Keresés

Részletes keresés

shadows Creative Commons License 2005.10.12 0 0 178

Szerintem ne törödj senkivel, és folytassuk a témát.

Én nem vagyok körülmetélve és nem tervezem, hogy

megcsináltatom, de nagyon sok pozitívumot hallottam róla.

Volt ugyan egy film, ahol felnőtt férfiak beszéltek arról, milyen

nehezen fogadják el, hogy gyerekkorban a szülők

elvégeztették ezt a beavatkozást!

Abban telejesen igazad van, hogy a fityma alatti dologra oda kell

figyelni!

Előzmény: don pepe (167)
shadows Creative Commons License 2005.10.12 0 0 177
Szerintem meg az a pervezió, hogyha van farkad nem mersz írni róla!
Előzmény: elges (175)
shadows Creative Commons License 2005.10.12 0 0 176

Én örülök, hogy nem vagyunk egyformák! De hogy miért van az, hogy mindig van valaki, aki a véleményét nem tudja normálisan kifejteni. Azaz bunkó!

Ha jól tudom a pisilésről beszégetünk, és ennek kapcsán előjött a téma, és mivel hogy nem vagyunk egyformák, van akinek körülmetélt a farka!  

Most ez mi a francnak baj!



elges Creative Commons License 2005.10.12 0 0 175
Az a perverziód, hogy minden hozzászólásodban leírod. Én sem írom le a farkam méretét minden hsz-ban, sőt egyikben sem. Itt a pisilés a téma, és nem a "Portré a faszomról" c. topik.
Előzmény: don pepe (172)
pravus Creative Commons License 2005.10.12 0 0 174
Ehhhh... néhány arc valamit nagyon nem ért, de osztja az észt...

Don Pepe nem mondott hülyeséget, fityma nélkül sokkal higiénikusabb lehet.
Nekem még megvan, és nem is akarom műtetni, de azt kipróbáltam, hogy ha nem húzom vissza rá a bőrt, könnyebb tisztán és szagmentesen tartani.
tökéletesen kirázni nem lehet pisilés után, a maradék egy része be tud menni a fityma alá, és ott szépen bomlani kezd, ez kellemetlen szagú lesz.
Ha a makk eleve nincs így bebugyolálva, kisebb ennek az esélye.
MadDogzCo. Creative Commons License 2005.10.12 0 0 173

Nem akarlak minősíteni, lévén ki nem állhatom az olyan egyéneket, akik mások dózerolásával élik ki sötét önmagukat és a végén még elszólnám magam.

Ember! Még ha nem is tetszik, amit a másik mond, kis tolerancia szoruljon már Beléd! Meg abba a másik nagyarcúba is!

 

Don Pepe! Neked meg riszpekt! :)

Előzmény: elges (171)
don pepe Creative Commons License 2005.10.12 0 0 172

nem tudom mi fáj neketek?

senkit nem kesztetek arra, hogy szabaduljon meg a fitymájától, nem tudon, hogy a perverzitást miert kevered ide? nem magamnak vágtam le, mert mazohista, esetleg szadista vagyok. az meg hogy jól sikerült a dolog és normálisan műkodik, aminek még örülni is merek, az kinek fáj? és miért? ebben a topic-ban mindenki leirja pisilesi szokasait, én is! amúgy a betegsegem csak fitymaszűkület volt és más megoldast nem találtak a dokik!

az meg a te tudatlanságod és butaságod ha ezt perverzitásnak veszed. szerintem te menj orvoshoz, de lehet hogy egyszerűbb lenne egy kicsit tájékozódni a világ dolgairól mielőt hülyeséget beszélsz!!!

Előzmény: elges (171)
elges Creative Commons License 2005.10.12 0 0 171

Beteg ember vagy öcsém, itt a fórumon legalább kiélheted perverzióid arctalanul, elbújva. Tuti az a típus vagy, aki beszélgetés közben nem néz a másik szemébe és este kisfiúkat nézegetve a neten sikosítózza a megcsonkított, 3 centis pöcsét. Gondolkodj el egy pszichiáteren, segíthet.

 

Előzmény: don pepe (169)
amelii Creative Commons License 2005.10.12 0 0 170
ez jó alapos és részletes volt.  köszönjük :)
Előzmény: pravus (164)
don pepe Creative Commons License 2005.10.12 0 0 169

1: Miért ne reagálnék!!!?????

2: nem akarok senkit rábeszélni (szubjektiv döntés)

3: én csak az előnyeit élvezem

4: paraszt meg nem én vagyok!

ennyi!!!

Előzmény: RatyiMatyi (168)
RatyiMatyi Creative Commons License 2005.10.12 0 0 168
Csak azt áruld már el, hogy mi a jó neked abban, ha itt bárki is körülmetélteti magát????? Mi a faszért akarsz rábeszélni mindenkit???? Ne mond, hogy nem így van, mert egyértelmen ez jön le a hozzászólásaidból! Ne reagálj, csak hagyd abba, mert undorító!
Előzmény: don pepe (167)
don pepe Creative Commons License 2005.10.12 0 0 167

te is körül vagy metélve?

amúgy, amióta nincs fitymám, sosem foltos a gatyám, sőt szagnak meg legkisebb hire sincs! bárki bármit mond, valami váladék úgyis kápződik a fityma alatt, és szerintem néha elő is kerül az alsógatyóba... azóta a megtörlést sem mindig csinálom és még igysem talalkozomm "foltokkal"!

Előzmény: shadows (165)
shadows Creative Commons License 2005.10.11 0 0 166
Ez egy is formája a pisilésnek. Lehet, hogy Neked igazad van, de ennyire én még nem gondoltam bele, hogy mindig megtöröljem. Egyébként pisilés után a kézmosás az számomra természetes, bár tudom nem mindenkinek. Több srácot is láttam, hogy csak úgy simán kimegy.
Előzmény: pravus (164)
shadows Creative Commons License 2005.10.11 0 0 165

Hi!

 

Igen, mindenki megtalálja a legjobb technikát! És ez jó. Egyébénk én is szoktam

sikosítot használni, az mindig van otthon, mert rájöttem, hogy az is tök jó.

Akkor köszi, hogy megosztottad ezt is velem, velünk.

Előzmény: don pepe (163)
pravus Creative Commons License 2005.10.11 0 0 164
PZS mindig lehet az embernél.
nyilvános WC-ben se használom a piszoárt, hanem bemegyek a fülkébe (én nem szeretem mindenféle idegenek előtt végezni).
nem ülök le, bőrt hátrahúzom, aztán dolgomvégeztével nem annyira rázom, inkább a tövétől előre párszor erőteljes, gyors mozdulattal végigpréselem, végül kicsit megrázom, aztán PZS-vel megtörlöm, bőr vissza.
ja, és ha nem tiszta a kezem, pl. előtte tömegközlekedtem, vásároltam, stb. még előtte is kezet mosok, és a fülke reteszét is csak kisujjal fogom meg.

Ha foglalt minden fülke, marad a piszoár, eljárás ugyanaz, csak a törlés után a PZS-t összehajtom és kifelé kézmosás előtt a szemetesbe dobom.

ha távol utazom még nedves törlőkendő is van nálam a teljesség kedvéért.
Különben nem zavar a pisi, kóstoltam már (a sajátomat, meg szex közben lányét is), az a rossz, ha nem lesz teljesen tiszta és száraz pisilés után, az egyréászt nedves foltot csinálhat a gatyában, másrészt egy idő után kellemetlen szaga lesz.

még így is napközben is megmosom, ha lehet.

Otthon ráülök, és WCpapírt hasznélok, egyébként minden ugyanígy megy.
don pepe Creative Commons License 2005.10.11 0 0 163

hali

a masztizástól én is feltem először. tudod nem tudtam elképzelni a műtét előtt (3 éve volt), hogy működik majd a dolog, de hál' istennek nagyon állat... szerintem sokkal több variació van, mint fitymával. bar a makkomra nem lehet abszolut ráhúzni a maradék bőrt, de valamennyi "holtjátéka, rugalmassága" van a bőrnek, hogy huzogatni lehet, de nem a tetején, hanem a szárán. ez hamar működött... aztán amit montál, a makk ingerlése.... na ay is tuti jó!!!! de a kedvencem: sikosItókrém a tenzerbe, és úgy mozgatom a kezem fel-le, a kopasz makin is, a szárán is... nálam ez a nyerő! :-))

Előzmény: shadows (160)
shadows Creative Commons License 2005.10.10 0 0 162

Mivel a nyilvános WC pisildéjébe nincs papír, így hát

nem használjuk, illetve én nem.

Hogy ránézek-e a mellettem állóéra?

Szerinted?

Előzmény: amelii (161)
amelii Creative Commons License 2005.10.10 0 0 161

papír nélkül sosem csöppen be a nadrágba?

 

nyilvános helyen ránéztek a mellettetek állóéra?  csak úgy kíváncsiságból..

Előzmény: shadows (157)
shadows Creative Commons License 2005.10.10 0 0 160

Na ja, valahogy megoldja az ember. Nekem ugyan megvan a fityma,

de Te vagy a bizonyíték, ha valakinek hiányzik az sem gond.

Persze Te nem húzogatod, hanem rázogatod. Igen, végülis ebben

az esteben segít a papir is.

Azt megkérdezhetem, ha maszturbász, akkor a makkot ingerled?

Előzmény: don pepe (159)
don pepe Creative Commons License 2005.10.10 0 0 159

hát nekem nincs mit húzogatnom, mivel nincs figymám, a megmaradt bőrt meg nem igazán lehet a makkon húzogatni. par aprobb razás és annyi - részemről...

azt hittem a műtét után gond lesz, ha nem lesz mit huzogatni, de semmi. mióta kopasz a maki, sosincs 1 csepp semmi és szag sem...

Előzmény: shadows (157)
betegen Creative Commons License 2005.10.09 0 0 158
Igazad van!Tedd azt ahogy neked jó,ugyis mindenki ugy csinálja ahogy magának jó.
Előzmény: shadows (157)
shadows Creative Commons License 2005.10.09 0 0 157

Én állva pisilek legszívesebben, otthon felhajtva a tetőt.

Ja és 3-4-szer is meghúzogatom a fütyköst, ha kell többször is,

hogy a gatyó ne legyen nedves. Enegem az sem zavar, ha

nyilvános helyen vagyok! És ha néznek, na és.

Nekem nem kell papir.

 

Előzmény: betegen (156)
betegen Creative Commons License 2005.10.09 0 0 156

Ilyet még én se hallotam,hogy a wc papir fáj!Ez tényleg baromság.Olvastam pár éve hogy a pisi a szervezetünkben lévő megtisztitott vér,abben az ujságban arról is szó volt,hogy milyen gyógyitó hatása van.Erre most mindenki fintorog,de lehet benne valami.Pl.a háburuban nemvolt gyógyszer és lepisilték a sebesültek a sebet,és azzal gyógyitották.Tehát ha a kézfejedre probálod a cseppet engedni,akkor ilyen formán mosni se kell,mert lehet hogy gyógyhatásu,nem?

Most aki nevet ezen az iráson,tényleg igaz ez egy cimét már nemtudom,természetgyógyász havi lapban volt olvasható.De a TV-ben is volt erről szó.

Előzmény: Zsönidep (155)
Zsönidep Creative Commons License 2005.10.09 0 0 155

Fontos, h előtte utána kezet kell mosni. Amúgy sztem ez nem igazi rázás, hanem a húgycső végignyomása alulról felfelé. Az így ottmaradó fél cseppet pedig a kézháttal érdemes letörölni. Közwc-kben mindig ezt csinálom, ki tudja hol volt az a papír. Amúgy ez teljesen hatékony, uolyan jó, mint a wcpapír.

Hallottam itt azt is, hogy a wcpapír fáj. Na ennél nagyobb baromságot nem írt még le ember...

betegen Creative Commons License 2005.10.08 0 0 154

Üdv!

Nem attól kell félni hogy a golyodra rácseppen,hanem azérz is üljünk rá,hogy anyánknak,vagy a nejünknek,könyebb legyen a takaritás!

Előzmény: don pepe (152)
don pepe Creative Commons License 2005.09.26 0 0 153
na férfitársak: ti csak rázzátok? tölitek is? ülve pisiltok? vagy a klasszikus álló variáció?
don pepe Creative Commons License 2005.09.26 0 0 152
párszor megrázom... ennyi! amióta csupasz még véletlenül sem kell félnem, hogy a gatyómra pár csepp is kerülne, miután "elcsomagoltam" a kistesót :-)))))))))
Előzmény: amelii (151)
amelii Creative Commons License 2005.09.26 0 0 151
és megtörlöd vagy lerázod?
Előzmény: don pepe (150)
don pepe Creative Commons License 2005.09.26 0 0 150

Én személy szerint állva pisilok (általában van piszoár), csak otthon ülök le hozzá!

don pepe Creative Commons License 2005.09.26 0 0 149

Élesszük fel!!!!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!