Keresés

Részletes keresés

bloodbunny Creative Commons License 2008.04.01 0 0 78582

Minden jó, ha jó a vége... :-)) Gratula a kiscsillaghoz...

Előzmény: szerike (78581)
szerike Creative Commons License 2008.04.01 0 0 78581
Sziasztok!

KISLÁNYUNK LESZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bocs,h kiabálok:)szóval eltüntem egy kicsit,mert azért nem volt minden fenékig tejfel,sajna voltam korházban is,megkaptam a hányós vírust ami ugye a babára nézve naon veszélyes volt,ezért infúzióra tettek két napra,most meg nem mozdulok itthonról nagyon,mert sajnos utána megint megfáztam,szóval rendesen rámjárt a rúd,de remélem már vége,elég sokat aggódtam,de makk egészséges a kicsi,minden eredményem jó lett!

Mégleánynak drukkolok ezerrel,bár sztem nem kell ,mert ugy érzem sikerült neki:)

Mindenkinek ezt kívánom!!!!
Móka70 Creative Commons License 2008.03.31 0 0 78580
Helga!!! Csak, hogy igazán megnyugodj: egyik kedves ismerősömnek 2007-ben longja volt, szintén 2 hét deca, utána kb 2 hét stimu, és babát vár, már a 6.hónapban van, ő is első lombikos volt Sz.dokinál tavaly, mint Szerike!!!! Longgal neki elsőre sikerült...ehhez mit szólsz??? (Bocs, hogy előbb nem ezt írtam)
Előzmény: helga78 (78579)
helga78 Creative Commons License 2008.03.31 0 0 78579

Szia rókakölyök!

Látod, neked is a rövidebb protokoll lesz, ezért nem értem hogy nekem miért a hosszabbat javasolja a doki. Nekem két hétig kell majd adni a decapeptylt, utána uh. és azután jön még hozzá két másik injekció. De majd csütörtökön ezt mind megkérdezem. Én drukkkolok neked nagyon, és várom a további helyzetjelentéseket!

Előzmény: Rókakölyök (78577)
Endzsi93 Creative Commons License 2008.03.31 0 0 78578
A kávéundor nálam csak a második hónaptól jelentkezett,de akkor intenzíven! :))
Nagyon-nagyon szorítok,jelentkezz minél hamarabb!!!!!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Előzmény: mégleány (78544)
Rókakölyök Creative Commons License 2008.03.31 0 0 78577

Szia Helga78,

 

Nekem ugyan az a szitu mint Neked. Nem hormonális probléma, petevezeték hiány. Holnap után kezdem a szurikat, rá 7 napra lesz ultrahang. Utána a beülti valamikor. Fura, mert a ciklusom pont akkor van, közben fogom szúrni magam, az ultrahang napján elvileg a mensi 5dik napja lesz. Nem is értem, szerintem mindenkinek másképp van, a helyzetünktől függően. Szerdán megyek az első szúrásra, majd utána írok. A beültinél pedig feltétlen jelentkezem, tavaly december óta olvasgatom a fórumot, alig vártam hogy én is beszámolhassak Nektek, és Nekem is drukkoljon valaki mint másoknak:-)).

Előzmény: helga78 (78572)
eby2 Creative Commons License 2008.03.31 0 0 78576
mullyka!!

Mész holnap kontrollra????Irj,hogy mit mondott a dokid!
eby2 Creative Commons License 2008.03.31 0 0 78575
mégleány!!!!!

Nagyon szoritok,hogy jó hirrel gyere holnap!!!!:-))))))
eby2 Creative Commons License 2008.03.31 0 0 78574
Szia cettia!!!

Ne haragudj,hogy csak most válaszolok,de olyan jó idő volt,hogy nem volt kedvem a gép előtt ülni!!!:-))

Nekem 2004-ben diagnosztizálták a pajzsmirigybetegséget,annyi volt csak a tünetem,hogy a nyakam mintha be lett volna dagadva,vagyis meg volt duzzadva a nyirokmirigyem.Én észre sem vettem,csak a háziorvos,akinél sajnos sűrűn látott vendég vagyok,és a laboreredmény egyből kimutatta.
Hogy miért alakult ki,sajnos senki nem tudta megmondani,csak találgattak,hogy a gyógyszer amit előtte szedtem az izületeimre(ARAVA),az váltotta ki.Közölték,hogy ez életem végéig megmarad,és addig kell a gyógyszert is szednem.Szóval,fájdalom semmi,nem is gondolná az ember,hogy ez csak úgy jön.Persze,másnál másképp jöhet elő,engem igy talált meg!:-)
Most már értem,hogy miért Zeg-re mentél immunológiára,valamiért úgy gondoltam,hogy ha Pécsre jársz lombikozni,ott is laksz!!!:-)
Előzmény: cettia (78520)
Móka70 Creative Commons License 2008.03.31 0 0 78573
Szia Sunny, jó híreket kívánok a holnapi vizsgálathoz, várjuk a beszámolót, hogy tetszett, milyen volt!! Remélem hasznos lesz!!!  Én csüt.ön a 2.torna-blokkra megyek, mint múltkor is!!! Remélem találkozunk!!! Móka
Előzmény: sunny22 (78487)
helga78 Creative Commons License 2008.03.31 0 0 78572

Köszi Móka!

Én abban reménykedtem hogy nekem a rövidebb lesz mert nálunk ugye nem hormonális oka van a meddőségnek hanem nincs már petevezetékem. Majd csütörtökön megyek vissza, mert akkorra lesz meg a spermavizsg. eredménye is, és akkor mindent részletesen meg fogok kérdezni, mert most csak úgy nagyjából mondta el hogy kb mire számítsak. Nekem ahogy én kiszámoltam kb május végén lesz a beültetés.

Csütörtökön nem jön senki?

Előzmény: Móka70 (78571)
Móka70 Creative Commons License 2008.03.31 0 0 78571

Szia, nekem antagonista volt, így pontosan nem tudok segíteni longban. Annyi biztos, hogy a long hosszabb kezelés, de annál gyakoribb a több petesejt leszívása. Sajnos nekem az endo és FSH miatt antagonista jött csak szóba, nagyon rövid stimu volt, 4 petesejtből kettő termékenyült meg...Sz.doki nem magyarázta el részeltesen?? Nekünk anno az antagonistáról minden lépést előre elmondott...bár múltkor, amikor a 2.lombikot voltam nála megbeszélni, határozottan túlterheltebb volt, szegény, W betegeit is vitte aznap!!! Én ápr utolsó-máj.első napjaiban kezdem a 2.lombikot, ha minden jól megy!!!!

 

Mégleány!!!!!! Tessék követni Juci30 példáját!!!! Én is úgy érzem,sikerült, babát vársz!!! Várom én is a holnapi megerősítést!!! Jó éjszakát, és nyugalom!!!

 

Judit, Pat, Rill lesz végre tali most pénteken???? Pat, olyan régen jártál itt...majdnem olyan rég, mint Szerike.....

 

 

 

 

Előzmény: helga78 (78568)
cettia Creative Commons License 2008.03.31 0 0 78570
Szia "petegyáros"!

Tudod, hogy akár egyetlenegy icuri picuri is elég lehet. De ezek igazán jó hírek. Tényleg benne vagytok a kellős közepében. Tudod már mikor lesz a leszívás?

Tényleg szeretném kérni az endokrin dokinéni számát.
Úgy tudod elküldeni e-mailben, ha rákanntintasz egy hsz tetején v. alján a nevemre, akkor megjelennek az adataim, nekem nyilvános az e-mail címem, ott megtalálod. És előre is köszi.
Érdekes volt amit írtál, h. koponya MR-re akart küldeni. Miért?

Én most teljes erővel belevetettem magam a melómba, nagyon jót is tesz. Itthon kertészkedem, udvart rendezek, lüke kutyát nevelek....
Május 19-én megyünk legközelebb a Mánfai dokihoz konzultációra. Addig én is egyéb vizsgálatokra járok, hátha közelebb jutunk a célhoz.

Jó készülődést neked!
Előzmény: zsazsa78 (78538)
helga78 Creative Commons License 2008.03.31 0 0 78569

Szia Zsana!

Azért írok neked,mert emlékszem rá hogy milyen nehezen választottunk intézményt.Nagyon sokat gondolkodtam, és nagyon sokat érdeklődtem, és végül a BMC-t választottuk. Idáig nagyon meg vagyok velük elégedve, szerintem te sem bánnád meg, mellékesen itt sokan járnak oda, és biztos hogy valaki mindíg válaszol neked ha kérdésed van. Nekem  is nagyon sokat segítenek a lányok. Sok sikert!

Előzmény: Zsana78 (78523)
helga78 Creative Commons License 2008.03.31 0 0 78568

Sziasztok!

Ma tudtam meg hogy valószínüleg long protokollom lesz, el tudja valaki magyarázni hogy ez mitől függ, és hogy még milyen variáció lehetséges? Előre is köszi.

Mégleány úgy izgulok! Jelentkezz holnap minnél előbb!

 

SZERIKE HOL VAGY???????????????

 

bloodbunny Creative Commons License 2008.03.31 0 0 78567

Köszönöm szépen, majd ma, otthon "beszélek velük" még injekció előtt...:-))

 

Nagyon meghatódtam azon az örömön, amit a párom arcán láttam ma, hogy tudunk tovább menni, bár a hamari időponton ő is meglepődött, pedig szereti, hogy ha a dolgok gyorsan mennek...:-))

Előzmény: rita0130 (78566)
rita0130 Creative Commons License 2008.03.31 0 0 78566

bloodbunny!

Igen ugyanúgy bőr alá megy ez is. Te meg csak növesszed a többi....úgyis "nagylány" vagy már. Ha meglesz a leszívás és otthon pihizel majd írj mennyi lett.

bloodbunny Creative Commons License 2008.03.31 0 0 78565

Nem kapom, hanem magamnak beadom éjjel 1 órakor....:-)) Ember csak vigyorgott, hogy akkor most éjjel 1áig fen kell maradni...:-)) Doki elmondta, hogy ugyanoda kell beadni, mint az összes eddigit, osztán kész... (Szerintem hivatalosan is nagylánnyá nyilvánított ezzel...:-))

 

Előzmény: rita0130 (78560)
rita0130 Creative Commons License 2008.03.31 0 0 78564

mégleány!

Úgy lesz!!!!

Egy nagy kalappal....és legalább 3 havi hányinger és 6 havi rugdosás...és boldog éveket!!!!!

Holnap leslek!!!

Előzmény: mégleány (78563)
mégleány Creative Commons License 2008.03.31 0 0 78563
igen
úgyhogy szorítsatok! :)))
jelentkezem, amint tudok
Előzmény: rita0130 (78562)
rita0130 Creative Commons License 2008.03.31 0 0 78562

mégleány!

Tehát holnap vérvétel??!!

Nagyon izgulok érted és várom hogy jelentkezz!!!

mégleány Creative Commons License 2008.03.31 0 0 78561
csak az utrogestant kapom, napi 3x3-at
én is úgy gondolom, hogy ennek lehet a mellékhatása az óriási mellem :)))))
de persze örülnék, ha valami hcg érték is közrejátszana :)
Előzmény: rita0130 (78559)
rita0130 Creative Commons License 2008.03.31 0 0 78560

bloodbunny!

Igen gondolom ezért hozta előre, de ma megkapod az esti szurit, úgyhoz ez már marad neked, a többihez meg igen csak beszélj nyugodtan, hogy nagyon várod őket, meg hogy bízol bennük....

Előzmény: bloodbunny (78556)
rita0130 Creative Commons License 2008.03.31 0 0 78559

mégleány!

Kapsz v.milyen injekciót?  Gondolom utrogerstan kúp-ot biztosan. Ezek is befolyásolják a mellek érzékenységét, de minden esetre jó jel, biztosat persze csak a vérvétel ad...azt hiszem nincs más nekünk csak a remény és a hit.

Előzmény: mégleány (78557)
mégleány Creative Commons License 2008.03.31 0 0 78558
neked még mázlid is van :) mi akkor kaptuk meg, mielőtt a beavatkozás történt
volt rá kb. 5 percünk, mert a beültin én voltam a deles csapat első versenyzője :)))
a leszívásnál viszont az utolsó, így ott még tudtunk olvasgatni, bár szerintem sok választása nincs az embernek :)
...utolsókból lesznek az elsők, állítólag :)
remélem, nekünk is szerencsét hoz
Előzmény: bloodbunny (78556)
mégleány Creative Commons License 2008.03.31 0 0 78557
Rita!
nekem a beülti után 2-3-dik nap volt szédülés, meg most hétvégén egy kicsi, a melleim nagyon feszülnek és kemények és néha enyhe görcsök, de nem feltűnő...
de az az igazság, hogy hasonlóak a tüneteim mensi előtt is, émelygés, szédülés, mellfájdalom...ezért vagyok kicsit megzavarodva :(
én is sokat feküdtem az első négy napban, aztán fokozatosan már csinálok ezt azt...
Előzmény: rita0130 (78553)
bloodbunny Creative Commons License 2008.03.31 0 0 78556

mégleány és rita0310! Akkor majd mondogatom nekik, hogy érjenek csak szépen holnaputánig... még van két napjuk rá...:-))

/Azért hogy ez mennyire bonyolult egy folyamat... azért döntött vajon a doki a leszívás mellett, mert a tüszők nagyméretűek voltak és félt, hogy idő előtt elrepednek és akkor oda lesz a matéria?/

 

Most kaptam egy kitöltésre váró nyomtatvány-halmazt.... úgyhogy most olvasgathatom, hogy miket kell eldöntenem röpke két nap alatt.... 

Előzmény: mégleány (78554)
rita0130 Creative Commons License 2008.03.31 0 0 78555

bloodbunny!

Sajnos nem evidens...a tüszőt ugyan látják UH-al, de csak leszívás után derül ki van-e benne petesejt.

Előzmény: bloodbunny (78552)
mégleány Creative Commons License 2008.03.31 0 0 78554
Bloodb.
sajna valóban van, hogy a tüsző üres :(( vagy nem érett a benne lévő petesejt. Ezt csak akkor tudják meg, amikor leszívták. De ne aggódj! Tuti lesznek szép sejtjeid!!!!Gondolj rájuk erősen és mondogasd nekik, hogy érjenek!!!most hülyén hangzik, de tényleg!!!
Előzmény: bloodbunny (78551)
rita0130 Creative Commons License 2008.03.31 0 0 78553

mégleány!

A beültetésem 98-ban volt a 4.-re és akkor még nem volt olyan minőségű táptalaj, amivel a többsejtes embriókat várathatták volna, nekem akkor 5 embriót tettek be (kikönyörögtem az 5.-et) és az ikerterhességből (2 betapadt) a 11. hétre maradt meg a fiam. Akkor 5 napot végigfeküdtem és szédülés, a mell oldalsó részének a tompa fájdalma...ilyesmi tünetek. Béta-HCG vizsgálatot csináltattam, de v.hol éreztem h. sikerült, csak már alig mertem elhinni. Azóta túlvagyok a 7. lombikon és remélem most áprilisban eljutok az utolsó 8.-hoz is. Ha v.milyen konkrét kérdésed van csak kérdezz. Nem tudom én kibírnám-e "házi vizsgálat" nélkül....

Előzmény: mégleány (78550)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!