Keresés

Részletes keresés

mégleány Creative Commons License 2008.03.31 0 0 78561
csak az utrogestant kapom, napi 3x3-at
én is úgy gondolom, hogy ennek lehet a mellékhatása az óriási mellem :)))))
de persze örülnék, ha valami hcg érték is közrejátszana :)
Előzmény: rita0130 (78559)
rita0130 Creative Commons License 2008.03.31 0 0 78560

bloodbunny!

Igen gondolom ezért hozta előre, de ma megkapod az esti szurit, úgyhoz ez már marad neked, a többihez meg igen csak beszélj nyugodtan, hogy nagyon várod őket, meg hogy bízol bennük....

Előzmény: bloodbunny (78556)
rita0130 Creative Commons License 2008.03.31 0 0 78559

mégleány!

Kapsz v.milyen injekciót?  Gondolom utrogerstan kúp-ot biztosan. Ezek is befolyásolják a mellek érzékenységét, de minden esetre jó jel, biztosat persze csak a vérvétel ad...azt hiszem nincs más nekünk csak a remény és a hit.

Előzmény: mégleány (78557)
mégleány Creative Commons License 2008.03.31 0 0 78558
neked még mázlid is van :) mi akkor kaptuk meg, mielőtt a beavatkozás történt
volt rá kb. 5 percünk, mert a beültin én voltam a deles csapat első versenyzője :)))
a leszívásnál viszont az utolsó, így ott még tudtunk olvasgatni, bár szerintem sok választása nincs az embernek :)
...utolsókból lesznek az elsők, állítólag :)
remélem, nekünk is szerencsét hoz
Előzmény: bloodbunny (78556)
mégleány Creative Commons License 2008.03.31 0 0 78557
Rita!
nekem a beülti után 2-3-dik nap volt szédülés, meg most hétvégén egy kicsi, a melleim nagyon feszülnek és kemények és néha enyhe görcsök, de nem feltűnő...
de az az igazság, hogy hasonlóak a tüneteim mensi előtt is, émelygés, szédülés, mellfájdalom...ezért vagyok kicsit megzavarodva :(
én is sokat feküdtem az első négy napban, aztán fokozatosan már csinálok ezt azt...
Előzmény: rita0130 (78553)
bloodbunny Creative Commons License 2008.03.31 0 0 78556

mégleány és rita0310! Akkor majd mondogatom nekik, hogy érjenek csak szépen holnaputánig... még van két napjuk rá...:-))

/Azért hogy ez mennyire bonyolult egy folyamat... azért döntött vajon a doki a leszívás mellett, mert a tüszők nagyméretűek voltak és félt, hogy idő előtt elrepednek és akkor oda lesz a matéria?/

 

Most kaptam egy kitöltésre váró nyomtatvány-halmazt.... úgyhogy most olvasgathatom, hogy miket kell eldöntenem röpke két nap alatt.... 

Előzmény: mégleány (78554)
rita0130 Creative Commons License 2008.03.31 0 0 78555

bloodbunny!

Sajnos nem evidens...a tüszőt ugyan látják UH-al, de csak leszívás után derül ki van-e benne petesejt.

Előzmény: bloodbunny (78552)
mégleány Creative Commons License 2008.03.31 0 0 78554
Bloodb.
sajna valóban van, hogy a tüsző üres :(( vagy nem érett a benne lévő petesejt. Ezt csak akkor tudják meg, amikor leszívták. De ne aggódj! Tuti lesznek szép sejtjeid!!!!Gondolj rájuk erősen és mondogasd nekik, hogy érjenek!!!most hülyén hangzik, de tényleg!!!
Előzmény: bloodbunny (78551)
rita0130 Creative Commons License 2008.03.31 0 0 78553

mégleány!

A beültetésem 98-ban volt a 4.-re és akkor még nem volt olyan minőségű táptalaj, amivel a többsejtes embriókat várathatták volna, nekem akkor 5 embriót tettek be (kikönyörögtem az 5.-et) és az ikerterhességből (2 betapadt) a 11. hétre maradt meg a fiam. Akkor 5 napot végigfeküdtem és szédülés, a mell oldalsó részének a tompa fájdalma...ilyesmi tünetek. Béta-HCG vizsgálatot csináltattam, de v.hol éreztem h. sikerült, csak már alig mertem elhinni. Azóta túlvagyok a 7. lombikon és remélem most áprilisban eljutok az utolsó 8.-hoz is. Ha v.milyen konkrét kérdésed van csak kérdezz. Nem tudom én kibírnám-e "házi vizsgálat" nélkül....

Előzmény: mégleány (78550)
bloodbunny Creative Commons License 2008.03.31 0 0 78552
Nekem csak az FSH szintem volt magas... az LH nem...
Előzmény: bloodbunny (78551)
bloodbunny Creative Commons License 2008.03.31 0 0 78551
Hoppá, ezzel nekem újat mondtál, én azt hittem, hogy evidens, hogy van benne petesejt... akkor kiderülhet, hogy nincs is benne semmi?
Előzmény: rita0130 (78549)
mégleány Creative Commons License 2008.03.31 0 0 78550
Rita!

Köszi a bíztatást :)
Holnap leszek a beülti után 11 nappal...és tanácstalan vagyok
eddig kibírtam tesztelés nélkül, de nem tudom, nem e jobb, ha holnap reggel csinálok egyet a vérvétel előtt, hogy esetleg a rossz hír ne legyen annyira mellbevágó...
bár én még mindig bízom abban, hogy sikerült :)
neked mik voltak a tapsztalataid a beültetés után?
(nekem egy 8 és egy 9 sejtes babócát tettek vissza és az egyik hatchingelt :) )
Előzmény: rita0130 (78549)
rita0130 Creative Commons License 2008.03.31 0 0 78549

bloodbunny!

Nagyon szép ez a teljesítmény így is, és leszívásig még érhet hozzá, nekem dec.-ben csak egy tüszőm volt (kérdés h. abban van-e egyáltalán petesejt...) mégis 2 lett a leszívásra és mindkettő megtermékenyült és szépen is osztódott. Nekem is mindíg nagyon magas volt az LH és FHS szintem.

 

mégleány!

Nagyon figyelünk és már nagyon kellene erre az üzifalra egy jó hír! Kitartás a kávétól való undorodás talán még korai. Az első sikeres lombikom után kb. 2-3 héttel voltam úgy h. még lefőzni sem lehetett előttem. Persze ez mindenkinél más...

judit1975 Creative Commons License 2008.03.31 0 0 78548
Sziasztok!

A mai Népszabadságban van egy cikk a PCOS-ről, és a metforminról. Érdemes elolvasni!
bloodbunny Creative Commons License 2008.03.31 0 0 78547
Hát ha fél évig kibírtad nélküle, akkor ez már csak pszichikai függőség...:-)) (Én is hasonló mennyiségben fogyasztom a kv-t, főleg melegedés idején vagyoik hullajelölt, úgyhogy lehet, hgy az elmúlt hetek időjárása is belejátszik nálad is ebbe az érzésbe...)
Előzmény: mégleány (78546)
mégleány Creative Commons License 2008.03.31 0 0 78546
ez jó :))))
majd kipróbálom
egyébként már így is büszke vagyok magamra, mert régen nagy kávés voltam (az egyetem nagy átka), napi 5-6 kávé...és egy fél éve van, hogy nem kívánom reggel a kávét, de van hogy egyet azért megiszok
nagyon alacsony a vérnyomásom...
biztos mert magas vagyok és nem jut fel az agyamba a vér reggel :))))
Előzmény: bloodbunny (78545)
bloodbunny Creative Commons License 2008.03.31 0 0 78545
Van erre egy jó technika, bár esetedben ez nagy önuralmat igényel... főzz le rendes kávét - nem megiszod, hanem beteszed a mikróba és jól felforralod... na és ebbe szagolj bele többször és jó mélyen... szerintem egy pár napig nem fogsz még csak gondolni se a kávéra...:-))
Előzmény: mégleány (78544)
mégleány Creative Commons License 2008.03.31 0 0 78544
így gondoltam én is
csak az íze kedvéért...
mert nemrég olvastam, hogy napi egy tejeskávé nem befolyásol semmit...
igazából azt reméltem, hogy majd utálni fogom a szagát, de még mindig ugyanolyan jó illata van :p
Előzmény: bloodbunny (78543)
bloodbunny Creative Commons License 2008.03.31 0 0 78543

Szerintem nagyon laza kávét igyál csak, ami inkább kávés tej, mint tejes kávé...:-)) Azaz egy mokkáskanyálnyi instant egy csésze tejhez...

 

Előzmény: mégleány (78542)
mégleány Creative Commons License 2008.03.31 0 0 78542
igen
és ezt az egy napot nehezebben bírom, mint az emúlt egy hetet...
ugyanis vannak is tüneteim meg nincsenek is... és ez megőrjít :))))
de egyelőre próbálom lekötni magam
pl. igyekszem megfőzni a tanáraimat, hogy én itthonról is egy zseni vagyok :)))))

szerintetek baj, ha megiszok egy tejeskávét? (nem gépit, hanem instantot)
mert sajna nem undorodom a kávé illatától, de már több mint egy hete nem iszom és most megkívántam :)))
Előzmény: bloodbunny (78541)
bloodbunny Creative Commons License 2008.03.31 0 0 78541

Köszönöm szépen a gyors választ....

 

Neked pedig már csak 1 nap a vérvételig, ugye jól értettem?...:-))

Előzmény: mégleány (78540)
mégleány Creative Commons License 2008.03.31 0 0 78540
Igen!!!
Nagyon fontos, hogy rengeteg folyadékot igyál!!!!!
Nálam pl. fenn állt a túlstimu veszélye. Viszont folyamatosan ittam minden nap, igaz így 10 percenként rohangáltam wc-re...de semmi nyoma se cisztának, se hasi folyadéknak!!!!
Nagyon fontos, hogy lehetőleg ásványvizet, vagy friss gyümölcslevet igyál, ne cukros, szénsavas folyadékot!!!!
Előzmény: bloodbunny (78539)
bloodbunny Creative Commons License 2008.03.31 0 0 78539

Hát ma a dokinak sikerült meglepnie engem...:-)) Szurisorozat utáni 1. uh-on jobb oldali petefészekben 2 db 17 mm-es, 1 db 18 mmes van.... baloldalira azt mondta, hogy azt majd megnézi egy nagyobb készülékkel... Amivel meglepett, az az, hogy 2.-án szerdán, 12 órakor már lesz a leszívás... korábban a 9.-i hetet mondta feltételesen...

Kérdeztem tőle, hogy a jobb oldalin hogy-hogy nem látszik semmi, mire mondta, hogy a maga részéről még ennek is nagyon tud örülni a 16-os FSH értékemmel.... Fülig ért a szája.... mondjuk a miénk is...:-))

Ma éjjel 1-kor megy az Ovitrelle...

 

Van valami, amit leszívás után jó ha teszek?

 

zsazsa78 Creative Commons License 2008.03.31 0 0 78538
Szia Cettia!Még ebben a pár napban egy utolsó hajrá mind a munkában mind a házimunkában aztán igérem többet leszek veletek!!Szeretnék mindent megcsinálni és nyugodt szívvel elindulni ezen a hosszú 3 hétes időszakon.
Az endo.doktornőm egy tündéri szívesen megadom a tel.számát!!Csak azt nem tudom hogy tudom priviben elküldeni neked!!Kérnék 1 kis segítséget!!
Nézett nálam IR hajlamot és amitől még rettegtem az a Pcos dolog volt.De hál'istennek egyik sincs!!Mikor mondtam neki hogy szedem a Bromocriptint 7 éve mert ugye magas a prolaktinom akkor az volt az első kérdése hogy voltam-e már koponya MR-en??
Beakart utalni mindjárt de aztán mégis úgy döntött hogy megvárjuk a vérképet és az után eldöntjük!Aztán megjöttek az eredmények és mivel jó volt a prol.szint így nem kellett MR!!
Most itt vagyok a lombik kellős közepén és egyáltalán nem aggódom valahogy olyan nyugodt vagyok mint még soha!Nem értem?
Szombaton reggel voltam Uh-n és akkor látott a doki 2db 9mm-est 1db 8mm-est és 1db 14mm-est a nyálkahártyám 7 mm-es volt!Hát nem vagyok vmi nagy petegyáros de még mindig jobb mint a decemberi volt.Legközelebb holnap reggel megyek és akkor talán már tudjuk mikor lesz a leszívás!
Te hogy vagy?Mikor lesz a köv.lombikod?Bocsi hogy nem olvasok vissza de idő hiányában sajnos nem megy!!Puszi neked most mennem kell mert lassan kezdődik a meló és lesz 1 Mep-es ellenőrzésünk így kezdjük a hetet!!:-(
Holnap jövök!!!
Előzmény: cettia (78488)
Zsana78 Creative Commons License 2008.03.31 0 0 78537

Sziasztok!

 

Köszönöm mindenkinek, aki válaszólt!

 

Albi2000, köszönöm az ötletet már én is gondoltam, hogy rákérdezek a dokimra, hogy van-e valamilyen lehetőség arra, hogy átjárhatóvá tegye a petevezetékeimet, csütörtökön úgyis megyek hozzá és akkor rákérdezek.

ágnes77 Creative Commons License 2008.03.30 0 0 78536

Szia én sem gondoltam hogy itt találok valakit a másik fórumról. Nagyon szurkolók neked és ird meg hogy sikerült.

 

Móka70 köszönöm a dicséretett de sokszor a keresztfiam ötleteit valósitom meg vagy a horgolási fórumról "lopom" az ötleteket.

Jó éjt mindenkinek!

 

Előzmény: biológus (78527)
rowena Creative Commons License 2008.03.30 0 0 78535

Hát akkor kitartást neked, hogy kibírd az eredményig.... remélem jó hírek lesznek....

 

Egyébként csajok őszintén csodállak benneteket, a türelmeteket.... én már tűkön ülök, holott még csak ma van végre vége szurifolyamnak és holnap menek első ultrahangra... remélem ott megtudom, hogy mehetek-e tovább vagy sem....

 

Tényleg, a szuri utáni első ultrahangon mit lát a doki? Meg tudja nekem mondani, hogy hány petesejtem van? /Még azt sem tudom, hogy ért-e egyáltalán petesejtem a stimuláció előtt... ezt nem nézték, hanem egyből jött a lombik a kétoldali petevezeték-elzáródásom miatt./

 

Előzmény: mégleány (78531)
Endzsi93 Creative Commons License 2008.03.30 0 0 78534
Szerintem is "sérült" lettem.Másrészt meg szeretnék már menni a következőre és döntöttem,W-hez megyek.Szeretnélek megkérni,hogy a recin kérdezd már meg,hogy tényleg ilyen egyszerű-e az átjelentkezés.Ha a nagy izgalomban elfelejted az sem baj. :))
Nagyon szorítok.Ja,és amikor én terhes lettem a fiammal egyszerre két irányba akartam elindulni,akkorák voltak a melleim.
Előzmény: mégleány (78533)
mégleány Creative Commons License 2008.03.30 0 0 78533
Endzsi!
Te már most előre stresszeled magad!!! Ne tedd, nem éri meg!
És W-ből max morcosságot tudok kinézni, ordibálást tuti nem :)))
Sajnálom, hogy Z ekkora sokkot okozott :(
De úgyis megtalálod az "igazit" :)
Ne aggódj!
És jó lenne kismaminak lenni:) már írtam nekik levelet :)))
Előzmény: Endzsi93 (78532)
Endzsi93 Creative Commons License 2008.03.30 0 0 78532
Én meg CSAKAZÉRTIS úgy érzem még mindig,hogy te már kismami vagy. :))
Tegnap éjszaka azt álmodtam,hogy mentünk lombikozni.A recin szóltam a lányoknak,hogy tegyenek át W-hez,mert nem akarok Z-hez menni.Erre W nagyon durván elküldött a fenébe.Ott ordibált velem mindenki előtt. :(((
Ezt meg kellene néznem valami álmoskönyvben.
Előzmény: mégleány (78531)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!