :-) 

Előzmény: Salamis (17735)
baculum Creative Commons License 2015.06.25 0 0 17736

www.piackutatasok.hu/2015/01/kutatopont-mediafogyasztas-atlagos-napi.html?m=1

 

:-) :-) :-)  igen itt a helyzet kulcsa:-) :-) :-) .

Fogyasztók kellenek, mégpedig jól definiálható, motiválható, egyöntetű csoportokban :-) 

 

Éljen Lenin:-) !!!

Salamis Creative Commons License 2015.06.25 0 0 17735
norbee601 Creative Commons License 2015.06.25 0 0 17734

Én ugyanúgy elítélem az itthoni segélyeseket is, ahogy ezeket, de ezeknek még annyi keresnivalójuk sincs itt.

 

Vissza őket oda ahonnan jöttek.

Előzmény: norbee601 (17733)
norbee601 Creative Commons License 2015.06.25 0 0 17733

Szar lehet neked, hogy nem telik arra, amire egy menekültnek. Ez komoly önértékelési zavart okozhat.

 

 

Te sötét liberális vadbarom.

 

Nekem telik arra ami nekem kell.

 

Attól még  nem tetszik hogy kinyalja az állam a p...csájukat, teljesen érdemtelenül.  

Előzmény: Glavingojn (17724)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!