Keresés

Részletes keresés

rumliman Creative Commons License 2003.03.03 0 0 101
na
de nagy a kuss
huje nullacska...
Nullácska Creative Commons License 2003.03.01 0 0 100
1000
Előzmény: Nullácska (99)
Nullácska Creative Commons License 2003.03.01 0 0 99
99
casso Creative Commons License 2003.02.27 0 0 98
88 tol jártunk a fortunába.vidékröl sokszor vonattal be,vonattal haza.éjjelnappali,tankolás,félrészeg megérkezés.volt hogy be sem engedtek.egész havi fizu elköltve ruhára,és mindjárt nagycsávók voltunk.motoros csizma 501-es stb.kurva jo hangulat.volt hogy csak másnap du értünk haza ha őssze jött valami,haza kisértük ahányan voltunk.volt hogy vonatjegyre sem maradt pénz és lesszálitottak.csupa kellemes élmény akkor ez a hely volt a csucs.egyszer billy idol megállt mellettem komandos cuccba.utánna bakaival motorozott a várba. volt hogy pofánverdestek a be vagy a haza ut alatt.mindig volt valami balhé.delegalább nem szurtak le ahogy manapság szokás.általában több helyre is benéztünk,csörsz utca moment.
rumliman Creative Commons License 2003.02.27 0 0 97
koszonom :)
DROETKER_hu Creative Commons License 2003.02.27 0 0 96
mondtam irok cd-t es elkuldom.
regi kollegaknak mindent :))
Előzmény: rumliman (94)
gruntow Creative Commons License 2003.02.27 0 0 95
Ja ja . Kiraly egy hely lehetett. Nem messze dolgoztam es oda jartunk kajalni az onkiszolgaloba minden delben. Mikor mondta valaki hogy itt este dizsi lesz nem nagyon tudtam elkepzelni. Na igen ez meg a 80-as evek feelingje voooot.
rumliman Creative Commons License 2003.02.27 0 0 94
ovazzeg ez nagyon jo
emlekszem ra
ez volt a fulemben a masterplan kozben...

koszi!

ha van meg ilyened engem erdekel :)

Előzmény: DROETKER_hu (93)
DROETKER_hu Creative Commons License 2003.02.27 0 0 93
feltettem a sunworshippers-t, meg a sydney youngblood-ot

http://w3.enternet.hu/droetker/diana.mp3
http://w3.enternet.hu/droetker/sydney.mp3

rumliman Creative Commons License 2003.02.27 0 0 92
en tudok adni ftp-t, de csak privatba :(
es onnan nem tud mas letolteni se :((

nagyon varom diana brown...

DROETKER_hu Creative Commons License 2003.02.27 0 0 91
udv
azert nem tudod leszedni mert szana-szet toroltek mar mindent.
ha szereztek megbizhato tarhelyet,akkor felpakolok mindent ami van.

Es kool and the gang koncert? (mondjuk a bs-ben nagyon gyengen nyomtak vokal nelkul)
Es az earth wind and fire koncert szakado esoben a pecsaban? eletem legjobb koncertje volt.
Grandmaster is jo volt csak rovid.

legjobb zene akkor is gucci crew - sally :)))))

Előzmény: farriss (89)
Tamska Creative Commons License 2003.02.27 0 0 90

bazze! ez marhára bejött, itt hallom a hangot ahogy nyomja:

theeese aaaare the breaks!

be is izzítom a Chillin'-t. :-)

Előzmény: Irdatlan Angelo (88)
farriss Creative Commons License 2003.02.27 0 0 89
DrOetker,

A Sideny Youngblood számát, az If Only I Could-ot nem tom leszedni, a file nem található...Meg tudnád javitani?

Irdatlan Angelo Creative Commons License 2003.02.27 0 0 88
Igaz, Kurtis Blow koncert volt, featuring Grandmaster Flash + Grandmaster Melle Mel. Kurtis mondta, hogy valamelyik nem tudott eljönni, de hát ki a franc tudja megkülönböztetni ezeket a pajeszos fekákat. De nyomtak minden klasszikust, és elhangzott vagy 100x hogy "K-k-k-kurtis Blow", meg "kiiiiing"

Clap your hands everybody, if you got what it takes
'cos I'm Kurtis Blow and I want you to know that theeese aaare the breaaaaks

Előzmény: Heavy_D (84)
Irdatlan Angelo Creative Commons License 2003.02.27 0 0 87
bocsánat színt tévesztettem, természetesen Al Green-re gondoltam
Irdatlan Angelo Creative Commons License 2003.02.27 0 0 86
Bakai zenél, de ritkán. Egy évben egyszer biztos, minden december 30-án a Dokkban. Legutóbb ott voltam. Bakai rövid haj, fél kilós szivar, fél liter whiskey, bakelitek, arany futtatású Technics cucc. A kocsmai részen nyomta éjfélig a lightosabb zenéket (Simple Minds - Let there be love, LL Cool J - I need love, Marvin Gaye - Sexual Healing, Al Brown - Love is a Beautiful thing stb , aztán átcuccolták a nagyterembe és full kakaóval beindult a buli, első zene Stock-Aitken-Waterman - Roadblock.

A Mammut II-ben is van egy Dokk café, ott is efféle zenék szólnak.

Heavy_D Creative Commons License 2003.02.26 0 0 85
Bakainak szar élete volt, egyszer tole lattam az egyik leglazabb csajozast. Bakai jon mocin, csaj áll a járdán, Bakai megáll mellette mond valamit, csaj már fent is volt a motoron. Ez kb. fél perc alatt zajlott le.
Heavy_D Creative Commons License 2003.02.26 0 0 84
A bakancs az Timberland utánzat volt! Ahogy a bootshoes is, Bécsben a StiefelKönignél (Kärtnerstrasse) 3100 ATS volt egy Timberland bootshoes.
Valahol van Grandmaster és hasonló mp3am, ha kell felrakom valahova. Emlékszem, hogy volt egy koncertjük a Globeban, igaz az már jóval később volt.
rumliman Creative Commons License 2003.02.26 0 0 83
kedvenc matyasunk mar nem zenel
Előzmény: Tamska (81)
rumliman Creative Commons License 2003.02.26 0 0 82
de hol keressem?
winmx-en csak a masterplan van, de az se sok helyen :(
Tamska Creative Commons License 2003.02.26 0 0 81

Megnéztem a Dokk honlapját, szép is, jó is. Mondjuk azt azért jó lenne tudni, hogy csinál-e zenét a Bakai, mostanság.

Ja voltatok lent Fortunában Mátyás napon? A Bakai magából kivetkőzve locsolta a népet pezsgővel. Nagy volt az öröm.

Arc: volt egy srác azhiszem (nem biztos mert csak áttételesen ismertem) talán Törzs Csabi, gyúrós nagydarab srác meg a haverjai hasonlók. Érdekes soha nem kötöttek beléjük... Mondjuk itt meg kell állnom egy pillanatra, mert igazából a mi társaságunkba sem. Valahogy nem sok ökölharcra emlékszem. Inkább legendákra, hogy ki, kit, mikor ütött meg. Live action-t nem nagyon láttam.

DROETKER_hu Creative Commons License 2003.02.26 0 0 80
sunworshippers van, ha tudom holnap felteszem es belinkelem.
diana brown-tol az osszes zene jo :))
Előzmény: rumliman (79)
rumliman Creative Commons License 2003.02.26 0 0 79
Dr. Oetker plz 65os hozzaszolasra is vess 1 kosza pillantast

kosz

Előzmény: DROETKER_hu (77)
farriss Creative Commons License 2003.02.26 0 0 78
DrOetker,

A Where did tomorrow go az Ellis Beggs and Howard-tól az egyik legjobb szám a világon. Nekem három formában van meg: CD-n (Az EBnH nagylemez, cime: Homelands), mp3-ban, illetve maxi LP-n, amiről annó gondolom Bakai nyomta a Foriban.
Röhögni fogtok, most is sárga fél szárú Panama Jack baki van rajtam, meg indigókék 501-es, tavaszra vannak steppelt kabijaim is :-)

DROETKER_hu Creative Commons License 2003.02.26 0 0 77
udv

frissites nem nagyon van mostanaban.
egy ket szamot felteszek keresre.
ha erdekel irok egy cd-t valamikor, azt elkuldom.
engem meg erdekelne ellis beggs & howard - where did tomorrow go (csak mixbe van meg)

arcokhoz: volt egy kedvenc haverom a sanyi. skinhead gyerek volt es nagy ficko. allandoan zsilettpenget szopogatott.
Vagy a kardos krisztian. tobb lemeze volt mint a bakainak. ha jol tudom most parizsban ul a borotnben.
Ti futottatok le a szena terig az autok tetejen? :))

Amitol meg rosszul votlam az a farmerba varrt oldalcsik. azt horda mindenki.
En meg felvettem apam 70es evekbeli mufarmerjat. olyan trapez volt hogy azota sem lattam olyat :))

Előzmény: Tamska (71)
Tamska Creative Commons License 2003.02.26 0 0 76

Márkásabb kivitelben: Panama Jack
Előzmény: farriss (74)
rumliman Creative Commons License 2003.02.26 0 0 75
hogy a rakba ne emlekeznek :) volt nekem is
farriss Creative Commons License 2003.02.26 0 0 74
Arra emlkeztek amikor asszem 90 telén bejött a divatba a sárga bakkancs? Kint vettünk az ecserin 2500 Ft-ért sárga bakit, román gyártmány volt. Meg a steppelt kabik! Mindenki a vadász boltokat járta, ott lehetett fekete meg zöld steppelt kabátokat kapni.
rumliman Creative Commons License 2003.02.26 0 0 73
dokk programok:
http://www.dokkbistro.com/
Tamska Creative Commons License 2003.02.26 0 0 72

Megmondom őszintén nem voltam egészem biztos, hogy ilyen szinten beindul a topik, de marhára örülök, hogy nem koptak ki a Fortunás arcok.

Ha jól vágom akkor a Bakaié a Dokk, ott nem szokott lenni ilyen emlékparty vagy bármi ami nem tuc-tuc típusú zene? Simán letolnám a bringát régi szép idők emlékére akár szerdán is.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!